PDA

View Full Version : Haresah polu bratyt na bratovchedka mi



cleopatra
08-29-2005, 12:21
Edin den zavedoh bratov4edka mi pri edni mom4eta da igraem ma4.Edin ot tqh q haresval(Gabriel) a az togava ne haresvah nikogo ot tqh.Na ve4erta sled kato si trugnahme ot tam mi se obadi edno ot mom4etata i mi kaza 4e Gabriel haresva bratov4edka mi i az mu kazah 4e 6te i kaja.Na drugiq den tq mi kaza 4e nqma nikakvi 4uvstva kym nego a toi na men mi kaza 4e q haresva mnogo.Toi(Gabriel) me popita kogo si haresvam az?Az pomislih i re6ih da ne uvurtam i da mu kaja istinata i mu kazah 4e go haresvam mnogo.Toi se shokira za6toto malko predi tova mu kazahme (az i bratov4edka mi)4e s bratov4edka mi imat ob6ti brat i sestra,t.e. na bratov4edka mi ba6ta i se e jenil 2 pyti i ot pyrviq brat ima 2deca na Gabriel brat mu i sestra mu (t.e. maikata na Gabriel e bila jenena za na bratov4edka mi ba6ta i ) Gabriel i bratov4edka mi ne sa nikakvi!Toi mi kaza v4era 4e sym pe4ena,gotina... Kakvo da napravq ?!

Tedka-Medka
08-29-2005, 13:49
не че разбрах много..
ама доколкото можах..
той на тебе не ти е никакуф!
тогава ко питаш кво да праиш
тръгни с него ако го харесваш наистина

Sportexz
08-29-2005, 13:55
не че разбрах много..
ама доколкото можах..
той на тебе не ти е никакуф!
тогава ко питаш кво да праиш
тръгни с него ако го харесваш наистина

Да щом ти е никакУФ що не се праснете.

Tedka-Medka
08-29-2005, 14:00
ех sportexz ша кайш че ти си
безгрешен:))
хаxa
нарочно пиша ф вместо в!:P


Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 9 и 10 от правилника! Не превръщайте темата в чат!
Благодаря!

GossipGirl89
08-29-2005, 17:17
Mi ako ti haresva-trugnete. :wink:

08-29-2005, 21:15
Mi ako ti haresva-trugnete. :wink:
Na men mi haresva ama... az na nego neznam

LP_girl_14
08-30-2005, 14:57
[b]От тва дето схванах не мисля,че имате кой знае каква роднинска връзка.Така ,че не виждам кво ви спира.Питай го има ли чувства към теб и му предложи.Стига и той да изпитва нещо към теб не виждам кво би могло да ви попречи.Бегай да говориш с него !Успех!!!!!!!! :)

sherry
08-30-2005, 15:17
Mi problemi s rodninski vrazki ne vijdam...
Nqma i gadje,ti sa6to...
Bratov4edka ti sa6to ne go haresva-super.
Izlizaite si,opoznaite se,ako i toi izpitva ne6to kam teb,moje da se polu4at ne6tata mejdu vas.Nqma ot kakvo da se pritesnqva6 :wink:

RaZbiVa4ka
08-30-2005, 16:59
Напиши го малко по-разбираемо.Нямаге никакви раднински връзки май.И братовчедка ти не го харесва.
Какво ти пречи?

^PAVE^
08-30-2005, 17:12
хахах много сложно си го написала даже се очудвам че ваобсхте са го схванали сот аз нищо не разбрах.но все пак ако няма проблем можи да пробваш какво сте се получи между вас. то не че не е ясно ама сте го оставим ти да кажиш по нататака.

Jessika_MG
08-30-2005, 17:14
Emi ako i toi te haresva za6to da ne tr1gnete.Nqma ni6tu lo6o p1k tiq tam nqkakvi rodninski vr1zki.....dale4ni i naprao nezna4imi gi zae..

cleopatra
08-31-2005, 13:49
Pf... Edna myr6a mi kaza 4e ne bil me haresval a toi s dumite si tvyrdi obratnoto ?! Kakvo da napravq da go ostavq ili da se borq dokrai ne iskam da me othvyrli!!?? :cry: :?

мечтател
08-31-2005, 15:26
епизод 36295 от сериал "семейна драма":
главната героиня Патриция много плаче за своя любим, глания герой Патрицио, защото се е оказало, че лелята на Патрицио е вуйна на чичото на детето от третия брак на мъжа на третия братовчед на най-добрата приятелка на най-големия враг на бащата на сина на детето ма третата майка на Патриция. но това, което Патриция не знае е, че в следващия епизод ще се разбера. че Патрицио и Патриция са всъщност деца на една майка и двама бащи, но са разнояйчни близнаци, заченати по време на групов секс. освен това Патрицио се оказва сестра на Патриция, но му е направена операция за смяна на пола. след около 350 епизода ще се разбере, че Патрицио всъщност не е дете на майка си, а е имплантиран в утробата и. така се оказва, че двамата със Патриция можат да се оженят, но вече са на по 90 години и от ревматизъм не могат да стигнат до олтара. но те все пак са имали дългогодишна връзка, от която Патрицио е родил 3 деца и всичко завършва щастливо.

Точки 10 & 11 от правилника.
Благодаря.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

Stefka_st
09-02-2005, 12:33
епизод 36295 от сериал "семейна драма":
главната героиня Патриция много плаче за своя любим, глания герой Патрицио, защото се е оказало, че лелята на Патрицио е вуйна на чичото на детето от третия брак на мъжа на третия братовчед на най-добрата приятелка на най-големия враг на бащата на сина на детето ма третата майка на Патриция. но това, което Патриция не знае е, че в следващия епизод ще се разбера. че Патрицио и Патриция са всъщност деца на една майка и двама бащи, но са разнояйчни близнаци, заченати по време на групов секс. освен това Патрицио се оказва сестра на Патриция, но му е направена операция за смяна на пола. след около 350 епизода ще се разбере, че Патрицио всъщност не е дете на майка си, а е имплантиран в утробата и. така се оказва, че двамата със Патриция можат да се оженят, но вече са на по 90 години и от ревматизъм не могат да стигнат до олтара. но те все пак са имали дългогодишна връзка, от която Патрицио е родил 3 деца и всичко завършва щастливо.

Точки 10 & 11 от правилника.
Благодаря.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL
Напълно те подкрепям. Абе с какво ни занимавате тука?
Първо историята ти е страшно неразбираема и после това е една тъпотия. Като ти харесва тръгни с него и това е.

sarang
04-12-2006, 17:18
епизод 36295 от сериал "семейна драма":
главната героиня Патриция много плаче за своя любим, глания герой Патрицио, защото се е оказало, че лелята на Патрицио е вуйна на чичото на детето от третия брак на мъжа на третия братовчед на най-добрата приятелка на най-големия враг на бащата на сина на детето ма третата майка на Патриция. но това, което Патриция не знае е, че в следващия епизод ще се разбера. че Патрицио и Патриция са всъщност деца на една майка и двама бащи, но са разнояйчни близнаци, заченати по време на групов секс. освен това Патрицио се оказва сестра на Патриция, но му е направена операция за смяна на пола. след около 350 епизода ще се разбере, че Патрицио всъщност не е дете на майка си, а е имплантиран в утробата и. така се оказва, че двамата със Патриция можат да се оженят, но вече са на по 90 години и от ревматизъм не могат да стигнат до олтара. но те все пак са имали дългогодишна връзка, от която Патрицио е родил 3 деца и всичко завършва щастливо.
Това е най-смисленото мнение

ATAKABG
04-13-2006, 02:22
Ако нямате КРЪВНА връзка помежду си може да тръгнете спокойно.
Ако имате не е много желателно обаче :-D

MrAnderson
04-13-2006, 15:52
Последно актуално мнение пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 1:33 pm
Ало, форумните некроманти, осъзнайте се малко...