PDA

View Full Version : От скоро имам някакви петна по кожата около члена



Проблемният
08-30-2005, 12:35
Момче съм-на 16.Преди 3-4 месеца забелязах, че имам кафеникави (по-скоро бежави-не са много тъмни) петна по кожата около члена-надолу от корема.Не си личат много от космите, но ако застана срещу светлина си се виждат.Не ме сърбят, но ако ги почеша с пръст кожата се лющи леко.Не знам дали не са някакви гъбички?Ама нямам идея от къде да съм ги хванал-не съм правил секс,нито по басейни ходя.От скоро имам едно-две петна и по корема-същия цвят и се лющят.Спазвам лична хигиена.Нямам идея какви са и как да ги махна.В краен случай,ако продължават да се разпространяват ще ходя на уролог(или дерматолог), но ПОМАГАЙТЕ,ако можете.Поне да ме успокоите!

mi6lence
08-30-2005, 13:24
Ima edno lekarstvo Vitasin!Prodavat go v aptekite i struva 3 i ne6to!6te ti pomogne!To e za kojni problemi,za izgoreno,za veneri4eski bolesti,za papki!Moje da se kaje 4e za vsi4ko se polzva!Dori ni6to da ti nqma pak e hubavo da si maje6 liceto,krakata i taka!Maika mi se be6e izgorila v vrqla voda i za edna sedmica se opravi ot tova lekarstvo!Sega nqma i beleg a be6e mnogo izgorena!Tova ti go kazvam da vidi6 4e pomaga!Kupi si go,nqma da sgre6i6!Pi6i posle dali si se opravil,no sam sigurna 4e 6te se opravi6!!!

Проблемният
08-30-2005, 13:31
Мерси, ще го пробвам.После ще пиша.
Но няма ли някой идея какво(или от какво)са тези петна.Не вярвам да е нещо сериозно,но не знам и това ме притеснява.

DrSmurph
08-30-2005, 21:41
Здрасти, петната се наричат лишеи. Това е кожно образувание което се премахва с подходящи лекарства. За да се премахне е необходимо да се знае какво е точно. Нужно е да те прегледа дерматолог. Ако не желаеш - пиши ми на мейла. Все пак съм длъжен да ти кажа, че медикамента който е предписал "колегата" по-горе няма да ти помогне!

mi6lence
08-31-2005, 08:37
6te mu pomogne!Tova kekarstvo e i za kojni zabolqvaniq!No dori da go polzva ako ne mu mine ni6to lo6o nqma stane!Nqma da se vlo6i!taka 4e da probva!Ni6to ne gubi!

Проблемният
08-31-2005, 14:01
Dr. Smurph обясни моляте по-подробно за лишеите,моля те!Как се появяват,трудно ли се махат,има ли някакви последствия,защото както писах имам и по корема.Много ще съм ти благодарен.Че ще ходя на дерматолог е вече ясно,но ако можеш отговори.Ще видя дали ще го пробвам лекарството mi6lence,ще се посъветвам с лекаря първо.