PDA

View Full Version : Linkin Park vs. Blue?



Чума._на_токчета
08-27-2005, 20:11
Напоследък забелязвам война между феновете на тези две банди.Въпреки,че те пеят различни стилве музика,мисля че има място за сравнение.Вие за коя от тези две групи сте?Аз лично се прекланям пред LP и не се кефя на Blue.Но все пак тва си е мое мнение.Вие какво смятате?

P.S Soryy ,ако има такава тема,но не видях,а този въпрос ме вълнува мнооо.

amy lee
08-27-2005, 20:14
блю ги мразя.
а ЛП са едни от любимците ми!
значи е ясно, нали?
БДУ имаше такава тема доколкото си спомням

SineOkata_P
08-27-2005, 20:15
LP razbirase

Swinkenhoffer
08-27-2005, 20:16
все ми е тая. напоследък двете групи почнаха да си приличат, така че ...
лично мнение.

^FaiNt^F
08-27-2005, 20:18
LP est! :lol: blue sa mi toooolkova gadni 4e nqma nakyde pove4e :x :x po-jenstveni sa i ot britney spears

LiNkiN4eTo
08-27-2005, 20:21
БЛУ!!!
оффф без коментар .....

Chiana
08-27-2005, 20:27
ooo mngo qsno 4e lp
ne 4e sam im luda fenka ama tiq blue pak sa si pederasti otsqkade... e takova mi e mnenieto de

ycMuBkaTa
08-27-2005, 20:28
Много ясно че LP, тия Blue кви са... :evil:

Exilia
08-27-2005, 20:48
Не обичам БЛУ, но ЛП са определено любимците ми :) БДУ тая "война" се води в ХАЙ ПАРК.. иначе няма такова нещо между фенове на Блу и ЛП защото те просто не се засичат особено често :wink:

SeXy^GiRl
08-27-2005, 20:51
LP est! Teq Blue imat ujasni pesni!

kAkTyC
08-27-2005, 22:03
SAMO LP ! tez Blue sa nqkfi tupi pedal4eta det i te ne znaqt kfo peqt ! vupreki 4e obvinqvat LP za komersialni za men sa edna ot nai velikite bandi !!! Puk tez det gi kefqt Blue da 4uqt pone edna pesen na LP i 6e razberat za kfo stava duma !!! :twisted: :D

Forgotten
08-27-2005, 22:07
Как може изобщо да се сравняват. LP са велики, a Blue са некви женички облечени в мъжки кожи. Даже и тва не им е мн мъжко. Ако срещна някой на лицата и незнаех, че се пише за мъж щях да си кажа: я кво готино маце. Тия са направо SHIT :twisted: !

xslapshotx
08-27-2005, 22:30
Еми и двете групи са що-годе еднакви. Само дето ЛП са по-гейски.

Sunny_stz
08-27-2005, 22:51
Ami Linkin Park sa po-qki,ama i Blue me kefqt,6to e pesnite im sa zabavni,mnogo sa simpati4ni!I dvete grupi sa dobri i stilovete im baq se razli4avat!

Jenq
08-28-2005, 02:30
Linkin Park
BLUE sa zaspalichki...

SunnyG
08-28-2005, 06:00
Linkin Park sa mi strast otdavna,muzikata im omagiosva...

korn___
08-28-2005, 06:05
и двете групи ги мразя... :twisted: но просто като чуя blue и направо ми прилошава... :x отврат !

kaka_lara
08-28-2005, 07:48
на мен лично blue са ми много лигавички, много еднообразни, нямат с какво да ме впечатлят, така че определено не гласувах за тях :D

king_of_beer
08-28-2005, 10:27
и двете групи са отврат

мечтател
08-28-2005, 11:38
и преди съм го казжал и пак ще го кажа - Линкин Парк са единствените, които създават Истинска музика в момента. другите са много по-зле. това е.

xslapshotx
08-28-2005, 11:56
Linkin Park правят помия, не музика. Все едно Blue само дето с леки китарки.

MaD_CaT*
08-28-2005, 12:46
LP разбира се :!:
Ае,квото и да говорят другите за тях.....за мене те са ВЪРХА :!:

мечтател
08-28-2005, 14:00
Linkin Park правят помия, не музика. Все едно Blue само дето с леки китарки.
това пък как го реши? за теб песни като NUMB, IN THE END, SOMEWHERE I BELONG И ОЩЕ МНОГО СА ПОМИЯ? А КОЕ Е ЗА ТЕБ МУЗИКА?

xslapshotx
08-28-2005, 14:46
Всички песни, които изброи са напълно еднакви като музика и текст. Няма по-истинска музика от джаза и класиката. Като се замисля какво са правили хора като Орф, Бах, Моцарт, Бетовен, Вивалди, Вагнер и т.н. просто ви се чудя на акъла как може да ги боготворите тея МТВ пикльовци - Линкин Парк. ЕТО ТОВА ЗА МЕН Е МУЗИКА.

