PDA

View Full Version : Kak stava?



Sunny_stz
08-27-2005, 13:28
Aaa nali v podpisa ima kartinki navsqkade ,puk az kato iskam da si sloja pove4e malki i mi izpisva ,4e podpisa mi e prekaleno dulag,kak da si sloja o6te ot dqsno?

pinK_Baby
08-27-2005, 15:06
Доколкото знам не зависи толкова от големината на картинката,а от дължината на линка...ако искаш още картинки трябва или да се простиш с някоя друга или с "посланията" в подписа ти... :roll: :wink:

Sportexz
08-27-2005, 15:10
Абе толкова ли ви е кеф да накачулите всякакви тъпи картинки. Една тема прилича повече на зле подредена галерия с снимки на чалга звезди, поп звезди и разбира се Парис Хилтън.
Ебати тъпаците.

Sunny_stz
08-27-2005, 19:48
Aaaaam xslapshotx i Sportexz izvinqvaite mnogo,amaaaa da si bqhte zapazili mnenieto za vas:)))))))))) Ne sum vi pitala kuv podpis da si sloja,mislq 4e temata e druga!
Aaa i da otbeleja tova na podpisa mi e Hilary Duff da otbeleja!!!!!!
Are mnogo vi zdrave!

Exilia
08-27-2005, 21:00
Аве в моя подпис нямаше кой знае какво - едно коте ама ми го махнаха :evil: .... е аз съм нахална и пак си го сложих за подпис де :roll:

SneJna_
08-27-2005, 21:35
mi mili4ka bih ti pomognala ama neznam kak..a teq deto mnogo im znaqt ustite da i bqhte pomognaliama kato gledam i vie tolko znaete

ProstoAz
08-28-2005, 08:22
Ми няма начин, освен ако не изтриеш надписите долу, просто подписа си има ограничение от 255 символа (ако си спомням добре :? ) и ти си си ги израсходвала. Ако подписа можеше да бъде безкраен някой можеше и да напише цял роман, заемащ размера на цяла една страница, нали? :lol: