PDA

View Full Version : въпросче към съфорумниците ;)



borche
08-30-2005, 21:11
На колко съм години, според вас?

EDIT: СНИМКАТА Е МАХНАТА, МОЛЯ ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА !
/31.08.2005/

*извинявам се за формата на снимката, но е снимано с GSM.

08-30-2005, 21:17
17...

GossipGirl89
08-30-2005, 21:17
Ebati tupata tema :) Ama inache 18,19 ili 20.Tqloto ne e losho

08-30-2005, 21:18
zabelqzvam 4e si su6to taka ne pove4e ot 173-4 visok

Swinkenhoffer
08-30-2005, 21:18
извини меня, но трябва да си доста комплексиран, за да питаш некви си какво мислят за тялото ти и т.н. важното е ти да се харесваш. другите са на второ място.
а по темата ... ми явно доста си се потрудил, за да изглеждаш така, за което - евала.
друго нямам кво да кажа :roll:

borche
08-30-2005, 21:21
извини меня, но трябва да си доста комплексиран, за да питаш некви си какво мислят за тялото ти и т.н. важното е ти да се харесваш. другите са на второ място.
а по темата ... ми явно доста си се потрудил, за да изглеждаш така, за което - евала.
друго нямам кво да кажа :roll:

приятел, определено не съм комплексиран. Просто питам(това е периода, когато правех щанги...), много пот съм хвърлил - определено ;)

EDIT: забравих да кажа, че си се харесвам, както и много други хора ме харесват. Направих темата също и затова да видя колко години ще ми дадете. Накрая ще ви кажа... :wink:
---

не, 185-6см съм ;)

GLeZoRanA
08-30-2005, 21:22
извини меня, но трябва да си доста комплексиран, за да питаш некви си какво мислят за тялото ти и т.н. важното е ти да се харесваш. другите са на второ място.
а по темата ... ми явно доста си се потрудил, за да изглеждаш така, за което - евала.
друго нямам кво да кажа :roll: do tuk sum na 100% suglasna davam ti nai mng 19 20 nai mng

devil4e
08-30-2005, 21:27
20 или повече. Но е супер грозно, според мен, с извинение и без. Много се дразня така, на нищо не приличаш! Отврат е - стягай тялото, но не прекалявай :shock: :shock: :shock:

Impulse
08-30-2005, 21:28
E nqma li da 4uem i verniq otgovor vse pak :lol: :?:
Neznam kolko da ti dam...Obiknoveno maniqta za muskuli se proqvqva nai-ve4e pri 16-20 godi6nite ta tam nkyde si :D

borche
08-30-2005, 21:33
20 или повече. Но е супер грозно, според мен, с извинение и без. Много се дразня така, на нищо не приличаш! Отврат е - стягай тялото, но не прекалявай :shock: :shock: :shock:

"всеки си носи кръстта." Не съм правил тяло, защото ми е избила чивията, а защото ми трябва. На фитнес почти не съм ходил, само за дооформяне.

Impulse, има време ;) Нямам мания за мускули.

Swinkenhoffer
08-30-2005, 21:36
20 или повече. Но е супер грозно, според мен, с извинение и без. Много се дразня така, на нищо не приличаш! Отврат е - стягай тялото, но не прекалявай :shock: :shock: :shock:

и на мен не ми харесва особено ... аз така по по-женствени си падам, ама айде са ... поне едно браво за постиженията.
всичко трябва да е с мярка.
ъъъъ ... години м/у 19-22 :?

black_heart
08-30-2005, 21:38
25-27

borche
08-30-2005, 21:40
пор, как така по "по-женствени"? Мъжа е мъж, а жената - жена. Ти какво си ?/сериозно питам/ Мъжа ТРЯБВА да осигурява на жената сигурност и да я кара да се чувства ВИНАГИ на върха, но трябва й да внася респект... това е за мен!

Swinkenhoffer
08-30-2005, 21:48
пор, как така по "по-женствени"? Мъжа е мъж, а жената - жена. Ти какво си ?/сериозно питам/ Мъжа ТРЯБВА да осигурява на жената сигурност и да я кара да се чувства ВИНАГИ на върха, но трябва й да внася респект... това е за мен!

в по-женствени нямам предвид нещо като Евгени Минчев ... да не си мислиш некви работи са :lol: в смисъл по-слабички, не толкова здрави. щото аз съм клечка (и съм момиче) и някак не се чувствам удобно до гардероб. страх ме е да не ме смаже. относно визията, за мен, е най-добре някъде към златната среда.
а за мъжа и жената си много прав.

Impulse
08-30-2005, 21:56
Dai pone joker4e:)! Teenager li si ili ne :D :?:

miloto_girl_4e
08-30-2005, 21:59
davam ti 16-17 godini :D

Barbarona
08-30-2005, 22:02
Мерсим първо за размера на снимката. Второ пич, от една от предишните ти теми "какво първо гледали жените в един мъж" , която беше с цел да си свериш часовника и да си избиеш комплекса за разликата във височината на ушите ти и от тази тук, където съвсем явно си демонстрираш тялото( на други ги разправяй тия че ти пука колко години ти даваме ние...) става ясно че си доооооооста суетен...
нищо де, бъди си...но какво ще стане, ако всички решим да го правим...например ше си сложа моя снимка и ще ви питам от колко време не съм си подстригвала косата... :roll:
Направо можеше въпросчето да не е "на колко години съм аз?"...а "готино ли ми е тялото?"
както и да е...
според мен си на 18..всъщност нямам никва идея, а и не ме интересува... :P :P :P

borche
08-30-2005, 22:15
Barbarona, виж сега душичке, нямам комплекс относно ухото, защото на моменти ми харесва(когато съм с приятелката си, когато съм на дискотека и още много...), но понякога ме дразни(когато съм с костюм..официално облечен..../няма да обеснявам защо, мисля че се подразбира !
Това е единствената снимка, която имам на РСто и определено нямам за цел да си показвам тялото, ще ти поясна и какво искам да разбера с въпроса "какво мислите за тялото ми?" - някой хора ме намират за груб, а други за здрав мъж/надявам се да си разбрал./
Мисля, че вече се изтърка теорията за здравите момчета/че са комплексари/, поне на мен ми е скучна :twisted:


Impulse, накрая... не мога да давам жокери;)

пор, няма страшно, аз съм прекалено добър до момента, в който някой не ме "настъпи" - тогава откачам ! + това винаги е добре слабо момиче да е с добре развито момче...както и да е ;) всеки си знае, но не си права за Минчев/гей е, но има какво да се научи от него/. и + това ;) съгласи, че ако си с "гардероб" никога няма да имаш проблем с навлеците/не говоря за анаболно същество, а за здраво и научено мъжкарче/. ;)

Petey Pablo
08-30-2005, 22:16
am pi4 golqm ti e gaza!!!!!ei tva e vui4o mi i vsi4ki priatelki go haresvat !!kajete haresva li vi??http://theland.antgear.com/flex_wheeler.jpg
:twisted: gledai dartacite kvo pravqt Mr.Muskul

amy lee
08-30-2005, 22:18
еми на около 45

borche
08-30-2005, 22:20
Petey Pablo, бъркаш, имам големи крака и малък гъз/краката са от клякане/. Това "човече" е на стероиди и на какво ли още не, а аз не съм. В България няма достатъчно тренировъчни зали/квалитетни/, а в САЩ - бол ! + това човека е културист, а аз съм динамичен спортист, защото всеки може да прави водни мускули, да се гои и да блъска във фитнеса, но не всеки може да се бори! На тази снимка е със гримове и прочие, а аз съм сниман с най-обикновен телефон...

amy lee
08-30-2005, 22:22
еми на около 45и си се снимал в гръб за да не ти се виждат бръчките :twisted:

Sportexz
08-30-2005, 22:27
Може и да си на 15 и на 25. Виждал съм хора на по 15, които имат доста по-масивен и най-вече сепариран гръб от твоя.
Иначе наистина е добър като може да го орелефиш още малко.
Аз за годините - бих заложил на 16-17 като съдя по това, че питаш за тях. :lol:

borche
08-30-2005, 22:29
Може и да си на 15 и на 25. Виждал съм хора на по 15, които имат доста по-масивен и най-вече сепариран гръб от твоя.
Иначе наистина е добър като може да го орелефиш още малко.
Аз за годините - бих заложил на 16-17 като съдя по това, че питаш за тях. :lol:

прав си донякъде за релефа, но и него го има, просто снимката е лоща :wink: момченцата, които са на по 15, колко химия са изпили и колко кг са? :lol:

Sportexz
08-30-2005, 22:32
Може и да си на 15 и на 25. Виждал съм хора на по 15, които имат доста по-масивен и най-вече сепариран гръб от твоя.
Иначе наистина е добър като може да го орелефиш още малко.
Аз за годините - бих заложил на 16-17 като съдя по това, че питаш за тях. :lol:

прав си донякъде за релефа, но и него го има, просто снимката е лоща :wink: момченцата, които са на по 15, колко химия са изпили и колко кг са? :lol:
Химия - доста все пак са културистчета.
А за килограми различно и до 95-100 стигат.
Преди имаше един Марулата - беше ебати дзвера на 15.

borche
08-30-2005, 22:34
Може и да си на 15 и на 25. Виждал съм хора на по 15, които имат доста по-масивен и най-вече сепариран гръб от твоя.
Иначе наистина е добър като може да го орелефиш още малко.
Аз за годините - бих заложил на 16-17 като съдя по това, че питаш за тях. :lol:

прав си донякъде за релефа, но и него го има, просто снимката е лоща :wink: момченцата, които са на по 15, колко химия са изпили и колко кг са? :lol:
Химия - доста все пак са културистчета.
А за килограми различно и до 95-100 стигат.
Преди имаше един Марулата - беше ебати дзвера на 15.

хм, защо ли ми се струва, че го знам... Марио Димитров ли е? Имаш ли снимки на тези момченца, интересно ми е... пък за химията- аз съм чист - има разлика !

Sportexz
08-30-2005, 22:36
щом си чист - браво. А снимки им нямам все пак не се нек'ви първи френдове с тях.
Ти гребец ли си или какъв?!

borche
08-30-2005, 22:38
щом си чист - браво. А снимки им нямам все пак не се нек'ви първи френдове с тях.
Ти гребец ли си или какъв?!

Марио Димитров ли е "Марулата" ? Занимавам се с няколко вида спорт... трудно е да се определя;)

Sportexz
08-30-2005, 22:40
щом си чист - браво. А снимки им нямам все пак не се нек'ви първи френдове с тях.
Ти гребец ли си или какъв?!

Марио Димитров ли е "Марулата" ? Занимавам се с няколко вида спорт... трудно е да се определя;)
Честно казано не се сещам... последно го помня преди 3-4 години и тогава тренираше в Славия и тогава беше на около 15.

borche
08-30-2005, 22:45
ок. А ти какво си тренирал/тренираш? Аз се занимавам със Самбо,Шах, Плуване, Фитнес/малко/ ....?

devil4e
08-30-2005, 22:46
20 или повече. Но е супер грозно, според мен, с извинение и без. Много се дразня така, на нищо не приличаш! Отврат е - стягай тялото, но не прекалявай :shock: :shock: :shock:

и на мен не ми харесва особено ... аз така по по-женствени си падам, ама айде са ... поне едно браво за постиженията.
всичко трябва да е с мярка.
ъъъъ ... години м/у 19-22 :?
Е, тва мнение ме изкефи, щото и аз съм на АБСОЛЮТНО същото мнение - харесвам слаби момчета, поддържани (с някви прочки, но не като тва :shock: :x ) и така... А тея здравеняците.... Бляк как ги мразя, много са ми грозни!...
П.П. Sportexz, borche, айде чата да се проведе в една много елементарна програма, вика й се mIRC много е яка и е перфектна за тази цел! :wink:

Sportexz
08-30-2005, 22:47
ок. А ти какво си тренирал/тренираш? Аз се занимавам със Самбо,Шах, Плуване, Фитнес/малко/ ....?
ААаа минал съм през баскет, волей, хандбал, тенис на корт, а от 2 годни и нещо с известни прекъсвания фитнесче ама аз съм с кофти структура - як не мога да ставам. :lol: :lol:

08-30-2005, 22:49
Ех какво правят анаболите с хората...

Sportexz
08-30-2005, 22:54
20 или повече. Но е супер грозно, според мен, с извинение и без. Много се дразня така, на нищо не приличаш! Отврат е - стягай тялото, но не прекалявай :shock: :shock: :shock:

и на мен не ми харесва особено ... аз така по по-женствени си падам, ама айде са ... поне едно браво за постиженията.
всичко трябва да е с мярка.
ъъъъ ... години м/у 19-22 :?
Е, тва мнение ме изкефи, щото и аз съм на АБСОЛЮТНО същото мнение - харесвам слаби момчета, поддържани (с някви прочки, но не като тва :shock: :x ) и така... А тея здравеняците.... Бляк как ги мразя, много са ми грозни!...
П.П. Sportexz, borche, айде чата да се проведе в една много елементарна програма, вика й се mIRC много е яка и е перфектна за тази цел! :wink:
Ако искам ще си пишеме и до сутринта... коя си ти, че ще ми правиш забележки.
А и темата е за borche и ние за него си говорим предимно.
Аре леко не се прави на псевдо-модераторка... :lol: :lol:

borche
08-30-2005, 22:54
Ех какво правят анаболите с хората...

това може да подлуди човека! Как да обясна, че съм чист? КАК ? Омръзнало ми е от такива като теб - лехорки, да ме питат "какво пиеш?", откачам вече като чуя това нещо !

Махам си снимката!Явно комплексираните мамини синченца се настаниха пред РСтата !

Благодаря на всички, които отговориха. Моля, темата да се заключи :twisted:

08-30-2005, 22:56
Еми човек какво да направя? Просто това не е възможно да е постигнато без химия!

borche
08-30-2005, 23:02
Еми човек какво да направя? Просто това не е възможно да е постигнато без химия!

човеко, тренирам по 2 пъти на ден, ставам в 5:30, преди училище/1ва смяна/, тренирам като ВОЛ, а ти ми казваш как не е възможно???? айде моля те! Прави моята програма 2-3 години и после ми говори за "не възможно" ! ! ! ! 6 месеца пазя кг. за съзтезанията, през другото време ям много...какво да ти обеснявам...

Sportexz
08-30-2005, 23:03
Еми човек какво да направя? Просто това не е възможно да е постигнато без химия!
Кажи какво за теб е химия.

08-30-2005, 23:04
Абе аз съм прав ти не си. Химик си и тва е.

borche
08-30-2005, 23:07
Абе аз съм прав ти не си. Химик си и тва е.

хубаво, айде химик съм, какво е за теб "химик" и "химия", за мен е човек завършил такъв ВУЗ ! :twisted:

Impulse
08-30-2005, 23:19
Eee, iska6 da zakliu4at temata bez da si kaje6 godinkite i da se ottyrve6 li? Nqma da stane:)!
:lol:

borche
08-30-2005, 23:37
Eee, iska6 da zakliu4at temata bez da si kaje6 godinkite i da se ottyrve6 li? Nqma da stane:)!
:lol:

срам ме е да ги кажа, защото никой не уцели пък и съм доста различен за възрастта си. Може да го направя на ЛС ;)

08-31-2005, 07:17
ot poslednoto ti mnenie borche stava predelno qsno, 4e temata ne e bila za godinite, a za da se pokaje6 makar i da ne vijdam typata snimka .... na akyl si na 4. "Vij kakvo si imam!"
Pozior si i tva e, golemi muskuli, malyk mozyk....ili da go kajem gladyk:)))))))))))))))))

zElEnA^mAsLiNkA
08-31-2005, 07:42
Mdaam ... 1v0 lyje6 4e 6te si kaje6 g0dinite ... p0sle se qd0sva6 izvednyj za ne6t0 k0et0 se predp0laga 4e ne e vqrn0 i si maha6 snimkata ...
Awe kf0 da se prai ... ima takifa h0ra! A ti sigurnu si na 13-14 6t0m h0di6 na u4ili6te ... i 6t0m nik0i ne e p0znal ....

sherry_
08-31-2005, 08:40
Mom4eto moje i da ne pie himiq :roll:
Moqt priqtel e zdrav,ne priema ni6to,a mnogo hora go pitat dali e himik!

Tedka-Medka
08-31-2005, 13:53
тъпа тема!

Eleonora
08-31-2005, 18:07
:arrow: EDIT: СНИМКАТА Е МАХНАТА, МОЛЯ ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА !
/31.08.2005/


Eeeeee :? Opravi go de :wink:

FlowerinesS
08-31-2005, 18:49
:arrow: EDIT: СНИМКАТА Е МАХНАТА, МОЛЯ ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА !
/31.08.2005/


Eeeeee :? Opravi go de :wink:
аха ай стига , аз току=що виждам темата...

borche
08-31-2005, 19:18
;) добре, който се интересува нека ми драсне едно ЛС, за да му пратя снимката/няма да я слагам тук, мисля че причината е ясна.

bulgarche
08-31-2005, 19:59
Замалко да видя снимката