PDA

View Full Version : Защо не мога ?



^npocTo^a3^унуфри
08-29-2005, 10:31
Защо не мога да си мърдам ушите без да си повдигам веждите ? Кажете моля ви, вече много момичета са ме зарязвали, защото казват че това пречи на пълноценния секс. Чуствам се като инвалид, отхвърлен от обществото и заклеймен като изрод. Изпаднал съм в депресия. Мисля, че ще сложа край на живота си - ще се удавя в басейн с бира.

Jophry
08-29-2005, 10:36
Защо не мога да си мърдам ушите без да си повдигам веждите ? Кажете моля ви, вече много момичета са ме зарязвали, защото казват че това пречи на пълноценния секс. Чуствам се като инвалид, отхвърлен от обществото и заклеймен като изрод. Изпаднал съм в депресия. Мисля, че ще сложа край на живота си - ще се удавя в басейн с бира.
Ми предлагам ти да се изкъпеш и да изпиеш една лимонада.
А ако веждите ти пречат помоли мама за пинсета.

JuBaCcA
08-29-2005, 11:08
Kvo ?! tui za pyrvi pyt go chuvam..bih se izsmql isterichno.. :) samo ne razbrah kakvo prechilo na pylnocenniq sex ? nima vsqko momiche kazva "ako ne si myrdash ushite bez da si povdigash vejdite nqma da pravim sex" ? tova ne moga da go razbera..za pyrvi pyt chuvam podobno neshto !!

Ограбонярчо
08-29-2005, 11:29
Не Унуфри момко, не. Ако ме биеш на домини ще ти споделя тайната за Баба Яга и 7те човеченца.

^npocTo^a3^унуфри
08-29-2005, 11:29
ДА ТОЧНО ТАКА Е !!!!!!!!!!! КАЗВАТ МИ "Ако не можеш да си мърдаш ушите БЕЗ да си мърдаш веждите няма да ти пусна!!!" ОМГ ЧУВАШ ЛИ СЕ КОЛКО АБСУРДНО ЗВУЧИ. Трудно е да си наивен и да се гаврят с тебе разни изроди (примерно аз)

^npocTo^a3^Джофри
08-29-2005, 11:35
Ами дълбоко .. ти съчувствам.
Жалко, че се намират такива момичета.

н00б
08-29-2005, 11:35
ej ubufri az te poznavam jivee6 v moq blok are ela do na6ia partament i mi donesi kefence

GeT`ReaL
08-29-2005, 12:42
xaxa.. abe pi4.. da ti e minavalo prez uma,4e tova e evtin nomer samo i samo da se ot1rvat ot..hm.. kompaniqta ti? :) I vse pak izglejda e po-efikasen ot vseizvestnoto kli6e: "Miloo.. dnes me boli glavata!" 8) Kara te da se zamisli6 za "sposobnostite" si nali? Samo dano da ne e lipsa na takiva ,6toto ako ot tova strada6 ni6to 4udno,4e ti minavat s takiva evtini nomera :?

Coki
08-29-2005, 15:14
7 и 11 точка от правилника!