PDA

View Full Version : Аватари и подписи !



Блейз Самър
08-27-2005, 09:07
Видях, че има подобна тема, но не видях администратор да отговаря.
Значи омръзна ми да гледам някви огромни аватари да ми стесняват прозореца за четене на половина само за да гледам грозната мутра на някъв изрод.Давам пример, аватара на Korn
http://www.blazesummer.warezbg.com/Avatar/izrod.jpg
За подписите също.Това да не е галерия тук ? Кво сте набутали по 50 снимки. Говоря за повечето.
Админите да вземат някви мерки , мноо е грозно като някъв аватар ми вземе половината екран и разширява всичко надолу. :evil:

Slun4o
08-27-2005, 09:26
Ами и аз те подкрепям "Блейз Самър" Korn има много голям аватар който и според мен е огромени не е редно да има такива голями аватари и подписи в форума:wink:

Petey Pablo
08-27-2005, 09:27
кво ревеш кат твойте са развалени бе??и нистават?кво против имаш?я се оправяй!кеф им е на хората слагат!!!

sherry
08-27-2005, 09:27
Parvo,imalo e mnogo takiva temi,na koito adminite ne edin pyt sa otgovarqli :wink:

Pri4inata da ima tolkova golemi podpisi,e,4e te ne mogat da dadat ograni4enie v podpisa,toi e v simvoli,a edin dori malak link na dadena kartinka,moje da e link kam adski golqma kartinka,nali? :roll:
Te premahvat golemite avatari i podpisi,no ne mogat da sledqt vseki edin potrebitel pootdelno,poradi prostata pri4ina,4e potrebitelite tuk sa adski mnogo.
No ina4e ne moje da se kaje,4e ne vzemat merki-naprimer na tedka medka i otneha pravoto da ima avatar,za6toto si be6e slojila mnogo golqm takav :wink:

devil4e
08-27-2005, 10:55
Странно е, как на човек, който е във форума от по-малко от 2 месеца може нещо толкова злобно да го издразни. Но аз все пак ще обясня като на идиот:

Незнам защо, но ограничението за аватарите не работи. И моя е по-голям, отколкото е позволено, но не разтяга. Смятам, че трябва да има такава забрана, но да главно в широчината.

Колкото до подписите - админите могат да ги оправят, като махнат опция "подпис" на потребителя, но ако си мислите, че тва е много лесно в толкова голям форум, много сте се излъгали. Ако трябва да проверят всеки потребител, знаете ли кво ще стане? Фарс!

Блейз Самър
08-27-2005, 11:02
Но аз все пак ще обясня като на идиот:


Айде сега без лични нападки. Издразни ме, защото не за 1ви път виждам форум, но за 1ви път виждам толкова ОГРОМНИ аватари. Просто е дразнещо като четеш да го правиш на половин екран. Плюс това не можеш да знаеш от колко време съм във форума, защото между това от кога чета темите и от кога съм се регнал има голяма разлика.

devil4e
08-27-2005, 12:02
Но аз все пак ще обясня като на идиот:


Айде сега без лични нападки. Издразни ме, защото не за 1ви път виждам форум, но за 1ви път виждам толкова ОГРОМНИ аватари. Просто е дразнещо като четеш да го правиш на половин екран. Плюс това не можеш да знаеш от колко време съм във форума, защото между това от кога чета темите и от кога съм се регнал има голяма разлика.
Тогава би трябвало да ги знаеш всички тези неща и да не питаш, нали се сещаш. Щото е ясно, че подписите трябва да се контролират лично от админите, а ограничението за аватарите не разботи. Логично е! Никви лични нападки, просто тва е хиляда и първата такава тема.

SeXy^GiRl
08-27-2005, 14:59
Vmesto vse da tyrsite smetka ot adminite zashto nemogat da preglejdat vseki potrebitel kolko snimki e nablyskal moje i vie da se syobrazqvate, che ne e nujno da zaemate celiq ekran sys podpisa ili avatara si.

devil4e shtom i ti si na mnenie, che adminite nemogat da kontrolirat vseki zashto ne gi ulesnish i ne si smenish avatara?

devil4e
08-27-2005, 15:07
Vmesto vse da tyrsite smetka ot adminite zashto nemogat da preglejdat vseki potrebitel kolko snimki e nablyskal moje i vie da se syobrazqvate, che ne e nujno da zaemate celiq ekran sys podpisa ili avatara si.

devil4e shtom i ti si na mnenie, che adminite nemogat da kontrolirat vseki zashto ne gi ulesnish i ne si smenish avatara?
Мога ли да ти обясня нещо? Аватара ми е 195 п широк и не забавя връзката, тъй като не се тегли от чужд сайт. И кво се получава - Нито разтяга, нито тежи, само дето е малко по-дългичък, но тва също не разтяга мнението ми, Сещаш ли се? А в подписа ми няма кво да си говорим. Честно казано доста са аватарите, които са по-широки от моя, но никой не ги споменава, защото са къси и не им личи. Но тва не означава, че по-малко тежат. Аватара ми е рисунка, РИСУНКА, а не анимация, снимка или нещо друго. Трябва ли да обяснявам всичко тва по тоя малоумен начин, се едно не можеш да се сетиш? Айде, че не съм в настроение да ми четат морал.

Sportexz
08-27-2005, 15:13
Vmesto vse da tyrsite smetka ot adminite zashto nemogat da preglejdat vseki potrebitel kolko snimki e nablyskal moje i vie da se syobrazqvate, che ne e nujno da zaemate celiq ekran sys podpisa ili avatara si.

devil4e shtom i ti si na mnenie, che adminite nemogat da kontrolirat vseki zashto ne gi ulesnish i ne si smenish avatara?
Мога ли да ти обясня нещо? Аватара ми е 195 п широк и не забавя връзката, тъй като не се тегли от чужд сайт. И кво се получава - Нито разтяга, нито тежи, само дето е малко по-дългичък, но тва също не разтяга мнението ми, Сещаш ли се? А в подписа ми няма кво да си говорим. Честно казано доста са аватарите, които са по-широки от моя, но никой не ги споменава, защото са къси и не им личи. Но тва не означава, че по-малко тежат. Аватара ми е рисунка, РИСУНКА, а не анимация, снимка или нещо друго. Трябва ли да обяснявам всичко тва по тоя малоумен начин, се едно не можеш да се сетиш? Айде, че не съм в настроение да ми четат морал. Май наистина не си много уммна. В правилника е записано 200 на 200. Тва, че не разстяга хубаво... ама дължината прави така, че на екрана можеш да видиш само едно мнение. Дори примерно едно твое мнение да е 2 думи то заради скапания ти аватар мнението ще заеме почти целия екран. Сещаш ли се.

SeXy^GiRl
08-27-2005, 15:21
Vmesto vse da tyrsite smetka ot adminite zashto nemogat da preglejdat vseki potrebitel kolko snimki e nablyskal moje i vie da se syobrazqvate, che ne e nujno da zaemate celiq ekran sys podpisa ili avatara si.

devil4e shtom i ti si na mnenie, che adminite nemogat da kontrolirat vseki zashto ne gi ulesnish i ne si smenish avatara?
Мога ли да ти обясня нещо? Аватара ми е 195 п широк и не забавя връзката, тъй като не се тегли от чужд сайт. И кво се получава - Нито разтяга, нито тежи, само дето е малко по-дългичък, но тва също не разтяга мнението ми, Сещаш ли се? А в подписа ми няма кво да си говорим. Честно казано доста са аватарите, които са по-широки от моя, но никой не ги споменава, защото са къси и не им личи. Но тва не означава, че по-малко тежат. Аватара ми е рисунка, РИСУНКА, а не анимация, снимка или нещо друго. Трябва ли да обяснявам всичко тва по тоя малоумен начин, се едно не можеш да се сетиш? Айде, че не съм в настроение да ми четат морал.

Nakadeto i da se raztqga i da ne se raztaga avatara i podpisa ti zaemat mnogo mqsto i vmesto da se obqsnqvash na men potyrsi neshto po-malko, zashtoto ako vsichki mislqt kato teb tuk shte stane galeriq ne forum. Bi trqbvalo tuk da se pishe a ne da se razglejdat razni snimchici!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-27-2005, 15:23
Точно оня ден имаше такава тема :) Тогава казах на автора да зачезне :) А покрай него и темата се изгуби :D

morsmordre
08-27-2005, 16:11
Брейии, писнало му било :evil: Я се виж бе, от два месеца е тук и вече започнаха претенциите!На мен кво трябва да ми дреме, че на теб страницата ти е половината от монитора - купи си по-голям монитор :!: За тази работа си има админи и модове, които решават дали някой да му бъде изтрит аватара или не :!: Вместо да флуудиш, по-добре прати едно ЛС на Алекс или Цоки и го обсъди с тях :!: Щом знаеш, че е имало такива теми, нормално е да постъпиш правилно, а в тази ситуация правилното е да пишеш до някой админ.Да не мислиш, че админите имат мн време да ти гледат тъпите теми :idea: Като не ти харесва, знаеш къде е вратата :!:

Блейз Самър
08-28-2005, 18:59
Брейии, писнало му било :evil: Я се виж бе, от два месеца е тук и вече започнаха претенциите!На мен кво трябва да ми дреме, че на теб страницата ти е половината от монитора - купи си по-голям монитор :!: За тази работа си има админи и модове, които решават дали някой да му бъде изтрит аватара или не :!: Вместо да флуудиш, по-добре прати едно ЛС на Алекс или Цоки и го обсъди с тях :!: Щом знаеш, че е имало такива теми, нормално е да постъпиш правилно, а в тази ситуация правилното е да пишеш до някой админ.Да не мислиш, че админите имат мн време да ти гледат тъпите теми :idea: Като не ти харесва, знаеш къде е вратата :!:

"Брейии" ти за много отворен ли се имаш? Вратата ще ми показва. Ти кой си ? Никой ! За кво се бориш и ти не знаеш, ама тръгнал да се прави на отворен. Не можеш да знаеш от колко време съм тук, може и от преди да си се родил да съм във форума, просто да не съм бил регистриран. Не пиша до админи, защото стана ясно,че не може на всеки да му гледат аватара, пиша тук защото искам да го кажа на потребителите,не е нужно да гледам уолпейпъри за аватари. Така, че си затваряй устата и като нямаш кво смислено да кажеш недей да пишеш!

devil4e
08-28-2005, 19:36
Брейии, писнало му било :evil: Я се виж бе, от два месеца е тук и вече започнаха претенциите!На мен кво трябва да ми дреме, че на теб страницата ти е половината от монитора - купи си по-голям монитор :!: За тази работа си има админи и модове, които решават дали някой да му бъде изтрит аватара или не :!: Вместо да флуудиш, по-добре прати едно ЛС на Алекс или Цоки и го обсъди с тях :!: Щом знаеш, че е имало такива теми, нормално е да постъпиш правилно, а в тази ситуация правилното е да пишеш до някой админ.Да не мислиш, че админите имат мн време да ти гледат тъпите теми :idea: Като не ти харесва, знаеш къде е вратата :!:

"Брейии" ти за много отворен ли се имаш? Вратата ще ми показва. Ти кой си ? Никой ! За кво се бориш и ти не знаеш, ама тръгнал да се прави на отворен. Не можеш да знаеш от колко време съм тук, може и от преди да си се родил да съм във форума, просто да не съм бил регистриран. Не пиша до админи, защото стана ясно,че не може на всеки да му гледат аватара, пиша тук защото искам да го кажа на потребителите,не е нужно да гледам уолпейпъри за аватари. Така, че си затваряй устата и като нямаш кво смислено да кажеш недей да пишеш!
А ти пък за къф се имаш? Не ти решаваш кой какъв ще му е аватара, а админите. Ако те не са съгласни го махат. А и пращат ЛС-та. На мен лично Алекс ми каза, че мога да го смаля малко, но като цяло няма проблем. Но ти се пак се мислиш за голямата работа. Шери е отдавна с този аватар, а и е редовен потребител, следователно админите са й видяли аватара и не са го махнали. Като станеш такъв ще ми казваш кво да правя, но не и преди тва. Ако ми е кеф и филм ще си сложа. Ти пък голям шеф се извъди тук - този не ме кефио как се държи, оня не ме кефи аватара ми. Стегни се малко, да не сме в детската градина, че да се правиш на интересен и да правиш спорове тук. Тва не ме кефи, онова не ме кефи. Еми, правилно си го каза човека, ако не те кефи форума си свободен да не го посещаваш. Секи си има право на избор. Но няма ти да земеш да обясняваш на хората какво да правят и какво - не. Затва си имаме админи.

SuPeR_Pi4
08-28-2005, 19:58
Това че няколко човека си ги кефат гигантските аватари не означава, че този форум трябва да се превърне в селяния... И НЕ АВАТАРА ТРЯБВА ДА ИЗПЪКВА А МНЕНИЕТО, ако още не сте го осъзнали... Това не е първия форум в който съм влизал, но определено мога да кажа, че тука най- много са им отпуснали края на потребителите...

Въпроса не е до кой кво го кефи...
ВЪПРОСА Е ДО ПРЕГЛЕДНОСТ!