мечтател
08-28-2005, 15:07
Всички песни, които изброи са напълно еднакви като музика и текст. Няма по-истинска музика от джаза и класиката. Като се замисля какво са правили хора като Орф, Бах, Моцарт, Бетовен, Вивалди, Вагнер и т.н. просто ви се чудя на акъла как може да ги боготворите тея МТВ пикльовци - Линкин Парк. ЕТО ТОВА ЗА МЕН Е МУЗИКА.
не си им вникнал в смисъла. всяко време си има своите звезди и "знаменосци", които творят за проблените и т.н. никой не отрича Моцарт и Вагнер, но се замисли и за условията на създаване на музиката. в днешно време проблените са различни отпреди векове. сега изкуството има съвсем различна роля отпреди 200, 300 или повече години. единствените, които усещат днешните проблеми са линкин парк. и както всяко време ражда своите герои така и нашето ще роди достойни. това засега могат да бъдат линкин парк. никой не ги сравнява с Бетовен, но няма и база на сравнение. заради времето, в което са живели, заради проблемите на съвремието и още толкова много фактори. ако ги претеглиш, ако успееш да оцениш онова, което те създават, ти ще видиш защо са велики. не ги сравнявам с Вивалди, но се заслушай. и да не е линкин парк. заслушай се в онова, което са правили преди тях - за вятъра на промяната,за войниците на сътбата, за това, че нищо няма вече значение, за това как "не искам да пропусна нищо", за "духа на моето сърце"... заслушай се. ще разбереш, че всяко поколение има нещо, което да бъде уважавано. техните съвременници осъзнавали ли са го? не! не и така, както ги осъзнаваме сега. защото отделни хора виждат нещата по-добре от масите. защото Пърпъл, Скорпионс, Металика и всички велики са ги виждали. и защото техните съжременници не. и защото може би дадени изпълнители го виждат, а ние - не. и не е нужно да ги наричаме боклуци, лигльОВЦИ и така нататък. защото може би влагат нещо, което ти не виждаш. ще достигнат ли Верди? кой знае? да не ди съвременниците на Верди да са го оценявали?...

xslapshotx
08-28-2005, 15:17
Всички песни, които изброи са напълно еднакви като музика и текст. Няма по-истинска музика от джаза и класиката. Като се замисля какво са правили хора като Орф, Бах, Моцарт, Бетовен, Вивалди, Вагнер и т.н. просто ви се чудя на акъла как може да ги боготворите тея МТВ пикльовци - Линкин Парк. ЕТО ТОВА ЗА МЕН Е МУЗИКА.
не си им вникнал в смисъла. всяко време си има своите звезди и "знаменосци", които творят за проблените и т.н. никой не отрича Моцарт и Вагнер, но се замисли и за условията на създаване на музиката. в днешно време проблените са различни отпреди векове. сега изкуството има съвсем различна роля отпреди 200, 300 или повече години. единствените, които усещат днешните проблеми са линкин парк. и както всяко време ражда своите герои така и нашето ще роди достойни. това засега могат да бъдат линкин парк. никой не ги сравнява с Бетовен, но няма и база на сравнение. заради времето, в което са живели, заради проблемите на съвремието и още толкова много фактори. ако ги претеглиш, ако успееш да оцениш онова, което те създават, ти ще видиш защо са велики. не ги сравнявам с Вивалди, но се заслушай. и да не е линкин парк. заслушай се в онова, което са правили преди тях - за вятъра на промяната,за войниците на сътбата, за това, че нищо няма вече значение, за това как "не искам да пропусна нищо", за "духа на моето сърце"... заслушай се. ще разбереш, че всяко поколение има нещо, което да бъде уважавано. техните съвременници осъзнавали ли са го? не! не и така, както ги осъзнаваме сега. защото отделни хора виждат нещата по-добре от масите. защото Пърпъл, Скорпионс, Металика и всички велики са ги виждали. и защото техните съжременници не. и защото може би дадени изпълнители го виждат, а ние - не. и не е нужно да ги наричаме боклуци, лигльОВЦИ и така нататък. защото може би влагат нещо, което ти не виждаш. ще достигнат ли Верди? кой знае? да не ди съвременниците на Верди да са го оценявали?...
Moй човек. Не виждам какви проблеми могат да имат ЛП, като те имат подкрепата на най-античовешката, капиталистическа пропагандна машина - МТВ. Всички тея момченца живеят в замъци и карат коли за по милиони долари, а ти си ми седнал да ми говориш как "единствено те усещат проблемите". Е аз съм слушал много групи, които усещат проблемите много по-добре от тях, защото те наистина ги имат. Групи като e-town concrete да речем, shai hulud и boysetsfire. Toва са малки групи, които дават всичко то себе си и най-вече са искренни в музиката и действията си. ЛП съм ги виждал само по кориците на лъскави списания и в предавания по МТВ. Честно казано не знам да са направили нещо полезно. А текстовете им са маса изчерпани, всеки един е същия като предишния но това нямаше да има значение, ако поне бяха искрени, а те не са. Това 100% съм сигурен. Те са просто марионтеки на големите компании. От горе им се нарежда и те правят. Няма никакво DIY (Do It Yourself). Те са просто една златна мина за продуцентите и за агентите на големите компании, нищо повече. МТВ си е една матрица, която само промива мозъци, това съм го забелязал с появата на "Звезди" като Еминем, Линкин Парк, Лимп Бизкит и т.н. Просто всичко свързано с МТВ е манипулация.

BSB
08-28-2005, 15:42
ami LP!
:lol:
Blue gi mrazq

lp_krasi
08-28-2005, 18:00
LP разбира се :!:
Ае,квото и да говорят другите за тях.....за мене те са ВЪРХА :!:

absliutno sam saglasna s tebe

Soul^Fly^F
08-28-2005, 19:34
nit lp nit blue slu6am, no stila na lp mi dopada pove4e...a teq geiove blue da otiat da si go navryt v ....

SHTE_Te_HVANA
08-28-2005, 22:09
LINKIN PARK SA THE BEST

Axel_f
08-29-2005, 08:04
Линкин Парк са единствените, които създават Истинска музика в момента. другите са много по-зле. това е.


ХА ХА ХА ХА "Истинска музика"...ти си много зле бре...верно не са за изхвърляне,2-3 песни ме кефят,ама като цяло хич...абсолютен бълвоч...

Много ясно,че гласувах за Блу...ама те нали се разделиха,жалко много яки песни правехаhttp://www.thestylemachine.com/smileys/lloro.gif

LP_girl_14
08-29-2005, 08:32
LP FOREVER!!!!!!! :wink:

The-WishmasteR
08-29-2005, 10:48
ne ponasqm i 2te grypi no ako trqbva da izbiram lp.blue ne moga da gi tyrpq.lp do nqkyde gi iztyrpqvam no blue..:-)

mis_marry_jane_13
08-29-2005, 10:49
az i dvete gi haresvam ama malko pove4e BLUE

aBnOrMaL_BaBy
08-29-2005, 11:48
Както повечето казаха, аз съм на същото мнение, че ЛП са много по-велика банда от Блу ! Просто няма място за сравнение ! :wink: Ама да си кажа честно има някои песни на Блу дето лично на мен много ми харесват .. пък и не бих казала, че са гейчета.. мене поне ме кефят .. да де 2-ма от тях :) Лий иии Дънкан :lol: Ама все пак Линкин Парк рулиратт ! :P

Slipaway
08-29-2005, 11:55
И двете група са супер тъпи и посредствени :evil:

The-WishmasteR
08-29-2005, 11:59
И двете група са супер тъпи и посредствени :evil:
:wink:

techCandy
08-29-2005, 21:44
И двете бандички са толкова блудкави и комерсиални,
че следващия път като пипна грип, ще драйфам в тяхна чест. Доста хора казаха, че се прекланят пред ЛП....това просто не е истина. Въпрос на мнение, но това с драйфането ще го направя! Ако тряя да избирам, е пак ЛП-ето по- добре, ама май ще избера да си стоя на тихо. Някой като ми каже подобен тип музика си представям желе, ама зелено и блиокаво, защо ли? Гнус от всекъде.

ThePainIsReaL
08-31-2005, 10:28
blue -хахахах..смях смях,каква ли музика правят те ^^

Linkin Park ForEver! :D :D :D

monka
08-31-2005, 12:33
До преди няколко месеца ги слушах много ЛП,ама вече изобщо не ги слушам...много рядко.
Но тия Blue са направо отвратителни!!!
Супер се дразня като започнат разни чалгърчета да ми обяняват колко яки са ЛП или ЛБ...Станаха мнооого комерсиални, за жалост.
предпочитам нещо по-твърдо:)

nenuTy
08-31-2005, 13:32
mhm ne namiram baza za sravnenie prosto..LP vs Blue to si e se edno Azis vs Apocalptica ili ne6to takova

wetti
08-31-2005, 13:34
[b]Попринцип на мен ми харесват и двете групи.И двете си имат яки песни,но ако трябва да избера между LP i Blue мисля че ще избера LP.А аз така и направих.Не че имам нещо против Blue но повече си ме кефят LP :P[b]

Sinister_Doll
08-31-2005, 15:27
Hmmm, tazi tema ve4e may vednuj- dva puti si q imahme... NVM, pak kazvam- za men Blue sa nekvi mizerni, revlivi metro- sexualni (puk edin- dvama bili i leko obratni) ligni! A LP, mi te po- stavat, slu6at se. Ama ne sa mi nay- lubimata grupa, puk i me zabolq ezika da obqsnqvam, 4e ne pravqt metul!