PDA

View Full Version : ...istinskata,nai-silnata liubov vinagi NE E 6tastliva...



lover4e-f
08-29-2005, 09:11
Zdraveite, mai ve4e doide i moqt red da vi zanimaq s problema si.
E istoriqta e slednata...Ot edna godina si imam gadje(tazi duma ne mi haresva,za6toto toi e mn pove4e).Toi e parvata mi istinska liubov i ne me pitaite kak,no az prosto si znam,4e cql jivot 6te go obi4am.Toi sa6to me obi4a ujasno mnogo,pravi vsi4ko za men,no problema e tam,4e sme v razli4ni gradove.Do skoro ima6e nadejda az da otida da jiveq v negoviq grad i tova ni krepe6e,no ve4e i tazi nadejda q nqma.Ne si mislete,4e 6te vi pitam kak da se spravq s "liubovta ot raztoqnie" az ve4e se nau4ih kak da se spravqm s tova,no sega problema e po-razli4en.Imame 6ans da sme zaedno,no tova 6te stane sled celi 5 godini,az ne moga i da si pomislq da iskam ot nego da me 4aka tolkova.NO toi e trozi 4ovek s koito 4uvstvam,4e moga da prekaram jivota si,izgubq li nego,gubq istinskata si liubov.Strah me e,4e nikoga nqma da moga pove4e da obi4am taka ,za6toto toi e edinstven.Za tazi edna godina,prez koqto sam s nego izob6to ne moga da haresam drug,kato go sravnq s nego i vsqko drugo 4uvstvo umira,ostava samo liubovta kam moeto mom4e...Dori bqh s drugo mom4e za da vidq dali 6te se liubq,dali 6te go haresam,no ne izdarjah ne be6e po silite mi da sam s drug...Kato se zamislq,4e na6ata liubov e obre4ena,no pak i osaznavam,4e razdelim li se i toi i az gubim golqmata liubov.Kakvo da napravq ne moje celi 5 godini da se vijdame na 2 meseca vednaj,a ako se razdelim toi sega e na 22 i kato otida v negoviq grad sled 5tte godini toi daje moje ve4e da e jenen!Dosega i na dvamani samo gadni ne6ta ni se slu4vat,samo maka i na nego i na men ni e pisnalo ve4eno da sme tajni,ne iskam da go obri4am na 5 godini ne6tastie,a i toi ima nujda da ima nqkoi do nego i az iskam toi da ne e sam,no kogato mu kaja tova toi otvra6ta "Da iskam da ima nqkoi do men ,no iskam tozi nqkoi da si ti!Samo ti i nikoq druga!!"Obi4am go pove4e ot vsi4ko na sveta...Kakvo da napravq???!!!
Ako go zareja napravo ne mi se misli,ako raz4itam da se razdelim za tezi godini i sled tova pak da se saberem tova e prekaleno nesigurno i e ujasno samo kato si go pomislq,nqma i na4in da se 4akame...Tolkova pati sam si mislila,4e ako se razdelim za pet godini i sled tova o6te sme svobodni i se obi4ame 6te mojem da badem zaedno,no ako ne stane taka?
P.S.Molq vi,ako smqtate da mi se podigravate po-dobre ne pi6ete,za6toto temata e prekaleno boleznena!Blagodarq na vsi4ki koito sa pro4eli temata mi!

Slun4o
08-29-2005, 09:18
Здравей доста тьжна история,но какво да ти кажа помислете добре и поговорете за вас да ли има смисьл да продьлжавате и тн....Според мен може да проьлжите и щом той те оби4а би трябвало да те из4ака тези пет години а и все пак имате вьзможност да се виждате но ти си знаеж най-добре.
Извинявай ако не ти е харесало мнението ми :roll:

