PDA

View Full Version : Bimper-ska = Felinus Catus



Felinus Catus
08-30-2005, 07:57
Кво повече да обяснявам? Реших, че този ник е по-подходящ.
ПП: Ако се налага, може някой от админите да ми изтрие предишния профил. За мен няма значение.
А да, пускам цяла тема, защото вече доста хора от форума ме знаят с Bimper-ska, просто да не става обърквация. Ако все пак някой модератор или админ реши, да заключи темата, пак няма значение за мен. Но нека не я трият. Моля ви се. :)

GeRyTo
08-30-2005, 08:03
Я кажи кво значи тоз ник?

Eleonora
08-30-2005, 08:04
Готина тема,тук секи щи казва предишната си самоличност
:arrow: Еliiii sexito
:arrow: Elitooooo
:arrow: Girl Dream

Felinus Catus
08-30-2005, 08:11
Я кажи кво значи тоз ник?
Тва е латинското наименование на домашната котка :P

Sportexz
08-30-2005, 09:41
Кво повече да обяснявам? Реших, че този ник е по-подходящ.
ПП: Ако се налага, може някой от админите да ми изтрие предишния профил. За мен няма значение.
А да, пускам цяла тема, защото вече доста хора от форума ме знаят с Bimper-ska, просто да не става обърквация. Ако все пак някой модератор или админ реши, да заключи темата, пак няма значение за мен. Но нека не я трият. Моля ви се. :)
Не ме интересува как е новия ти ник ... ако искаш да направиме един раздел за товите никове а?

Felinus Catus
08-30-2005, 10:45
Тебе може да не те интересува, ама не си ти целия форум :evil: Я си мълчи и се връщай обратно в дупката, от която си изпълзял.

aBnOrMaL_BaBy
08-30-2005, 11:02
Аз пък искам да знам какъв и е новия ник и се радвам, че го сподели :wink:

Slun4o
08-30-2005, 11:34
Бива селюндурщина ама това горното е безобразие :shock:

Eleonora
08-30-2005, 11:41
Niama li koi da mu istrie mnenieto :shock: :? :evil: :evil:
Aloooooooo modovete :?

~патенце~
08-30-2005, 13:17
Излагация!
Момичето направи много хубаво като пусна тема вие пак да развалите всичко.
Невъзпитани изрудчета. :shock:

machoka
08-30-2005, 14:30
Sportexz

Защо не се въздържаш от подобни коментари, накърняващи достойнството на останалите потребители?

Sportexz
08-30-2005, 14:41
Sportexz

Защо не се въздържаш от подобни коментари, накърняващи достойнството на останалите потребители?
Първо и най-важното - защото не искам.
И второ надявам се никой да не го приема толкова лично, че да му нараня достойнството. Това все пак е форум, не е нещо кой знае какво!

machoka
08-30-2005, 14:50
Първото - отпада :idea:
Второто - ако си имаш възпитанието, ще го прилагаш където и да е - било в реалния живот, било във форум, било в чат. Ти не можеш да разбереш, че с некоректното си отношение сам се излагаш и падаш в очите на останалите.
Това може и да не е 'нещо кой знае какво', но щом си тук си длъжен да се съобразяваш с някакви норми на поведение, наложени много преди аз и ти да се появим. Така че, с оглед на приятния ни престой тук ти препоръчвам отново, най-любезно, да преосмилиш поведението си.

Приятен ден ти желая.

Sportexz
08-30-2005, 21:55
Първото - отпада :idea:
Второто - ако си имаш възпитанието, ще го прилагаш където и да е - било в реалния живот, било във форум, било в чат. Ти не можеш да разбереш, че с некоректното си отношение сам се излагаш и падаш в очите на останалите.
Това може и да не е 'нещо кой знае какво', но щом си тук си длъжен да се съобразяваш с някакви норми на поведение, наложени много преди аз и ти да се появим. Така че, с оглед на приятния ни престой тук ти препоръчвам отново, най-любезно, да преосмилиш поведението си.

Приятен ден ти желая.
Нормално е човек да се държи по-различен начин в различна среда. Аз не мисля, че във форума трябва да се държа с излишна куртоазия. Когато сметна за правилно пиша много точно и ясно, може забележките да са ми язвителни и дори обидни, но съм обеден, че в повечето случаи съм прав макар и леко груб. :lol:
И не мисля, че който и да е и в конкретния случай ти може да ме съветва да си преосмислям поведението - нито ме познаваш, нито знаеш какъв съм и най-малкото какво ми е поведението. Ако съдиш за поведението на един човек от 100-200 или там колкото и да е поста значи мислиш доста тесногръдо и закостеняло.

И на теб приятен ден(нощ). :lol:

machoka
08-30-2005, 22:04
Sportexz

Ето значи, че сме могли да пишем и смислено :wink: Колко добре би било всички да го правим.

Мнението си изграждам именно спрямо тези няколко 100-200 поста, които съм чел. Това е така, защото няма от къде другаде да го направя.
Също така, наясно съм, че форумното ти поведение може да няма нищо общо с реалния живот. Както на много мои приятели.
Ето защо ще се отнасям с теб така, както е форумното ти поведение. В реалния живот може да сме първи приятели и да пием бира всяка вечер, но във форума съдя по това, което чета. И отсъждам.

Sportexz
08-30-2005, 22:09
Sportexz

Ето значи, че сме могли да пишем и смислено :wink: Колко добре би било всички да го правим.

Мнението си изграждам именно спрямо тези няколко 100-200 поста, които съм чел. Това е така, защото няма от къде другаде да го направя.
Също така, наясно съм, че форумното ти поведение може да няма нищо общо с реалния живот. Както на много мои приятели.
Ето защо ще се отнасям с теб така, както е форумното ти поведение. В реалния живот може да сме първи приятели и да пием бира всяка вечер, но във форума съдя по това, което чета. И отсъждам.
ОК - както желаеш. Има правила, ако и когато ги нарушавам модове и админи знаят к'во да правят. :lol: