PDA

View Full Version : Depresiq?



^FaiNt^F
08-29-2005, 20:15
Hi na vs :D iskam da vi pitam mnogo ot vas kazvat 4e izpadat v depresii, no mi be6e int kolko ot vas sa izpadali v istinska depresiq a ne prosto mn kofti nastroenie ako me razbrahte :wink:
az li4no vednyj...be6e mnogo silno-ne bqh qla 2 dni i ne bqh pila ni6to ne bqh spala i t.n. nz kak ne slojih krai na jivota si :roll: kakto i da e....ta izpadali li ste v depresiq?

amy lee
08-29-2005, 20:21
да
по-ужасно нещо не ми се е случвало(може би само нещото, заради което изпаднах в нея...)
даже се опитах да сложа край на живота си, но... абе няма значение, не искам да си спомням

Swinkenhoffer
08-29-2005, 20:28
не знам мойто колко си беше депресия, ама ме държа няколко дни. имах си лични проблеми, пък и разни външни фактори. през половината ден лежах и циврих за най-малкото нещо. гледах през прозореца и си мислех само за моя Проблем. не знам какво ми беше станало, но си нарязах ръцете с една ножица и са останаха некви гадни белези, дето се чудя какво да ги правя.
но накрая се реших и изядох един шоколад. нещата автоматично се оправиха :lol:
а най-странното е, че в основата на всичките ми меланхолии е едно и също нещо.

cannabinoid
08-29-2005, 20:36
Незнам...чак пък депресия...беше ми много гадно просту

^I don't give a fuck^
08-29-2005, 20:39
Истинска депресия не съм имала.Било ми е много
гадно но пък.... :D
Слушам малко музичка и всичко се оправя :D
И никога зарди някаква депресия не бих опитала
да сложа край на живота си :wink:

Bimper-ska
08-29-2005, 20:51
Да. Поне така мисля. И не ме държа просто 2-3 дена. Повече от 1 година. Едва се отърсих от разни идеи... Но последствията останаха и ще си ги нося до края на живота си. Наистина, беше гадно - струпаха ми се в един определен момент от живота ми много, адски много неприятности - и в личен, и в служебен, и в училищен план. И преди това ми се беше натрупвало с години. И просто в един момент всичко излезе. По цял ден ходех и само мълчах, нямах желание да излизам, нямах желание да се обличам добре, нямах желание да говоря даже по телефона, с когото и да било. И всяка вечер плачех с часове. Така си прекарах по-голямата част от пребиваването ми в гимназията. Единствения повод, по който се обаждах на съученици и приятели, беше учението. Сега съжалявам, че съм ги отрязала по толкоз гаден начин и гледам да наваксам пропуските, но е адски трудно. Тогава си мислех, че на тях не им пука, ама сега осъзнавам, че просто не е могло да им пука, понеже не са знаели как се чувствам. А и аз не съм искала те да разберат. Не знам, дали това е депресия, но определено беше най-гадното, което ми се е случвало. По-гадни са само последствията. А повярвайте, наистина те ме убиват.

CVETELLINA
08-29-2005, 20:57
a be 4ak pyk depresiq ne ama vseki izpada v nqkakvi takiva systoqniq :( i na men mi se e slu4valo i anistina e MNOGO gadno :( ne go pojelavam na nikoi :wink:

Svesten_16
08-29-2005, 21:16
Да наистина е много гадно това състояние. В истинска депресия не съм изпадал(дано не изападам)но съм имал доста кофти дни и е ужасно. В такъв момент добре е да се преспи и да не се мисли за проблема а да се предприеме някакво физическо натоварване но преди всичко трябва МНОГО разнообразие за решаването на проблема.

pinK_Baby
08-29-2005, 22:16
В депресия не съм изпадала...имала съм моментни състояния на отчаяние,но ме е държало най-много 2 3 дни и то е било само кофти настроение и нежелание за нищо.....може би просто не съм имала чак толкова големи проблеми ( да чукна на дърво дано нямам и за в бъдеще) :roll: :wink:

LiNkiN4eTo
08-29-2005, 22:49
Аве вие не знаете кво е истинска депресия.Съседката ми , дето живее срещу мен беше наистина в депресия!Беше ужасно , направо не можех да я позная :shock: С нея преди това бяхме неразделни , били сме в един клас , големи приятелки бяхме , но изведнъж какво й стана :shock: Нито излизаше , нито говореше , започна да прескача черните ленти по пода в коридора на даскалото :shock: прескачаше стълбите :shock: абе шашната работа :shock: ходеше по църкви , ужас ... вече 3 години не сме близки , тя се пооправи , но беше голям ад , много време я държа :shock:

techCandy
08-29-2005, 22:52
Да била съм, още не мога да се отърва от нея. Това
продължава повече от година, някак си не е нормално почти всяка вечер да си мисля: Ако можеше утре просто да не се събудя. И просто нямам желание за почти нищо, психиката ми пагобно е почнала да се скапва, ако изобщо някога е била здрава.

08-29-2005, 23:31
Аз като усетя че ми става гадно просто влизам в тоя форум и просто ми става кеф! Има хора дето са 34838743 пъти по-зле от мене!

ycMuBkaTa
08-29-2005, 23:34
за щастие до сега не ми се е случвало нищо, което да ме вкара в депресия. вярно е, че понякога ми е кофти и искам да ме няма на този свят, но сама се справям със състоянието си или просто бързичко ми минава. Може би преди бях в някакво такова състояние, защото имах страхотен проблем, за който не разговарях с абсолютно никого и всичко се събираше вътре в мен...но пък тогава съдбата ме срещна с невероятни хора, които направиха всичко това минало

Sportexz
08-29-2005, 23:40
Депресантите да го духат!

zElEnA^mAsLiNkA
08-30-2005, 06:11
Ami 4ek da si sp0mnq! :roll: Imal0 e nqk0lk0 pyti k0gat0 sym bila mn zle ama 4ak pyk da sym bila v depresiq ... :?

Eleonora
08-30-2005, 08:56
Ami da mislia 4e sam izpadala[az po princip sam si isteri4ka de-taka kazvat]Zna4i slu4valo mi se e da ne iam ni6to,da ne spia ni6to da ne pravia,samo da sega i da gledam v edna to4ka s 4asove,moje i cial den :?

korn___
08-30-2005, 09:30
2-3 пъти .... ама повече мисля да не си го позволя :D

naty
08-30-2005, 10:12
[b]мн често сам изпадала в някфи гадни и непонусими настроения,
но ми е минавало на другия ден!
но преди месец някъде изпаднах мисля ф депресия
и ме държа към 5-6 дена
беше ужасно,не излизах от нас,не говорех с никой и т.н
беше поради някои лични пробеми и всичко се насъбра и имаше и др причини...
беше гадну,но не мисля да с повтори в близкото бъдеше

SweetBunny
08-30-2005, 10:38
да
по-ужасно нещо не ми се е случвало(може би само нещото, заради което изпаднах в нея...)
даже се опитах да сложа край на живота си, но... абе няма значение, не искам да си спомням
ooo da...pri men e su6toto :cry: :(

DeSsi
08-30-2005, 12:27
Истинска депресия не съм имала.Било ми е много
гадно но пък.... :D
Слушам малко музичка и всичко се оправя :D
И никога зарди някаква депресия не бих опитала
да сложа край на живота си :wink:

:wink:

~патенце~
08-30-2005, 13:44
Доста често изпадам в депресии. :shock:
Поне веднъж в месеца решавам, че не ми се излиза, не ми се спи, не ми се яде, не ми се живее... абе нищо не ми се прави. Единственото, което е правя е да лежа и да плача ( без причина ) повечето пъти. Но този период минава за 2-3 дена. Даже преди няколко дни пак ми се случи 3 дена не излязох от нас, не се усмихнах, само лежах и си мислех какви ли не глупости.

ThePainIsReaL
08-31-2005, 10:31
:cry: Да , дали е била най-най-най истинска депресия не мога да кажа.Случи се след смъртта на близък приятел, месеци наред не бях на себе си ...кошмарно е :?

marusha
08-31-2005, 10:51
samo sled party i kogato sum zimala stafffffff :cry: