PDA

View Full Version : Текстове на песни



Malko^Momiche
08-29-2005, 22:43
Издирвам някой, на който му се търсят текстове на няколко песни, мноооооу ще съм му благодарна :D
А те са:
Анн Джи - Накарай ме
Анн Джи и Лейди Би - Не сме в час
Лейди Би - Майната ти копеле
Лейди Би - По-здрав за 100 кила
Лейди Би - Любовница на гангстера

Тнкс :P :lol:

Pifcho
08-29-2005, 23:03
toq post ima mnogo ob6to sas teenproblem a ? problema ti e prostomn golqm, sajalqvam :wink:

Sportexz
08-29-2005, 23:08
Издирвам някой, на който му се търсят текстове на няколко песни, мноооооу ще съм му благодарна :D
А те са:
Анн Джи - Накарай ме
Анн Джи и Лейди Би - Не сме в час
Лейди Би - Майната ти копеле
Лейди Би - По-здрав за 100 кила
Лейди Би - Любовница на гангстера

Тнкс :P :lol:
Т'ва са БГ песни да се си глуха!?

Malko^Momiche
08-29-2005, 23:16
Е на никой от двата поста не разбрах смисъла, но не ми и трябва. Като намяте отговор по темата ми, просте не пишете в нея :)

Sportexz
08-29-2005, 23:18
Е на никой от двата поста не разбрах смисъла, но не ми и трябва. Като намяте отговор по темата ми, просте не пишете в нея :)
Смисъла на моя е, че за какво ти е текст на БГ песен ти може да го чуеш и да си го запишеш или запомниш. Не беше ли се сетила?!

Malko^Momiche
08-29-2005, 23:42
Пфф това са 5 песни....
А аз просто питах ако някой може да ми ги намери да ми ги пейстне :wink:

Sportexz
08-29-2005, 23:45
Пфф това са 5 песни....
А аз просто питах ако някой може да ми ги намери да ми ги пейстне :wink:
Верно бе т'ва са толкова известни изпълнителки ... естествено, че всеки има текстовете на Анн Джи и Лейди Би... как мо'е да съм толкова тъп и да не сетя.

Pifcho
08-30-2005, 00:04
hahahahahah notka na podigravka :twisted: :lol: :P

pLaMa4eTo
08-30-2005, 07:33
YEAHH ama te Ann-G i Lady B sa nai-velikite i nai-gotinite!!! naprau ne moga da gi ponasqm teq devoiki...6to ne se skriqt nqkade? a ina4e ako ti trqbvat textove...6to ne pusne6 v nqkoq tarsa4ka...?

08-30-2005, 08:14
ami na lady b ne moga da ti kaja ama na saita na ann g ann-g.com moje da ima nekoi text

LiNkiN4eTo
08-30-2005, 08:46
aве кво всички се заядохте с Малко Момиче ???? кво толкова стана ся , поиска текстове и кво ??? някой да ви пита дали песните ви харесват а???? някой да ви е искал мнението изобщо , като нямате текстовете на песните що пишете тука а??? или по темата или аут!

bebe`16
08-30-2005, 09:18
www.textove.com :lol:

Soul^Fly^F
08-30-2005, 09:52
potyrsi v google

Soul^Fly^F
08-30-2005, 09:53
aве кво всички се заядохте с Малко Момиче ???? кво толкова стана ся , поиска текстове и кво ??? някой да ви пита дали песните ви харесват а???? някой да ви е искал мнението изобщо , като нямате текстовете на песните що пишете тука а??? или по темата или аут!
mnoo qko avatar4e i taq kartinka ili kvot tam sa kazva det e kat podpis.BURGAS RULZZZZZZZZ!!! :lol:

LiNkiN4eTo
08-30-2005, 13:01
aве кво всички се заядохте с Малко Момиче ???? кво толкова стана ся , поиска текстове и кво ??? някой да ви пита дали песните ви харесват а???? някой да ви е искал мнението изобщо , като нямате текстовете на песните що пишете тука а??? или по темата или аут!
mnoo qko avatar4e i taq kartinka ili kvot tam sa kazva det e kat podpis.BURGAS RULZZZZZZZZ!!! :lol:
аа мерси , аватара сама си го правих . а подписа си го чопнах от един друг форумец тука :lol:

Pifcho
08-30-2005, 14:01
da be nomer 1 ste ama ne savsem...

Malko^Momiche
08-30-2005, 20:34
Pifcho къф ти е проблема :?: :!: :?: :!: :?: :!: :evil: Нима имаш нещо против Бургас а ????

LiNkiN4eTo мерси за моралната подкрепа :D

Pifcho
08-31-2005, 00:20
Pifcho къф ти е проблема :?: :!: :?: :!: :?: :!: :evil: Нима имаш нещо против Бургас а ????

LiNkiN4eTo мерси за моралната подкрепа :D
nqmam absolutno ni6to protiv burgas, daje sam bil dosta pati tam na more :lol: . oba4e ne ste nomer 1 8)

nekaduren
09-09-2005, 03:44
Just A Gigolo / I Ain't Got Nobody
by Louis Prima
album:

Just a gigolo
everywhere I go
people know the part
I'm playing

Paid for every dance
selling each romance
every night some heart
be traying

There will come a day
youth will pass away
then what will they say
about me

When the end comes I know
they'll say just a gigolo
as life goes on
without me

'Cause I aint got nobody
nobody nobody cares for me
I'm so sad and lonely
sad and lonely sad and lonely
Won't some sweet mama
come and take a chance with me
cause I aint so bad

Get along with me babe,
been singin love songs
All of the time
Even only be, honey only, only be
Bop bozadee bozadee bop zitty bop

I ain't got nobody 'cept love songs in love
Hummala bebhuhla zeebuhla boobuhla
hummala bebhuhla zeebuhla bop

I ain't got nobody, nobody,
nobody cares for me
Nobody , nobody
I'm so sad and lonely,
sad and lonely,
sad and lonely,
Won't some sweet mama come
and take a chance with me
cause I aint so bad

Get along with me babe,
been singin love songs
All of the time
Even only be, honey only, only be

tazi pesni4ka na skoro ia otkrih i mn me kefi
:wink:

gia_bs
09-09-2005, 09:05
Аве хорица какво ви става...гледайте каква е темата..а те почнали да спорят за Бургас...е и аз съм от Бургас и е логично да смятам ,че е номер едно за МЕН..все пак е моя град...а nekaduren незнам ама тоя текст дали ти го поисикаха или ти реши ей така да си го пишеш щото те кефи
Malko^Momiche мила ето ти сайт където ще намериш текстове на всички БГ песни от всякакъв жанрhttp://textove.com/ ...Успех:>>

nekaduren
09-09-2005, 16:36
hahahaha bez da iskam sum oburkal temata ... hahah sry