PDA

View Full Version : DefekT :|



08-28-2005, 14:13
Momi4e sam i ot izvestno vreme zabelqzah 4e ako s edna vertikalna liniq tqloto mi se razdeli posredata,dvete mi polovini ne sa ravni i nai ve4e krasta,ot ednata strana izvivkata mi e po-golqma,a ot drugata po4ti lipsva.O4ite sa6to sa razli4ni.Tova ne6to ne se zabelqzva,osven ot men,za6toto az poznavam tqloto si.No me pretisnqva krasta,dali ima nqkakvi uprajneniq ili nqkakv metod,za da stanat simetri4ni izvivkite?Blagodarq!

Ollas
08-28-2005, 14:26
Човешкото тяло не е напълно симетрично. Не знам за какви разлики във формата говориш, но не мисля, че има място за притеснение.

zElEnA^mAsLiNkA
08-28-2005, 14:30
Am 4i t0 i az sym kriva 0tvsqkyde ama ne se 0plakvam :P

мечтател
08-28-2005, 15:20
ами ако е толкова зле иди на доктор. може всичко да е ок, но може и изкривяване да имаш. докторът щи каже.

sherry
08-28-2005, 16:05
Наистина тялото не винаги е симетрично.
Понякога едната гърда е малко по-голяма от другата,едното око е по-голямо и т.н.Ако разликите са малки,то няма какво да се притесняваш,но ако не са-иди на лекар,няма какво да се притесняваш толкова

BSB
08-28-2005, 16:18
Наистина тялото не винаги е симетрично.
Понякога едната гърда е малко по-голяма от другата,едното око е по-голямо и т.н.Ако разликите са малки,то няма какво да се притесняваш,но ако не са-иди на лекар,няма какво да се притесняваш толкова


Това е съвсем нормално, не се притеснявай, но все пак можеш да идеш на лекар :wink:

vesi_witch
08-28-2005, 16:24
споко миличка аз съм по дефектна и от теб! хах
аз като дъвча дъвка орбит почвам да кихам кат полудяла , като плача започват да ме сърбят ушите абе.. аз сам доста дефектна отсякаде :) но кво ти пука?!? :)Е...естествено ако мислиш че има място за притеснение...отиди на лекар!Така ще се поуспокоиш :lol:

bulgarche
08-28-2005, 17:57
Няма от какво да се притесняваш, това е напълно нормално и немисля, че тези малки разлики магат да бъдат забелязани от някой освен от теб самата

e_l_i_z_a
08-28-2005, 18:03
Ами то ти сама го каэа-само ти можеш да го забележиш.Значи няма проблем?!? :lol:
Наистина обаче попринцип човешкото тяло не е симетрично.Това да не те притеснява.Идеален човек НЯМА :idea:

SummeRLove08
08-29-2005, 00:31
Абе то и аз съм виждала на някои хора на снимки така да им е извивката на тялото.Но мисля, че просто е до гените...Мисля, че няма повод за притеснение.

08-29-2005, 00:38
То на мене единия ми крак е по къс от другия :lol: ма тва е щото е направен от железо. И от тва ми се променя цялата стойка, ма кво ме ебе.

korn___
08-29-2005, 07:26
на мен дясната ми гърда е по голяма от лявата и много се дразня ... но знам че тва не може да се промени защото отдоло ми е сърцето ... дясната ми рака е по малка от лявата .... лявия ми крак е по слаб от дясния ... абе без коментар ... от едната страна на корема ми ... формата е различна но нишо де ... със фитнес и програма за маса сичко се оправя :twisted:

aBnOrMaL_BaBy
08-29-2005, 12:41
Аз пък цялата съм на ръбове. Чувствам се като квадрат. Какво да правя ?! :lol:

08-29-2005, 12:49
Аз пък цялата съм на ръбове. Чувствам се като квадрат. Какво да правя ?! :lol:
Гледала ли си рекламата на пежо 206 с оня хиндиянеца :twisted: ?

wild{}baby
08-29-2005, 17:02
хахахах е тва си е абсолютно нормално споко :) Симетрията не е пълна в никое човешко тяло вярвай ми :wink: