PDA

View Full Version : problem s testisite



untitled_1
08-29-2005, 21:05
ave hora imam problem s testisite.toest s edinia po tochno ( po goliam e ot drugia),chel sum v uchebnika po biologia che uj e normalno,ama molia vi kajete i vie taka li triabva da e ?razlikata pri men i vidima,kajete niakoi ako znae dali e neshto seriozno ili ne?

inaache niamam nikvi problemi sus erekciata i bodvaneto na jenki :p

JuBaCcA
08-29-2005, 21:43
ami..to i az dokolkoto znam taka trqbva da e..ediniq da e malko po-golqm,ti otkyde razbirash,che e po-golqm..? otgore li gi gledash,v smisyl,bez ogledalo ? zashtoto po princip,ediniq e malko po-nadolu ot drugiq i cipata e malko po-golqma,ako sydish po neq,che ediniq ti testis e po-golqm nedei.abe..nqma ti nishto s 2 dumi ;) shtom ne ti prechi neshto znachi si ok..:)

D-Shiznit
08-29-2005, 21:43
Ми обикновено е така при мъжете, левия е по-голям от десния...при натоварване и рески движения се надуват лимфните възли, които пък водят до някакви други усложнения...при някой хора си остава така и няма проблеми но при други се налага и лекарска намеса. :wink:

De_mikke
08-29-2005, 21:52
Spoko e na mujete ediniq testis e po-golqm ot drugiq i pri jenite ednata gyrda e po-golqma ot drugata,ama pochti ne se zabelqzva.Sigurna sym 4e ako ne kajesh na nqkoi za "problema" si daje nqma da razberat za razlikata :lol:

Naghual
08-30-2005, 10:38
В природата няма пълна симетрия. А при тестисите това личи най-явно... Май е редно левия да е по-голям от десния или май беше индивидуално във всеки случай :)
Но разлика винаги има. :wink:

08-31-2005, 18:14
a normalno li e desniq da ti e po golqm ot leviq i da nabarvash samo tam topche?

bOnBoneTka
08-31-2005, 20:06
Drugiq moje nqkyde da e izpadnal :) Moje i da e moje i da ne e za nai-kompetentno mnenie - otidi na lekar

09-02-2005, 23:44
a na mene mi e obratnoto. desniq mi testis e po-nadolu i e po-golqm. tva problem li e? 6toto na ppove4eto maje leviqt e po-golqm???

Bachev
09-03-2005, 01:22
zna4i dneska napravo sam otka4il na 15 godini sam ot sofia i neznam kak vidqh no ediniqt mi testis be6e po golqm ot drugiq (leviq>desniq:P)i napravo bqh otka4il tolkova se beh pritesnil 4e neznaeh kakvo da praa i sega kato vidqh tazi tema se uspokoih mnogo imah pritesneniq ot rak kista i ten podobni raboti no kato pro4etoh mneniqta i na drugite se pouspokoih :D

09-05-2005, 12:50
a na mene mi e obratnoto. desniq mi testis e po-nadolu i e po-golqm. tva problem li e? 6toto na ppove4eto maje leviqt e po-golqm???
:?:

HouseMania
09-05-2005, 21:08
Абе при всеки човек е различно може например и да са ти напълно еднакви може левият да е по- голям от деснят или обратното всичко си е въпрос на гени :wink: :wink: :) Такаче тийнове спокойно, ако едната е по- голяма от другата...притеснителното е, ако някоя отказва да работи... :D :D

09-12-2005, 23:47
HEI MAN NE SE PRITESNQVAI LQVOTO TI MUDO E VINAGI PO UVISNALO I I ZGLEJDA PO-GOLQMO