PDA

View Full Version : мода есен-зима ?!



luDo_LaPe^
08-29-2005, 16:57
Бе хора,някой ако може да постне снимки и информация за модата през есента и зимата.Видях темата за кафявато и затното,но мен ме интересума и друго-шушлекови или кожени якета,дълги или къси?Дълги или къси ботуши?Широки или тесни дънки?Нали разбирате кво имам предвид?
А,и само да кажа-ако ще заключвате темата,защото има друга,която не съм видяла,прс,дайте линк :)

zElEnA^mAsLiNkA
08-29-2005, 16:59
Hymz ... d0 sq ne sym se interesuvala 6t0t0 t0 si pr0li4ava :) p0 ulicite gledai :P

luDo_LaPe^
08-29-2005, 17:35
Ако живеех в София-добре,в Пловдив-добре,в Стара загора-ОК,но аз ивея в малък град,в който последни научаваме за модата.Например-в един форум едно момиче беше постнало снимка с един панталон,дето отдолу е с връзки и се зъвързва ,и според мен седи странно.Та тя(тя е от София)каза,че всички ходели с такива и че били много модерни.Тогава бях в болница и се прибрах да се изкъпя.Когато ме изписаха не видях никой с такъв панталон.И чааак на петата-шестата седмица видях едно момиче с въпросната дрешка.И сега наистина всяко трето момиче е с такъв панталон.И за тва създадох темата-да знам преди другите и да съм една крачка преди тях :wink: