PDA

View Full Version : прозрачното вещество от пениса



тъжняк
08-29-2005, 14:12
НЕ говоря за сперма а за бялото вещество което доколкото разбрах излиза при вазбуда да ама аз сам на 13 и не винаги стаа таз работа не винаги излиза тва прозрачно вещество апак 4ета из форума4е на други на 13 14 и нагоре при "ЛЪСКАНЕ" така да нарека чикийте им излиза а на мен мн мн мн рядко що така... :(

тъжняк
08-29-2005, 14:35
и още нещо имам да кажа кат си го уголя нали кат не е надървен мога да го заголя поече но като е надуржен само кожата стига пот главата и пое4е немога да го отворя от кожичката която го даржи от долу дали неми е много къса?

DrSmurph
08-29-2005, 18:55
Не е задължително да се отделя прозрачен секрет. Има хора при които той отсъства.

SuPeR_Pi4
08-29-2005, 19:40
Гледай пич... това е обидно тъп въпрос! Прочети малко литература, земи се образовай... все пак това си е твойто тяло и ако има нещо което не разбираш, но те тревожи - влизаш в нета и четеш... Точно тоя въпрос ще ти го отговоря по изключение!

Значи - Това ПРОЗРАЧНОТО - са 1 вид "хранителни вещества"... обикновенно е смесено със самата сперма, но явно ти си още малък... чрез него сперматозоидите вземат енергия за предстоящото "пътуване"... Много вероятно е да е останал някой сперматозоид в него... така че шансовете са около 50 на 50!

ае и чети сл път!

D-Shiznit
08-29-2005, 20:18
и още нещо имам да кажа кат си го уголя нали кат не е надървен мога да го заголя поече но като е надуржен само кожата стига пот главата и пое4е немога да го отворя от кожичката която го даржи от долу дали неми е много къса?
Еми може и да ти е къса, какво ти пречи тва?

anonymous796009
04-05-2011, 17:52
аз съм на 11г. и половина и аз имам почти същия проблем някога след като маструбирам(бия си чекии) ми се получава същия проблем и е много гадно почти два дена трае незнам при теб колко трае!!!