PDA

View Full Version : Поклон пред паметта на Рейхан



08-25-2005, 12:29
Рейхан е починала тази сутрин в 5 часа.

Поклон пред светлата й памет!
Ще останеш завинаги жива в сърцата ни!Почивай в мир...

sweezy_girl
08-25-2005, 12:31
KVO???????? OT DE ZNAE6 BE KUDE GO PI6E KAK E STANALO?? PFFFFFFFF Q KAJI SI4KO PLS.... BOJEEE UJAS..... NE SUM I FEN AMA TVA E GADNO! POKLON :(

08-25-2005, 12:31
:( :( :( Molia,no kak nali se be6e opravila,ima li niakade statia??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

POKLON :!:

Forgive
08-25-2005, 12:32
KVO???????? OT DE ZNAE6 BE KUDE GO PI6E KAK E STANALO?? PFFFFFFFF Q KAJI SI4KO PLS.... BOJEEE UJAS..... NE SUM I FEN AMA TVA E GADNO!



Смъртта победи Рейхан


След тежко боледуване, причинено от автомобилна катастрофа, днес почина Рейхан. Смъртта е настъпила в ранните часове на деня.
Певицата катастрофира край Севлиево на 23 юли. Тогава на място почина приятелят й Кезо и пътуващия на предната седалка музикант от орк. "Кристал".
Рейхан бе с тежка черепно-мозъчна травма, счупен таз, разкъсан пикочен мехур и голяма белодробна травма. Веднага бе настанена в болницата в Севлиево в състояние на кома и апаратно дишане. В Габровската болница на певицата бяха направени поредица от операции, които стабилизираха състоянието й. Това позволи Рейхан да бъде преместена в "Пирогов", където лечението й продължи. Певицата се стабилизира и излезе от кома, но лекарите я поддържаха в медикаментозна наркоза.
Преди няколко дни Рейхан бе преведена в Правителствена болница в относително стабилно състояние. Надеждите на лекарите бяха големи и жизнените показатели на певицата се стабилизираха. Но тази нощ състоянието й внезапно се влошило. Крехкият организъм не е издържал на травмите и въпреки активната реанимация към 5 часа настъпил фаталния край. Музикална компания "Пайнер" и телевизия "Планета" тъгува за младата певица.
Вестта за смъртта на Рейхан завари екипът на националното турне "Планета Прима 2005" на път за Сливен. Режисьорът Людмил Иларионов – Люси не можа да скрие сълзите си и сподели, че твърдо е решен да заснеме последната си дуетна песен с Рейхан. "Обичай ме" ще се появи на видео, а в него Рейхан ще присъства със свои снимки и кадри от видеоклипове.
Утре вечер концертът в Сливен ще започне с минута мълчание в памет на 19-годишната певица, отишла си така рано от този свят.
Телевизия "Планета" благодари на многобройните фенове на Рейхан, които през дните на нейното боледуване не преставаха да я подкрепят, да й вдъхват сили и да обичат песните й. Рейхан ще продължи да живее в сърцата на приятелите на модерния фолк с песните, които е изпяла и с видеоклиповете, които телевизия "Планета" ще излъчва.
Поклон пред паметта й!

08-25-2005, 12:34
:cry: :cry: :cry: :cry:

wild{}baby
08-25-2005, 12:42
Аз разбрах още рано сутринта...Потресена съм!
Мир на праха й! Завинаги ще остане в нашите сърца!

stasi_girl
08-25-2005, 12:46
Naistina ujasna novina az pro4etoh po planeta za slu4iloto se i se po4ustvah mn zle! :( Poklon pred pametta i! :(

08-25-2005, 12:57
:shock: nemoga da povqrvam na o4ite si?!?!naistina li:(:( Poklon:(:( za6to horata trqbva da si otiva po tozi gfaden na4in.... tq be6e izkliu4iterlno mlada....

Samo_za_teb
08-25-2005, 13:08
naistina e ne6to neo4akvano no ponqkoga smartta e takava. Gadnoto i bolnoto e 4e si otide mlad 4ovek palen s jivot

Poklon pred 4oveka i tvoreca Reihan :( :( :(

08-25-2005, 13:14
leleeeeeeeee shokirana sum.......... :cry: mnogo neochakvano,na nikogo ne pojelavam tova prez koeto e preminala Reihan.Poklon!

