PDA

View Full Version : Де ми е темата ?



PankO
08-28-2005, 06:32
Ся ставам и викам да си видя темата, а няма :shock:
p.s. Темата ми се казваше "Do something" или нещо такова.

Ollas
08-28-2005, 08:22
Възможностите се две:
:arrow: Темата е изтрита. Не е отговаряла на някое от правилата или се повтаря.
:arrow: Темата не е в подходящия форум и съответно е преместена. Ако е така, потърси я (използвай link-a в годния ляв ъгъл - "Търсене").

PankO
08-28-2005, 09:02
ем ... да е истрита заради не спазване на някое правило - малк вероятно...
Всички пишат на латиница, аз не, непрекъсанто пише edited by ///mod/// и не се трият теми
а за преместването в друг раздел - не
ся ще видя в търсачката ама ...

devil4e
08-28-2005, 09:04
Информация

Няма теми или мнения, които да отговарят на вашите критерии


Честито на печелившите :twisted:

sherry
08-28-2005, 10:36
Temata ti nai-veroqtno e bila iztrita.
4estno kazano tova me zaradva.
Be6e mnogo grubo da puska6 tema v koqto az sam prqko zamesena,kritikuva6e avatara mi.Moje6e da mi pi6e6e LS kato horata,no qvno si predpo4el da se izgadnqri6.
S pravo e iztrita -imalo e mnogo takiva temi.
Btw:avatara mi ne moje da ti e zabavql vrazkata,ne raztqga i stranicata...Znam tova,za6toto neta mi e baven,a avatara nikoga ne mi e pre4el dopalnitelno!

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-28-2005, 14:38
Темата беше изтрита :) Бъркаш се в неща, които не са твоя работа :idea:

sherry
08-28-2005, 15:18
Темата беше изтрита :) Бъркаш се в неща, които не са твоя работа :idea:
Да!И сега за наказание готвача ще те сготви на вкусна вечеря и няма да пускаш повече повтарящи се теми

morsmordre
08-28-2005, 18:10
Темата беше изтрита :) Бъркаш се в неща, които не са твоя работа :idea:
Да!И сега за наказание готвача ще те сготви на вкусна вечеря и няма да пускаш повече повтарящи се теми


Мммм, усещам вкусна супа с гъби, които се ядат само веднъж в живота :mrgreen: :twisted:

PankO
08-29-2005, 06:56
Темата беше изтрита :) Бъркаш се в неща, които не са твоя работа :idea:
Да!И сега за наказание готвача ще те сготви на вкусна вечеря и няма да пускаш повече повтарящи се теми


Мммм, усещам вкусна супа с гъби, които се ядат само веднъж в живота :mrgreen: :twisted:
аххахахааха ;)
Ам ... такова ... аватара ти, sherry, беше близо 3мб, не помня колко беше, и докато го DL-на(download-на) ... буквално ми отне близо 1 минута, не се обиждай, но смятам това за загуба на трафик + време ;)
Та ... всички пишат на латиница, ляляля, има за аватари уоупейпъри, няма да пускам повече такива теми, щом не помагат.
п.с. защо не ти пратих ЛС ли ? Защото не си само ти, ку беше само ти, щях да ти пратя ЛС.

sherry
08-29-2005, 07:01
Темата беше изтрита :) Бъркаш се в неща, които не са твоя работа :idea:
Да!И сега за наказание готвача ще те сготви на вкусна вечеря и няма да пускаш повече повтарящи се теми


Мммм, усещам вкусна супа с гъби, които се ядат само веднъж в живота :mrgreen: :twisted:
аххахахааха ;)
Ам ... такова ... аватара ти, sherry, беше близо 3мб, не помня колко беше, и докато го DL-на(download-на) ... буквално ми отне близо 1 минута, не се обиждай, но смятам това за загуба на трафик + време ;)
Та ... всички пишат на латиница, ляляля, има за аватари уоупейпъри, няма да пускам повече такива теми, щом не помагат.
п.с. защо не ти пратих ЛС ли ? Защото не си само ти, ку беше само ти, щях да ти пратя ЛС.
Moje da ne sam bila samo az,no ti sazdade taq tema,davaiki za primer men!
Edin vid iska6e da mi se kara6 pred drugite!Mnogo tapo stana.Nqma zna4enie kolko vreme si go svalql avatara-na nikogo drug ne e zabavql trafica,a i kakto ti kazah neta mi e baven,a toq avatar ako be6e tolkova problemen 6te6e na men nai-golemi problemi da sazdava-a ne sazdade!

machoka
08-29-2005, 07:38
sherry

При цялото ми уважение, не разбирам защо целия форум се съобразява да си слага малки аватари и подписи, за да бъде по-лесна работата ни с форума на всички, а само няколко човека ще развалят цялата работа с огромни по размер и големина аватари и подписи :wink:

Приятен ден.

sherry
08-29-2005, 08:10
sherry

При цялото ми уважение, не разбирам защо целия форум се съобразява да си слага малки аватари и подписи, за да бъде по-лесна работата ни с форума на всички, а само няколко човека ще развалят цялата работа с огромни по размер и големина аватари и подписи :wink:

Приятен ден.
Naistina ne biva da sa ogromni avatarite ,podpisite-sa6to!ne se protivq na tova,ako si pro4el postovete mi 6te razbere6 ,4e prosto kazvah,4e moite ne sa bili golemi,a i go smenih avatara,za tezi koito im e pre4el :wink: