PDA

View Full Version : Evanescence vs Nightwish



Forgotten
08-25-2005, 11:53
Може и да има такава тема и се извинявам ако е така. Та кажете акк мислите. Аз лично повече се кефа на Evanescense.

The-WishmasteR
08-25-2005, 11:54
Nightwish est!evans sa idioti ne mojej da sravnqva6 Amy Lee s Tarja Turnen Tarja a kyde kyde nad Amy !vypreki 4e ima takava tema da :-)

SweetBunny
08-25-2005, 12:01
Evanescense sega dori slu6am "Going under"....Amy Lee ima neveroqten glas :D

Plsss ako nqkoi ima "My immortal" da mi q prati na owen_fenka@abv.bg molqqq vi

Forgotten
08-25-2005, 12:03
Веднага ти я пращам :D . Наистина има як глас.

ThePainIsReaL
08-25-2005, 12:10
И двете групи имат супер яки парчета,но на Evanescence се кефя повече.Наистина Таря има невероятен глас, но не може да достигне този на Аmy :) Това си е мое мнение де :D

^FaiNt^F
08-25-2005, 12:32
Li4no men i dvete grupi mn mi haresvat...ama kato 4e li evanescence se pak pove4e me radva... :roll:

08-25-2005, 12:42
Еванеснс са по добри, найтуиш сички песни са им еднакви с еднакъв ритъм и само жица жица жица и са се некви демонични. И еванесенс имат такива ама са къде къде по мелодични :wink: .

SHTE_Te_HVANA
08-25-2005, 13:05
poveche ma kefi Evanescence

marusha
08-25-2005, 13:26
comers comers... :cry:

Swinkenhoffer
08-25-2005, 13:54
най-много от всичко мразя да сравняват любимата ми група с тези американски шибаняци :evil: финладците са стотици пъти над тяхното ниво, ама СТОТИЦИ!!!!!!!!!!!!!!! явно много малко хора успяват да различат класата на Nightwish пред мизерията на онея тъпанари. в случая изключваме Once, който все пак е по-добър от всичко на Ев. взето заедно, но за група като Nightwish си е почти провал. да не говорим, че оная тъпа пача може само да си мечтае да достигне божествения глас на Таря. отделен е въпроса за жалките музикални възможности на Ейми и компания, пред тези на Марко, Туомас, Таря, Юкка и Емпу. факт. слушала съм достатъчно и двете групи, за да стигна до този извод. и все пак американците си имат и своите силни страни, но ако трябва да ги съпоставям с Найт ... то първите определено са смешници.
NIGHTWISH > ALL
EVANESCENCE SUX
:evil: :evil: :evil: :evil:
ъъъ ... лично мнение. феновете на Еvanescence да не се засягат.
.

Immortality_
08-25-2005, 13:57
Dori ne moga da si obqsnq kak mojete da sravnqvate Nightwish sys Evanesniznamsikvi...
tova e obida za Nightwish...
Vse edno da mi sravnqva6 Dimmu Borgir s Manson... primerno
Ako iska6 da sravnqva6 Nightwish- Sloji gi s lacuna coil...
Ili theater of tragedy s Within Temptation... ama ne se izlagaite taka...
I ako iska6 da sravnqva6 Evanescence- sloji gi do nqkq druga komersialna grupa... :wink:

naty
08-25-2005, 20:02
мн ясно че предпочитам Найтуиш пред ежънсес
то просто няма място за сравнение...

DavidSilveria
08-25-2005, 21:14
Evanescense sega dori slu6am "Going under"....Amy Lee ima neveroqten glas :D

Plsss ako nqkoi ima "My immortal" da mi q prati na owen_fenka@abv.bg molqqq vi

xaxa neveroqten glas naprao moga da se popikaq ot smqh qvno ne si slu6a caver-a na korn koito napraviha po fal6ivo nemoja da pee

missing_
08-25-2005, 21:23
аз съм твърдо за Еванесънс ама нещо ме мързи да пиша ся защо :lol:
вижте тая тема тук (http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=312&sid=e7247bcbfeaf179e17a8d540c1fa7b64) ,моите мнения са по последните страници с ник дуди

Swinkenhoffer
08-25-2005, 21:35
аз съм твърдо за Еванесънс ама нещо ме мързи да пиша ся защо :lol:
вижте тая тема тук (http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=312&sid=e7247bcbfeaf179e17a8d540c1fa7b64) ,моите мнения са по последните страници с ник дуди

ааа, ето кой ме нервира така брутално като нарече Таря кошница :lol: както казах - тя е разкошна Жена (и продължавам да си държа на мнението)!!

DavidSilveria
08-25-2005, 21:41
аз съм твърдо за Еванесънс ама нещо ме мързи да пиша ся защо :lol:
вижте тая тема тук (http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=312&sid=e7247bcbfeaf179e17a8d540c1fa7b64) ,моите мнения са по последните страници с ник дуди

ааа, ето кой ме нервира така брутално като нарече Таря кошница :lol: както казах - тя е разкошна Жена (и продължавам да си държа на мнението)!!

dam tarjia e super qka ne samo kato pevica no i kato jena

amy lee
08-25-2005, 22:31
NIGHTWISH!!!!!!!
Еванесънс не знам защо НО ПРОСТО не ги трая

най-много от всичко мразя да сравняват любимата ми група с тези американски шибаняци :evil: финладците са стотици пъти над тяхното ниво, ама СТОТИЦИ!!!!!!!!!!!!!!! явно много малко хора успяват да различат класата на Nightwish пред мизерията на онея тъпанари. в случая изключваме Once, който все пак е по-добър от всичко на Ев. взето заедно, но за група като Nightwish си е почти провал. да не говорим, че оная тъпа пача може само да си мечтае да достигне божествения глас на Таря. отделен е въпроса за жалките музикални възможности на Ейми и компания, пред тези на Марко, Туомас, Таря, Юкка и Емпу. факт. слушала съм достатъчно и двете групи, за да стигна до този извод. и все пак американците си имат и своите силни страни, но ако трябва да ги съпоставям с Найт ... то първите определено са смешници.тя го каза! :)

08-25-2005, 23:00
Кат са толко велики що анкетата не го показва? Найтуиш са ебати измислената група, както казах в предния ми пост - яко жица жица дай даййй без да спира и некви църковни хорове отзаде, тва група ли е :wink: ? И хич не ми отваряй некви филосохии дет си ги чул от некой че са комерсиални щото примерно аз не бях чувал за нито едно от двете ама сестра ми докара некав диск с двете лайна и едното доста повече ми хареса като звучене :) и не е найтуиш 8) .

amy lee
08-25-2005, 23:06
точно това е, че еванесънс са някфи... абе малко по-голям комерс са. и са по-лигави, не са като найт. и за това хората ги харесват повече
но нито един, който слуша метъл и разбира от тази музика не знам да харесва повече еванесънс
а + това тука е някфо пълно с чалгари, дет си падат по еймиту така че не ме изненадва това, че те са с повече гласове
а таря има много по-голям талант, ейми пее понякога толкова тихо, че и със високоговорител да пее няма да я чуя! + това ВСИЧКИ песни са им някакви такива еднакви. докато песните на найтуиш се придържат към ЕДИН стил, НО НЕ СА ЕДНАКВИ.

Swinkenhoffer
08-25-2005, 23:47
^ ъхъ.
музиката на НощнитеМераци (Nightwish демек) не е за всяко ухо и не за всеки акъл. за разлика от Ев., които ги слуша всеки втори. и все пак да не забравяме, че Nightwish са финландци. а всеобщоизвестно е сред метъл средите (впрочем Ev. не свирят никакъв метъл, а някво поп рок с дарк елементи ... posers) ... деба, забравих си мисълта ... мда - та там е известно, пък и не само там, че именно финландците и направо скандинавските народи като цяло са същински богове на метъл музиката. така че не виждам за какво спорим.
поне най-малкото Найт са много по-опитни и с много по-голяма фантазия от онзи американски боклук, но това вече стана ясно, така че няма да се повтарям ...

xslapshotx
08-26-2005, 00:37
И двете групи са смешни. От финландската сцена признавам само Enstand, Impaled Nazarene и старите Chidlren Of Bodom. Останалите са клише до клише.

missing_
08-26-2005, 07:57
аз съм твърдо за Еванесънс ама нещо ме мързи да пиша ся защо :lol:
вижте тая тема тук (http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=312&sid=e7247bcbfeaf179e17a8d540c1fa7b64) ,моите мнения са по последните страници с ник дуди

ааа, ето кой ме нервира така брутално като нарече Таря кошница :lol: както казах - тя е разкошна Жена (и продължавам да си държа на мнението)!!

dam tarjia e super qka ne samo kato pevica no i kato jena
въпрос на вкус :wink: и Найтуиш слушам почти наравно с Еванесънс ама не ми харесват :lol:
иначе стиловете верно са доста по различни...Найтуиш са баш готик-метъл(поне така ги водят :roll: ) а Еванесънс съм ги виждала и като готик-рок и като поп-готик(интересно коя музика може да се определи като поп-готиик,това не мога да го смеля :lol: )
бе не виждамщо само се дърпате след като всеки си харесва неговото си и като по чнете да се псувате нищо няма да се промени :lol:
оф тъкмо станах и съм още неадекватна :lol:

SeXy^GiRl
08-26-2005, 11:05
Кат са толко велики що анкетата не го показва? Найтуиш са ебати измислената група, както казах в предния ми пост - яко жица жица дай даййй без да спира и некви църковни хорове отзаде, тва група ли е :wink: ? И хич не ми отваряй некви филосохии дет си ги чул от некой че са комерсиални щото примерно аз не бях чувал за нито едно от двете ама сестра ми докара некав диск с двете лайна и едното доста повече ми хареса като звучене :) и не е найтуиш 8) .

Ami kato sa laina vyrvi i si slushai hitovete po Planeta! Kade namerihte da sravnqvate NightWish i Evanes. Tova e smeshno.. Est, che pesnite na NightWish sa mnogo po-smisleni i stoinostni.. Muzikata na evanes e pylna boza a da ne govorim, che vokalistkata na NightWish ima neveroqten glas! Prosto tezi, koito tvyrdqt, che evanes sa po-dobrata grupa sa slushali nai-mnogo 2-3 pesni na NightWish..

missing_
08-26-2005, 11:17
Prosto tezi, koito tvyrdqt, che evanes sa po-dobrata grupa sa slushali nai-mnogo 2-3 pesni na NightWish..
е тука вече изобщо не си права :!: имам цялата дискография на Наитуиш(демек всички албуми,всички сингли,всички клипове+3 лайф концерта),имам и цялата дискография на Еванесънс и въпреки това предпочитам американците,така че мила не си прави прибързани изводи кой какво е слушал и какво не е :evil:

SeXy^GiRl
08-26-2005, 11:23
Prosto tezi, koito tvyrdqt, che evanes sa po-dobrata grupa sa slushali nai-mnogo 2-3 pesni na NightWish..
е тука вече изобщо не си права :!: имам цялата дискография на Наитуиш(демек всички албуми,всички сингли,всички клипове+3 лайф концерта),имам и цялата дискография на Еванесънс и въпреки това предпочитам американците,така че мила не си прави прибързани изводи кой какво е слушал и какво не е :evil:

Prosto predpochitash po-ligava muzika. Zatova nemoje da se sravnqva NightWish s Evanes!

missing_
08-26-2005, 11:30
я не ме наричай лигла...ще си слушам каквото искам и изобщо не ме е*е какво мислиш ТИ...особенно като ти гледам ника..не ми приказва коя е лиглата :lol: ти сама да се определяш като 'секси"...баси великото самочувствие трябва да имаш :lol:
аз с овце не се занимавам,точка :lol:

SeXy^GiRl
08-26-2005, 11:44
я не ме наричай лигла...ще си слушам каквото искам и изобщо не ме е*е какво мислиш ТИ...особенно като ти гледам ника..не ми приказва коя е лиглата :lol: ти сама да се определяш като 'секси"...баси великото самочувствие трябва да имаш :lol:
аз с овце не се занимавам,точка :lol:

Toku shto ti sama se nareche ligla, az narekoh taka samo muzikata na evanes. Shtom si reshila, che ti se kara s nqkoi tyrsi si go drugade. Foruma na teen ne e mqsto kadeto mojesh da opredelqsh horata kato ovce taka, che sledvashtiq pyt si meri dumite. TOCHKA!

