PDA

View Full Version : Предложение за най-често срещаните теми



devil4e
08-25-2005, 10:10
Искам да попитам, няма ли да е много по-подредено и чистичко, ако модовете открият изчерпателен материал по тях и ги запишат с "Важна Тема". Защото ми писна да гледам как за хиляден път искат да им се отговаря на един и същ проблем. Ето за какви теми говоря:

"Аватари и подписи"
"Нарушения и наказания"
"Въпроси и отговори относно сайта и форума"

и т.н. (сега нещо не мога да се сетя другите) Просто ми става някво супер глупаво като видя някъде темичка "аватар?", "как си слагате картинките под мнението? и т.н.

DarthRevan
08-25-2005, 10:19
da tova e mnogo dobra ideq...napylno sym syglasen s devil4e

sherry
08-26-2005, 07:48
Искам да попитам, няма ли да е много по-подредено и чистичко, ако модовете открият изчерпателен материал по тях и ги запишат с "Важна Тема". Защото ми писна да гледам как за хиляден път искат да им се отговаря на един и същ проблем. Ето за какви теми говоря:

"Аватари и подписи"
"Нарушения и наказания"
"Въпроси и отговори относно сайта и форума"

и т.н. (сега нещо не мога да се сетя другите) Просто ми става някво супер глупаво като видя някъде темичка "аватар?", "как си слагате картинките под мнението? и т.н.
Napalno sam saglasna! :wink: Dosadno e da ima vse takiva temi...Predlagam oba4e da se slojat kato vajni i temite"Parvata celuvka"(4e vsi4ki pitat kak da se celuvat!),"Kakvo da podarq na gadjeto" i t.n :wink: