PDA

View Full Version : Енфие



devil4e
08-28-2005, 09:10
Видях, че няма тема за енфието и реших да пусна, щото напоследък съм му станала фенка :twisted:
Тва е тютюн за смъркане, не наркотик :twisted: , даже и бандеролка си има. Има няколко вкусове, но досега съм смъркала само ягода и череша. Мен лично много ме кефят. Имат вкус на мента и ми става много яко на носа :twisted: . Иначе удоволствието струва 3,20 с бандерол, но мнооооооо ме радва.
Е, казвайте са, смъркали ли сте? :twisted:

magrathea
08-28-2005, 14:11
ми не не съм,ама определено имам желание.с наи добрата ми приятелка от 1 година сме навити за това,ама все забравяме да си земем...
начи казваш че е яко...екстра :lol:
лошото е че ако родителите ти го намерят в теб кой знае какво ще си помислят че е :? а то си е един вид като цигарите и си е абсолютно легално... :P

aBnOrMaL_BaBy
08-28-2005, 17:20
Честно казано чувала съм го, но дори незнаех точно какво представлява. Мерси че ме вкарахте вътре в нещата. Епа що да не пробвам, нямам нищо против, дори имам желание ама .. от къде мога да си го набавя ? :lol:

korn___
08-28-2005, 18:31
за първи път чувам за тва но сигорно вреди .. следователно няма да го пробам понеже живота е 1 път и няма да го хабя нито секунда за глупости !!!

08-28-2005, 22:25
Честно казано чувала съм го, но дори незнаех точно какво представлява. Мерси че ме вкарахте вътре в нещата. Епа що да не пробвам, нямам нищо против, дори имам желание ама .. от къде мога да си го набавя ? :lol:

Аз пък бях чувала за такова нещо, но не бих отказала да го пробвам. Айде Криси ти си по тая част, ще намериш от някъде и ще се наШмъркаме:)

aBnOrMaL_BaBy
08-28-2005, 22:28
А има ли някакви ефекти от него ? Или просто ти става яко на носа ? :lol: :wink:

monka
08-29-2005, 11:57
А има ли някакви ефекти от него ? Или просто ти става яко на носа ? :lol: :wink:

ne, nqma nikakav efekt! nqma ni6to ob6to s treva i drugi opiatia. prosto si go shmarka6, ako nosyt ti e zapu6en vednaga se opravq i ti e edno svejo takova :lol: mnogo e gotino, s priatelq mi mnogo obi4ame da si vzimame enfie da shmarkame.
spomnqm si pyrvia oyt, kogato si vzehme, otidohme na daskalo s enfieto...v 4as po4nahme da si redim linii s nego i daskalkata si be6e pomislila, 4e shmyrkame droga :lol: qko e :wink: no ot nego prosto moje6 da se osveji6 malko...ni6to pove4e

natural
08-29-2005, 12:47
Ne e vqrno 4e emfieto nqma nikakyv efek. Po princip, kakto cigarite, emfieto trqbva da tonizira, da povdiga duha, no tova stava sled kato izshmurkash ot 7-8 linii navednyj. Emfieto ima mn aromati, za sega na men nai-dobre mi e vlizalo mentata. A ina4e ne e i syvsem bezvredno...kakto amfetkite :) i emfieto si naranqva ligavicata na nosa, no mislq 4e ne moje da se stigne 4ak do kyrvene ot nosa(kakto pri amfetaminite). Emfieto se prodava (pone v Plovdiv e taka) vyv vsi4ki specializirani magazini za cigari, ne e skupo - do 4 leva e nqkade...

CRaZy_IKT
09-14-2005, 16:20
Ne e vqrno 4e emfieto nqma nikakyv efek. Po princip, kakto cigarite, emfieto trqbva da tonizira, da povdiga duha, no tova stava sled kato izshmurkash ot 7-8 linii navednyj. Emfieto ima mn aromati, za sega na men nai-dobre mi e vlizalo mentata. A ina4e ne e i syvsem bezvredno...kakto amfetkite :) i emfieto si naranqva ligavicata na nosa, no mislq 4e ne moje da se stigne 4ak do kyrvene ot nosa(kakto pri amfetaminite). Emfieto se prodava (pone v Plovdiv e taka) vyv vsi4ki specializirani magazini za cigari, ne e skupo - do 4 leva e nqkade...
Dobre che ima hora kat tebe da svetnesh foruma.Tva koet kaza si e mnogo vqrno...

BAD_GIRL_
09-14-2005, 16:24
tova puk nikoga nqma da go probvam dori da mi xaresa :x

Black_Orchid
09-18-2005, 21:46
Не съм пробвала. Нямам и особено желание.

LiNkiN4eTo
09-19-2005, 08:07
Не съм пробвала. Нямам и особено желание.
и аз

Неактивния
09-19-2005, 08:12
tova puk nikoga nqma da go probvam dori da mi xaresa :x
Интересно мислене щом никога няма да пробваш как може да ти хареса!? :roll: :roll:

WannaBe
09-19-2005, 14:15
ПФфф нещо не си падам много по шмъркането...Не ща да си скапвам носа.Иначе даи малко повече инфо.Вреди ли?След като няма никав ефект от него за кво да давам 4 кинта :shock:

Don_GoTTi
09-19-2005, 17:08
Не съм пробвала. Нямам и особено желание.
и аз
Аз също...не обичам аз такива раоти..само на цигарки :)

WannaBe
09-20-2005, 14:26
Неска смърках :) За 2.70 си взех 10 грама ментов от магазина за тютюн на Солунска.Добро е :) Ама е още по добро ако си надрусаш цигарата с него.Влиза супер.Утре ше пробвам с коз :)

MaD_CaT*
09-20-2005, 16:41
за първи път чувам за тва но сигорно вреди .. следователно няма да го пробам понеже живота е 1 път и няма да го хабя нито секунда за глупости !!!
аха :!: :roll:

natural
09-22-2005, 12:02
ПФфф нещо не си падам много по шмъркането...Не ща да си скапвам носа.Иначе даи малко повече инфо.Вреди ли?След като няма никав ефект от него за кво да давам 4 кинта :shock:
Емфието е тютюн, т.е. действа като такъв, има същият ефект, като цигарите. Твой си е проблема дали ще даваш пари за емфие или не, не мога да тръгна да те убеждавам да "даваш 4 лв.", а и нямам нито желанието да го правя, нито цел. Това което правя е да ви имформирам. За това въпроси от реда на "за кво ми е да давам?" мисля че са излишни и чесно казано не разбирам с каква цел ги задаваш...Всеки прави това, което му се прави!

WannaBe
09-22-2005, 18:26
ПФфф нещо не си падам много по шмъркането...Не ща да си скапвам носа.Иначе даи малко повече инфо.Вреди ли?След като няма никав ефект от него за кво да давам 4 кинта :shock:
Емфието е тютюн, т.е. действа като такъв, има същият ефект, като цигарите. Твой си е проблема дали ще даваш пари за емфие или не, не мога да тръгна да те убеждавам да "даваш 4 лв.", а и нямам нито желанието да го правя, нито цел. Това което правя е да ви имформирам. За това въпроси от реда на "за кво ми е да давам?" мисля че са излишни и чесно казано не разбирам с каква цел ги задаваш...Всеки прави това, което му се прави!Пфф първо че емфието излиза много по евтино - 2.70 за 10 грама,които може да си ги смъркаш 3 - 4 дена...Второ че от емфието вобще не ми се замаива главата.Даже имам чувството че ме прави по агресивен :shock:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-23-2005, 20:28
Наргиле, емфие и такива ориенталски чалъми ми са чужди, но... хората щат-не щат се "покваряват".

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-23-2005, 20:30
Винаги мога да ги опитам. Е, само ако ми дойде музата.

Единака
08-23-2007, 20:44
Незнам Обаче Помага, Ако Искаш Да Спреш Цигарите... Аз В Момента Съм На "Gawith Apricot Snuff" Ли Кот И Да Е Там... :Р... Обаче Ми Помага...

RAWRRR
08-24-2007, 18:43
Да забавно еее
осоебено като гледам етикета на гърба на кутийката
"Този тютюнев продукт води до пристрастяване"
и си мисля,какво ли е да си пристрастен към енфие :lol:
Пробвала съм само уж черешка и праскова,но честно казано и двете има един и същи аромат.. на мента :lol:
но е яко!
особено като кихаш и смъркаш в градската а хората те гледат с ЕЙЙЙЙЙ такива очи :lol:

theEXPLOITED
08-24-2007, 18:50
бива го

DeathMetal
08-31-2007, 00:51
Pff tfa ne radfa ... tiutiun za smyrkane s aromat na qgodka :P ... mne kefi nikfu deistfie nqa ... ne si li edna golqma debela liniika ;)

meaning
08-31-2007, 15:03
Мен лично много ми харесва.Ако имаш запушен нос---емфието е решението.Аз не си купувам често.Само като имам хрема.Иначе аз не пуша цигари и емфието е по-добре.
П.П. По-малко вредно е за протокола.

forum4e
08-31-2007, 21:20
Дам пробвала съм и никък не ми хареса :-) А и къф е смисъла по хубаво си пуши цигарите :smt016 А от тфа Амфие можеш да хваниш рак на носа...

09-02-2007, 18:19
sry ama iskam da vi pitam, iskam da probvam i niakoi moj li mi obasni po podrobno kak to4no se 6murka na kvi liniiki i t.n.

IdiOtKa
09-04-2007, 08:25
мм не ме радва мно енфието ..доста пъти съм смъркала ...нищо интересно ...

oTPoBHa
09-04-2007, 18:41
хааааа тфа ше треа да се опита :smt016 :smt016 един въпрос : не кихаш ли? :lol:

Go2HeLL
09-13-2007, 00:24
ако ще шмъркам, нека това да бъдат по-скъпи, но по-качествени :Р ако ме разбирате хаха :P