Ekita
08-29-2005, 09:25
Povqrvai mi,sled 5 godini edva li 6te misli6 po sy6tiq na4in...Taka sme ustroeni,vsqka svoq lubov q mislim za nai-silna,nai-istinska,bezkraina,no 4esto tova vyob6te ne e vqrno.Moje6 da tvyrdi6,4e e po-silna ot vsi4ko prejivqno do sega,no nikoga ne znae6 kakvo 6te se slu4va s teb v byde6te,koi 6te sre6tne6,kolko 6te go obi4a6.Zatova imenno tezi definicii sa kuhi,nesigurni.
Znam,4e 6te me ospori6,znam,4e 6te prodyljava6 da dyrji6 na svoeto,no...s vremeto i opita vsi4ko se promenq.
Predpolagam,4e sega si na 18,tykmo vlqzla v nqkoi universitet(predpolagam sy6t,4e si kandidatstvala v negoviq grad,no poradi nqkakva pri4ina ne6tata ne sa se polu4ili...)i celiqt ti jivot stoi pred teb,novi priqteli,nov jivot,nova lubov,nvi izjivqvaniq!
Ako si tolkova re6ena da byde6 s tozi 4ovek,togava 4akai,.vij kakvo 6te se slu4i zanapred,no ako 4uvstvata si otidqt,ako ne6tata prosto se promenqt,ne pradyljavai da lyje6 sebe si i nego,prosto za6toto sega si si go naumila i si go obe6tala i na dvamata.

Slayer
08-29-2005, 09:27
Никакъв проблем не виждам в твоята история. Той е на 22 - зрял е, сигурно работи и т.н. Предполагам живее в собствен дом или при родители - но не е на квартира.
Какво пречи да отидеш да живееш при него? Ще си намериш работа и ти, ще учиш в това време (университет ако искаш). Да трудно ще ви е - и то много в днешно време. Но с упоритост и любов ще се справите. А и вашите и неговите - едва ли ще ви пречат - най-вероятно дори ще ви помагат.
И моята годеница беше от друг град - но сега живее при мен. Не ни е розово положението, но се справяме доста добре... Опитайте и вие...

-Slayer

RaZbiVa4ka
08-29-2005, 09:38
Гадно е това,че разстоянието е такава пречка :( Наистина,ако си на 18-19 би могла да заминеш при него.Но се съмнявам,че не си мислила и по този вариант.Тогава го изключвам.Виж,сигурна съм,че без него можеш да живееш и той без теб може да живее,но не виждам смисъл сега да се разделяте.Само времето ще покаже колко силна е любовта ви и дали може да издържите да се виждате на 2месеца по веднъж.Пък и кой знае,воже и много по-рано от тези 5 години да ви се отдаде случай да сте заедно.Надявам се да съм ти помогнала :roll:

kupondjiikata
08-29-2005, 09:45
vij mila,naistina e tujna i to mn. :( :roll: postavqm se na tvoeto mqsto.pone gore dolu na kolko golqmo razstoqnie ste?ne se znae kakvo 6te stane za tolkova mn vreme.az vinagi razsujdavam taka:AKO E PISANO DA SUM S NEGO,TRQBVA DA SUM S NEGO,AKO LI NE-NEKA DA GO ZABRAVQ :roll: nadqvam se da sum ti pomognala pone malko[b]

lover4e-f
08-29-2005, 13:27
Stra6to mnogo vi blagodarq na vsi4ki!Naistina mi pomognahte mn!Predlojenieto vi da otida da jiveq pri nego e mnogo hubavo i ne vednaj sam mislila za tova,no povqrvaite mi obstoqtelstvata sa takiva,4e pravqt tozi variqnt nevazmojen :( .Moje bi nai-pravilnoto re6enie pone za momenta e da ostavq vremeto da pokaje.Pak i moje i nqkak da se postaraq da napravq tezi godini po-malko ot 5,makar 4e 6te e mnooogo trudno.Az sega 6te zapo4na nanovo,6te se radvam na novite prejivqvaniq,no 6te se postaraq i toi da se radva zaedno s men,pak dano uspeem.6te ostavq vremeto da re6i kakvo 6te stava s nas...
O6te vednaj vi blagodarq ot sarce!!!

