PDA

View Full Version : Feshuni???



Sunny_stz
08-24-2005, 22:51
Aeeee dnes mnogo sporihme s edna priqtelka i za tova re6ih da pusna anketa tuk.
Na koi hora spored vas vikat Fe6uni??
[Fashion-ot tam Feshuni-moda]

08-24-2005, 22:55
Ми модерните много ясно, що пък да са гадняри?

amy lee
08-24-2005, 22:57
еми тия дето се водят по модата естествено

08-24-2005, 22:59
Абе ейми мноо готин хаватар имаш :D .

Swinkenhoffer
08-24-2005, 23:00
овците. днеска на колко се натъкнах ... мани. верно като стадо. грозно е.

Soul^Fly^F
08-24-2005, 23:10
mi fe6ynki sa 4algarkite, koito prekaleno mnoo sa obli4at po modata...dneska vidqh edna v centyra cqlata v rozovo-o4ilata, obicite, grivnite, grima, gerdan nqkyv, grivna, prysten, lastik za kosa, bluza, 4ehli, pantalon, 4anta, dori i prezramkite na sutiena i bqha rozovi....e, tva ve4e e sme6no

фешанкаІбе
08-24-2005, 23:33
mi fe6ynki sa 4algarkite, koito prekaleno mnoo sa obli4at po modata...dneska vidqh edna v centyra cqlata v rozovo-o4ilata, obicite, grivnite, grima, gerdan nqkyv, grivna, prysten, lastik za kosa, bluza, 4ehli, pantalon, 4anta, dori i prezramkite na sutiena i bqha rozovi....e, tva ve4e e sme6no
_________________ е,то сигурно и гащите й са били розови,що не провери :twisted: чалгарките не са фешън,те са СМЕШЪН! Фешън са хората,които имат много дрехи,и то всичките модерни! По последна мода! Абе аз бе :lol: ама нито съм оФцЪ,както каза пор,нито съм хипер надута и тъпа,както каза авторката на темата...просто хора,държащи на външния си вид,следящи модата! Т'ва е... :)

фешанкаІбе
08-24-2005, 23:35
mi fe6ynki sa 4algarkite, koito prekaleno mnoo sa obli4at po modata...dneska vidqh edna v centyra cqlata v rozovo-o4ilata, obicite, grivnite, grima, gerdan nqkyv, grivna, prysten, lastik za kosa, bluza, 4ehli, pantalon, 4anta, dori i prezramkite na sutiena i bqha rozovi....e, tva ve4e e sme6no
_________________ е,то сигурно и гащите й са били розови,що не провери :twisted: чалгарките не са фешън,те са СМЕШЪН! Фешън са хората,които имат много дрехи,и то всичките модерни! По последна мода! Абе аз бе :lol: ама нито съм оФцЪ,както каза пор,нито съм хипер надута и тъпа,както каза авторката на темата...просто хора,държащи на външния си вид,следящи модата! Т'ва е... :)

08-24-2005, 23:41
Da ama vsi4ki se obra6taha sled neq,a ne sled teb,nali?! :? Ne moga da gi razbera teq hora-vseki put 6tom se govori za moda i fe6un hora vie si predstavqte to4no teq k''',nakupili si dre6ki ot gadni magazin4eta,oba4e vurvq6ti po vito6ka za da ne kaje nqkoi 4e pulniqt plik e ot iliqnci,ili kazano na tehniq si kodiran ezik''don Iliano'',za da zvu4i po-moderno!i za6to e taka-za6toto te sa napast,koqto se razprostranqva mega burzo!vseki moje da bud tolkova originalen,no kakvo stava-kakvoto nosqt vsi4ki,tova i az!tova e kato maniqta vseki sezon da iziza na moda 1 cvqt i vsi4ko da bude zalqto s nego!oh spiram 4e mi stava gadno amo kato si pomislq
I PLS ZAPOMNETE 4E FE6UN NE ZNA4I DA SI 4aST OT TAQ POMIQ SU6TO TOVA NE ZNA$I 4ALGAR

ForBidden
08-24-2005, 23:43
За мен фешън са хора които не показват,а правят мода,демек видял си нещотото някъде,но не целиш да го изкопираш,а да го направиш така че да ти седи като твое,малко хора ме разбират сега,сигурна съм...но като се замисля в България ако си фешън те мислят или за гей или за курва,проста защото в наща мила рОдина липсва критерии за красиво и грозно,за модерно и демодерно....или се лъжа...

xslapshotx
08-25-2005, 00:58
Фешъните стават...за биене.

Sunny_stz
08-25-2005, 01:11
За мен фешън са хора които не показват,а правят мода,демек видял си нещотото някъде,но не целиш да го изкопираш,а да го направиш така че да ти седи като твое,малко хора ме разбират сега,сигурна съм...но като се замисля в България ако си фешън те мислят или за гей или за курва,проста защото в наща мила рОдина липсва критерии за красиво и грозно,за модерно и демодерно....или се лъжа...

To4no taka!!!!

Snade
08-25-2005, 01:13
на тия дето се мислят за най-яките пичове и пички щом са си накупили модни дрешки от илиенци или витошка(се едно).
Почти всички слушат чалга и нямат нищо против педерасите.. :)
Не смеят да направят нищо незаконно неетично или просто откачено.
За тях спортове от рода на ск8 сноу бмх bl8 са просташки и най-голямото им удоволствие е да се напият в някоя кръчмарница след това да отидат някаде да изчукат за 5 мин некоя пияна фешънка и да заспят и след тва да не помнят нищо!!!



Snade

Sportexz
08-25-2005, 01:13
За мен фешън са хора които не показват,а правят мода
Я обясни как се прави мода... че не съм наясно?

Snade
08-25-2005, 01:23
За мен фешън са хора които не показват,а правят мода
Я обясни как се прави мода... че не съм наясно?
Батка виж го че още живее с идеята че е най-важния на земята.....



Snade

ForBidden
08-25-2005, 02:14
За мен фешън са хора които не показват,а правят мода
Я обясни как се прави мода... че не съм наясно?
Батка виж го че още живее с идеята че е най-важния на земята.....Snade

Батка,ако още не си разбрал съм момиче,а за какво живея си е моя работа...не че съм се засегнала нещо но...не се познаваме все пак,айде да си имаме уважението...
Sportexz-кога ще се научиш да ми четеш постовете до край,отговорът "се крие" е малко по-надолу.

Sportexz
08-25-2005, 02:23
а правят мода,демек видял си нещотото някъде,но не целиш да го изкопираш,а да го направиш така че да ти седи като твое,малко хора ме разбират сега,сигурна съм...но като се замисля в България ако си фешън те мислят или за гей или за курва,проста защото в наща мила рОдина липсва критерии за красиво и грозно,за модерно и демодерно....или се лъжа...
Да прочетох ти поста ама...
... ако мислиш, че някои в БГ специално измисля нещо... много се лъжеш... И естествено, че като се обличаш копираш някой нали не си си шил дрехите сам...
И също много ми хареса думата демодерно!
И според товята логика ти си фешън в граматиката, защото измисляш думи, а не копираш вече използваните(правилни такива) думи :lol: :lol:
Мога да ти анализирам поста по-добре ама не ми се отделя повече време...

blackboy
08-25-2005, 06:43
:shock:
ми аз съм за тези ,които се обличат модерно и отделят повече време за външния си вид :D

korn___
08-25-2005, 07:52
Фешъните стават...за биене.

много верно казано :twisted: за бои са сички дребни пишлиовци които са мамини синчета .. и още 1 къпчина тапаци :twisted:

SancheZzZz
08-25-2005, 08:31
В Сливен викаме Фешъни на тези които се обличат с малко тей по-прилепнала блузка, с леко прилепнали дънки че да видиш и дупето им и с фешън обувчици :lol:
П.П.Говоря само за момчетата щото тука повече тях наричаме с тва прозвище :Р

08-25-2005, 08:33
В Сливен викаме Фешъни на тези които се обличат с малко тей по-прилепнала блузка, с леко прилепнали дънки че да видиш и дупето им и с фешън обувчици :lol:
П.П.Говоря само за момчетата щото тука повече тях наричаме с тва прозвище :Р
По време на комунистическия режим тез лица са се наричали "Суинги" и "Зози" :lol: :lol: :lol: .

zElEnA^mAsLiNkA
08-25-2005, 08:37
Ami ima edni det sa iz si4ki grad0ve kym nqkf0 stad0 0vce .... m0m4etata s dylgi k0si d0 vrata tip David Beckam v mladite si g0dini i m0mi4etata s pri4eski tip Galq 0t Karizma! Ne me kefqt hi4 ... 6t0t0 sa nqkfi edn0tipni i da ne zabravim 04ilata ...
Te sa mn "fieshyn" :)

08-25-2005, 08:40
Ot 4asti takiva
:arrow: hora ,koito otdelqt prekaleno mnogo vnimanie na vun6niq si vid.

SancheZzZz
08-25-2005, 08:41
В Сливен викаме Фешъни на тези които се обличат с малко тей по-прилепнала блузка, с леко прилепнали дънки че да видиш и дупето им и с фешън обувчици :lol:
П.П.Говоря само за момчетата щото тука повече тях наричаме с тва прозвище :Р
По време на комунистическия режим тез лица са се наричали "Суинги" и "Зози" :lol: :lol: :lol: .
хахахахаха може може :D

lina15
08-25-2005, 09:46
purvoto,ama sa si golemi glupaci!!!

LiNkiN4eTo
08-25-2005, 09:54
Добре е , защо човек , който се грижи повече за външния си вид да е "фешън" ? Какво лошо има в това да си добре поддържан ??

Според мен "фешън" наричат хора , които винаги носят дрехи по моментната мода.Не че има нещо лощо в това (според мен) но ми се струва , че тези хора нямат собствен стил,щом се водят винаги по модата... :roll: Понякога и аз си купувам модерни дрехи , не мисля че е лошо , стига дрехите да ми харесват и да са удобни , но често излизат на мода големи изгъзици дето никога не бих ги сложила ...
Абе не знам ся , всеки си има предпочитания , всеки знае за себе си и си носи каквото иска... Все пак живеем в свободна страна и всеки има право на личен избор , пък дали на другите не им харесва си е техен проблем...


Free(My)Style RuLzzzZ :lol:

Fallen_angel
08-25-2005, 10:50
purvoto,ama sa si golemi glupaci!!!

Хмз ... интересно ми е как реши, че са глупаци?!Познаваш 3-4 такива индивиди и реши, че всичките са такива, познах нали :? Щом не се води по твоя стил и твоите предпочитания, то той веднага ства глупак, човек без вкус и т.н. ... странна логика :?
А според мен въпросните "фешъни" са хора, които отделят повечко време за външният си вид(дрешки, обувки, прически, аксесоари и пр.)И честно казано не виждам нищо лошо в това.

devil4e
08-25-2005, 11:16
Боже... Глупости пълни!
1. Използва се само за момичета
2. Това е момиче което не само се облича по модата, но и се облича с прекалено разголени дрехи, демек курвенско (не се обиждайте и аз така се обличам). Те са обикновено на групички, не стават много за приятелки (ако се потрудиш не е така ест), защото говорят само за момчето и често се фърлят и на настояще гадже на някоя своя приятелка. Общо зето - курвенско държание и обличане
:wink:

nekaduren
08-26-2005, 00:32
hahahahah nai pa obi4am e takiva izkazvania na metali punkari i ne gi znam kvi ima oshte .... to4no kato edin ot moia klas ... nekoe mom4e ili momi4e se oble4e spretnato i hubabavo da re4em po modata i toi ili tia ve4e e ... "kifla" , "smeshnik" i siakvi takiva ... a kvo si4ki da se obli4at v 4erno da si pusnem dulgite kosi .... ili da se oble4em kato torba bulhi i da si napravim grebeni , da zaebem sekva li4na higiena da ne ni puka kak izglejdame ... i da otidem na nekoi kontzert deto ne se razli4ava mom4e ot momi4e shtoto si4ki s ednakvi pri4eski i kosmi pod ratzete i ili da si klatim glavata na nekoia "luda jitza" ili da se iztrebem u nekoe "iako pogo" hjahahha printzipno niamam nishto protiv nito metalite nito punkarite nito nikoi no se draznia ...kogato niakoi govori pulni gluposti ... moje i az da sum kazal nekoia glupost za koiato se izviniavam no tova mi e mnenieto :) a Fashion spored men se vika na 4ovek koito e v krak s modnite tendentzii i estestveno obrushta pove4e vnimanie na vunshnia si vid koeto ne e losho zashtoto tova e 4ast ot li4nata higiena se pak :P az printzipno ne sum 4ovek koito se vle4e po modnata tendentzia no se slu4va ot vreme na vreme da se obleka po taka :P hahah aide stiga tolkova 4e baia stana :)

Black_Orchid
08-26-2005, 15:10
Hora,koito se obli4at po moda колкото и глупава да е тя...

chupacabra:)
08-26-2005, 15:34
тфа са безмозъчни същественца, които нямат собствен вкус и се водят по тва което е 'модерно'. точно и стриктно.

^FaiNt^F
08-26-2005, 19:47
'fe6yni' spored men sa horata koito opredelqt stila si na obli4ane spored tova koq modna vyna v momenta e zalqla magazinite i ostanalite hora-tazi godina be6e zeleniq cvqt...'ciganskite' drehi(poli na volani i t.n....li4no az ne se obli4am po tozi na4in-nablqgam na tymni cvetove-4erno, tymno sinio e ponqkoga i bqlo :roll: i tva otkrai vreme i ne moga da kaja 4e se obli4am kato baba mi-bih kazala 4e se obli4am momderno, no samo tova koeto mi haresva i imam nqkakyv svoi stil...nqmam ni6to protiv 'fe6ynite' daje imam 2 takiva priqtelki koito haresvat vsi4ki komersialni dre6ki no kato hora sa mn pe4eni i sa mi mn blizki taka 4e ne biva da sydim 4ovek po drehite, stiga toi da izglejda normalno :wink:

Jenq
08-26-2005, 19:54
Tova sa horata,koito se oblichat spored modata...taka mislq az :roll:

puhkav_mecho
03-31-2007, 15:18
фешъните са навсякаде, те са лигьовци, които благодарение на техните се обличат със скъпи дрешки, ходят по детските дискотеки и се правят на най-великите, или пък отишъл на фитнес и си тренира по някво потниче (да си покаже кокалчетата), ама има такова огромно самочувствие, че ще се пръсне...

П.С. Това ми е мнението по темата :wink:

Shadow_Walker
03-31-2007, 15:27
За мен фешъните са хора без собствено мнение, следващи сляпо това, което е на мода.Кефещи се на най-комерсиалната музика (чалга, мазни денсчета...), обличащи се лигаво,изрусени и наконтени...
Също мислещи се за много важни, за готини и велики, без всякакво покритие на това самочувствие.

sharkybul
03-31-2007, 15:53
Ще кажа само - Fasion=Мода
Сама се сити за какво говорим

sexa_na_kompleksa
03-31-2007, 16:28
mi fe6ynki sa 4algarkite, koito prekaleno mnoo sa obli4at po modata...dneska vidqh edna v centyra cqlata v rozovo-o4ilata, obicite, grivnite, grima, gerdan nqkyv, grivna, prysten, lastik za kosa, bluza, 4ehli, pantalon, 4anta, dori i prezramkite na sutiena i bqha rozovi....e, tva ve4e e sme6no

:smt078

rosskata
03-31-2007, 16:32
Фешъни са хора, които се обличат според модата. Няма нищо лиошо в това...

Ако приемем , че "фешъни" са хора, следващи някакъв дрес код, обличащи се почти едналво (определение, с което не съм съгласна), то тогава и метълите, и пънкарите, и скейтърите са фешъни... И те се движат на групички, облечени сходно един с друг... И това е вид "униформа", мода...

В природата на човека е да показва някаква принадлежност чрез облеклото си- дали ще е към по-масовата мода, или към някаква субкултурна "мода", няма разлика... В рамките на някаква тенденция има доста място за собствен вкус и индивидуалност.
Така че не виждам нищо лошо.

Red.Chil
03-31-2007, 16:36
Сега е много фешън да си анти-фешън мада факааа... :-D

03-31-2007, 16:39
Ммм повечето разсъждавате прекалено филосовски на нещата...А поне аз като се обърна и кажа "тъп/а фешънка/фешън"(естествено казвам "тъп"само за хора,които познавам лично и съм се убедила,че са ебати малоумните животни) обикновено става въпрос за човек облечен като повечето хорица на улиците.Дори и да е банално вече : еми като овце са мамка му!Видели нещо от някой и хоп!всички така...Леле като видя няква мадама с пантофки,къси дънчици и неква блузка,два километра гердан омотан по цялото и тяло,а нагоре задължително с права коса и още по-задължително -с лента с панделчица така врътната на една страна...майкооо е как да не му кажеш " фешънка"на тва девойче нИзнам...А,то да беше само едно...много са мамка им.
@nekaduren,аве мааму деа,я ми обясни как подяволите съумявам аз хем да откачам на "некоя здрава жица",хем пък да няам косми "под ръцете"(ебати :smt005 )и на всичкото отгоре да се къпя абсолютно всеки шибан ден?Деа,хора кат теб ме дразнят...Имам предвид тва,че примерно познаваш 1-2-3-4 маааксимум 5 метъла и още горе-долу толкова пънкара и вече всички под един знаменател?

За мен фешъните са хора без собствено мнение, следващи сляпо това, което е на мода.Кефещи се на най-комерсиалната музика (чалга, мазни денсчета...), обличащи се лигаво,изрусени и наконтени...
Също мислещи се за много важни, за готини и велики, без всякакво покритие на това самочувствие.
Евалла.

Cheesy
03-31-2007, 16:42
на тия дето се мислят за най-яките пичове и пички щом са си накупили модни дрешки от илиенци или витошка(се едно).
Почти всички слушат чалга и нямат нищо против педерасите.. :)
Не смеят да направят нищо незаконно неетично или просто откачено.
За тях спортове от рода на ск8 сноу бмх bl8 са просташки и най-голямото им удоволствие е да се напият в някоя кръчмарница след това да отидат някаде да изчукат за 5 мин некоя пияна фешънка и да заспят и след тва да не помнят нищо!!!



Snade
...Само с разликата че те самите се мислят за фешъни..а другите не ги възприемат така ;)

Red.Chil
03-31-2007, 18:08
Изводът е,че фешъните са кежуъли. :-D

evil_lady_in_black
03-31-2007, 18:36
Човек може да нарече себе си фешън когато се облича модно , но не според българската мода /защото тя е отврат/ ами по някоя от световните модни фирми :wink:

03-31-2007, 21:26
MRETE FE6ANI :smt067 :smt068 :smt072 :smt067 :smt075

!!!!!!!!ANTI FE6AN KOALICIQ!!!!!!!!

peps_from_mars
03-31-2007, 21:28
абеее мани ги тея бе...да им пикая и на простите хора.....немоа ги коментирам..прекалено са ужасни... не заслужават дори шарените ми убиди.. :-D 8-[ :wink: :-s


п.п:ТЪПИ ФЕШЪНИ
п.п2:МНОГО ТЪПИ ФЕШЪНИ...


:-D :-D :wink: :wink: наЛ' тъй? :-$ :mrgreen: :mrgreen:

х
03-31-2007, 21:46
"Фешъни"- като нарицателно съм го чувала да се употребява само от този форум...нз лафа още май не е започнал масовата си употреба във варна. фешън мадама или момче-да, но по-скоро като прилагателно име...Но това няма особено голямо значение. Незнам защо вЪв форума са се оформили някакви омразни чувства към модните тенденции, но това си е ваша работа...щом някои се чувства по-добре облечен като клошар, или като пънкар, или като метал, ок...но това не е ли фешън? да си направиш косата на гребен в различни цветове е едно от най-смелите фешън решения които съм виждала, да подмениш гардероба си със черни тениски е също много фешън, а да си направиш пиерсинг е последен писък на модата. до колкото знам не се срещат много често мацки с кренолини по улиците, а и мъже с потури например...ВСИЧКО ОКОЛО НАС Е МОДА, И СЪС ИЛИ БЕЗ ДА ГО СЪЗНАВАМЕ ИЛИ ИСКАМЕ, НИЕ СЕ НОСИМ ПО МОДНИТЕ ТЕНДЕНЦИИ, НЕЗАВИСИМО СТИЛА!

VirtualReality
03-31-2007, 21:52
"Фешъни"- като нарицателно съм го чувала да се употребява само от този форум...нз лафа още май не е започнал масовата си употреба във варна. фешън мадама или момче-да, но по-скоро като прилагателно име...Но това няма особено голямо значение. Незнам защо вЪв форума са се оформили някакви омразни чувства към модните тенденции, но това си е ваша работа...щом някои се чувства по-добре облечен като клошар, или като пънкар, или като метал, ок...но това не е ли фешън? да си направиш косата на гребен в различни цветове е едно от най-смелите фешън решения които съм виждала, да подмениш гардероба си със черни тениски е също много фешън, а да си направиш пиерсинг е последен писък на модата. до колкото знам не се срещат много често мацки с кренолини по улиците, а и мъже с потури например...ВСИЧКО ОКОЛО НАС Е МОДА, И СЪС ИЛИ БЕЗ ДА ГО СЪЗНАВАМЕ ИЛИ ИСКАМЕ, НИЕ СЕ НОСИМ ПО МОДНИТЕ ТЕНДЕНЦИИ, НЕЗАВИСИМО СТИЛА!
Ъм, изоставате. В Русе 'фешън' се употребява главно в 'ъндърграунд' средите, където модните куклички (от мъжки и женски пол), заедно с готините си очилца, дрешки и 'лафчета', не са на почит.
Какво са фешъните ли? Гадни чалгарчета/рапърчета с изключително високо самочувствие (в 99% от случаите без покритие), такива, дето са много 'в час с нещата', или с други думи, са 'гъзета', а всъщност не са нищо повече от едни задръстени мухозоли, целящи да се харесат на измислената си 'компания' от лицемерни хорица...
Може би затова съм антифешън... И не, не се нося по модните тенденции. Който мисли различно, може да поспорим по въпроса. :P

х
03-31-2007, 21:59
[quote="VirtualReality"
Може би затова съм антифешън... И не, не се нося по модните тенденции. . :P[/quote]


...колкото и много да се гордееш от факта...ами ок- гола ли ходищ.??? нали все нещо трябва да носиш. ще ти повярвам че не е модерно, само ако си го свила от гардероба на баба, въпреки че и тогава може да е модерно, т.к. модата се връща... :mrgreen:

rosskata
03-31-2007, 22:06
:smt005 КО се правите, бе....
Както някой каза няма нищо по- фешън от това да си "антифешън".

И въобще... Абе вие личен живот нямате ли си? Само човек без работа би се интересувал с какво се обличат хората...
Ако бяхте толкова "антифешън", колкото се представяте, нямаше да ви пука кой как се облича. Нито вие как се обличате и дали е "фешън" или не...

Има много хубав английски израз по темата:

Get A Life! :-D

n1ght_shadow
03-31-2007, 22:09
Get A Life! :-D

I dont need "get life".I`m A gamer.I have lots of lives. :-D

n1ght_shadow
03-31-2007, 22:18
Get A Life! :-D

I dont need "get life".I`m A gamer.I have lots of lives. :-D Loads of bad grammar too... :P
ae to celta ne e da se pi6e pravilno prosto zvu4i po dobre i izglejda taka :D

PaSsioN_GiRL
04-01-2007, 11:26
Е според повечето мнения тука тряя си супер прост или да си супер курва за да изглеждаш добре и да имаш самочувствие.... :smt018

[Lucifer]
04-01-2007, 12:48
na nikoi termina e tup mnooooo :)

Xixo
04-02-2007, 11:12
всъщност е страхотно да си фешън, но е важно тези хора да си зададат въпроса дали наистина им харесва стилът на обличане, или осъзнават, че изглеждат абсурдно, но се обличат така само заради едната мода, която е доста преходно и обвързващо нещо...

fuck your trend
04-02-2007, 11:22
Нещо сте в грешка май ... Чалгата е един от многото фешън-и. Не само "чалгар" значи фешън! За мен ясен пример са и емо-тата *търси иконката, която повръща*, та дори са и по- гнусни от чалгарите ... Не виждам нищо яко в това, да се обличаш като другите само защото е "готино", та дори и да си промениш прическата ...

rosskata
04-02-2007, 11:22
всъщност е страхотно да си фешън, но е важно тези хора да си зададат въпроса дали наистина им харесва стилът на обличане, или осъзнават, че изглеждат абсурдно, но се обличат така само заради едната мода, която е доста преходно и обвързващо нещо...

Ами може би им харесва да се обличат по модата и толкова.
Едно не мога да схвана- в една модна тенденция има толкова много място за импровизации и вариации, и лични интерпретации... ЗЬащо всички са решили, че да се обличаш модерно значи да носиш едно към едно еднакви дрехи със всеки срещнат на улицата , а да носиш черни метълски дрехи примерно, които също са сходни с тези на много други хора, е различно? :shock:

Освен това важи и обратното: Всички луди антифешъни из форума наистина ли им харесва да се обличат "антифешън" защото така е вкусът им, или просто се водят от "антифешън вълната", която сама по себе си също е мода, и то доста застъпена...

В едно съм съгласна със Х (която ми е сестра, а вкусовете ни нямат нищо общо)- ще призная някой ,че е антифешън , ако се появаи с потури и цървули, с бална рокля от ренесанса, или като Робин Худ... :smt005

Антифешъни, дерзайте...

Xixo
04-02-2007, 11:29
е, аз лично отдавна се присмивам на антифешън въната "мухоморка", но и тяхното е фешън...

аз лично харесвам съчетаването на няколко стила, но въпреки всичко е важно дали харесваш нещата, които носиш, а не да ги обличаш само защото е модерно...

типичен пример са скейтърските кецове- преди години беше модерно да ходиш с маратонки и всички викаха- ей какви са тия грозни кецове, бре... вземи си едни хубави найкове.. а сега всеки втори е с кецове... защо??? не са по-удобни или нещо друго, просто са по- модерни в момента..

РОСКАТА.
04-02-2007, 11:54
дали харесваш нещата, които носиш, а не да ги обличаш само защото е модерно...

Именно... Това, че носиш модерни дрехи, не означава, че ги носиш САМо защото са модерни. Може просто да ти харесват... Същото важи и за "немодерните" фешъни. :roll:

Red.Chil
04-02-2007, 11:58
И аз обичам да смесвам няколко стила,така няма да съм копие на някой друг примерно...

Колкото до кецовете - аз вече почнах да губя вяра в скейтърските кецове,всеки чифт който съм носил е имал някакъв недостатък.А преди колко Найкове и Адидаски съм носил ииии просто съвършено качество.За тва сега като кецове ме изкушават най-много Nike El Cortez,Adidas Superstar или пък някои модели на Fred Perry(ама са много пари Перитата,дейбаа).

А за антифешъните тип "Мухоморка"...не отричам,че и аз се бях подвел по тия работи и не мога да повярвам,че до преди 6 месеца съм носил изсулени гащи...Сега единствената конкуренция на т.нар. фешънски магазини са скейт-шоповете,тъй че за кво си говорим...

Xixo
04-02-2007, 12:04
Перитата са супер некачествени...
аз сега съм си харесал едни черни суперстарки...