CVETELLINA
08-25-2005, 13:18
UJAS mnogo sajylqvm za tva :cry: :cry: :cry: az znaeh 4e e pretyrpqla katastrofa no mi kazaha 4e se e opravila :cry: tav e ujasno ne sym i fen no sym potresena :!: :!: :!:poklon dano po4iva v mir :cry: :cry: :cry:

cannabinoid
08-25-2005, 13:31
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Поклон пред паметта й! :cry: :cry:

LP_girl_14
08-25-2005, 13:32
Признавам си,не съм й била кой знае каква фенка,но тази новина наистина ме потресе! :( Ужасно е да научиш че един млад човек,изпълнен с живот,даряващ постоянно усмивки,излъчваш доброта може да загине по такъв начин!Все пак тя беше едно 19 годишно момиче.Ето такива нещастни злополуки ме карат да се замисля колко кратък е човешкия живот!Поклон пред паметта й! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

GiRL
08-25-2005, 13:54
Naistina ujasno , napravo ...nqmam dumi, za6to trqbva da si otivat ot tozi svqt tolkova mladi hora , na koito jivota tepurva e predstoql .. :( Poklon pred pametta i !!!

luDo_LaPe^
08-25-2005, 13:54
Господи,не мога да повярвам!Никога не съм и била фенка,нито съм се кефела на нейни песни,но ми е мъчно за нея,просто ми беше симпатична :cry: Дори незнаех,че е катастрофирала...а сега и това!На мен ми емъчно,да не говорим за феновете и.R.I.P,Рейхан! :cry: :cry: :cry:

Саня
08-25-2005, 15:09
Много е тъжно това. Поклон пред паметта на Рейхан. Не искам да мисля как се чувстват близките и. Преди време сестрата на Рейхан също почина в катастрофа. :(

butterfly_mc
08-25-2005, 16:10
Гадно е, когато си отиват такива хубави хора!
Поклон пред паметта й!

SweetBunny
08-25-2005, 18:19
OT CQLOTO SI SURCE SUJELQVAM...tq be6e mnogo 4arovna i sladka...ima6e i hubav glas :cry: kolko gaden e jivota ponqkoga :? :( :cry:

amy lee
08-25-2005, 18:23
не съм фенка на чалгата, но...
да почива в мир
наистина ми стана гадно като разбрах

acheto
08-25-2005, 19:03
Много е тъжно това. Поклон пред паметта на Рейхан. Не искам да мисля как се чувстват близките и. Преди време сестрата на Рейхан също почина в катастрофа. :(

wetti
08-25-2005, 19:31
Починала ли е?Аз четох в едно списани че е катастофирала и е в тежко състояние , но не знаех че е починала...Не харесвам такава музика,но се пак мога да изкажа и своите съболезнования.Тъжно,много тъжно за феновете и близките и...Колко тежък е живота понякога...:( Ти откъде разбра че е починала,защото преди два дена ми казаха че била преместена в правителствена болница и положението било под контрол.

ПОКЛОН!

SHTE_Te_HVANA
08-25-2005, 19:52
az go razbrah kat stanah pusnah si planeta i otdolu pisheshe poklon pred raihan ili neshto takova
POKLON

THE_GANGSTA_GIRL
08-25-2005, 22:42
не съм фенка на чалгата, но...
да почива в мир
наистина ми стана гадно като разбрах

08-25-2005, 23:09
Олелее ужас :shock: , изобщо не знаех за случая. Бог да я прости, това беше най красивата туркиня която бях виждал.

GossipGirl89
08-25-2005, 23:37
:( :( :( ujasna novina...Jivota e tolkova gaden ,prosto neznaesh kakvo shte ti se sluchi utre.Ne sam bila ot nai-golemite pochitatelki na Reihan,no mi haresvaha pesnite i,momicheto imashe talant a da si otide po tozi nelep nachin :( POKLON PRED SVETLATA I PAMET !!! :( :( :(

MaD_CaT*
08-26-2005, 08:17
Признавам си,не съм й била кой знае каква фенка,но тази новина наистина ме потресе! :( Ужасно е да научиш че един млад човек,изпълнен с живот,даряващ постоянно усмивки,излъчваш доброта може да загине по такъв начин!Все пак тя беше едно 19 годишно момиче.Ето такива нещастни злополуки ме карат да се замисля колко кратък е човешкия живот!Поклон пред паметта й! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

girlpower
08-26-2005, 08:36
Poklon pred pametta i.
Na su6tata sutrin nie trugnahme za moreto i vidqhme mqstoto na katastrofata i kolata,no togava neznaehme 4e tq e bila vutre.No be6e dosta gadno :( Razbrahme 4e tova e neinata kola 4ak kogato na 31 se vru6tahme ot moreto i az go pro4etoh vuv edin jult vestnik,purvona4alno pomislih 4e lujat no kato vidqh i kolata.Mi stana qsno:(

POKLON

08-26-2005, 10:28
az su6to ne moa da povqrvam. :( razbrah go v4era.az ne sum i fenka,no vse pak mi e mn gadno,4e se e slu4ilo. :roll: :( :? :shock:

Jenq
08-26-2005, 11:02
Az ne sam pochitatelka na tazi muzika,no znaeh koq e Reihan de...Mnogo jalko naistina....Poklon

Verliebt_Maedchen
08-26-2005, 20:07
ujassssss :cry: az razbrah dnes!no iskam da kaja-poklon ne samo pred neinata pamet,no i pred pametta na vsi4ki,koito ejednevno zagivat po p1ti6tata.no ne sa izvestni pevci zatova ne se 4uva za tqh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POKLON PRED VSI4KI!!!!!

pLaMa4eTo
08-26-2005, 20:10
не съм фенка на чалгата, но...
да почива в мир
наистина ми стана гадно като разбрах
Prisaedinqvam se .... POKLON :(

Svetlin4o
08-26-2005, 20:21
Не съм и (бях :cry: ) някакъв супер фен, но музиката, пък и тя ми харесваше. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Поклон пред паметта и.

А до простотиите написани от xslapshotx, то правилно си е казано .. Простотията ходи по хората не по животните.
Навсякъде има поне по 1 "изрод", който не че го интересува темата, а просто дрънка колкото да дразни другите, без даже да се усети за какво говори.

GeRyTo
08-26-2005, 22:11
то без да има сякакви караници и заяждания.
Много ми е мъчно за нея, и много мъчно ми стана тази вечер на концерта в Сливен, защото всички изпълнители излязоха на сцената и почетоха Рейхан с минута мълчание, както и публиката разбира се, а после Люси като изпя тяхната песен и още по тъжно стана на всички. Смятам, обаче, че я изпратихме, както заслужаваше...
Много хубаво момиче беше, нищо че беше туркиня, а и беше от нашия град...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

XXX_f
08-27-2005, 06:35
Ne sum i fenka priznavam si , no be6e mlada krasiva i sir\gurno 6ote t\mnogo drugi ne6ta.Poklon pred pametta i :cry: dakota 4etah tova za neq mi se nasulziha o4ite naistina mi e mn gadno

DiEsEl_GiRl4eTo
08-27-2005, 08:54
ПОКЛОН!!! :cry:
Не я слушах, не й бях фенка, но случилото се е ужасно. Независимо каква е била не заслужава да си отиде толкова рано от този свят. :cry:

aBeP4eTo
08-27-2005, 11:33
Горкото момиче :(
Супер е нелено на 19години да си отиде без да е видяла още нищо от света. Най ми става мъчно като разбера, че някой млад човек си е отишал.

P.S не очаквах да има толкова невъзпитани хора.
Да се радвам на смъртта на някой.
Но явно ограничените хора вече са общност в този форум. Поне веднъж бадете хора и или замълчете или кажете нещо смислено...иначе само се излагате!!!

Поклон...!

LoVe_ViKtOr
08-27-2005, 13:14
Поклон пред паметта й!
Почивай в мир,Рейхан! :cry: :cry: :cry:

SmiLe:)`F
08-27-2005, 19:08
......

незнам какви бяха тия изказвания!
Forgive :arrow: не се пени толкова,остави ги.Как да възпиташ някой,който е изтървал първите 7 годинки :roll:

Чума._на_токчета
08-27-2005, 19:33
Не й бях голяма фенйа,но ми е гадно.Все пак беше младаичка.Ужассс.Поклон!

sladyrche_87
08-28-2005, 13:39
май забравихте за какво е тази тема
Трябва да отдадем заслуженото уважение на една много добра певица.Няма значение каква е как се казва или
какъв език говори.Това са тъпотий които само един доста ограничен човек може да обсъжда в такъв момент.Рейхан пееше добре и макар че нямам представа за какво е пяла в песните си знам че е било красиво
и така е отдала цялото си желание любов и доброта на онези които са слушали песните й.Такъв човек не заслужава да гледа от небето простотийте на хора които се мислят за нещо което не са......

CROWFISH ^_^
08-28-2005, 17:26
mir nad praha i :roll: