PDA

View Full Version : Malak problem s testisite-pls help



xakepa_2004
08-26-2005, 23:23
Ave za parvi pat pi6a za takova ne6to v forum i malko mi e pritesneno :oops: ...ta kakto i da e:
Zna4i eto kakav mi e problema-kato izlqza ot banqta,a i predi da vlqza,vob6te kogato sam bez ga6ti top4etata mi zalepvat za krakata i e mnogo gadno :oops:
Moje i da zvu4i sme6no ama malko se pritesnqvam-dosq ne mi se be6e slu4valo-sq kat mi se poqvi onui bqloto po4naha i da mi lepnat topkite.Da ne bi da sa se spukali i da te4e? :lol: 6egata na strana ama kajete da se pritesnqvam li?Moje li da e ne6to seriozno?
10x predvaritelno

n0mak
08-27-2005, 01:30
Блях на мен не ми се е случвало подобно нещо, виж може да ти мине или можеби е нормално незнам, ако питаш мен не е зле да се консултираш с лекар. Не ми звучи суперсериозно ма знае ли човек. Изчакай други мнения

uKoHoMucTa
08-27-2005, 07:09
kato za na4alo predpolagam 4e tova e za6totto "te" sa sviknali da sa v ga6ti i za tova sq im e skimnalo da se mqtkat,a ako trqa ti kaja seriozno spored men tva za lepneneto e vapros na higiena se pak tam qko se potim i kolkoto i da e trqa da se miqt vednaj dnevno pone.tva moga da ti kaja ot sobstveno gledi6te

DrSmurph
08-28-2005, 22:10
Kapi se redovno i ne pozvoliavai na "bqloto" da se poiavi!. Vseki den si pravi toalet.