PDA

View Full Version : Предложение за нови раздели



SuPeR_Pi4
08-28-2005, 16:46
Според мен сегашните раздели не са достатъчно обхватни за да поберат всичките интереси на хората... Мисля, че трябва да се създадат още 2 раздела:

Спорт - Няма смисъл да се флъдят другите раздели с левски, ЦСКА, и т.н. Много по- лесно щеше да е ако имаше самостоятелен раздел "СПОРТ" или същото с някакво друго име! В сегашната рубрика, след като не съм я чел в продължение на 1 ден, има 20-30 актуални теми... така се разводнява излишно и липсва подредба!

Recycle bin (кошче, кофа, сметище) както искате го кръстете... Така ще се отбиват поривите на редовните спамери да препълват нормалните раздели... Темите вътре да се трият през 1 месец!

Надявам се да вземете предложението на сериозно!

SmiLe:)`F
08-28-2005, 17:19
Спорт - Няма смисъл да се флъдят другите раздели с левски, ЦСКА, и т.н. Много по- лесно щеше да е ако имаше самостоятелен раздел "СПОРТ" или същото с някакво друго име! В сегашната рубрика, след като не съм я чел в продължение на 1 ден, има 20-30 актуални теми... така се разводнява излишно и липсва подредба!
Според мен този раздел е излишен,защото няма да има толкова много теми в него или по-рядко ще се пише.
Примерно за текущите мачове си се пуска тема във Всичко накуп,и хората пишат и тя си седи най-отгоре.Като свърши мача и темата свършва :wink:
Моето предложение,което се не се изпълва е раздел за ПОЕЗИЯ :)

aBnOrMaL_BaBy
08-28-2005, 18:14
Ами то всъщност форума преди беше именно така - имаше хиляда раздела, имаше спорт, музика, тв , книги и всичко беше поотделно, но след това се претърпяха промяни, бяха изтрити всички стари теми и т.н... не мисля че администраторите ще искат да се връщаме към старите времена :wink:

А SmiLe:)`F защо не пробваш да публикуваш поезиите и т.н. в Полезни линкове ? Щото лично аз така направих а и не съм единствена има и други .. :lol: :P :wink:

Ollas
08-28-2005, 19:19
Форум "Спорт" не е нужен. Преди имаше много такива тематични форуми("Изкуство", "Книги" и т.н. и т.н.), но объркването с правилното място на темите беше голямо. Затова сега има "Всичко тийн накуп". А и наистина, когато имаше "Спорт", там се пускаха много малко теми.

Относно "Кошче"-то... не разбирам това изречение: "Така ще се отбиват поривите на редовните спамери да препълват нормалните раздели..."

SuPeR_Pi4
08-28-2005, 19:46
Относно "Кошче"-то... не разбирам това изречение: "Така ще се отбиват поривите на редовните спамери да препълват нормалните раздели..."

Има не 1 или 2 теми от рода "АУ", "Соръ" и други преднамерени спамове! Всичко което се пише колкото да се убива време и да няма никакъв смисъл се нарича СПАМ!

LiNkiN4eTo
08-28-2005, 20:03
НЯМА СМИСЪЛ!

devil4e
08-28-2005, 21:22
НЯМА СМИСЪЛ!

SeXy^GiRl
08-28-2005, 21:30
Mislq, che nqma da ima dostatachno interes kym razdelite, koito predlagash

machoka
08-28-2005, 21:33
Аз мисля, че би било полезно да има раздел Кошче, в който да се местят заключени темите, а не да се трият! :)

Ollas
08-29-2005, 06:49
Аз мисля, че би било полезно да има раздел Кошче, в който да се местят заключени темите, а не да се трият! :)

С това съм съгласна. Наистина ще бъде по-добре.

chupacabra:)
08-29-2005, 16:44
Аз мисля, че би било полезно да има раздел Кошче, в който да се местят заключени темите, а не да се трият! :)

С това съм съгласна. Наистина ще бъде по-добре.
да, и аз съм ЗА..