PDA

View Full Version : d'n'b



techCandy
08-26-2005, 22:10
Не съм търсила друга таква тема, предполагам че и
няма. Не питам кой слуша дръм енд бейс и кой не. Идеята е, че си търся един вид "навигатори". Са ще обясня какво точно искам: Нещо раздвижено, не да се повтаря едно и също дум дум в продължение на 7 мин, по възможност без вокали, или с малко. Да не е нещо екстра комерсялно, и да е разнообразно. Ако има фенове на таква музика, моля ви, напишете ми изпълнителите и имената на парчетата. Мерси предварително. А всъщност можете да ми предложите здрав хаус и транс, там вече имам ориентация, но нямам нищо против да вкарам и нещо ново в пейзажа...

An4e
08-26-2005, 23:15
Schiller Mit Heppner - "Leben...I FEEL YOU"
KMC feat. Sandy - "Get Better"
Spirit Feat. Los Cacos - "Nica Piensa en Ti"
Summerlove - "Remember"
DE JAVU - "I CANT STOP"
Calinda - "Ritmo Dynamic"
The Bitch Hotel - "Do You Wanna Dance"
DJ From Mars - "Open Sesame"
Sergio Del Rio - "Parazar"
Crazy Frog - "Crazy Frog"
Antiloop - "I Believe"
Activ - "Doar Cu Tine"
Alcazar - "Physical"
Benassi Bros. feat. Dhany - "Make Me Feel", "Illision", "Hit My Heart"
ATB - "The Autumn Leaves"
D.H.T - "Listen To Your Heart"
DJ Aligator Project - "Temple Of India" (7:20 min),"Where Are My Lollipop"
DJ Aligator and Vspishkin - "Davaj Davaj" 8) (5min)
DJ TIESTO - "Forever Today" (12min), "Just Be" (9 min)
Darkage - "Best Friend" (7min)
Zombie Nation - "Ohohoh Remix"


Tova e za sega ot men ..inache imam okolo 300 takiva pesni... :)

LunaTriCk
08-27-2005, 09:37
An4e, тя търси d&b(drum & base) не dance, каквото си й дала...и най-вече "Да не е нещо екстра комерсялно". Тези, които си й дала лъхат на комерс само като прочетеш заглавието на песента. Аз не си падам много по d'n'b ама имах едно време и малко от него. Нещата, които ми харесваха бяха на decoder и dj hype. Та потърси на тях нещо и виж може и да ти хареса :roll:

marusha
08-27-2005, 18:57
Schiller Mit Heppner - "Leben...I FEEL YOU"
KMC feat. Sandy - "Get Better"
Spirit Feat. Los Cacos - "Nica Piensa en Ti"
Summerlove - "Remember"
DE JAVU - "I CANT STOP"
Calinda - "Ritmo Dynamic"
The Bitch Hotel - "Do You Wanna Dance"
DJ From Mars - "Open Sesame"
Sergio Del Rio - "Parazar"
Crazy Frog - "Crazy Frog"
Antiloop - "I Believe"
Activ - "Doar Cu Tine"
Alcazar - "Physical"
Benassi Bros. feat. Dhany - "Make Me Feel", "Illision", "Hit My Heart"
ATB - "The Autumn Leaves"
D.H.T - "Listen To Your Heart"
DJ Aligator Project - "Temple Of India" (7:20 min),"Where Are My Lollipop"
DJ Aligator and Vspishkin - "Davaj Davaj" 8) (5min)
DJ TIESTO - "Forever Today" (12min), "Just Be" (9 min)
Darkage - "Best Friend" (7min)
Zombie Nation - "Ohohoh Remix"


Tova e za sega ot men ..inache imam okolo 300 takiva pesni... :)


macka,ti znaesh li vuobshte kfo e D'n'b be?!Are razkarai se s tia komersialni melodiiki 4e mi se draifa naprao.Ebasi neobrazovanite hora na4iii...
Az biah postavila tema Drum'n'base,ama mi otg samo edin 4ovek,naprao ne moa da poviarvam kfi hora ima v toia forum...kakto i da e.Vij v data.bg na cooh ili na cooh i ogonek te imat po-razdvijenki neshta.Sushto neshto na konspirator ili targy/hmsu/ a mojesh da vidish i v hmsu.org.A i moga da ti kaja 4e nikoi ot gore izbroenite ne e komersialen,ama vuobshte. :) Ima edin mnoo zloben remix na prodigy-no good,ama ne moga da ti kaja na koi e.Ne ti davam nikvi 4ujdi imena shoto za mene bg d'n'b e nai-iak :wink
p.s. ne moga da poviarvam 4e tiesto e stanal tolkova komersialen...gorkia :roll:
Za hausa-svali si nekfi po-leki par4eta na Carl Cox, Roger Sanchez i Josh Wink.A za mnoooooooo hard techno /ako iskash de/ vlez v invader.bg i si iztegli neshto na Cris Liberator i Dave the drummer. Sushto si nameri pak ot data-ta neshto na rush .ae az mlukfam :)

An4e
08-28-2005, 17:24
Мацкаааааааааа :twisted: а ти като си много "образована" можеш ли да четеш, че момичето каза И ТРАНС!!!!!!!!!!!!!!!????????? Така,че недей мно да знайш... Аз просто и дадох песнички дето са хубави и някои от тях ТРАНС...също каза,че няма нищо на против да послуша и нови видове... така, че шшшшш :evil: Просто съм си казала мнението..ааамаха аман!

LiNkiN4eTo
08-28-2005, 19:48
Мацкаааааааааа :twisted: а ти като си много "образована" можеш ли да четеш, че момичето каза И ТРАНС!!!!!!!!!!!!!!!????????? Така,че недей мно да знайш... Аз просто и дадох песнички дето са хубави и някои от тях ТРАНС...също каза,че няма нищо на против да послуша и нови видове... така, че шшшшш :evil: Просто съм си казала мнението..ааамаха аман!
a така !! :wink:

LunaTriCk
08-28-2005, 20:01
Мацкаааааааааа :twisted: а ти като си много "образована" можеш ли да четеш, че момичето каза И ТРАНС!!!!!!!!!!!!!!!????????? Така,че недей мно да знайш... Аз просто и дадох песнички дето са хубави и някои от тях ТРАНС...също каза,че няма нищо на против да послуша и нови видове... така, че шшшшш :evil: Просто съм си казала мнението..ааамаха аман!

нито е казала, че иска транс, нито това което си й дала е транс :roll:

amy lee
08-28-2005, 20:09
А всъщност можете да ми предложите здрав хаус и транслун, не знам дали тфа дето е дала е транс, щото от тая музика не разбирам, но виждаш, че файър е казала, че търси и транс... пийс & респект ;)

marusha
08-28-2005, 20:13
Мацкаааааааааа :twisted: а ти като си много "образована" можеш ли да четеш, че момичето каза И ТРАНС!!!!!!!!!!!!!!!????????? Така,че недей мно да знайш... Аз просто и дадох песнички дето са хубави и някои от тях ТРАНС...също каза,че няма нищо на против да послуша и нови видове... така, че шшшшш :evil: Просто съм си казала мнението..ааамаха аман!
purvo sushto taka kaza 4e ne iska komers,a ti kfo si i dala...
i vtoro ne vijdam trans tuka,osven tiesto,ama teia pesni4ki specialno ne sa!!!taka 4e tiho!!!

techCandy
08-28-2005, 20:17
OФ, айде не ми обръщайте темата на кой разбира и кой
не. Това което Анче ми е дала, верно не го слушам, защото си е екестра комерс, и по радио Витоша го въртят нон стоп, а ми се налага да го слушам по горе долу цял ден. Мерси на Лунатрик все пак, а на мацката на която не запомних ника....извинавай за което, и аз съм на мнение че българския дръм енд бейс е най-добър, поне специано това на огонек и куух....омазващо е :) Мерси за инфото на всички все пак.

LunaTriCk
08-28-2005, 21:34
За разбиващ хаус ето тези са невероятни:

http://katinoto.kafence.com/MP3/Others/HouseFuckerDeluxe/va-the_underground_sound_of_madrid_2005-(bfcd009)-2cd-2005-mpx/01-va-cd1_mixed_by_julian_poker-mpx.mp3
http://katinoto.kafence.com/MP3/Others/HouseFuckerDeluxe/va-the_underground_sound_of_madrid_2005-(bfcd009)-2cd-2005-mpx/02-va-cd2_mixed_by_adolf_marsan-mpx.mp3
Chab Ft J D Davis - Closer to Me (http://katinoto.kafence.com/MP3/HOUSE/Vinyls%202005/Chab_Ft_J_D_Davis-Closer_To_Me__John_Digweed_And_Nick_Muir_Remixes-AZNY212-Promo_Vinyl-2005-USF/01-chab_ft_j_d_davis-closer_to_me_john_digweed_and_nick_muir_dub-usf.mp3)
G Pal Contra Anna Maria X - Back 2 Back Sessions Vol 1 (http://katinoto.kafence.com/MP3/HOUSE/G-Pal%20&%20Anna%20Maria%20X%20-%20Back%202%20Back%20Sessions%201/01-g-pal_contra_anna_maria_x-back_2_back_sessions_vol_1-mpx.mp3)
Dj Chus - 20 hz side a mix (http://katinoto.kafence.com/MP3/HOUSE/Vinyls%202005/DJ_Chus-20_Hz_Muchodrums_Remixes-Vinyl-2005-MNS/01-dj_chus-20_hz__side_a_mix-mns.mp3)

edit* първите два си ги копирай щот явно са твърде дълги и не стават директни линкове като другите. Обаче задължително си ги свали щот са... :shock:

nekaduren
08-29-2005, 15:09
za iak DnB i to bulgarski tursi Ogonek & Cooh

WwanAdoO
08-30-2005, 10:55
http://store2.data.bg/kozzmen/Music/D'N'B/Ogonek&Cooh

сорка,4е е на половин линк :lol: ...нали съм си индианец :wink:

S8K
08-31-2005, 08:55
moga da te orientiram kam Goldie...kralq na drum'n bass.... :roll:

funktool
08-31-2005, 15:08
:)
От българските продуценти определено аганьок и кух са най-добри. Ако имаш някоя п2п програма, потърси сетове или винили на bulletproof, future prophecies, shy fx, dieselboy, decoder, goldie, grooverider, etc.