Блейз Самър
08-28-2005, 21:23
Това че няколко човека си ги кефат гигантските аватари не означава, че този форум трябва да се превърне в селяния... И НЕ АВАТАРА ТРЯБВА ДА ИЗПЪКВА А МНЕНИЕТО, ако още не сте го осъзнали... Това не е първия форум в който съм влизал, но определено мога да кажа, че тука най- много са им отпуснали края на потребителите...

Въпроса не е до кой кво го кефи...
ВЪПРОСА Е ДО ПРЕГЛЕДНОСТ!

А така пича го каза, въпроса не е до кефене а до пределност. Абсолютно съм съгласен с теб брат.
devil4e очевидно ти си критичен случай и не можеш да разбереш как стоят нещата, държиш си на твоето и отказваш да приемеш чуждо мнение, на всичко отгоре ще ми се кара и нерви :shock: . Отказвам да споря повече с когото и да е по въпроса с аватарите.Като искате си слагайте и wallpaper 1024x768 за аватари !

SummeRLove08
08-29-2005, 00:00
Vmesto vse da tyrsite smetka ot adminite zashto nemogat da preglejdat vseki potrebitel kolko snimki e nablyskal moje i vie da se syobrazqvate, che ne e nujno da zaemate celiq ekran sys podpisa ili avatara si.
Много правилно си го каза момичето!Много правилно.
И спрете да се заяждате един на друг!

sherry
08-29-2005, 06:46
Pak kazvam-na devil4e avatara ne e golqm i ne zatormozqva stranicata po nikakav na4in!
Moq biv6iq avatar,za koito be6e sazdadena tema,sa6to ne be6e golqm,nito zabavq6e stranicata.
Adminite saob6tavat kogato nqkoi e prekalil s razmerite na kartinkite i dori otnemat pravara za slagane na kartinki!!!!Tova e!!!Golemi sporove zna4i!!!Tva 4e na nqkoi ne go kefi malko-po golqm avatar ot 100 px,ne zna4i 4e trqbva da preuveli4ava,4e na drugite sa ogromni.Ima si hora,koito sabludavat za teq ne6ta.Tova e!Krai po temata

SuPeR_Pi4
08-29-2005, 19:20
Добре... Защо не искате да си смалите снимките?
Те ще са си същите снимки, но малко по- малки!
Ако не можете, аз ще ви помогна... а може би и още хора, които им писна да гледат "полувината екран" в прегради в които няма нищо, причинени от някаква снимка!!!

sherry
08-29-2005, 21:28
Добре... Защо не искате да си смалите снимките?
Те ще са си същите снимки, но малко по- малки!
Ако не можете, аз ще ви помогна... а може би и още хора, които им писна да гледат "полувината екран" в прегради в които няма нищо, причинени от някаква снимка!!!v momenta kvo im ima na moite kartinki?na raztqgat ekrana,nali???????? :idea:

Eleonora
08-30-2005, 08:07
Ami i men me drazniat ogromni4kite,ne kazvam 4e moia e malak,ama da ti se poaiavt na ekrana nekvi dialoli,kolkot celia ekran v 2 prez no6ta :? :roll: :wink:

devil4e
08-30-2005, 08:14
Ami i men me drazniat ogromni4kite,ne kazvam 4e moia e malak,ama da ti se poaiavt na ekrana nekvi dialoli,kolkot celia ekran v 2 prez no6ta :? :roll: :wink:
Елеонороу, не се прави на примерна, щото аз още помня аватара (може ли да се нарече така?) на Аврил, дето беше поне 500 на 500 пиксела!

Eleonora
08-30-2005, 08:16
Ami i men me drazniat ogromni4kite,ne kazvam 4e moia e malak,ama da ti se poaiavt na ekrana nekvi dialoli,kolkot celia ekran v 2 prez no6ta :? :roll: :wink:
Елеонороу, не се прави на примерна, щото аз още помня аватара (може ли да се нарече така?) на Аврил, дето беше поне 500 на 500 пиксела!Avril???Az ne si spomniam,POMNI6-tova e bilo endno vreme... :wink:

SuPeR_Pi4
08-30-2005, 12:47
POMNI6-tova e bilo endno vreme... :wink:
Не знам кое е било 1 време, ама като напишеш 2 поста с тоя подпис, за да прочета някое друго мнение скролвам 5 ГОДИНИ!

Далеч не си ни най- големия проблем!
Този (http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=2560) аватар е бая голям!
Този (http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=102346) също

GLeZoRanA
08-30-2005, 13:13
dobre aide nqkoi da kaje kak da si smalq podpisa