PDA

View Full Version : Непоправимо или поправимо?



Bloody_Tear
08-31-2005, 09:00
Днешно време всеки знае какво е педофилство.За тези,които незнаят-накратко-блудство с малки деца.
Наскоро гледах филмче за педофилията и много ме заинтригува едно интервю,в което педофила казва,че чрез консултаций,хапчета и т.н може да подтисне влечението си към малки деца.Казва се още,че при 90 % от хората,които са се подложили на това е имало резултат.И този човек твърдеше,че от 16 ли незнам колко години не е посягал на дете.Как мислите ако на човека не му харесва,че е педофил въпреки,че рядко има такива случай може ли да се поправи или трябва да го затворим като животно за цял живот в килия???

vra4ka
08-31-2005, 09:17
Ако наистина това нещо може да се изкорени и да бъде потвърдено,че този човек никога няма да посегне на дете трябва да му се даде втори шанс.Но честно казано това не мога да си го представя :roll:

slim_shady_lady
08-31-2005, 09:18
Ми мисля,че щом не му харесва да е такъв тряаа да се подложи на лечение,щом има шанс да се промени и да стане нормален и добър човек като всички не тряаа да го затваряме!Въпреки че мразя такива извратени същества като педофилите,все пак като знам че могат да се оправят не бих ги затворила доживот в една килия!Ама повечето си харесват "професията" така че за мен затвора постоянно ги зове :lol:

GeRyTo
08-31-2005, 09:27
Според мен човек винаги има право на втори шанс за каквото и да става дума. В крайна сметка, както ти каза, това е заболяване и някой от тези хора изобщо не искат да са такива, защо тогава да не им помогнем да станат и те нормални?!
Иначе това е много извратено нещо, но ако човека е искрен и наистина иска да се лекува и да се поправи заслужава да получи тази възможност...

мечтател
08-31-2005, 09:27
то секи може да каже че съжелява. но ако е посегнал веднъж - сигурно ще посегне пак. пък и да не посегне - осъден ли е тряа да лежи. се едно като е убиец и се разкая да го пуснат. тая тема е за триене. няма смисъл от нея. ако е осъден - ще е в затвора.

sladka_blondi
08-31-2005, 09:29
Tova e nepopravimo.Takiva ne6tastnici trqbva da lejat mnogo dulgi godini v zatvora,za6toto na nego naprimer ne mu puka dali po-kusno da re4em,4e e posegnal na momi4ence dali to 6te pogledne muj kato porasne. :x

lady_p
08-31-2005, 09:33
Ми мисля,че щом не му харесва да е такъв тряаа да се подложи на лечение,щом има шанс да се промени и да стане нормален и добър човек като всички не тряаа да го затваряме!Въпреки че мразя такива извратени същества като педофилите,все пак като знам че могат да се оправят не бих ги затворила доживот в една килия!Ама повечето си си харесват "професията" така че за мен затвора постоянно ги зове :lol:

Ami i az taka mislq, ama pyk ot druga strana naistina deteto kato porasne 6te mu byde mnogo trudno da preodolee travmata- a dali ova e popravimo ili ne- ne moga da kaja, vse pak tova ne o re6avame nie!

sweezy_girl
08-31-2005, 09:37
az puk mislq che kolkoto i da obejdava che nqma da go napravi poveche....vse nqkoga 6te otkachi i 6te go napravi! tva kato " vulka kozinata si meni , no nrava NE "

^FaiNt^F
08-31-2005, 09:54
az puk mislq che kolkoto i da obejdava che nqma da go napravi poveche....vse nqkoga 6te otkachi i 6te go napravi! tva kato " vulka kozinata si meni , no nrava NE "
Napylno sym syglasna :!: Nikoga ne mojem da sme sigurni v iskrenostta mu...pyk dori da ne go iska tova e kato psihi4nite zabolqvaniq-trudno se kontrolira...vse pak stava duma za DECA :!: :!: :!:
Nqmam protiv na takiva hora da se pomaga, dobre, neka ne sa v zatvor a specializirano zavedenie kydeto 6te im se pomogne da se lekuvat i t.n., no pak s ohrana i 6te im byde nazna4avano po sydeben pyt...edin vid pak zatvor samo 4e s psiholozi...kakto i da e vajnoto e da ne sa na svoboda i decata da jiveqt bezgrijno detstvoto si a roditelite im da bydat spokoini :!: :!:

santRi
08-31-2005, 09:56
Pedofiliqta kakto zoofiliqta dendrofiliqta i tn vse oshte se smqtat za zabolqvaniq i sa le4imi :arrow: shtom tozi 4ovek ima jelanie da se izlekuva zashto da ne mu se dade shans?Vse edno da si bolen ot sharka!Kato se izlekuvash imash belezi no zna4i li 4e si vinoven za neshto?Vqrno 4e pedofiliqta e nezakonna i e prestaplenie no tezi hora sa bolni.Te ne sa vinovni za tova koeto sa storili...Znam 4e e ujasno znam syshto i 4e tova koeto kazvam zvu4i gadno i sravnenieto s sharkata shte vi se stori neumestno no tezi hora sa belqzani za cql jivot...I ne na posledno mqsto...VSEKI zaslujava vtori shans nezavisimo kakvo e storil..!!!

sladka_blondi
08-31-2005, 10:29
Na nikoi ne pojelavam,no ako nqkoq ot vas popadne na pedofil edva li 6te iska da mu dade vtori 6ans,kakvito sa pove4eto komentari.

MaCeTo_
08-31-2005, 11:56
Няма непоправими неща.Всичко може да се поправи,стига да има воля и желание най-вече.Със съвременните средства за лечение,дори един педофил би могъл да се откаже от влечението си към деца (щото това за мене си е един вид психично отклонение).Както казах невъзможни неща няма.

Eleonora
08-31-2005, 19:09
Ami dali nekvi si hap4eta 6te pomognat...e dano de,no spored men tova ne e mnogo popravimo... :roll: :?

Soul^Fly^F
08-31-2005, 19:34
Az takia pedofili ne gi bih zatvori, a naprao bih gi ubila...qvno 6te razkazvam...zna4i predi dosta vreme mai minaloto lqto se pribirah ot fitnes i kakto si vyrvq az po centyra, nqkyv dqdo ama bukvalno si be6e dqdo po4va da ma zagovarq i az sa dyrpam.Toi be6e nqkyv s koprinen pantalon i koprinena riza, ama ina4e be6e po4ti bez kosa i po-nisyk ot mene...i toi vika ai na kafe, a az ne ta ne.Toi mnogo nastoqva6e, no az otkazvah i se zabavih malko i toi prodylji napred...vlqzoh v edin golqm magazin i 6to se uverih, 4e go nqma, si prodyljih pytq, dokato toi ne izleze ot edna uli4ka blizo do avtobusnata spirka i ne me zadyrpa i...:~( i v sledstvie na tova si dokarah kup bolesti i ujasni spomeni anorexiq bezsynni no6ti abe be6e ujasno.Edni policai edno 4udo i vse pak ne go hvanaha toq psihopat...ta zatova napisah, 4e bih gi ubila takiva oligofreni
ve4e dori ne se pritesnqvam da govorq zatova, za6toto sym se primirila, a i po4ti vsi4ki poznati i blizki i rodnini me pitat razni raboti, a nai-ve4e priqtelite, koito vsy6nost ne sa mi priqteli de...

08-31-2005, 21:00
Не килия,а куршум им трябва за години или най-малкото кастрация както правят в някои щати...Това не се оправя по друг начин.

bulgarche
08-31-2005, 21:23
Ем..щом има лек за тях...нека си живеят..ма ако пак напраят нещо..кършума и толкова

miloto_girl_4e
08-31-2005, 23:30
trudno bih dala vtori 6ans na takav 4ovek,no .. neka vse pak budem hora :!: vseki ima pravo da sgre6i.. nqma bezgre6ni hora... no povtori li pak gre6kata si - SMURT :!: :x

09-01-2005, 00:24
Make children happy, support pedophiles!

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 09:06
Az takia pedofili ne gi bih zatvori, a naprao bih gi ubila...qvno 6te razkazvam...zna4i predi dosta vreme mai minaloto lqto se pribirah ot fitnes i kakto si vyrvq az po centyra, nqkyv dqdo ama bukvalno si be6e dqdo po4va da ma zagovarq i az sa dyrpam.Toi be6e nqkyv s koprinen pantalon i koprinena riza, ama ina4e be6e po4ti bez kosa i po-nisyk ot mene...i toi vika ai na kafe, a az ne ta ne.Toi mnogo nastoqva6e, no az otkazvah i se zabavih malko i toi prodylji napred...vlqzoh v edin golqm magazin i 6to se uverih, 4e go nqma, si prodyljih pytq, dokato toi ne izleze ot edna uli4ka blizo do avtobusnata spirka i ne me zadyrpa i...:~( i v sledstvie na tova si dokarah kup bolesti i ujasni spomeni anorexiq bezsynni no6ti abe be6e ujasno.Edni policai edno 4udo i vse pak ne go hvanaha toq psihopat...ta zatova napisah, 4e bih gi ubila takiva oligofreni
ve4e dori ne se pritesnqvam da govorq zatova, za6toto sym se primirila, a i po4ti vsi4ki poznati i blizki i rodnini me pitat razni raboti, a nai-ve4e priqtelite, koito vsy6nost ne sa mi priqteli de...
Mila, tfa k0et0 si prejivqla sigurnu e bil0 g0lqm 60k! Ne bih g0 p0jelala daje za nai-g0lemiq si vrag!
Az jiveq d0 edna g0ri4va v STZ - Aqzm0t0 kydet0 p0st0qnn0 ima 4ikidjii i ped0fili! Mn pyti sa me g0nili na pryv p0gled n0rmalni myje!
0ba4e vednyj kakt0 si ti4ah p0 aleqta i nqkyf sy6t0 ti4a i be6e s kysi pantal0nki i si izvadi 0naq rauta 0t dj0ba i .... p04na da me psuva i nqkyf trygna kym mene 0ba4e az trenirah leka atletika i se 0ttyrvah! Ina4e ... ne znam kf0 6tqh da praq s 0petnen0 minal0 :(
I sq pitate dali im bih dala 2ri 6ans ??? Ami v seki slu4ai patakite im ne izlizat sami prez dj0b0vete a te si gi vadqt! I kakt0 pri 6arkata 0stavat belezi taka i pri psihi4nite zab0lqvaniq :idea:

sladka_blondi
09-01-2005, 14:56
Az takia pedofili ne gi bih zatvori, a naprao bih gi ubila...qvno 6te razkazvam...zna4i predi dosta vreme mai minaloto lqto se pribirah ot fitnes i kakto si vyrvq az po centyra, nqkyv dqdo ama bukvalno si be6e dqdo po4va da ma zagovarq i az sa dyrpam.Toi be6e nqkyv s koprinen pantalon i koprinena riza, ama ina4e be6e po4ti bez kosa i po-nisyk ot mene...i toi vika ai na kafe, a az ne ta ne.Toi mnogo nastoqva6e, no az otkazvah i se zabavih malko i toi prodylji napred...vlqzoh v edin golqm magazin i 6to se uverih, 4e go nqma, si prodyljih pytq, dokato toi ne izleze ot edna uli4ka blizo do avtobusnata spirka i ne me zadyrpa i...:~( i v sledstvie na tova si dokarah kup bolesti i ujasni spomeni anorexiq bezsynni no6ti abe be6e ujasno.Edni policai edno 4udo i vse pak ne go hvanaha toq psihopat...ta zatova napisah, 4e bih gi ubila takiva oligofreni
ve4e dori ne se pritesnqvam da govorq zatova, za6toto sym se primirila, a i po4ti vsi4ki poznati i blizki i rodnini me pitat razni raboti, a nai-ve4e priqtelite, koito vsy6nost ne sa mi priqteli de...
E,i az 6te spodelq moqta istoriq.Pri men slu4aqt be6e v u4ili6te.Edin ot paza4ite ot Egida ni kupuva6e 6okoladi na men i na o6te 4-5 momi4eta i edin den (togava bqhme vtora smqna)az trugnah da si trugvam i bqh sami4ka,za6toto priqtelkite mi bqha gore v staqta,za6toto praveha klasno ili kontrolno i o6te ne bqha svur6ili.I paza4a doide celuna me po buzata i me opipa po takuv na4in,4e prosto mi se povdiga i napravo ne iskam da si spomnqm.Sled tova kazah parvo na priqtelkite mi da se pazqt ot nego.Prosto mu pokazah na tozi pedofil,4e trqbva da znae s koi si ima rabota i 4e ne me e strah ot nego i toi tova go razbra.Oba4e mnogo sujalqvam,4e ne kazah na cqloto u4ili6te,na direktora ili na koito trqbva.I sled 2-3 meseca toi sam si napusna.
Vupreki,4e tova be6e dosta otdavna,az gledam da ne mu obru6tam osobenno vnimanie.No vinagi 6te mrazq pedofilite i mnenieto mi nqma da se promeni. :x

nenuTy
09-01-2005, 15:22
primerno ako e iznasilil ili ubil dete direktno trqbva da go pratqt na stola...za takiva hora daje smurtnata prisuda e leka

sladka_blondi
09-01-2005, 15:40
To puk na6to pravosudie e edno takova... :x

Iliqn4eto
09-01-2005, 16:49
az puk mislq che kolkoto i da obejdava che nqma da go napravi poveche....vse nqkoga 6te otkachi i 6te go napravi! tva kato " vulka kozinata si meni , no nrava NE "
Napylno sym syglasna :!: Nikoga ne mojem da sme sigurni v iskrenostta mu...pyk dori da ne go iska tova e kato psihi4nite zabolqvaniq-trudno se kontrolira...vse pak stava duma za DECA :!: :!: :!:
Nqmam protiv na takiva hora da se pomaga, dobre, neka ne sa v zatvor a specializirano zavedenie kydeto 6te im se pomogne da se lekuvat i t.n., no pak s ohrana i 6te im byde nazna4avano po sydeben pyt...edin vid pak zatvor samo 4e s psiholozi...kakto i da e vajnoto e da ne sa na svoboda i decata da jiveqt bezgrijno detstvoto si a roditelite im da bydat spokoini :!: :!:



Прави сте,така си е ... но все пак и те са хора,а като се лекуват в такива заведения,дали па няма да откачат,че ги държат като затворници,изолирани от света...и след като излязат,па отначало да почнат