08-29-2005, 13:33
Искаш да отидеш при него, а ще можеш след 5 години? Той е на 22? Не може ли за тези 5 години той да дойде при теб? Ако те обича толкова, колкото казваш, може да си намери работа, квартира... Стига градът ти да е достатъчно голям и да го позволява.

lover4e-f
08-29-2005, 13:49
Da tova sa6to e mn dobra ideq :idea: 6te pomislim i nad tozi variqnt!Blagodarq!!!!

lover4e-f
08-29-2005, 13:51
Makar 4e toi sega ima rabota,dom.A ina4e 6te trqbva da zapo4va ot nulata.Mn 6te e trudno,no pak 6te vidim...

sherry
08-29-2005, 15:05
Neznam dali 6te ti pomogna sas saveta si,no tova,koeto iskam da ti kaja e,6tom se obi4ate,ne pozvolqvaite na ni6to i nikogo da vi razdeli!
Znae6 li kolko hora izpitvat nespodelena lubov i kopneqt da im otgovorqt na 4uvstvata...
A pri vas vsi4ko e strahotno-obi4ate se,darjite edin na drug...kakvo pove4e iska6? :D Za takava lubov i razstoqnieto ne e pre4ka!
Ne se otkazvai ot tova da go vijda6,ne se predavai ,ne izostavqi istinskoto.Ne znae6 dali izob6to nqkoga 6te se vlubi6 otnovo po sa6tiq istinski na4in.
Moje da vi e trudno da se vijdate rqdko,no taka nqma da si omraznete barzo!Badi s nego kogato moje6,a sled vreme i po-4esto 6te se vijdate!Pove4e smelost i uspeh ti jelaq :D Naslajdavai se na lubovta,tq e mnogo cenna

Nightwish_f
08-29-2005, 20:34
Koito ima jelanie namira na4ini, koito nqma jelanie namira opravdaniq!
Spokoino az s moq priqtel sme taka ot dve godini i nie ot na4alo se vijdahme vednaj na 2 meseca no s vremeto vsi4ko vze da stava malko po lesno sega se vijdame vsqka subota i nedelq namerihme na4in, i dvamata rabotim mn no mislq 4e si struva!Vse pak ti tvurdi6 4e toi e golqmata ti lubov, i kakvo 6te go zareje6 samo zashtoto si mislish 4e s druga nqkude tam 6te e po 6tasliv,ne si prava!Samo vremeto 6te pokaje dali tezi 5 godini 6te napravqt lubovta vi o6te po silna ili 6te q razru6at,vqrvai mi!
Pone az taka mislq sujalqvam ako moeto mnenie ne ti e haresalo! :roll:

TheCharge
08-29-2005, 21:29
vij sega, ako i da sam imal mnogo vruski 6ti kaja za nai qkata mi vruzka, tq me krepe6e mn, znae6 li s edno momi4e bqhme gajeta tq jivee6e grubo kazano na okolo 450 km ot men, celi 3 godini na krepene, celi tri godini na strah dalidrugiq ne e zabravil ediniq,celi tri godini samo edno ni krepe6e 4e 6te se vidim samo za edin mesec, prez si4kite tezi 3 godini az i tq bqhme "minali" mn gajeta, mn vruzki no samo lubofta si ni ostana, kfo ne6to sa 450 km a :) , no za sujalenie sega nemoga da q vidq ne 4e neiskam prosto kogato edin 4ovek e dale4e ot teb osuznava6 kolko mn go obi4a6, a kogato go zagubi6, kogato go zagubi6 osuznava6 kolko o6te pove4e si go obi4al, 6oto toq 4ovek e bil tfoqta trupka, lubov, su6testfo, nqma6 nikoi v mislite i v survceto 6oto toi e 4oveka koito e kravta ti toi te4e vav venite ti, NE SE PREDAVAI 6TE NAMERI NA4IN DA STE ZAEDNO, SAMO NE SE PREDAVAITE OK?

Ruff Ryder
08-29-2005, 21:39
Vqrvai v neq Lubovta
i 6te bade6 vaznagradena :wink:

lover4e-f
08-30-2005, 08:06
Ujasno ste pravi!!!!Tolkova hora dori prez celiq si jivot ne sa sre6tnali liubovta,a az da se kolebaq!Nqmam tova pravo!Nqmam pravoto da otnema makar i kratkoto 6tastie i v negoviq i v moq jivot,6tastieto, koeto izpitvame,kogato sme zaedno!A vqrvaite mi vseki sledva6t pat,kogato go vidq,tova stava nai-hubaviq moment v jivota mi!Prosto naistina trqbva da se borq,za6toto go obi4am,za6toto 4ovek trqbva da se bori za 6tastieto i nai-ve4e za6toto znam,4e vsi4ko,koeto pravq za moeto mom4e si struva!
Liubovta e vsi4ko i az 6te se borq,za da ne q zagubq!

Th3_Wish
08-30-2005, 08:31
Съберете се и помислете заедно, как ще решите проблема! Сигурен съм, че ще се оправите щом се обичате толкова :wink:

^_KoRneLiA_^
09-05-2005, 21:22
vij znam kakvo e da obi4a6 tolkova silno i ti prepora4vam da ne 4aka6 5 god za6toto za tozi dalag period moje da se slu4at mn ne6ta.NE 4AKAI !
napravi si4ko vazmojno da ste zaedno nezavisimo ot kakvo trqa da se li6i6.6tom toi te obi4a 6te te podkrepq v si4ko i 6te uspeete.govorete za na4inite da badete zaedno sega sigyrna sam 4e 6te se spravite.Lubovta pobejdava nali znaete.Uspeh :)

gamercheto_
09-05-2005, 21:31
syjelqvam mnogo samo 4e ne moga da se syglasq!samo pri misylta 4e vie 5god nqma da se vijdate i napravo nz!spored men trqbva da sednesh i da govorish s nego!ako sega se razdelite i sled tazi 5god se syberete pak zna4i naistina tova e bila vashata sydba i vie ste to4no edin za drug!ne mojesh 5god da go dyrjish sam,znam 4e e trudno no vse pak i toi e 4ovek i ima nujda ot nqkoi do sebe si!abe nz nai dobre da govorish s nego ama mnogo seriozno i da si re6ite dvamata,ako toi e sigren 4e shte moje da izgyrji tezi 5god i 4e e gotov da te 4aka zna4i nqma kakvo da mu mislish ami prodyljavai napraed i gledai vie da ste shtastlivi

Desert Rose...
09-06-2005, 19:22
Ako naistina e lubov ... abe ima 1 prikazka i mn primeri,che nezavisimo kakvo e reshila sydbata vie ,ako se obichate pak shte se syberete.
Vij az sym v shodno polojenie,ponqkoga mn se otchaivam,moito vse pak e po-lesno,az shte sum s nego sled 1 godina i kato se otchaqm ne znam kakvo da pravq,dali da placha,no mi davat sili dnite,v koito shte go vidq,spomenite,koito imam i sa po-silni ot bolkata ,koqto izpitvam.V istoriqta imam mn primeri za lubovi,koito sa iztyrpqvali po 10 i otgore godini i nakraq vsichko si e trygvalo kakto bi trqbvalo..Prosto tr da se vyorajish s golqmo tyrpenie i da se opitash da ne mislish samo i eidnstveno za tova,che inache shte se poboleesh.Nqma li kakyvto i da e nachin,neshto da napravish taka che da si s nego prez tiq 5 godini ili neshto da se izmisli?Ako naistina tolkova go obichash,a po dumite ti sydq,che e taka,ne se otkazvai.Osven tova shtom ne mojesh da bydesh s drug i se chuvstvash neshtastna,moje bi nqmash dr alternativa osven da se borish za taq lubov.Ne se otkazvai.

lover4e-f
09-07-2005, 10:27
Nie pogovorihme seriozno savsem naskoro.Toi kaza,4e 6te me 4aka i 6te se vijdame,kogato mojem...Nz kakvo 6te stane dano da uspeem,no pone znam,4e kakvoto i da stava 4uvstvata 6te si ostanat i negovite i moite...Znaete li samo kakvo e da sre6tne6 mom4eto ot me4tite si,4oveka,koito idealno te dopalva i ti dava absoliutno vsi4ko,ot koeto ima6 nujda,a ti da si dale4 ot nego i razstoqnieto i vremeto da ti pre4at da mu podari6 cqlata liubov,na koqto si sposoben,da pre4at da mu dade6 vsi4ko,ot koeto se nujdae i taka da se 4usva6 ujasno,4e ne moje6 da napravi6 tozi 4ovek 6tastliv,za6toto ne si do nego.Tolkova boli...Tolkova boli ve4er,kogato nqma v 4ii pregradki da se sgu6a,kogato pla4a i nego go nqma da me ute6i,boli daje ,kogato se smeq,za6toto usmivkata mi mi napomnq za migovete prekarani s nego i spomenite pak blikvat:kak bqhme zaedno 6tastlivi ni6to drugo nqma6e zna4enie do momenta v koito toi si tragva6e i az ostavah sqka6 sama v tozi golqm svqt,sama bez nego sqka6 vsi4ko be6e ujasno studeno,a nego go nqma,za da me stopli...Eto dori usmivkite mi sa tajni...napomnqt mi za nego!Ne moga bez tozi 4ovek,kakto iskaite go razbiraite no az ne moga bez negovata liubov...Ne sam sposobna da se otkaja ot nego,za6toto toi e nai-vajnoto za men,taka 4e nqmam izbor osven da se borq...

gfdgdf
07-06-2007, 21:57
sigurna li si 4e toi te obi4a 4e e stradal 4e te nqma do nego!!! NE SI LI BILA PROSTO EDNO GADJE ZA NQKOLKO MESECAA. IZVINQVAI 4E TI GOVORQ TAKA NO AKO SI TAZI ZA KOQTO TE MISLQ NE SI PRAVA.Toi si e imal druga 100 procenta i se e 4udel kak da se ottarve ot teb!!! badi sig v tova!!! Edin maj na 22 ima mn ne6ta - priatelka rabota priayreli, a ako nqma6e toi 6te6e da zamine pri teb!!!E. kakvo stana ??? sabrahte li se????

neverand
07-06-2007, 22:11
ОБичай си го ако щеш цял живот,но не позволявай това да ти попречи да вървиш напреде.Пази го в сърцето си,сещай се за него с ума си,храни го с любовта си,но не позволявай това да ти спира пътя напреде.Човешкото сърце е голямо,винаги може да побере друг ;)

PLAMENKO
07-07-2007, 07:29
Абсолютно вярно , изпитал съм го на собствен гръб :smt012

toto
07-07-2007, 07:46
ae bratleta kvo postvate ve ..temata e pusnata predi dve godini;)

08-24-2007, 13:18
Като гледам темата е от 2 години. Какво стана в крайна сметка!Ще споделиш ли с вс нас? Има мн теми по различни форуми подобни на тази, интересно е да видим как е приклщчила поне една. Истинската любов победи ли???

monityY
08-24-2007, 13:32
:( macka,az ne razbrah.. edno.. prez tazi edna godina vie v 1 grad li ste jiveeli?i sega se e nalojilo da se razdelite?i 6te ste otnovo v 1 grad 4ak sled 5 godini? :( tova e tujno ako e taka... naistina neznam kakvo da ti kaja,ako toi te obi4a 6te 4aka da minat 5 godini i da e s teb,kakto 6te go 4aka6 i ti... puk i 6tom 6te se vijdate 1 put na 2 meseca pak e ne6to... xodi do negoviq grad ot vreme na vreme po 4esto ako moje6,ili da idva toi v tvoq.. ta pone da se vijdate 1 put v meseca.. prez ostanaloto vreme da si pi6ete i da se 4uvate.. vqrvam 4e ako naistina te obi4a makar i da se razdelite i sled 5 godini pak da se suberete,nqma da e naprazno i pak 6e si se obi4ate i 6e ste si 6tastlivi zaedno... no nz.. 5 godini sa dosta vreme i moq suvet e da si ostanete taka,nedeite da se razdelqte.. prosto vruzkata ot raztoqnie si e gadno ne6to.. i ako se vijdate tolkova rqdko moje da zemete da se zabraite.! :-({|= hm.. nz ... prosto i az se 4uda :smt009

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2007, 13:54
Пък то к'во? Тя темата била стара 8)