Swinkenhoffer
08-26-2005, 11:48
И двете групи са смешни. От финландската сцена признавам само Enstand, Impaled Nazarene и старите Chidlren Of Bodom. Останалите са клише до клише.

прав си, ама не съвсем. а тези?? къде ги забравяш?
Apocalyptica; Catamenia ;Charon ; Ensiferum; For My Pain; Insomnium; Norther; Poisonblack; Sentenced; Shape Of Despair;
Sinergy (!!!); Sonata Arctica;
Stratovarius
Thunderstone; Twilightning ;Virtuocity
Warmen; Eternal Tears Of Sorrow; Kotipelto ; Poisonblack; Rapture

и още толкова много.
а! за поп-готика ... мисля, че Entwine ги определят като такива ... пфф и те са финладци, ама са слаба ракия. и плюс това поп-готик звучи мега тъпо. навъдиха се сякакви изроди Евънесънс, Дъ Размус(о! финладци) и т.н , които комерсиализират този стил като праскат некви определения, дето въобще ги няма :evil: а Nightwish са симфоничен метъл, особено напоследък.
и като за край [b]Finland

Jenq
08-26-2005, 11:59
System of a Down !!!!!!!!! :twisted:

The-WishmasteR
08-26-2005, 12:25
аз съм твърдо за Еванесънс ама нещо ме мързи да пиша ся защо :lol:
вижте тая тема тук (http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=312&sid=e7247bcbfeaf179e17a8d540c1fa7b64) ,моите мнения са по последните страници с ник дуди

ааа, ето кой ме нервира така брутално като нарече Таря кошница :lol: както казах - тя е разкошна Жена (и продължавам да си държа на мнението)!!
i na men mi e lubima Nightwish samo deto e Tanq ne tarq

The-WishmasteR
08-26-2005, 12:27
И двете групи са смешни. От финландската сцена признавам само Enstand, Impaled Nazarene и старите Chidlren Of Bodom. Останалите са клише до клише.
bodom koi ti gi otri4a:-)

Swinkenhoffer
08-26-2005, 12:42
каква Таня те гони?? :shock:

missing_
08-26-2005, 14:14
аз съм твърдо за Еванесънс ама нещо ме мързи да пиша ся защо :lol:
вижте тая тема тук (http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=312&sid=e7247bcbfeaf179e17a8d540c1fa7b64) ,моите мнения са по последните страници с ник дуди

ааа, ето кой ме нервира така брутално като нарече Таря кошница :lol: както казах - тя е разкошна Жена (и продължавам да си държа на мнението)!!
i na men mi e lubima Nightwish samo deto e Tanq ne tarq
хаха
ХАХА
не е нито Tanq нито Tarq а Tarja :lol:

The-WishmasteR
08-26-2005, 15:23
аз съм твърдо за Еванесънс ама нещо ме мързи да пиша ся защо :lol:
вижте тая тема тук (http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=312&sid=e7247bcbfeaf179e17a8d540c1fa7b64) ,моите мнения са по последните страници с ник дуди

ааа, ето кой ме нервира така брутално като нарече Таря кошница :lol: както казах - тя е разкошна Жена (и продължавам да си държа на мнението)!!
i na men mi e lubima Nightwish samo deto e Tanq ne tarq
хаха
ХАХА
не е нито Tanq нито Tarq а Tarja :lol:
da be znam be taka e na engl a na bg e Tanq znam tva :-)prosto ne mi se smenq na kirilica daje nz dali ima no tozi komp 6toto ne sym u nas :-))

Swinkenhoffer
08-26-2005, 15:52
как на бг е Таня??? аз нещо не мога да свана о.О

chupacabra:)
08-26-2005, 16:05
таря има страхотен глас, но за оперна певица, не за метъл. за еванесънс няма кфо да говорим - аматьори + позьори :D
и все пак предпочитам да умра на найтуиш, отколкото от еБанесънс

korn___
08-26-2005, 16:37
... нито една от двете групи слушам но ако трябва да избирам ....Evanescence....мразя Nightwish :x

The-WishmasteR
08-27-2005, 09:38
как на бг е Таня??? аз нещо не мога да свана о.О
off imeto i na engl e tarja a na bg e tanq kakvo to4no ne moje6 da razbere6?bg imeto za tarja e tanq!

Swinkenhoffer
08-27-2005, 09:44
ааа, оооо. :lol: разбрах! ама мен си ме кефи Таря повече ..

The-WishmasteR
08-27-2005, 09:46
ааа, оооо. :lol: разбрах! ама мен си ме кефи Таря повече ..
evala :-))

amy lee
08-27-2005, 13:12
ама то кфо значение има? след като се казва таря не може изведнъж да стане таня. и кфо, като я видите на живо ще почнете да викате "ооо, таняяяяяя" :lol:
все едно ти да се казваш иван, отиваш някъде и те наричат джони. така че както и да е на български няма значение:)

Soul^Fly^F
08-27-2005, 15:22
NIGHTWISH!!!!!!!
Еванесънс не знам защо НО ПРОСТО не ги трая

най-много от всичко мразя да сравняват любимата ми група с тези американски шибаняци :evil: финладците са стотици пъти над тяхното ниво, ама СТОТИЦИ!!!!!!!!!!!!!!! явно много малко хора успяват да различат класата на Nightwish пред мизерията на онея тъпанари. в случая изключваме Once, който все пак е по-добър от всичко на Ев. взето заедно, но за група като Nightwish си е почти провал. да не говорим, че оная тъпа пача може само да си мечтае да достигне божествения глас на Таря. отделен е въпроса за жалките музикални възможности на Ейми и компания, пред тези на Марко, Туомас, Таря, Юкка и Емпу. факт. слушала съм достатъчно и двете групи, за да стигна до този извод. и все пак американците си имат и своите силни страни, но ако трябва да ги съпоставям с Найт ... то първите определено са смешници.тя го каза! :)
ae kat mrazi6 evanescence 6to nicka ti e amy lee, a?

amy lee
08-27-2005, 19:27
NIGHTWISH!!!!!!!
Еванесънс не знам защо НО ПРОСТО не ги трая

най-много от всичко мразя да сравняват любимата ми група с тези американски шибаняци :evil: финладците са стотици пъти над тяхното ниво, ама СТОТИЦИ!!!!!!!!!!!!!!! явно много малко хора успяват да различат класата на Nightwish пред мизерията на онея тъпанари. в случая изключваме Once, който все пак е по-добър от всичко на Ев. взето заедно, но за група като Nightwish си е почти провал. да не говорим, че оная тъпа пача може само да си мечтае да достигне божествения глас на Таря. отделен е въпроса за жалките музикални възможности на Ейми и компания, пред тези на Марко, Туомас, Таря, Юкка и Емпу. факт. слушала съм достатъчно и двете групи, за да стигна до този извод. и все пак американците си имат и своите силни страни, но ако трябва да ги съпоставям с Найт ... то първите определено са смешници.тя го каза! :)
ae kat mrazi6 evanescence 6to nicka ti e amy lee, a?щото миличка с тоя ник се регистрирах миналата година. а тогава още им бях фенка
но вече просто ги мразя! ясно?

Чума._на_токчета
08-27-2005, 20:43
Ми за мене и двете групи са мнооооо добри и и двете много си ги обичкам.Искам да питам някой има ли Nemo -NightWish?Ако някой разполага с тази песничка да ми я прати на soft._girl@abv.bg.Plsssss

P.S Мисля ,че така се казваше тази песничка.

The-WishmasteR
08-29-2005, 10:17
Ми за мене и двете групи са мнооооо добри и и двете много си ги обичкам.Искам да питам някой има ли Nemo -NightWish?Ако някой разполага с тази песничка да ми я прати на soft._girl@abv.bg.Plsssss

P.S Мисля ,че така се казваше тази песничка.
mda taka se kazva!:)

pLaMa4eTo
08-29-2005, 10:23
Li4no men nikoga ne sa me kefeli NIGHTWISH...taka 4e predpo4itam Evanescence..daje sam im mn golqma fenka moje da se kaje...pesnite im sa strahotni i Amy Lee naistina ima neveroqten glas :)

Swinkenhoffer
08-29-2005, 10:26
i Amy Lee naistina ima neveroqten glas :)