Red.Chil
04-02-2007, 12:07
Суперстарките тука в "Адидас"-а са 120 лв.,а в Ийст Бей - 35$...Аз съм си харесал тези:
http://www.robertwayne.com/ProductImages/ADIDAS/670920m.jpg

Xixo
04-02-2007, 12:14
и аз тези... но тук са по 131 лева :evil: ](*,)

в нета не ги гледай...

Gavrosh
04-02-2007, 12:56
fashion->мода
Не съм съгласен,че да си 'фешън' трябва да се обличаш там в розово(както напоследък не само момичетата) или нещо такова...мода има и при скейтърите и метълите,чалгарите и т.н..сичко е мода независимо за какъв стил става на въпрос.Май повечето тук са против точно определен стил ама тва е друг въпрос.Няма лошо да си от 'фешъните' само трябва да си намериш подходящия за теб стил :?

Mooo6nooo
04-02-2007, 13:03
Анти-фешъните са най-големите фешъни...

Loshotia
04-02-2007, 17:19
Дотук прочетеното ме навежда на мисълта, че всичките антифешъни- метъли, скайтъри, пънкари и всякакви други са на мнение, че всичко, което не изглежда като тях е грешно. Аз не харесвам стила на обличане на тези хора(антифешъните), но не ги плюя- под достойнството и възпитанието ми е. Колкото до фешъните- нека ги има, ако е фешън да се обличаш както искаш и да полагаш грижи за себе си - да аз съм за фешъните. Защо решихте, че фешъните слушат чалга, за Бога?!?!?!? Кога ги опознахте - докато обикаляхте Биат, Син сити и така нататък ли....е нали не слушате такава музика. Аз не слушам чалга, не знам мога ли да се определя като фешън, но всичките фешъни, които познавам са пичове/мацки, които слушат хаус, електронна музика.


P.S:@sk8рите, друго си е да си купиш кецове от инсомния за по 140 лева, блузка от саботаж за 90лева и якенце бъртън нали?

Gavrosh
04-02-2007, 21:15
В метъла няма мода... откакто Халфорд е сложил кожата в далечните '70 на миналия век от тогава нищо не се е променило... все си е черна кожа. :)
за метъла не съм много на ясно ама например някой може да си купи по скъпи и маркови дрехи от друг и да се каже,че е по-модерен ;]

Shadow_Walker
04-02-2007, 22:34
Има разлика между модата на дадена субкултура и субкултурата на модните...
П.П. Смешно прозвуча пък :lol: ама си е така.

I'm crazy
04-03-2007, 02:38
Мен лично много ме дразнат тея фешънчета :smt012 Целия Амор е пълен с такива...в 204 секи петък и събота се возя с такива... :smt009
Не ги понасям, ама ич даже =; .На тея хора опреденело модата им бърка много навътре в здравето :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-03-2007, 07:45
pove4eto koito poznavam sa naduti :? izklu4enie pravi samo edno momi4e ne e naduta nqkva moje da se obshtuva s neq :roll:

Exothermic
04-04-2007, 22:04
Фешъни-Боклюци!

04-06-2007, 10:02
Темата е от далечната 2005 година. Абе всичко от 2002 до 2005 не съществува! Значи и фешъните.

punisher
04-06-2007, 10:17
фешъните са голямо стадо заблуден народ водещ се по селската мода...

Момичетата си правят черни косите с оная прическа (плешива и бръкнала в контакт)...дънкови ботушки на токчета,късо черно якенце,дънки с цепки на задника и айде в амор да въртим дупетата...

Момчетата пък обличат розовите блузки,взимат гела и си правят прическа тип зализардо,натъпкват дънките в ботушките и айде оп и те в амор да зяпат задниците на селянките...

еми... тва е 70% от младежите днес...
другите 30% шапка им свалям...

04-07-2007, 08:56
90% са такива, включително и онзи с рядката права коса с голямата уста от Мюзик Айдъл.
Някой хора са безлични, други пък са много лични. Личните се забелязват, но безличните успяват. Когато двама лични се скарат третият безличен печели. Някой хора са безлични, други пък са много лични. Безличните са безразлични, личните пък се натрапват даже без да искат. Личните се забелязват, но безличните успяват.

04-07-2007, 09:11
Аз само не мога да разбера, какво жените намират в мъжете? Че те са по-грозният пол, следователно не би следвало да ги харесват, явно просто щото сами не могат да имат деца и затова. Точно затова има метросексуални - опитват се да бъдат ако не красиви, то поне по-малко уродливи хората.

Valar
04-07-2007, 09:53
Вчера видях един!
С прозрачно панталонче оранжева зимна шапка,кафяви гуменки,зелен потник!Перкаше така из Витошка!
В първия момента като го киорнах ме изби на садизъм!
После обаче почна да се мляска с една супер мацка!
Как ли става така,че сУмати страници пишете против тях пък излизат с такива дето аз ги санувам!? :-D

04-07-2007, 09:55
Да, бе типично по женски: "Аз мразя цигани, гаджето ми е мургав, но МАЙ не е циганин.", "Аз мразя комплексари, ама гаджето ми не е такъв де.", "Аз не обичам метросексуални, ама гаджето ми не е такова, само се поддържа.".

_donna_
04-07-2007, 10:24
що не си направите секта.
нещо като античалга-клан .. = )

KoRn
04-07-2007, 10:40
Фешъните са неосъзнати педали и селянки.... :-({|=

Valar
04-07-2007, 12:42
Фешъни/Фешънки правете разлика!
В фешънките няма нищо лошо те са момичета нормално е!
За момчетата е жалко и смешно за мен де!

04-07-2007, 13:17
Тогава защо на автара ти има фешън?

Valar
04-07-2007, 13:53
Тогава защо на автара ти има фешън?
На автара ми е DJ TIESTO!
В наше село София го слушаме и знаем, кои е! :-D
Писна ми днес от уникуми като теб!!! :roll:

04-07-2007, 14:03
Тогава защо на автара ти има фешън?
На автара ми е DJ TIESTO!
В наше село София го слушаме и знаем, кои е! :-D
Писна ми днес от уникуми като теб!!! :roll:
Никой в София не го знае. Те си слушат чалга звездите или пък метъл, а не някакви измислени.

Valar
04-07-2007, 15:02
Абе днска само аз ли попадам на Оигофренясали същтества в този форум!!! :shock:
Сигурно имам няква магия и ми се лепат!!!!
Почети малко моляте вярвам в теб,че умееш да четеш направи го!
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE
Вече ме е страх да влизам тук днеска направо ме замаяхте!
Дано не съм прихванал нещо!!! :|
Следващи въпроси да има НЕ съм гей,НЕ съм метал,пънкар също скинар също травестит също!
Давайте все така днешната младеж изумяваите ни малкото по интелигиентни сред вас!!!
Сега е ред някои да ме захапе за Правописа!!!
И този някои(едината от)от тях и без това днеска не е на кеф нещо! :-D

Лилия Георгиева
04-07-2007, 15:54
Стига с тая смотана енциклопедия ако обичаш, не й прави безплатна реклама. То бива да си тъпо лайно, ама това твоето вече на нищо не прилича, спри с чата и пиши по темата. А относно глупостите, които си написал - не ми пука.

shadow4e
04-07-2007, 15:58
Тогава защо на автара ти има фешън?
:smt005 :smt005 :smt005

Хахаххааха ако за теб той е фйешън, значи ни се разминават доста представите за фешъните :lol: :lol: :lol:

Лилия Георгиева
04-07-2007, 16:00
Ами на аватара му прилича на Тициано Феро.

Лиля Георгиева
04-07-2007, 16:00
По темата - смешно е да се правиш на различен от другите, вътрешно всички хора са еднакви.

Valar
04-07-2007, 16:05
Момичето си написа и името вече за да ни плаши! :-D
Не знам какво съм и направил та ме яде така!
Може би е от типа до обяд мрази себе си след обяд околните! :-D
По темата се изказах за реклама като гледам ти дори не си регистрирана за да ме хокаш.

Лиля
04-07-2007, 16:06
Като ми пееш Пенке ле...

bungle
04-07-2007, 16:07
Пише се иЗказах.

;)

bungle
04-07-2007, 16:08
Тъй, де, тя не е рег-ната, но аз съм и мога да те хокам.
Нал' тъй ? По твоята невероятна логика.

shadow4e
04-07-2007, 16:09
Един ден си се разхождаме с приятеля ми по улицата им се смеем на всички момчета с пухчетата :lol: Прибира се той в тях и гледа на закачалката яке с пухче :lol: Ххахах Брат му си беше купил такова яке един час по-рано...но това е болна тема за семейството и е забарнено от техниет да се коментира :lol: :lol: :lol:

Valar
04-07-2007, 16:11
Тъй, де, тя не е рег-ната, но аз съм и мога да те хокам.
Нал' тъй ? По твоята невероятна логика.
Тъи,Тъи!!! :-D
Лафовете са моя запазена марка!
НЕ кРАдни! :-D
А Пенка продължава да слуша и да ме проклинна!
Как бях редакторке!!!
Няколко тактически финта и си имам редакторка и то без праи!
Живот здрaвей,здрaвей!!! :-D

Лиля
04-07-2007, 16:12
Ами, да, така че не е хубаво все да се плуют фешъните, щото не се знае кой роднина ще наплюеш. А пък и си мисля, че повечето тук плуют по тях, а в живота са кот тях с яке с пухче или пък ходят с таскива като тях. Присмял се хърбел на щърбел е малко. Смешно е някак си.

bungle
04-07-2007, 16:15
Зарвей, зарвей, зарзавате мой.

CrazyWitch
04-07-2007, 16:15
Хора, който се обличат по модата.

04-07-2007, 16:17
"Фешъни"- като нарицателно съм го чувала да се употребява само от този форум...нз лафа още май не е започнал масовата си употреба във варна. фешън мадама или момче-да, но по-скоро като прилагателно име...Но това няма особено голямо значение. Незнам защо вЪв форума са се оформили някакви омразни чувства към модните тенденции, но това си е ваша работа...щом някои се чувства по-добре облечен като клошар, или като пънкар, или като метал, ок...но това не е ли фешън? да си направиш косата на гребен в различни цветове е едно от най-смелите фешън решения които съм виждала, да подмениш гардероба си със черни тениски е също много фешън, а да си направиш пиерсинг е последен писък на модата. до колкото знам не се срещат много често мацки с кренолини по улиците, а и мъже с потури например...ВСИЧКО ОКОЛО НАС Е МОДА, И СЪС ИЛИ БЕЗ ДА ГО СЪЗНАВАМЕ ИЛИ ИСКАМЕ, НИЕ СЕ НОСИМ ПО МОДНИТЕ ТЕНДЕНЦИИ, НЕЗАВИСИМО СТИЛА!
Аз съм от София и също "Фешъни" само тук го виждам. Иначе те май се наричат нормални момчета. Просто не се наричат, в смисъл че по-голямата част са такива и нямат нужда от сборно нарицателно.

shadow4e
04-07-2007, 16:19
Аз пък не съм на мнение, че по-голямата част от момчетата в Сф са фешъни =;

Valar
04-07-2007, 16:20
Клетвите ви ме достигат УЖаст!! :shock:
Отеглям се прокълнат от вас злобки ЗЛИ!
Редакторке продължаваи да смяташ,че съм невероятен! :oops:
Също и да мислиш за мен преди лягане! :wink:

Sunny_stz
04-10-2007, 11:40
Охо темата е доста стара и застояла ,но ето че скоро се сетих за нея и отново се съживи!Виждам че има доста различни мнения от различни хора и доста спорове,но нека говорим по темата,май изпаднахте в много подробности.Интересно е че всеки възприема Фешъна по различен начин като зна4ение..всеки си има различна представа за него,но какво всъщност е това?
Някои казаха че това са надути и елементарни хора ,които ходят незнам си къде и кълчат гъзове....,със самочувствие без покритие,други изказаха мнението че това са хора ,които следват модните тенденции и няма нищо лошо в това да си модерен и да излгеждаш добре,но дали наистина дадения човек които се облича така изглежда добре?Моето мнение е че всички хора са различни ,всеки си има своята индивидуалност.Един е с права коса,друг е с къдрава,някои са с високи ,други ниски и т.н.Мисля че всеки си възприема модата по различен начин и в краи на сметка не на всички им отиват модните дрехи!За това всеки сам си преценя какво ...Не всичко което излиза на мода е хубаво ,излизат наистина големи изгъзици и комерсиални неща ,но пък като се замислиш ,неможе да няма еднаквост при облеклото,за това казах 4е всеки си преценя как да се облича,фешънски ли ще е ,метълски ли...както му отива и както се 4увства най-добре и удобно..всеки си има свой собствен вкус.За да изглеждаш добре не е нужно да следваш всяка излязла модерна дреха,а да имаш свой собствен стил.Например аз за себе си ,горе долу гледам модата,но не вси4ко ми харесва разбираш ли...за това немога да се нарека фешън,защото не следвам изцяло модата,но все пак се обли4ам добре и знам какво ми отива ,не си копувам току що излезлите нови дънки,които не ми харесват ,но въпреки това са по модата...За това извода е човек да не изглежда глупаво...защото има доста глупави хора,които си мислят че щом е модерно ,то е хубаво,няма собствен стил :) Всеки човек си е различен и на един му отива едно ,на втори друго,но начина на обличане не е свързан с умствения багаж!!!!

04-13-2007, 19:21
Аз пък не съм на мнение, че по-голямата част от момчетата в Сф са фешъни =;
Да, бе, ти луда ли си. Качи се в ГТ и виж - всеки втори е фешън и всяка втора - фешънка.

04-13-2007, 22:36
Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят. Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска.

Kianna
04-13-2007, 22:45
овците. днеска на колко се натъкнах ... мани. верно като стадо. грозно е.


Евалааааааааааа! :smt005

04-13-2007, 22:47
Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят. Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска.

04-23-2007, 17:57
malko e sme6no , 4e vie imate gre6na predstava za teq hora.Az sam dizainer i stilist i rabotq v 4ujbina i mi e sme6no 4e tiq v bg deto gi nari4ate feshan sa si palen seloshan.Nqkoi ot vas da e bil v london, praga,parij, viena ili milano.Tiq v bg ne sa feshan.deto se obli4at po masovata moda v bg ne sa feshan.nqma moda v bg.Feshan sa horata kjoito se obli4at moderno, izpolzvat modata v svoq polza kreativni s ai izpolzvat modata po na4in koito e unikalen.V momenta sam v bg i gi gledam po vito6ka.tiq deto hodqt po ulicite sa sme6ni.Feshan horata tuka n esma po ulicata.tqh moje6 da gi vidi6 rqdko da obikalqt kato muhi bez glavi.te rabotqt super mnogo i ne se obli4at komersialno.vsi4ki te sa moderni no ne sa ednakvi.da si feshan zna4i dasi stilen a ne da si komersialen.zna4i v bg nqma feshani.feshan horata se obli4at mnogo dobre, ka4estveno, mnogo stilno.feshan ne e pridobito umeniq .$ovek se rajda feshan.tva s ahora oble4eni super stilno, moderni ipo to4no izpolzva6ti modata i tendenciite v svoq polza.hodqt po hubavite klubove, 4etat samo novite knigi, piqt novite i modni napitki, zanimavat se s kultura ili pone se interesuvat mnogo, rabotqt mnogo i v bg ne se sre6tat.v bg sa sme6nici. az kato profesionalist moga da vi kaja 4e feshan v bg sa stilistite i dizainerite i to ne vsi4kite.Edinstvennoto spisanie v koeto mojete da vidite fashqan fotosesii i to dobri e v ELLE.A ako iskate da vidite feshan hora to gledaite sex and the city.malko e star seriala no e dobar primer.stilistkata e mnogo dobra.

magesniko
04-23-2007, 18:30
и де пута мадре нарко трафиканте 69,6000 марки... :lol:

special_girl_SS
04-24-2007, 09:03
principno se vodi 4e fe6unite sa tezi hora koito sa "v krak s modata", no v bg fe6anite se obli4at absoliutno komersialno i sme6no. ok obli4ai se moderno, no zapazi svoq stil! osobeno mom4etata "fe6ani" sa mi mn protivni. ako gajeto mi se poqvi s rozova bluzka, manikiur i pri4eska vav fe6an stil takav 6amar 6te mu zavartq 4e nqma da znae na koi svqt se namira! :smt011

mostwanted
04-24-2007, 15:07
нищо против освен розовите блузки и онея бутушки - сештате се
едно ми е интересно аз и някаде другаде го написах
този който е с по-фешън прическа го дава по отворен
иначе големите цаки мн ме кефят тея шерифските

ShannonLarkin
04-24-2007, 21:31
то тва да видиш "момче" с такава коса...очила колкот гъзъ ми...едни прилепнали дънчици...и в ботушите...ЕБАСИ ГРОЗОТИЯТА !!!!!

Shadow_Walker
04-24-2007, 22:57
то тва да видиш "момче" с такава коса...очила колкот гъзъ ми...едни прилепнали дънчици...и в ботушите...ЕБАСИ ГРОЗОТИЯТА !!!!!Мани, мразя ги тия.
Между другото сядам до едно момиче, което може да се води фешънка...кат се облече в едни фешън дрешки е много смешна :lol:
Иначе самата тя си е пекана.

e_l_i_z_a
04-25-2007, 13:54
Защо модните дрехи ви се струват гадни?Защото не можете да си ги позволите?Защото завиждате на хората,които ги обличат,за фигурите им?И че имат самочувствието да ги носят?...както и да е...
Все пак това са дрехи!(и аксесоари ест :-D )...Всеки има право какво да облича.Дрехите изразяват личността на човека :wink: Ако той се чувства добре във "фешън" дрехи,защо да не ги носи :shock: ?!?!?!?!?

04-25-2007, 14:33
Не мога да си позволя да нося Дизел и това си е...Носи бензин и тва е

mrsy
04-25-2007, 17:00
Защо модните дрехи ви се струват гадни?Защото не можете да си ги позволите?Защото завиждате на хората,които ги обличат,за фигурите им?И че имат самочувствието да ги носят?...както и да е...
Все пак това са дрехи!(и аксесоари ест :-D )...Всеки има право какво да облича.Дрехите изразяват личността на човека :wink: Ако той се чувства добре във "фешън" дрехи,защо да не ги носи :shock: ?!?!?!?!?

право в десетката!!!

Не мога да си позволя да нося Дизел и това си е...
Точно щото Дизела дето те го купуват е много скъп ... от рода на 5-10 лева блузката и 15-20 лева дънките :) Кво като ходят с некфи смешни цайса и прически и се правят ама иначе като му се озвериш и мълчи и насира... бахти смешниците честно ... Даа и тея на фитнес дето ходят ... да запълват блузката хъх смешници

forrzi
04-25-2007, 19:59
Защо модните дрехи ви се струват гадни?Защото не можете да си ги позволите?Защото завиждате на хората,които ги обличат,за фигурите им?И че имат самочувствието да ги носят?...както и да е...
Все пак това са дрехи!(и аксесоари ест :-D )...Всеки има право какво да облича.Дрехите изразяват личността на човека :wink: Ако той се чувства добре във "фешън" дрехи,защо да не ги носи :shock: ?!?!?!?!?
а!точно така!
чак в гъза ме жегна,собено първата част

punisher
04-25-2007, 20:05
Защо модните дрехи ви се струват гадни?Защото не можете да си ги позволите?Защото завиждате на хората,които ги обличат,за фигурите им?И че имат самочувствието да ги носят?...както и да е...
Все пак това са дрехи!(и аксесоари ест :-D )...Всеки има право какво да облича.Дрехите изразяват личността на човека :wink: Ако той се чувства добре във "фешън" дрехи,защо да не ги носи :shock: ?!?!?!?!?

А ние като не се чувстваме добре във фешън дрехи значи завиждаме.. тъй ли стана работата..?
:-D
аха,добре...

special_girl_SS
04-26-2007, 08:14
Защо модните дрехи ви се струват гадни?Защото не можете да си ги позволите?Защото завиждате на хората,които ги обличат,за фигурите им?И че имат самочувствието да ги носят?...както и да е...
Все пак това са дрехи!(и аксесоари ест :-D )...Всеки има право какво да облича.Дрехите изразяват личността на човека :wink: Ако той се чувства добре във "фешън" дрехи,защо да не ги носи :shock: ?!?!?!?!?

dammm vsi4ki deto ne sme fe6uni sme drebni, debeli, urodlivi s6testva, koito sa tooooooooolova bedni 4e ne mojem da si pozvolim dori da se dokosnem do tezi sve6teni odejdi :smt005 :smt005

brain_stew
04-26-2007, 09:56
Защо модните дрехи ви се струват гадни?Защото не можете да си ги позволите?Защото завиждате на хората,които ги обличат,за фигурите им?И че имат самочувствието да ги носят?...както и да е...
Все пак това са дрехи!(и аксесоари ест :-D )...Всеки има право какво да облича.Дрехите изразяват личността на човека :wink: Ако той се чувства добре във "фешън" дрехи,защо да не ги носи :shock: ?!?!?!?!?

dammm vsi4ki deto ne sme fe6uni sme drebni, debeli, urodlivi s6testva, koito sa tooooooooolova bedni 4e ne mojem da si pozvolim dori da se dokosnem do tezi sve6teni odejdi :smt005 :smt005

абсолютно!пхахахахах!
Няма лошо да се обличаш модерно!Никак даже!Но..според мен малко трябва да се подбират дрехите..а не да навлечеш 5 парцала, с които изглеждаш смешно, но си модерееен!Щото с тия пухченца и розовките блузки....ийл!розовото е цвят за момичета...

Има и добри комбинации...розова риза със сив костюм например...амааа не от онуй гадното розово, некво по-меко!(и го казва човек, който ненавижда цвета!)

И имате мноу странна логика!Защо пък веднага решихте, че завиждаме?!Аз не завиждам на някоя фешънка навряла дънките в ботушките, с изрусената косичка и тоновете грим, кълчеща се на масата под звуците на тва нещо чалга!
Не че не можем да си позволим дрехите, просто...не ги харесваме и не ги носим!Това няма нищо общо със завистта!

Бунтар
04-26-2007, 10:30
Мразя фешъните, защото всеки, имащ глупостта да даде пари, за да се превърне в ходещ билборд, заслужава моето презрение.

Sunny_stz
04-26-2007, 11:20
Пак ще кажа само-въпрос на избор!!!И въпрос на вкус!Всеки човек си е строго индивидуален,но е хубаво да може да определя какво му отива и кво не!

e_l_i_z_a
04-26-2007, 13:53
Като чета постовете по мой адрес,започвам да си мисля,че нещо бъркате понятията.... :x
Не говоря за обличане тип "розово и пухчета".... :wink:
Говоря за обличане тип рокля Morgan с обувки и чантичка Bobo Zander ..примерно... :wink:
Другото,което искам да кажа е,че аз не тръгвам да обиждам хората,които се обличат по-различно от мен :idea: Тъпо е...всеки си има право на избор... :-)

ексо
04-26-2007, 14:49
Като чета постовете по мой адрес,започвам да си мисля,че нещо бъркате понятията.... :x
Не говоря за обличане тип "розово и пухчета".... :wink:
Говоря за обличане тип рокля Morgan с обувки и чантичка Bobo Zander ..примерно... :wink:
Другото,което искам да кажа е,че аз не тръгвам да обиждам хората,които се обличат по-различно от мен :idea: Тъпо е...всеки си има право на избор... :-)

този тип обличане е подходящо за колкогодишни жени??

ShannonLarkin
04-26-2007, 15:04
6-13 :-D

tainstvenata
04-26-2007, 16:40
Всеки има право да носи това което харесва с което се 4увства добре и да му стои добре разбира се ..
Немога да разбера на разбера за6то като някои не харесва не6то по4ва да обийда и псува хората,които ги харесват .. но явно тука пове4ето хора си избиват комплексите..всеки си има собствен стил(по4нах да се повтарям) и да носи това което му харесва а дали 6те е фе6ан или не това си е въпрос на избор .. :)

ShannonLarkin
04-26-2007, 16:45
изнервям се вече от глупаците дето нон стоп повтарят за тея комплекси...оня комплексиран тоя комплексиран...на вас всички ви завиждат естествено...

special_girl_SS
04-26-2007, 19:39
Като чета постовете по мой адрес,започвам да си мисля,че нещо бъркате понятията.... :x
Не говоря за обличане тип "розово и пухчета".... :wink:
Говоря за обличане тип рокля Morgan с обувки и чантичка Bobo Zander ..примерно... :wink:
Другото,което искам да кажа е,че аз не тръгвам да обиждам хората,които се обличат по-различно от мен :idea: Тъпо е...всеки си има право на избор... :-)

da razbira se i az smqtam 4e e dobre da se obli4a6 moderno no dumata fe6an principno e stanala sinonim na hora koito se obli4at "po posledna moda" s drehi zakupeni na edro ot ilienci sa4etani po osobeno (po moe mnenie) bezfkusen na4in. razbira se 4e e hubavo da si v krak s modata, no vse pak da zapazi6 svoq stil :wink:

LqLqLq``
04-26-2007, 19:50
kefqt me fe6anki :) no se pak netrqbva da se prekalqva ina4e e qko.. i ne si4ki sa 4algarki ! :roll: :P

e_l_i_z_a
04-27-2007, 13:33
Като чета постовете по мой адрес,започвам да си мисля,че нещо бъркате понятията.... :x
Не говоря за обличане тип "розово и пухчета".... :wink:
Говоря за обличане тип рокля Morgan с обувки и чантичка Bobo Zander ..примерно... :wink:
Другото,което искам да кажа е,че аз не тръгвам да обиждам хората,които се обличат по-различно от мен :idea: Тъпо е...всеки си има право на избор... :-)

този тип обличане е подходящо за колкогодишни жени??
14+...защо не ? :wink: Ако е в светли,хубави цветове,няма нищо лошо!Дори изглежда много приятно :wink:
Какво лошо има в една хубава рокличка до коляното,късо сако и мини чантичка? :-k
Вече разбрах на кое викат "фешън"...на хората,които се опитват да навържат разни дрешки,за да изглеждат ефектно,но не им се получава... :wink: Благодаря за изяснението :-)
Но моля ви,не слагайте тези,които изявяват собствен стил ,чрез съчетания от модерни дрехи,под един знаменател с тези..."фешъни" :wink:

04-29-2007, 17:24
Hah mn zabavna temi4ka , takava moje samo v BG da ima....pri4inata si4ki tiq feshan prostotii da gi ima e zaradi tova 4e darjavata ni e sme6na dokato v 4ujbina tova prosto sa obiknovenno drehi , bez koito ne moje6 ...Se pak nqma gol da tragne6 q .... Pak kato tolkova vi e gadna 4ujdata moda si kupuvaite Madoc :D mn qki dre6ki sa sa6to .

Violenza
04-30-2007, 13:07
И имате мноу странна логика!Защо пък веднага решихте, че завиждаме?!Аз не завиждам на някоя фешънка навряла дънките в ботушките, с изрусената косичка и тоновете грим, кълчеща се на масата под звуците на тва нещо чалга!
Не че не можем да си позволим дрехите, просто...не ги харесваме и не ги носим!Това няма нищо общо със завистта!
Хахах... твоята логика е далеч по-странна.
Не всички фешъни не слушат чалга/защо ли изобщо го свързвате?!/, а техно и хаус... :lol:

Disrespect
04-30-2007, 14:14
Хаха...кво са фешъните...Ами фешъните са идиоти. ;) 25 часа в денонощието те прекарват в магазини, пред огледалото и в дискотеката. Мислят ЕДИНСТВЕНО за дрешки, парцалки и нищо друго. Животът им е 'модата', която в днешно време е смешна. Как да реагирам аз, като видя на улицата 'момче' с очила колкото планетата и запретнати в някви ботуши дънки. Освен да отида да го пречукам кво друго да направя? Тва са болни хора просто.

инди =)
05-01-2007, 13:52
Всеки се води по някаква мода!За да не се води по модата,то трябва сам да си измисля и шие дрехите! и тогава няма как да му кажа,че се води по модата!

05-01-2007, 14:31
Хаха...кво са фешъните...Ами фешъните са идиоти. ;) 25 часа в денонощието те прекарват в магазини, пред огледалото и в дискотеката. Мислят ЕДИНСТВЕНО за дрешки, парцалки и нищо друго. Животът им е 'модата', която в днешно време е смешна. Как да реагирам аз, като видя на улицата 'момче' с очила колкото планетата и запретнати в някви ботуши дънки. Освен да отида да го пречукам кво друго да направя? Тва са болни хора просто.
moga da ti kaja, che sa mi kazvali mng puti, che sum fashion i hodeneto po magazinite mi e 3 puti v meseca za po 3 ili 4 chasa nai mnogo. pred ogledaloto prekarvam po 30 min nai-mnogo na den, ne slusham chalga, ne nosq ochila kolkoto planetata....kak mojesh da davash nqkvi izmisleni opredeleniq bez da si imash ideq vuobshe za kakvo stava vupros. Tva che po ulicite e pulno s kloningi, ne oznachava che te sa feshun..te sa dosta daleche ot fashiona

nencuHka
05-01-2007, 14:45
Абе да му се невиди,оставете ги тия "фешъни" на мира..Половината форум са метъли или емота,а никой не е седнал да развива теми за тях...Баси,нервя се вече...... :twisted:

едит:нищо лично към емота и метъли,ама си е тъй !

05-01-2007, 17:31
Фешъни, емота, чалгари? Ние да не сме 2002, 2003, 2004 или 2005-та?

Disrespect
05-01-2007, 18:16
Хаха...кво са фешъните...Ами фешъните са идиоти. ;) 25 часа в денонощието те прекарват в магазини, пред огледалото и в дискотеката. Мислят ЕДИНСТВЕНО за дрешки, парцалки и нищо друго. Животът им е 'модата', която в днешно време е смешна. Как да реагирам аз, като видя на улицата 'момче' с очила колкото планетата и запретнати в някви ботуши дънки. Освен да отида да го пречукам кво друго да направя? Тва са болни хора просто.
moga da ti kaja, che sa mi kazvali mng puti, che sum fashion i hodeneto po magazinite mi e 3 puti v meseca za po 3 ili 4 chasa nai mnogo. pred ogledaloto prekarvam po 30 min nai-mnogo na den, ne slusham chalga, ne nosq ochila kolkoto planetata....kak mojesh da davash nqkvi izmisleni opredeleniq bez da si imash ideq vuobshe za kakvo stava vupros. Tva che po ulicite e pulno s kloningi, ne oznachava che te sa feshun..te sa dosta daleche ot fashiona

От една страна си прав. Този тип мода, за която аз говоря е днешната българска мода. Не можеш да кажеш, че болшенството не представлява това, което аз описах. И 'фешъните' не определят модата. Те се мъчат да я гонят.

А за теб...явно не разбираш от хипербола.

05-01-2007, 18:18
Леле колко сте жалки и последствени.

hip Hop Mace
05-02-2007, 09:25
Fashiuni sa nqkvi kompleksirani momichenca i momchenca,koito nqmat svoi stil i koito praq neshto kato "Copy - Paste" .Tva e nai - obshto kazano

Бунтар
05-02-2007, 10:18
последствени.

:smt005 :smt005 :smt005

Mimka_sweet
05-02-2007, 10:23
овците. днеска на колко се натъкнах ... мани. верно като стадо. грозно е.

05-02-2007, 12:10
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca

rebel_kid
05-02-2007, 18:38
Е защо пък да не коментираме...

а и емотата са най-бесните фешъни...
=D>

05-04-2007, 11:58
az sam stilist i vi kazvam 4e tiq deto gi vijdate po ulicite i im vikate feshuni, to te sa demode nai mnogo !

special_girl_SS
05-05-2007, 09:53
az sam stilist i vi kazvam 4e tiq deto gi vijdate po ulicite i im vikate feshuni, to te sa demode nai mnogo !

=D> =D> =D>

Violenza
05-05-2007, 11:16
Е защо пък да не коментираме...

а и емотата са най-бесните фешъни...
=D>
А нима линкин-паркчетата с широките панталонки, които се имат за 'яките метълки/метъли' не са вид 'фешън' ?!

rosskata
05-05-2007, 12:16
Е защо пък да не коментираме...

а и емотата са най-бесните фешъни...
=D>
А нима линкин-паркчетата с широките панталонки, които се имат за 'яките метълки/метъли' не са вид 'фешън' ?!

А нима метълите да нямат някаква"мода", някакъв тертип на обличане? А пънкарите? А скейтърите?

Сори, че ще ви разбия детските мечти ама... Всички сте фешъни... :smt005 Само клошарите и нудистите не са... :lol:

rosskata
05-05-2007, 12:24
8)

Ти ко се хилиш ве, фешън гаден! :twisted:

rosskata
05-05-2007, 12:37
много ясно, че всички сме от фешъна, ама номера е дали ни харесва самият стил или го носим просто защото е фешън...

Не, просто разликата е в нагласата. Някой хора са с нагласата, че харесват новите, "модерни" неща...ПО-склонни са да експериментират с новите тенденции. Други си избират дрехите според субкултурата, примерно, или според настроението, или според това как им е удобно, или според социалната си позиция, или според това какво им купи мама,или според това какво има в кофата...

Това не значи обаче че едните са парви, другите криви. Или че едните са тъпи, другите умни. Ама иди обяснявай на "протестиращи" тийнове, които си мислят, че щом се обличат по метълската мода, а не по чалгарската, са много велики...Те не са от "фешъна" Те са хипер- мега- гига уникални...

п.с "ПОлошърт"... Баси думата. :shock:

rosskata
05-05-2007, 12:47
какво и има на думата полошърт?? 8)

Ами... Първо, за сефте я чувам,и второ, звучи ми много изкелиферчено, като някоя английска дума, неуспешно правеща се на българска... :lol:
Но не ми обръщай внимение. Аз съм селянче. 8)

rosskata
05-05-2007, 12:52
е тя си е английска...

ето и какво представлява:

http://www.e-store-stgt.de/images/medium/dscn8966.jpg

Аз на тва му викам тениска. :roll:

Ctrl+Alt+Del
05-05-2007, 14:45

05-06-2007, 10:23
хм... за мен фешъните са противни, превзети, неориентирани, прикриващи тъпотата си с лъскави дрешки, лапенца. около мен такива бол и да ви кажа, един смислен разговор от тях не съм чула, само повърхностни и лаишки елементарщини. слушайки кво си говорят двама такива 'екземпляри' бая съм се чудила просто ебават ли се или наистина са такива примитивни... но както и да е, много 'зех да задълбавам... идеята ми беше, че квито и да са, са надути и прости, ако някой познава фешънче, чиито разговори се въртят около теми, по-различни от 'утре ши са иба с еди кой си!, мн ма накъдри тоя и оня кючек!, оня пич/пу*ка е много як/а!, искам да го пецкам в амора!, ебати яките дрешки видях на витошка, докат са разхождах с муцката!, тва телефонче има мноу екстри и мноу зарибенко!', евала му. аз ли съм предубедена вече до такава степен или то си е факт - ама никой друг не се държи така тъпо като 'розовото стадо'.

но като се замисля, искрено казвам :се пак добре е да ги има - тряя да се учиш къв да не ставаш. за мен тва не са хора, колкото и брутално да ви звучи, а отпадъци, втори сорт говеда, с тях не може да се проведе един нормален диалог. ако щат фешънчетата в тоя форум да ми запискат, пикам им. жалки са.
Ами много хора мислят така и за метълите и разните там алтернативни, но не си избиват комплексите във форума, нали?

Ctrl+Alt+Del
05-06-2007, 13:08
н а м а й к а т и г а щ и т е с а к о м п л е к с и р а н и , я с н о ? ?

05-06-2007, 13:16
хъх... разконспирираха ме, йе, йе! :lol:
виж, драги ми Смехурко, ако някой избива комплекси, значи завижда. а на тия измети няма кво да им завиждам за плиткия гнусен, изпълнен с лой животец. тва, че си изказвам мнението крайно, не значи, че се комплексирам от некво стадо, ми, че са ми гнусни. и казах що. така че някъде у лево с некомпетентните неподготвени изказвания, че такиа нещо напоследък мноу срещам и ми присяда малко така... аре. :x

и да, тъпак такъв, научи се да боравиш със сложните думички, че е смешно да се изказваш така. алтернатива е нещо, което е само 1 като възможност след първия вариант, а освен чалгарската има и мноооого други субкултури, не е само метълска. и да, във връзка с тва - не само метълите мразят фешъните. :smt005

Тъпак ми викаш? Явно ти си комплексиран щом ръсиш обиди. Моето поне беше забележка, а ти направо обиждаш!

05-06-2007, 13:19
хъх... разконспирираха ме, йе, йе! :lol:
виж, драги ми Смехурко, ако някой избива комплекси, значи завижда. а на тия измети няма кво да им завиждам за плиткия гнусен, изпълнен с лой животец. тва, че си изказвам мнението крайно, не значи, че се комплексирам от некво стадо, ми, че са ми гнусни. и казах що. така че някъде у лево с некомпетентните неподготвени изказвания, че такиа нещо напоследък мноу срещам и ми присяда малко така... аре. :x

и да, тъпак такъв, научи се да боравиш със сложните думички, че е смешно да се изказваш така. алтернатива е нещо, което е само 1 като възможност след първия вариант, а освен чалгарската има и мноооого други субкултури, не е само метълска. и да, във връзка с тва - не само метълите мразят фешъните. :smt005

Тъпак ми викаш? Явно ти си комплексиран щом ръсиш обиди. Моето поне беше забележка, а ти направо обиждаш!
Аз казах, че си комплексар, но не ти казах по-обидната дума тъпак нали? А ти направо обиждаш с квалификации като тъпак и идиот. Еми, извинявай но слабите хора нападат с псувни и обиди.

Ctrl+Alt+Del
05-06-2007, 13:27

05-06-2007, 13:29
Да, но определения като "идиот" и "глупак" са много силни. Хубаво, че аз на провокаторите не обръщам внимание. Пълен игнор!

e_l_i_z_a
05-06-2007, 13:33
Ctrl+Alt+Del ,във връзка с мнението ти- че не си чул смислени разговори между "фешъните"... :lol: ...какво общо има това със стила им на обличане :shock: :?: :shock:
Тук става въпрос за възпитание,култура,интерес и и т.н. ... :-k
Има си хора и хора :wink:
Не всички представители на "не-фешъните"(не мога да повярвам,че използвам такива думи хахахах :lol: )водят смислени разговори,нали :?:
Просто си гледай живота и бъди щастлив....ако мразиш хората,доникъде няма да стигнеш.. :::

rosskata
05-06-2007, 13:35
всеки, който изказва гледна точка без да си пести определенията, е комплексар?
интересно становище.
... и не толкоз.

Всеки, който почва да псува и обижда хора, които не познава, и то без да се обоснове, за мен е такъв.

Ctrl+Alt+Del
05-06-2007, 14:24

second_heartbeat
05-06-2007, 14:33
Обикновено така наречените "фешънчета" имат много високо мнение за себе си.. за мен това са хора без вкус. Ако утре стане модерно чували да се носят и те ще ги носят. Или пък купят си някоя по-скъпа дрешка и си навирят носа. А и ня тях би им било трудно да проумеят, че човек не се преценява по това, което носи, а това което е.

05-06-2007, 15:05
всеки, който изказва гледна точка без да си пести определенията, е комплексар?
интересно становище.
... и не толкоз.

Всеки, който почва да псува и обижда хора, които не познава, и то без да се обоснове, за мен е такъв.
И аз съм на това мнение! :)

e_l_i_z_a
05-07-2007, 15:19
Обикновено така наречените "фешънчета" имат много високо мнение за себе си.. за мен това са хора без вкус. Ако утре стане модерно чували да се носят и те ще ги носят. Или пък купят си някоя по-скъпа дрешка и си навирят носа. А и ня тях би им било трудно да проумеят, че човек не се преценява по това, което носи, а това което е.
"Или пък купят си някоя по-скъпа дрешка и си навирят носа. "...И ти ги преценяваш,че са надути,само,защото имат по някоя друга "скъпа дрешка"... :?: ::: .... Не усещаш ли,че съдиш за тях по дрехите им ???? :shock: А ги обвиняваш в същото.....Как да бъдат дружелюбни към теб,след като ти имаш такова отношение към тях :shock: (Хайде да не си ти,ами да е някой друг ..примерно :wink: )
На мен често ми подвикват разни непознати хора в някое заведение като мина... нещо от сорта на "Надути хораа...надутиии..."... а аз дори не ги познавам :shock: ...как решиха пък,че съм надута :lol: ..Аз съм отишла на тва заведение с моите приятели и се веселим,не гледаме хората около себе си,смеем си се,държим си се дружелюбно с персонала и т.н. и по едно време на излизане чувам тва зад гърба си...пффф... :smt012 ... :smt005 Нямам думи.. :smt005

Sunny_stz
05-07-2007, 20:16
Обикновено така наречените "фешънчета" имат много високо мнение за себе си.. за мен това са хора без вкус. Ако утре стане модерно чували да се носят и те ще ги носят. Или пък купят си някоя по-скъпа дрешка и си навирят носа. А и ня тях би им било трудно да проумеят, че човек не се преценява по това, което носи, а това което е.
"Или пък купят си някоя по-скъпа дрешка и си навирят носа. "...И ти ги преценяваш,че са надути,само,защото имат по някоя друга "скъпа дрешка"... :?: ::: .... Не усещаш ли,че съдиш за тях по дрехите им ???? :shock: А ги обвиняваш в същото.....Как да бъдат дружелюбни към теб,след като ти имаш такова отношение към тях :shock: (Хайде да не си ти,ами да е някой друг ..примерно :wink: )
На мен често ми подвикват разни непознати хора в някое заведение като мина... нещо от сорта на "Надути хораа...надутиии..."... а аз дори не ги познавам :shock: ...как решиха пък,че съм надута :lol: ..Аз съм отишла на тва заведение с моите приятели и се веселим,не гледаме хората около себе си,смеем си се,държим си се дружелюбно с персонала и т.н. и по едно време на излизане чувам тва зад гърба си...пффф... :smt012 ... :smt005 Нямам думи.. :smt005

Абе всякакви хора има ,недобронамерени всякакви!На такива най-често не обръщам внимание ;)

Rzarektor
05-07-2007, 22:20
Аз пък мога да ви кажа, че съм скейтър от доста време вече и нищо не ме кефи повече за чукане от някоя натокана пу*ка с къса поличка, токчета-мокчета, поддържана, лъсната, фешънка дет се вика. Пък че били прости,тъпи,ограничени, не знам си кво, въобще не ме вълнува, нито искам шах да играя с нея,нито да водим задълбочени интелектуални дебати и дискусии по дадена тема. Къде къде по-добре за чукане някоя фешънка, отколкото някой батал, дето 8 ракии са му малко. Ние така оценяме грозотата на жена, колко ракии ше ти трябват да и се навиеш, колкото повече-съответно толкова по-грозно е създанието. А има същества, батко, дето никой не може да изпие толкова... хахах

brain_stew
05-08-2007, 07:47
И имате мноу странна логика!Защо пък веднага решихте, че завиждаме?!Аз не завиждам на някоя фешънка навряла дънките в ботушките, с изрусената косичка и тоновете грим, кълчеща се на масата под звуците на тва нещо чалга!
Не че не можем да си позволим дрехите, просто...не ги харесваме и не ги носим!Това няма нищо общо със завистта!
Хахах... твоята логика е далеч по-странна.
Не всички фешъни не слушат чалга/защо ли изобщо го свързвате?!/, а техно и хаус... :lol:

зависи кво разбираш под "чалга"...аз имам доста широко виждане за "чалгата"....в тва определение (за мен) не слагам само бгпоп-фолка....защото чалгата е вид комерсиална музика!Каквато в момента са техно, хаус, транс, габа...поп....имо....хип-хоп,рап,дори има и рок/"метъл" групички, които са вид "чалга"!Но мисля, че това ти много добре го знаеш! :wink:

quench
05-08-2007, 07:52
Аз мисля,че понякога много зацикляте на някоя тема.... Борбата не е между фешъни и различни,а между...

.... ТАРАЛЕЖИ и ЯЗОВЦИ!!! Но Язвоците ще победят! Ще видят тея Таралежи къде зимуват раците! На оръжие, братя,напрееееед!

Мисля,че схващате паралела - ако ли не,то си е проблем на IQ-то....

brain_stew
05-08-2007, 08:09
Аз мисля,че понякога много зацикляте на някоя тема.... Борбата не е между фешъни и различни,а между...

.... ТАРАЛЕЖИ и ЯЗОВЦИ!!! Но Язвоците ще победят! Ще видят тея Таралежи къде зимуват раците! На оръжие, братя,напрееееед!

Мисля,че схващате паралела - ако ли не,то си е проблем на IQ-то....

хахахахах!Ами айде "всички на оружие"! :lol:

ScionOfStorm
05-08-2007, 08:48
^Това е фразата \m/
Боговете да са с нас \m/

brain_stew
05-08-2007, 08:58
^Това е фразата \m/
Боговете да са с нас \m/

и нека Рогатия ни пожали!

ТРАШ!\m/O.O\m/

ScionOfStorm
05-08-2007, 09:25
АА чек, на мен ми се забранява траш, щото тогава издивявам...ставам пациент, не че не съм принципно :D
P.S. \m/ (>.<) \m/