PDA

View Full Version : Moderated by machoka: Моля за сравнение на 2 GSM



night_gurl
08-30-2005, 15:47
Искам да ви попитам за някои ДЖИ-ес-ем.Какво ви е мнението за Самсунг E300,E330?Кой от тях е по-добър?Ако искате кажете и някой друг модел,за които знаете,че е добър.Предварително благодаря!

Moderated by me
т. 1, 7 от правилата
Благодаря!

az-f
08-30-2005, 15:56
Az mislq 4e E330 e po dobyr, toi e s kamera za e300 neznam:) no kamerata m ue mnogo lo6a, izob6to ne pravi hubavi snimki:) az sega sym sys x450 i mislq 4e e dosta dobyr telefon:)

Ma_In
08-30-2005, 16:12
Е330 е доста зле според мен... няма игри, неможе да вибрира и звъни едновременно и най-лошото според мен е това, че говорителя за звъненето е слушалката, което автоматично значи, че почти не се чува когато е затворен :) Иначе ... женско телефонче, с не много функции... знам 2 такива на година и още бачкат (изумително за тая марка!). Вземи си Nokia или SE. Nokia 6170 е на почти същатата цена и според мен е доста по-добра инвестиция!
Успех с покупката!

08-30-2005, 16:42
Е330 е доста зле според мен... няма игри, неможе да вибрира и звъни едновременно и най-лошото според мен е това, че говорителя за звъненето е слушалката, което автоматично значи, че почти не се чува когато е затворен :) Иначе ... женско телефонче, с не много функции... знам 2 такива на година и още бачкат (изумително за тая марка!). Вземи си Nokia или SE. Nokia 6170 е на почти същатата цена и според мен е доста по-добра инвестиция!
Успех с покупката!
Mislq 4e ne si mngo prav, za tova 4e telefona e jenski ok... oba4e za igrite i dr ne6ta ne sum suglasna , vse pak imam takav telefon i znam kakvo moje ! a za nokia-ta , da te sa nai-dobrite telefoni kato funkcii , no ne i kato dizain..

08-30-2005, 17:16
Az sam sas SamsungE600 i sam mn dovolna.Razlikata v cenata na E600 i E330 e okolo 30 lv a E600 e po dobar telefon.Sa6toto mi kazaha i v edin GSM magazin :wink:

Ma_In
08-30-2005, 17:45
Е330 фабрично няма игри! Присъствал съм на покупка и после съм го разглеждал и за тогава (520лв. ) очаквах доста повече! Хора които разбират от телефони са ми казвали, че това хич не е хубава марка... Още си спомням за така известният им модел N-620, дето след година и нещо използване се скапваха и почваха да губят обхват. Здравината им е адски известна... една приятелка имаше някакъв готин модел (не се сещам кой беше) и след първото изпускане и искаха половината от стойността и за поправка ... Виж знам за нокии които са хвърляни толкова пъти, че чак да не повярваш и имат само леки драскотини!
Ако ти трябва женски дизаин, минимални функции, късметлиика си в покупките и мислиш да го пазиш като очите си давай смело! :)

cannabinoid
08-30-2005, 18:32
Е330 ЕСТЕСТВЕНО!
Пък иначе Сони Ериксон w800 RUlZzzzzzzZzzzzZZZzz