PDA

View Full Version : Nervno povedenie



некои
08-25-2005, 17:08
iskam da vi pitam. az imam mnogo nervo povedenie.Izbuhvam za ni6to.I ne moga da se kontroliram.izbuhvam kogato ne trqbva i pred koito ne trqbva. izob6to sum mnogo nerven.
daite malko info kakvo da napravq za da moga da se kontroliram

BSB
08-25-2005, 17:17
ами иди на психолог :lol:

некои
08-25-2005, 17:43
abe az za tva pi6a tuka be. da mi dade ne6to suvet.ili nqkoi link da pro4eta ne6to.

MaCeTo_
08-25-2005, 18:21
ми ... кво да ти кажа - от възрастта е...ше те перат нервите няколко годинки и тва ще е то :lol:

Don_GoTTi
08-25-2005, 18:25
хах брат и аз бях така...като бях на 15-16...ся са поуспокоих...наистина е мн кофти ама кфо да са прай...:) ше се сдържаш повече...бъди спокоен...:)тва е...като те ядосват си мисли за нещо готино .. мисли си за Кармен Електра и тфа е батка :P :twisted:

08-25-2005, 18:28
tursi 'valerian' v aptekite-navsqkude go ima e e eftin.bez recepta i shte si mnoo spoko :)4-5 hap4enca i si ok :)
no kato cqlo trqbva da sportuvash za da si izrashodvash energy-to :) tva e :)

Don_GoTTi
08-25-2005, 18:46
tursi 'valerian' v aptekite-navsqkude go ima e e eftin.bez recepta i shte si mnoo spoko :)4-5 hap4enca i si ok :)
no kato cqlo trqbva da sportuvash za da si izrashodvash energy-to :) tva e :)

ахьах не ти трябва валериан ве ...ше земеш да пийш повече от колкото тряа да са пристрастиш и после става кофти..не ти трябват успокоителни...

GreenLadyM
08-25-2005, 18:54
Spoko pi4,tova e vremenen period,koito shte mine!Ne tursi suveti,a prosto opitai da se kontrolirash!Opitai se da ne se qdosvash za gluposti!Shtom si osuznal 4e si mn izbuhliv nqma strashno!Prosto te drusat nervite!Dai si malko po4ivka!

08-25-2005, 19:08
Nikvi valerqni,nikvi gluposti!
Hormoni,samo ot tva si nerven,shti mine,ne burzai oshte ot sq da piesh hap4eta.

некои
08-25-2005, 19:10
tursi 'valerian' v aptekite-navsqkude go ima e e eftin.bez recepta i shte si mnoo spoko :)4-5 hap4enca i si ok :)
no kato cqlo trqbva da sportuvash za da si izrashodvash energy-to :) tva e :)

e az sportuvam futbol i nqma ma4 bez da stane komflikt po moq vina.tam postoqnno izbuhvam

BABY_SEXY_GIRL
08-25-2005, 20:39
От пубертета е :wink: Мисли си за хубави неща, контролирай се сам, дай си сметка, че с нерви нищо хубаво няма да си навлечеш...отпусни се, дай си малко почивка и отдели поне 1 час от деня си за нещо релаксиращо и приятно за теб :wink:

Bimper-ska
08-25-2005, 22:01
Опитай с дзен медитация. Ако ти се вижда несериозно, почни да четеш източна литература. Ще си позволя да напиша нещо кратко:
"Един син, бил много нервен и всеки път, когато попаднел в конфликт избухвал и нагрубявал другите. Един хубав ден, той осъзнал това и помолил баща си за съвет:"Татко, моля те помогни ми да се справя с гнева си." Бащата отвърнал:"Синко, щом си осъзнал, че има проблем, значи се стремиш и към решението му. Моят съвет е - вземи една дъска и всеки път, щом не можеш да сдържиш гнева си, забивай по един гвоздей в нея. След време, когато почнеш да контролираш гнева си, вади по един гвоздей всеки път, когато успееш да сдържиш гнева си. Когато на дъската не остане и един гвоздей, ела при мен." Синът приел съвета на баща си и определил една голяма и дебела дъска. Всеки път, щом изпуснел гнева си, забивал по един гвоздей. В началото забивал по няколко на ден, после почти всеки ден, а след време много по-рядко. Минало дълго време, докато започне да вади гвоздаите един по един. След 40 години, по дъската вече нямало гвоздеи и той отишъл при баща си:"Татко, виж, вече умея да контролирам себе си. Благодаря ти, че ми показа правилния път." Бащата отговорил:"Гордея се с теб сине. Ти овладя себе си. Но помислил ли си по пътя на колко хора си навредил? Погледни дупките по тази дъска - толкова хора си наскърбил и дъската никога вече няма да е същата."
Така че само търпение и желание е нужно.

пешо молигана
08-25-2005, 23:11
Значи майна слушай ся! Като почнеш да се нервиш, удряш си една ч*кия за здраве, и всичко се упраа! :)

w0w
08-27-2005, 08:47
pi4 i az sam tei ... az nai we4e se nerviram kat igraq nqkoq igra i naprao explodiram ... edin v 1 PC klub ko ma qdosa i posle se naloji da si go sabirat frendowete mu ... tva e super shit, pih valerian i pak ne deistva ... kupi si boksova krusha da raztovarvash vurhu neq :wink:

HanoMnaH
08-27-2005, 10:40
Ам при мен пък когато съм нержен си чопля кожичките около прсастите(около нокътя).МН лошо щото стават големи рани и трудо зарастват:(Като излея от банята прастите ми са бухнали все ама ся зех се оправям:)