PDA

View Full Version : Грешка ли беше?



brainkiller
08-28-2005, 16:11
Чудя се каква ли може да бъде причината да скасам с една приятелка,след като бяхме 5 дни заедно.Бях обещал да и дам една книга/няква такава научна беше/но направо и я подарих и написах не6то от сорта на обичам те на първата страница и няква мъдрост ама не си я спомням.вече няма нищо между нас но все пак нещо ме гризе -каде сбърках,мамицата му ?????!!!!!!!да не би рпосто тази тъпа постъпка да е била грешна!звучи тъпо да подариш на приятелката ти книга:)))дажи като е говорила с един приятел по-късно мъ е казала че съм и подарил книга и всички задружно са се смяли!!!!!! :lol: :evil: :x баси просто исках да бъда.....мил!!!благодария ви предварително за вашето лично мнение, хора !

nkt
08-28-2005, 16:35
e te su6tata prostotiq se slu4i i na mene, brat, smisul ne sum i podarqval kniga. beh nqkuv super mil i prosto se vijda 4e se kefi na tva i ne e nqkva deto kato i kaje6 obi4am te da se distancira ili pone taka misleh deiba. kazah i go na edno parti tq
mnogo se izkefi i se natiskahme cqlata ve4er i na drugiq den bila ZAETA. i vposledstvie ne6tata ohladnqha, a ne da kaje6 4e ne me haresva,6oto me haresva6e - to se vijda a sq mi e prez kura za neq i daje nema da si haba dumite da se izqsnqvame. taka 4e ti kaam zaebi q taq tupa 6unda deto neznae kvo iska i produljavai napred, moje da e bilo ot knigata i tva kak se reagirali priqtelite i i tq zardi tqh da se e sduhala i da te e otrqzala. are piis

exotic^f
08-28-2005, 16:47
eh kude ste tiq milite :roll: vij sega tva s knigata izob6to ne mislq,4e e pri4ina da skusate.tva e 1 hubav jest,a teq,koito sa se smqli gi zaebi,qvno ne sa ot horata,koito mogat da go ocenqt!a tova,4e nqma ni6to,ozna4ava li,4e ne izpitva6 nikakvi 4uvstva kum neq?ako gre6a,za6to ne q potursi6 da si izqsnite otno6eniqta?popitai q za6to postupva taka s teb!

carl_fx2
08-28-2005, 16:53
E slu4vat se takiva raboti...Vsi4ki znaem 4e jenite ne sa tova koeto bqha :evil: V smisyl mnogo malko ve4e se radvat na istinski krasivite ne6ta.....bas dyrja 4e ako be6e i podaril kola, a ne kniga nikoi nqma6e da se smee....ta dori i na kolata da pi6e6e T*PA K**VA :) Prosto v bg misleneto na horata e izkriveno....vinovnicite 6te bydat nakazani :!:

brainkiller
08-28-2005, 16:55
thanks nkt
аве не знам защо ама кат се сетя за нея и ми стаа некво чудно щото тя е единственото момиче което ме е отрязала с SMS.мега тъпо се получи и ми е много гадно.мисля че сбърках като не и показах истинската си същност а се опитах да бъда мил и сдържан,нежно добричък просто не се разкрих .сега избягва всякакъв контакт с мен,а имам познати дето само чакат да ми говорят зад гърба.нече ме е яд ,вообще не ми пука вече ама просто.....аре някои да каже какво мойе да накара момиче да те зареже по такъв странен начин.за последно като се видяхме всичко беше наред и после всичко рухна благодарение на 2 тел обаждания и един шибан SMS.какво може да я е накарало да постъпи така противно :?:

brainkiller
08-28-2005, 17:07
thanx exotic_f
не няма да я потърся защото тя ме избягва и не мисля че тя иска да има нещо общо с мен .държанието и е красноречиво.ПРОСТО НЕ ИСКАМ ДА Я ПРЕСЛЕДВАМ.но благодаря за съвета да я потърся.Ще го направя но чак когато нещата поотихнат и вече не изпитвам никакви чувства към нея.ще я попитам и ще искам истината.Я каже вие момичетата какво би ви накарало да зарежете някой като в моия случай?на някои освен на NKT случвало ли му се е ?

girlpower
08-28-2005, 17:12
Няма нищо смешно да и подариш книга,даже аз бих се зарадвала.А,тази пък щом се е пресмивала значи не те заслужава.Много е добър жеста като си и подарил книгата и още по-хубаво че си я надписал,но тя е постъпила грешно защото не я е оценила.

exotic^f
08-28-2005, 17:36
iska6 da kaje6,4e si se pravil na mil,a si korenno razli4en??ami ako e taka mn jalko...no mi se struva6 pe4en i nz kva e pri4inata da te zareje,o6te pove4e,4e kazva6,4e si se durjal dobre...moje bi nqkoi i e nagovoril ne6to za teb :roll: struva mi se,4e problema ne e v teb,a v neq...gledai sledva6tiq put da si nameri6 nqkoq,koqto da si zaslujava...

bulgarche
08-28-2005, 17:45
Това от нейна страна е много глупаво. Пък ти не си сбъркал, щом й е харесала книгата защо да не й я подариш?

brainkiller
08-28-2005, 18:01
благодария за вашите мнения. исках само да кажа че не сум прекривал някакви лоши черти от характера си ,просто не съм и показал истинската си същност.сега ме е малко яд защото sms които ми беше пратила не го прочетох и го изтрих , веднага и се обадих но тя отказа да се срещнем!!!и така и не разбрах каква е причината!просто мислех че ме е помислила за задрастеняк и ако е така сажалявам че не и показах какъв съм всъщност!но каквото и да е съм решил да запазя само любопитството си към причината.все пак ще се радвам ако още хора кажат мнението си.