мдам ... какво прави техниката в днешно време :wink:

The-WishmasteR
08-29-2005, 11:51
i Amy Lee naistina ima neveroqten glas :)

мдам ... какво прави техниката в днешно време :wink:ahahhah :wink:

aBnOrMaL_BaBy
08-29-2005, 12:58
Дадох своя скромен глас за Евънесънс ! :wink:

Sinister_Doll
08-31-2005, 17:57
Hmmm, znam li... Mn se kefq i na dvete grupi! Nightwish biqt ot kum muzika i stil, a Evanescence ot kum textove... Abe, haresvam si gi stra6no mn i dvete grupi! Ne moga da izbera!!! Pove4e may otkrivam sebe si v Evanescence...

Sinister_Doll
08-31-2005, 18:06
BTW, posledniqt mo6ten skandal s mayka mi zapo4na ot tam, 4e nare4e Tarja "nay- groznata jena koqto izob6toi nqkoga sum vijdala prez jivota si"!!! Za Amy Lee kaza "Eto, tva jivotno pone malko prili4a na 4ovek". GRRRR! Tarja si e super qka macka! Samo na moite nqkolko plakata izglejda malko... hmmm... zle. Ina4e mn si me kefi po klipovete mn, no poznati tvurdqt, 4e ne izglejda to4no taka na jivo. No tva ne e tolkova vajno. Muzikata e po- vajna!

luDo_LaPe^
08-31-2005, 18:29
i na men mi e lubima Nightwish samo deto e Tanq ne tarq
Ааа,кажи,че се чегуваш!!!Найтуиш са ти любими,а не знаеш името на вокала?!Хаха,мани,мани.Казв се ТАРЯ ТУРУНЕН!! :lol: По темата-да сравняваш НАЙТУИШ с ЕВЪНЕСЕНС е като за сравняваш Азис с Менсън :lol: Просто стиловете им са различни,въпреки,че и двете групи се водят един вид 'метъл'.Найтуиш са нещо...знам ли...готик,докато Евънесенс са поп-рок(в същност не може ли де се каже,че са нео-метъл :roll: )В анкетата гласувах за Евънесенс,но честно казано нямам много впечатления и за двете групи.На евънесенс съм слушала само Going under,My immortаl(не можете да отречете,че песента е супер),Bring me to life и Away from me.На найтуш пък съм слушала само две песни-Planet in hell и White night fantasy...а,само да кажа-ако някой има песнички на двете групи(освен гореспоменатите,разбира се)да ми ги прати на kami03@abv.bg :wink: Аа,в първите няколко страници спорихте за гласовете на двете певици...Таря пее опера и е един един от най-добрите сопрани
(карам го по памет от Хай Клуб :oops: )За Ейми...много и е хубав гласа,също свири и на пиано(което е много труден инструмент и не всеки може да го прави)Бе...и все пак съм по-запозната с Творчеството на Евънесенс,и за това гласувах за тях.

Swinkenhoffer
08-31-2005, 19:02
Going under,My immortаl(не можете да отречете,че песента е супер),Bring me to life и Away from me.На найтуш пък съм слушала само две песни-Planet in hell и White night fantasy... :wink: .

значи не си слушала нищо.
тук
http://mm.gen.wazzzup.net/music/search/mp3search.html
търси старите неща и на двете групи, които са далеч по-добри от новите им постижения. естествено на Nightwish песните са на космическа дистанция от напъните на Ебънесънсите, но и на последните може да хванеш 3-4 прилични - understanding, lies ... бе по-старите. :wink:

<edit> Sinister_Doll, бе много ги гримират тея двете, то за туй ... възхищавам се на Таря, защото тя е Жена с осанка, стил и ... абе, мъжа й е голям късметлия. баси!
а ейми е ... ъъъъ ... бе и тя е готина, ама го няма това, което го има в Таря.

eXoti4nia
09-01-2005, 03:10
Гласувах за Evanescense защото просто са ми по известни досега съм слушал 2 песни на Nightwish и нещо не ме изкефиха :? може и да не съм попаднал на хубави :?

xandria
09-01-2005, 10:54
Za mene Tarja si ebahti pi4kata i ebahti mackata s gotin glas... Amy Lee taka vie na jivo... Kkato se izrazi пор.... "kakvo pravi tehnikata v dne6no vreme"....

Tedka-Medka
09-01-2005, 13:32
Evanescense определено!

09-01-2005, 13:35
Anal Cunt са по-яки и от 2-те ви смешни лесбогрупи! Seth Putnam е почти толкова як колкото мене!

S8K
09-01-2005, 14:29
Evanescense...мисля,имат едно,две яки тракчета имаче не ги слушам....... :!: :!:

Momchence
09-02-2005, 18:37
как на бг е Таня??? аз нещо не мога да свана о.О
off imeto i na engl e tarja a na bg e tanq kakvo to4no ne moje6 da razbere6?bg imeto za tarja e tanq!Уффффф! Името е едно където и да отидеш, тфа па е най селско да побългарчаваш всички имена...щи е кеф ли на тебе да ти сменят името във всяка държава? И къде видя нещо общо между Таря и Таня освен "та" Малко по наясно съм от тебе със скандинавските езици и знам че името си е точно Таря Вокалистката се казва Таря, Таря във Финландия, Таря в България, Таря в Патагонската джунгла, Таря при маймуните в Борнео, Трая на Луната, Таря на Марс!
Кат са толко велики що анкетата не го показва? Найтуиш са ебати измислената група, както казах в предния ми пост - яко жица жица дай даййй без да спира и некви църковни хорове отзаде, тва група ли е :wink: ? И хич не ми отваряй некви филосохии дет си ги чул от некой че са комерсиални щото примерно аз не бях чувал за нито едно от двете ама сестра ми докара некав диск с двете лайна и едното доста повече ми хареса като звучене :) и не е найтуиш 8) .Анкетата не го показва, защото явно повечето в тоя форум са тъпи коемрсиалистчета, които не разбират и грам от музика като теб примерно! Слушкай си там китайско-японските ритми, упражнявай се с нинджагото и не се излагай като се изкаваш неподготвен!
значи не си слушала нищо.
тук
http://mm.gen.wazzzup.net/music/search/mp3search.html
търси старите неща и на двете групи, които са далеч по-добри от новите им постижения. естествено на Nightwish песните са на космическа дистанция от напъните на Ебънесънсите, но и на последните може да хванеш 3-4 прилични - understanding, lies ... бе по-старите. :wink:

<edit> Sinister_Doll, бе много ги гримират тея двете, то за туй ... възхищавам се на Таря, защото тя е Жена с осанка, стил и ... абе, мъжа й е голям късметлия. баси!
а ейми е ... ъъъъ ... бе и тя е готина, ама го няма това, което го има в Таря.Трогателно че се опитваш да научиш някой хора да слушат качествена музика но каузата ти е загубена....в смислъл нема смисъл :lol: Както и да се опитваш няма да разберат че това което слушат не струва! И най-трагичното в случая е че те си го харесват и наистина си вярват че е готино!

ssooffii
09-17-2005, 17:49
az se kefa edinstveno na Evanescence

broken_girl
10-08-2005, 08:08
по-вече ми харесват Evanescence ,но мисля че и Nightwish не са за изхвърляне

lina15
10-08-2005, 09:42
Еванесънс

DeziRe
10-08-2005, 18:41
NIghtwish uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :!: :!: :!: :!:
EVanescence f0r3v3R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tedo_davis
10-08-2005, 18:44
аз съм твърдо за Еванесънс ама нещо ме мързи да пиша ся защо :lol:
вижте тая тема тук (http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=312&sid=e7247bcbfeaf179e17a8d540c1fa7b64) ,моите мнения са по последните страници с ник дуди

ааа, ето кой ме нервира така брутално като нарече Таря кошница :lol: както казах - тя е разкошна Жена (и продължавам да си държа на мнението)!!
ko6nica? e t'va beshe izraz na izprostqla patka ...
tarja si e super - krasavica si e ... a amy lee - fkarfa komers-a qko ... moje i 2-te da sa gotini ama spored men pove4eto biha predpo4eli amy lee - shtoto e po-mladi4ka...
evanescence sa gotina grupa ama men ne me kefqt ... kefqt me nightwish shtoto go biqt na gothic & ot tuk ot tam na opera - vse pak tarja si ima vizsho za operna pevica ...
nqkoi slushal li e par4etata na Tarja predi da napravqt grupata ?
:arrow: Nightwish!!!

Swinkenhoffer
10-08-2005, 19:10
NIghtwish uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :!: :!: :!: :!:
EVanescence f0r3v3R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

УМРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ И :evil:

tedo, тя Таря не е чак толкова по-дърта от оня мелез мръсен. на всичкото отгоре Турунен без грим е по-хубава от мършата Ейми. :) деба, тея ги мразя в червата си.
а някой ще ми каже ли какво готическо има в Нощните Мераци :?:

tedo_davis
10-08-2005, 19:13
УМРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ И[/color] :evil:

tedo, тя Таря не е чак толкова по-дърта от оня мелез мръсен. на всичкото отгоре Турунен без грим е по-хубава от мършата Ейми. :) деба, тея ги мразя в червата си.
а някой ще ми каже ли какво готическо има в Нощните Мераци :?:
ami noP da ti kaja ... mnou ma beshe qd kogato razbrah 4e sa pokanili Nightwish v Bg i sa otkazali shtoto iskat bilet-a da e po 40 lv. ...
mnou kofti sa e polu4ilo ama ...
ina4e Tarja e 1000 pati po-sladka ot kolkoto amy lee ... a i na skoro mai bqh gledal nqkvo par4e na edin bradat (zabraih go ot koq grupa beshe) i amy lee ... duet-4e ... lele komers-ooo :)
Nightwish mu e maikata - Tarja e jenata !!! amy lee pasti da qde (ei samo da ne se obidi potrebitel4eto "amy lee" ... ;P )

Swinkenhoffer
10-08-2005, 19:30
поканили са ги тук?????? :shock: :shock: кога? къде? кой? аз пак не съм разбрала :lol: щом искат 40, да бъдат 40. за тея хора ще се самоубия, ако поискат. много са важни за мен.
но все пак, баси. щом корн поискаха някакви мизерни 25 лв., дето са n пъти по-комерсилани от НайтВиш ... малко се изхвърлят, ама както и да е :roll: колкото поискат толкова ще дам, само да ми ги докарат тука.
а като си помисля колко им се радвах на Ев. и сигурно още щеше да е така, ако покрай тях и тоя имидж, който си придават не се бяха навъдили разни заблудени деца. както и да е ... нервирам се.

tedo_davis
10-09-2005, 06:31
поканили са ги тук?????? :shock: :shock: кога? къде? кой? аз пак не съм разбрала :lol: щом искат 40, да бъдат 40. за тея хора ще се самоубия, ако поискат. много са важни за мен.
но все пак, баси. щом корн поискаха някакви мизерни 25 лв., дето са n пъти по-комерсилани от НайтВиш ... малко се изхвърлят, ама както и да е :roll: колкото поискат толкова ще дам, само да ми ги докарат тука.
а като си помисля колко им се радвах на Ев. и сигурно още щеше да е така, ако покрай тях и тоя имидж, който си придават не се бяха навъдили разни заблудени деца. както и да е ... нервирам се.
ami mai nqkolko meseca predi KOrn ... zabraih gi tiq ... mai bqha Vitocha Entyrteimynd ... ne ... abre nqkva firma deto kanqt muz. grupi v BG ... tiq deto pokaniha i KORN ... ako se setish koi bqha :) ta zna4i pokanili gi kazali im po 15 evro bilet-a ... ama ne razbrah to4no koe shtqlo da byde 40 lev-a ili 40 evro ... :roll: inache neposilni ceni za BG i za tova ne sa im dali tazi ofert-a shtoto znaqt 4e mnogo malko hora shte mogat da otdelqt po tolkova za bilet.a v denq na koncert-a vinagi biletite ska4at s okolo 5-10 lv. ...
predstavi si nqkoi ot BS kaji go - 30 lv. samo za otivane do sf ... 30 za vryshtane ... 40 za 1 bilet ... 100 kint-a ne ti myrdat ...
ako nightwish se naviqt da doidat v bg ... male tam shte e ludnica - sigurno shte si vidq vsi4ki poznati :roll: :twisted: