PDA

View Full Version : anorexiq



anorexiq_f
08-31-2005, 19:23
hora plssssss iskam da sam anoreksi4ka!Ako ima hora koito sa bolni ot anoreksiq neka da pi6at tuk za6toto i az iskam molq viiiiii!Daite nqkakva informaciq kak da stana spe6no mi e naistina...:(

Impulse
08-31-2005, 19:31
Ti ili se podigrava6 s nas, ili si bolna, za da iska6 tova.
A sled kato go iska6, zna4i znae6 kakvo e anoreksiq i kak se poqvqva, togava za6to pita6 nas?!

^FaiNt^F
08-31-2005, 19:33
Awe momi4e ti luda li si :?: :?: :?: :!: :!: :?: :?: :!:
Iskala da byde anoreksi4ka :shock: :shock: po-typo ne6to ne beh 4uvala otdavna :!: Ako ima6 problemi s nadnormeno teglo ima kyde kyde po polezni i efektivni metodi ot tfa :!: :? Horata se 4udat kak da se izbavqt a taq tuka anoreksi4ka 6e stava :!: :x Se edno az da iskam da sym psihi4no bolna 6oto tfa si e bolest na psihikata :!: :!: Ti si qko zle ako misli6 4e s tva 6si re6i6 problemite :!:

FlowerinesS
08-31-2005, 19:38
... май няма нужда да ти казвам , че си изпушила тотално ..но както и да е
не знаеш ли как се става?
или наистина тва е няква подигравка!

anorexiq_f
08-31-2005, 19:41
ako nqmate kak da mi pomognete prosto ne pi6ete.S anoreskiqta 6te re6avam dosta problemi.Ne sym s nadnormeno teglo-teja 54 i sam visoka 167 no prosto mi trqbva taq bolest

BSB
08-31-2005, 19:41
Ти си луда!!!Та анорексията води до смърт и много рядко се лекува успешно!Осъзнай се! :!: :!: :!:

SeXy^GiRl
08-31-2005, 19:53
Или ни се подиграваш или имаш нужда от психиатър не анорексия..

FlowerinesS
08-31-2005, 19:54
трябва ти такава болест???!
ще разкажеш ли защо ти е , ако не е тайна де..

slim_shady_lady
08-31-2005, 19:56
Ти си тотално НЕ ДОБРЕ!!! Комплекси с теглото си ли имаш че искаш чак до там да стигнеш??? :shock: :shock: :shock: Такива хора не ги разбирам! Тва е направо ужасно,не мога да си представя как може само през ум да ти мине,пък камо ли да си го поставиш за цел! :shock: По-добре недей,како,по-добре недей :lol:

ТОТАЛНА ПОДИГРАВКА С ФОРУМЦИТЕ! :evil:

Soul^Fly^F
08-31-2005, 20:02
Abe hora, ne sa zaqjdaite s momi4eto.Qvno si ima problemi.Az napylno q razbiram, 6tot sym minala po toq pyt i tq edva li se podigrava s nqkoi ot vas ili ot nas ne znam to4no kak da sa izrazq.Naistina e super kofti i gadno da se stiga do anorexiq, no qvno ima za6to...nqma da ti davam syveti anorexiq_f, 6tot e po-dobre za teb, a i tuka forumcite 6i ma ubiqt mai
p.s. i kilata sa ti ok, i viso4inata, taka 4e ako e zaradi tegloto, nqma smisyl

илейн
08-31-2005, 20:03
теглото на страна...но ако искаш да ти окапе косата,да ти изгният зъбите и органите ти да заприличат на повръщано-тогава давай!ако го искаш проблема си е твой....и успех в заприличването на мумия!изкала го тя....ама после да не пищиш!баси глупавите хора има на тоя свят... :shock:

илейн
08-31-2005, 20:04
Abe hora, ne sa zaqjdaite s momi4eto.Qvno si ima problemi.Az napylno q razbiram, 6tot sym minala po toq pyt i tq edva li se podigrava s nqkoi ot vas ili ot nas ne znam to4no kak da sa izrazq.Naistina e super kofti i gadno da se stiga do anorexiq, no qvno ima za6to...nqma da ti davam syveti anorexiq_f, 6tot e po-dobre za teb, a i tuka forumcite 6i ma ubiqt mai
p.s. i kilata sa ti ok, i viso4inata, taka 4e ako e zaradi tegloto, nqma smisyl


така ли се решават проблеми?напротив....тогава проблемите стават много повече....

08-31-2005, 20:08
Abe hora, ne sa zaqjdaite s momi4eto.Qvno si ima problemi.Az napylno q razbiram, 6tot sym minala po toq pyt i tq edva li se podigrava s nqkoi ot vas ili ot nas ne znam to4no kak da sa izrazq.Naistina e super kofti i gadno da se stiga do anorexiq, no qvno ima za6to...nqma da ti davam syveti anorexiq_f, 6tot e po-dobre za teb, a i tuka forumcite 6i ma ubiqt mai
p.s. i kilata sa ti ok, i viso4inata, taka 4e ako e zaradi tegloto, nqma smisyl


така ли се решават проблеми?напротив....тогава проблемите стават много повече....
e, da, ama v edin moment na 4ovek mu pisva i si kazva: 'mi mainata mu na vsi4ko' i ne go e grija hi4 za anorexiq, hi4 za zdrave i po4va da ne namira smisyl vyv vsi4ko i kat si naviva razni raoti staa o6te po-zle, taka 4e...ae kofti si e naistina, ma nii kvo mojem da naprai?!Sq momi4eto sigurno i nas 6i na namrazi i 6i na psuva, 6tot izob6to ne i pomagame, nito i vlizame v polojenieto...oh, na taq tema prosto ma e strah da davam kompetentno mnenie...sorry

Soul^Fly^F
08-31-2005, 20:10
ups tva gore bqh az

Ryan
08-31-2005, 20:17
Sled Vsqko qdene si Burkash v Ustata da povrashtashie polo4vash.Oba4e sam nqko tupo par4e moji da go narpavi tva moita sasedka,E bolna ot tva ako e vidish na ko mqsa naprvo0 ne znam edni soleti da hapni i ve4e organizma sam po4va da si povraashta.ti se reshavash

bulgarche
08-31-2005, 20:23
Ибахти болните мозъци дето имало на тоз всят

илейн
08-31-2005, 21:01
Abe hora, ne sa zaqjdaite s momi4eto.Qvno si ima problemi.Az napylno q razbiram, 6tot sym minala po toq pyt i tq edva li se podigrava s nqkoi ot vas ili ot nas ne znam to4no kak da sa izrazq.Naistina e super kofti i gadno da se stiga do anorexiq, no qvno ima za6to...nqma da ti davam syveti anorexiq_f, 6tot e po-dobre za teb, a i tuka forumcite 6i ma ubiqt mai
p.s. i kilata sa ti ok, i viso4inata, taka 4e ako e zaradi tegloto, nqma smisyl


така ли се решават проблеми?напротив....тогава проблемите стават много повече....
e, da, ama v edin moment na 4ovek mu pisva i si kazva: 'mi mainata mu na vsi4ko' i ne go e grija hi4 za anorexiq, hi4 za zdrave i po4va da ne namira smisyl vyv vsi4ko i kat si naviva razni raoti staa o6te po-zle, taka 4e...ae kofti si e naistina, ma nii kvo mojem da naprai?!Sq momi4eto sigurno i nas 6i na namrazi i 6i na psuva, 6tot izob6to ne i pomagame, nito i vlizame v polojenieto...oh, na taq tema prosto ma e strah da davam kompetentno mnenie...sorry

е то тогава в тоя случай като не и пука от нищо...по-добре да се гръмне!по-добре бърза смърт,отколкото бавна и мъчителна...защото това да искаш да си болен от анорексия си е равносилно на самоубийство...

CVETELLINA
08-31-2005, 21:16
ти или си луда или нямам логично др обясненеие! :shock: :shock: :shock: а знаеш ли изобщо че от анорексия може да се умре,ти тва ли искаш? :shock: :shock: :shock:

lady_miss
08-31-2005, 21:25
Каквото и да се е случило-анорексията не е решение-това е още един ОГРОМЕН проблем от които освен че ще приличаш на...няма да имаш сили за нищо...и освен това организма ти :x :x :x Не го прави след време ще съжаляваш :!: И ако случайно се ебаваш-СПРИ,защото това е много сериозно нещо с което шега не бива :!:

machoka
08-31-2005, 21:32
Добър вечер,

Считам, че темата не е подходяща, за това я спирам.