PDA

View Full Version : Не съм изпитвала оргазъм!



08-26-2005, 15:03
Здравейте на всички. Ако може да ви помоля за съвет?! На 17 години съм и правя секс от 2 години и досега не съм изпитвала оргазъм! До сега съм го правила с двама. И двамата бяха много внимателни и правеха възможното да ми доставят удоволствие. Дайте някакъв съвет!

chupacabra:)
08-26-2005, 15:10
ти за мастурбиране чувала ли си?
как може да очакваш някой друг да ти достави удоволствие, когато ти сама не знаеш как да го направиш и какво искаш?!
опознай сама тялото си, научи какво ти харесва и тогава със сигурност ще получаваш мноооооого оргазми :wink:

santRi
08-26-2005, 15:49
Emi chupacabra e prava!Ako opoznaesh naistina dobre tqloto si i znaesh koe kak ti dostavq udovolstvie shte mojesh da napytstvash 4oveka s kogoto si kak da ti dostavi maximuma.Ako ti ne znaesh koe ti haresva ne o4akvai drug da go znae! :)

alex
08-26-2005, 16:15
На 17 ако искаш не чрез мастурбиране да получиш истински оргазъм ще ти е мноооого трудно. Това е до тренировки от твоя страна а и до качествен партньор който знае какво да прави. А тези хора мъже наистина са малко но и вие, жените имате вина за това. Когато не успеете да свършите го споделете а не се правете на задоволена защото мъжа ще се възгордее че винаги ви задоволява и няма да се изморява да прави това което трябва да прави и точно вие сте хората, които трябва да му казвате кога и как да бъде. Освен това имам наблюдения че да си нежен и внимателен и хубаво но само от началото – ако така си до края наистина момичето с теб няма да стигне до края.
За добрият оргазъм винаги е добре дошло и малко анално стимулиране например с пръстче. Повярвай ми – няма да съжаляваш!

МаRi
08-26-2005, 18:59
явно не са били достатъ4но добри и опитни..или не си била възбудена добре... :roll:

NaSty GiRl
08-26-2005, 19:50
Variantite sa 2.
1. Si frigidna (kogato jenite ne izpitvat naslada, kogato pravqt sex i ne iskat daje i da pravqt sex)
2. Oshte ne si porasnala za sex koeto e nevuzmojno shoto vse pak si na 17 a v na6e vreme na 12 ve4e se trqskat kato nenormalni 8)

момиче
08-26-2005, 20:25
Variantite sa 2.
1. Si frigidna (kogato jenite ne izpitvat naslada, kogato pravqt sex i ne iskat daje i da pravqt sex)
2. Oshte ne si porasnala za sex koeto e nevuzmojno shoto vse pak si na 17 a v na6e vreme na 12 ve4e se trqskat kato nenormalni 8)
Глупости! Фригидна била, не приказвай така. Фригидна означава жена, която НИКОГА не е изпитвала полово влечение към НИКОГО! А според мен тя трябва да е изпитвала някакво влечение все пак.
Това, че на 12 се тряскат като ненормални, не значи, че са готови. Може да и е рано още.
Според мен просто ти сама още не си осъзнала сексуалността си, това е причината. Трябва да се опознаеш, преди да започнеш полов живот, не говоря просто за мастурбиране, а за психика най-вече. Най-важно е какво ти е в главата. Трябва да си зряла. И да споделяш с партньора си, без това не може.
Между другото, като почна полов живот, наистина ли го искаше или си го направавила просто така? Това е важно, трябва да го искаш наистина много, а не просто да угодиш на някого или да си като другите. Замисли се наистина ли ти се е правило секс. Според мен си била още малка, не си била готова, сега може и да си, но е важно да СПОДЕЛЯШ желанията си и т.н. с партньора.
Надявам се да съм ти помогнала.

Ollas
08-27-2005, 07:12
На 17 ако искаш не чрез мастурбиране да получиш истински оргазъм ще ти е мноооого трудно. Това е до тренировки от твоя страна а и до качествен партньор който знае какво да прави. А тези хора мъже наистина са малко но и вие, жените имате вина за това. Когато не успеете да свършите го споделете а не се правете на задоволена защото мъжа ще се възгордее че винаги ви задоволява и няма да се изморява да прави това което трябва да прави и точно вие сте хората, които трябва да му казвате кога и как да бъде. Освен това имам наблюдения че да си нежен и внимателен и хубаво но само от началото – ако така си до края наистина момичето с теб няма да стигне до края.
За добрият оргазъм винаги е добре дошло и малко анално стимулиране например с пръстче. Повярвай ми – няма да съжаляваш!

Според мен Аlex е напълно прав. Тряба да споделяш с партньора си какво ти харесва и какво не, но преди това трябва да познаваш тялото си и неговите нужди.

SHTE_Te_HVANA
08-28-2005, 04:52
znaish li kakvo ne se starai prosto se otpusni i ne misli za nishto drugo toi sam shte doide tova go znam izkash li go ne idva nego izkash idva ei tovae moito mnenie...

uKoHoMucTa
08-28-2005, 07:39
emi postarai se da go use6tas6,vsqka laska vseki dopir,vsqko edno vkarvane,otpusni se,ostavi se toi da se stopi v teb,preodolei granicata na dvete tela,pokaji mu kade,kak i koga da te nakara da se po4ustva6 na nebeto.

08-13-2006, 01:40
spokoino mila,ne si edinstvena,trqbva da se otpusne6 i da spodeli6 na priqtelq ti koe nai mnogo te vazbujda.6te se polu4i,s malko pove4e praktika,USPEH! :D

ProstoAz
08-13-2006, 02:21
Гледайте датите! #-o