PDA

View Full Version : 10 - те най - секси неща за вас



Impulse
08-31-2005, 19:43
Вчера гледах едно филмче и там подредиха техните 10 най-секси неща. Подредила съм ги от 1 към 10 място. Интересно ми е да видя пък за вас кое е най-секси нещото :lol:
А ако имате свой топ 10 го споделете :wink:

Soul^Fly^F
08-31-2005, 19:45
Az sym za kitara i parfium

Malko^Momiche
08-31-2005, 19:51
Май джакузито, щото е изпитана тръпка :wink:

DeSsi
08-31-2005, 19:54
Аз съм за любовното писмо но по-скоро то е най-романтичното

SeXy^GiRl
08-31-2005, 19:56
Гласувах за джакузито. Струва ми се наистина най-sexy :)

LilYofTh3vaLleY
08-31-2005, 19:57
opredeleno parfium :roll: :)

sladka_blondi
08-31-2005, 20:08
Bananut rulira.Toi e nai-sexy :o

Ryan
08-31-2005, 20:12
Bih predpo4el ve4erq na sveshti Lubov na 4ershafi ot koprina i shampansko v djakuzito :wink:

slim_shady_lady
08-31-2005, 20:14
Парфюм според мен :D

exotic^f
08-31-2005, 20:17
az sum za djakuzito :wink:

Breakaway``
08-31-2005, 20:17
Китара :) Може и парфюм... но все пак гласувам за китара ;)

Twista
08-31-2005, 20:21
Ами аз гласувам за спортните коли, защото... Ами смятам, че си е секси една мадама да излезе от едно SLK или Z4.

bulgarche
08-31-2005, 20:25
Танго

08-31-2005, 20:33
nikude ne otkrih
GOLQMA I VLAJNA PUTKA V LICETO

Eleonora
08-31-2005, 20:34
koprina :wink:

Swinkenhoffer
08-31-2005, 20:51
http://www.espguitars.co.jp/gallery/alexi/1.jpg http://www.rolandus.com/images/products/keyboards_synths/XV-88_md.gif

CVETELLINA
08-31-2005, 21:20
аз гласувах за корина струва ми се най-sexy
:D :D :D :wink:

cannabinoid
08-31-2005, 21:24
Коприната :D

GeRyTo
08-31-2005, 21:27
И аз съм за коприна ;)

stereophonix
08-31-2005, 21:30
uniforma i parfum

Грахче
08-31-2005, 21:35
абе, ако питате мен тия неща не са кой знае колко секси :-/ или поне на мен не ми се виждат такива. но в крайна сметка бих ги подредила по следния начин :

парфюм
танго
коприна
спортна кола
банан
джакузи
дълга коса
китара
любовно писмо
свещи

:wink:

miloto_girl_4e
08-31-2005, 23:17
парфюм :D

LunaTriCk
08-31-2005, 23:31
това е истината:
http://www.celebwelove.com/Elisha_Cuthbert/Elisha_Cuthbert.jpg

ycMuBkaTa
08-31-2005, 23:55
аз гласувах за тангото-преди ходех на танци и съм им фенка по принцип и знам колко еротичен може да бъде един танц :wink:

Sportexz
09-01-2005, 00:03
Абе много тъпа тема - какво секси има в един банан. За мен банана не е секси, а е вкусен.
И със другите неща е така - парфюм може както и да е секси така може и да ти е страшно противен.

^I don't give a fuck^
09-01-2005, 00:04
А кое е сексито на една китара ? :shock: :shock:
Ако някой ми обясни...ще съм му много благодарна :shock:

GLeZoRanA
09-01-2005, 00:31
em za mene nai sexy ne6tata sa Djakuzi Sportna Kola i Sveshti :wink:

09-01-2005, 01:10
За мене пък са купищата трупове и литрите кръв!

09-01-2005, 01:52
Ами аз гласувам за спортните коли, защото... Ами смятам, че си е секси една мадама да излезе от едно SLK или Z4.
Абе вие жените май верно не различавате други коли освен мерцедес и БМВ :lol: .

09-01-2005, 02:08
Парфюма, като бах влюбен в бившата ми тя винаги ходеше с един и същи парфюм, и примерно аз съм някъде далече от нея и си имам неква работа и усетя някакъв аромат подобен на нейния - веднага забравям за какво мисля и потъвам в некви фантазии докато гледам облаците :lol: некви приятели ме питат кво бе кво стана а аз седя и си блея :P .

eXoti4nia
09-01-2005, 03:18
Парфюма, като бах влюбен в бившата ми тя винаги ходеше с един и същи парфюм, и примерно аз съм някъде далече от нея и си имам неква работа и усетя някакъв аромат подобен на нейния - веднага забравям за какво мисля и потъвам в некви фантазии докато гледам облаците :lol: некви приятели ме питат кво бе кво стана а аз седя и си блея :P .
И аз така брат :roll:

SHTE_Te_HVANA
09-01-2005, 04:33
az sam za jakuzi i parfium...

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 08:10
Вчера гледах едно филмче и там подредиха техните 10 най-секси неща. Подредила съм ги от 1 към 10 място. Интересно ми е да видя пък за вас кое е най-секси нещото :lol:
А ако имате свой топ 10 го споделете :wink:
Qvn0 ne si razbrala kf0 p0drejdat 6t0t0 p0i4et0 0t tiq ne6ta sami p0 sebe si ne m0gat da bydat sexy! Sigurnu sa p0drejdali 10-te nai-r0manti4ni ne6ta! :) V takyf slu4ai az izbiram Liub0vn0t0 pism0 ;)

Twista
09-01-2005, 08:14
Ами аз гласувам за спортните коли, защото... Ами смятам, че си е секси една мадама да излезе от едно SLK или Z4.
Абе вие жените май верно не различавате други коли освен мерцедес и БМВ :lol: .
Хехе, не, просто за тях се сетих първо. :lol: Но не мога да отрека, че доста хващат окото на момичетата(поне ако са като мен и се възхищават на колите). Верно има и други марки, но... :roll: :wink:

e_l_i_z_a
09-01-2005, 08:17
свещи.

Impulse
09-01-2005, 10:54
Вчера гледах едно филмче и там подредиха техните 10 най-секси неща. Подредила съм ги от 1 към 10 място. Интересно ми е да видя пък за вас кое е най-секси нещото :lol:
А ако имате свой топ 10 го споделете :wink:
Qvn0 ne si razbrala kf0 p0drejdat 6t0t0 p0i4et0 0t tiq ne6ta sami p0 sebe si ne m0gat da bydat sexy! Sigurnu sa p0drejdali 10-te nai-r0manti4ni ne6ta! :) V takyf slu4ai az izbiram Liub0vn0t0 pism0 ;)

Absoliutno sym razbrala :wink: Naistina, pove4eto ot ne6tata mogat da se smqtat za romanti4ni, no prosto za tqh tova be6e klasaciqta na 10-te nai-sexy ne6ta.
I filma go gledah po Discovery.

SineOkata_P
09-01-2005, 11:00
parfium

DeSsi
09-01-2005, 11:50
Вчера гледах едно филмче и там подредиха техните 10 най-секси неща. Подредила съм ги от 1 към 10 място. Интересно ми е да видя пък за вас кое е най-секси нещото :lol:
А ако имате свой топ 10 го споделете :wink:
Qvn0 ne si razbrala kf0 p0drejdat 6t0t0 p0i4et0 0t tiq ne6ta sami p0 sebe si ne m0gat da bydat sexy! Sigurnu sa p0drejdali 10-te nai-r0manti4ni ne6ta! :) V takyf slu4ai az izbiram Liub0vn0t0 pism0 ;)

A taka.Nie sme romantichnite dushi na foruma ;) I az sym glasuvala za pismoto

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 11:54
Вчера гледах едно филмче и там подредиха техните 10 най-секси неща. Подредила съм ги от 1 към 10 място. Интересно ми е да видя пък за вас кое е най-секси нещото :lol:
А ако имате свой топ 10 го споделете :wink:
Qvn0 ne si razbrala kf0 p0drejdat 6t0t0 p0i4et0 0t tiq ne6ta sami p0 sebe si ne m0gat da bydat sexy! Sigurnu sa p0drejdali 10-te nai-r0manti4ni ne6ta! :) V takyf slu4ai az izbiram Liub0vn0t0 pism0 ;)

A taka.Nie sme romantichnite dushi na foruma ;) I az sym glasuvala za pismoto
Da we nie 6te spasim sveta!!!

sherry
09-01-2005, 12:00
parfum! :D
spodelqm mnenieto na oyama-daden aromat 4esto moje da ni se nabie v saznanieto i po-kasno da si napomnq za lubimiq 4ovek :wink:

morsmordre
09-01-2005, 12:52
parfum! :D
spodelqm mnenieto na oyama-daden aromat 4esto moje da ni se nabie v saznanieto i po-kasno da si napomnq za lubimiq 4ovek :wink:

Ами..Така е, наистина - всъщност при мен е малко странно - когато ми мирише на най-добрата ми приятелка, тя всъщност си мисли за мен :roll: Или аз си мисля за нея - нз кое е по-правилно :roll:

Аз гласувах за ДЪЛГА КОСА!Направо съм маниак на тема коса!Мн обичам дълги прави черни коси или дълга къдрава естествено червена коса! :D :twisted: Ауу, полудявам!

nenuTy
09-01-2005, 12:53
prosto po-qko ne6to ot djakuzi s gadjeto v nego nqma

lapenceto_f
09-01-2005, 13:09
SPORTNI KOLI :P

ThePainIsReaL
09-01-2005, 21:41
И парфюмът си е яко ..но аз гласувах за коприна.Адски секси ми се струва любов в/у копринени чаршафи.Ам :roll: ..като се замисля,май че по-скоро ще е романтично,ама няма нищо.

SummeRLove08
09-01-2005, 22:17
За мен парфюмът е едно от 10те най-секси неща специално у момчето.

devil4e
09-01-2005, 22:29
Джакузиииииииии

09-02-2005, 14:37
униформа
черни дрехи
кожени дрехи
мирис на остър одеколон
студено и строго изражение

П.С.Не сте познали-не си падам по садо-мазо и хард изпълненията.Просто това ми е вкуса.

Sinister_Doll
09-02-2005, 14:54
Kitara i Parfum... Poneje i az svirq na kitara i mi e nqkvo super qko da vidq mom4e s kitara, mn sexy! A za parfum, samo ako e 212! Obi4am 212!!!

Lynx
07-03-2006, 20:10
Според мен лично е дългата коса :)

ErinEverly
07-03-2006, 20:11
Гласувах за дълга коса. Няма по-секси нещо от момче с дълга руса коса...

Dharma
07-03-2006, 20:12
tango

priti_kiti
07-03-2006, 20:27
парфюм и свещи :lol:

07-03-2006, 20:29
Гласувах за дълга коса. Няма по-секси нещо от момче с дълга руса коса...
:-&
That's so fuckin' gay...

GET YA HAIR CUT!

xOtkiSsSs
07-03-2006, 20:33
Мм аз гласувах за джакузито .. като си помисля само кви неща могат да се случат .. :)

Boot
07-03-2006, 20:39
Погледа ми моментално падна върху "китара" и няма как да не го цъкна като в мозъка ми изникнаха култови сексапилни гледки:
http://www.musamaailma.fi/sivukuvat/allu.jpg
http://www.nrk.no/img/324147.jpeg
http://www.the-fuze.com/images/mar45.jpg
http://www.helloween.cz/Skupina/sascha2.jpg

ErinEverly
07-03-2006, 20:45
Гласувах за дълга коса. Няма по-секси нещо от момче с дълга руса коса...
:-&
That's so fuckin' gay...

GET YA HAIR CUT!

А, вече полът се определя от косата и дрехите. Добре, де, не полът. Но да изредим няколко известни гейиве - Джон Бон Джови (с 3 деца и съпругА), Стивън Тейлър (Елизабет Тейлър мисля че не се е родила от хомосексуална връзка), Аксел Роуз (ходил с един от най-известните модели по онова време - Стефани Сиймор, и бивш съпруг на Ерин Евърли, която ми прилича на жена), Соул Хъдсън, познат като Слаш (с 1 дете, една бивша съпруга и една настояща), Дъф МакКагън с реално има Майкъл МакКаган (с настояща съпруга, 1 или 2 бивши, и 2 деца), Дани Филт (с приятелкА и 1 дете) и т.н. Хем с дълги коси, хем със съпруги, хем хомосексуални, малко странно ми звучи...

И едни хетеросексуални мъже да изброим - Джордж Майкъл (с къса коса), Елтън Джон (с къса коса), Фреди Меркюри (по-късно с къса коса) и т.н. Сексуалната ориентация мисля че не зависи от косата, незнам ти как мислиш.

TikvenaElhichka
07-03-2006, 21:08
Китара и както каза преди мен ErinEverly :
Няма по-секси нещо от момче с дълга руса коса...

the_o.c_girl
07-03-2006, 21:12
коприна+свещи
2 плаж+залез
3 камина и любим човек аз малко романтика,ама карай

WILD__BOY
07-03-2006, 21:14
Мноо ме кефят жени , които могат да караб бързи спортни коли и то не като зайци.

girlpower
07-03-2006, 21:15
джакузи и коприна

guAMaHT
07-03-2006, 21:22
спортните коли :-D

LuCkY_YoU
07-03-2006, 21:22
glasuvah za dulga kosa :)

i'm so excited!
07-03-2006, 22:38
ооо парфюм...определено... другите са някак толкова материални... а парфюма е както се казва, не можеш да го видиш, но можеш да го усетиш :-D

07-03-2006, 22:58
Гласувах за дълга коса. Няма по-секси нещо от момче с дълга руса коса...
:-&
That's so fuckin' gay...

GET YA HAIR CUT!

А, вече полът се определя от косата и дрехите. Добре, де, не полът. Но да изредим няколко известни гейиве - Джон Бон Джови (с 3 деца и съпругА), Стивън Тейлър (Елизабет Тейлър мисля че не се е родила от хомосексуална връзка), Аксел Роуз (ходил с един от най-известните модели по онова време - Стефани Сиймор, и бивш съпруг на Ерин Евърли, която ми прилича на жена), Соул Хъдсън, познат като Слаш (с 1 дете, една бивша съпруга и една настояща), Дъф МакКагън с реално има Майкъл МакКаган (с настояща съпруга, 1 или 2 бивши, и 2 деца), Дани Филт (с приятелкА и 1 дете) и т.н. Хем с дълги коси, хем със съпруги, хем хомосексуални, малко странно ми звучи...

И едни хетеросексуални мъже да изброим - Джордж Майкъл (с къса коса), Елтън Джон (с къса коса), Фреди Меркюри (по-късно с къса коса) и т.н. Сексуалната ориентация мисля че не зависи от косата, незнам ти как мислиш.
Уау ти си приела на сериозно скормната ми заядка. Страхотно. И господи какво ми изреждаш тия нещастници, като Ози, Куупър и Дий Снайдер са най-великите в жанра. Точка.

`Death`Whore`
07-03-2006, 23:00
Дълга коса, китара и танго.

SeXyTo_f
07-03-2006, 23:25
koprina :wink: :D

teenkopele
07-04-2006, 10:19
Дълга коса, свещи и парфюм. :wink:

rusalkata_
07-04-2006, 12:10
И аз съм за коприна ;)

и аз съм ЗА коприната! :-D

In4iTu_
07-04-2006, 12:24
Bih predpo4el ve4erq na sveshti Lubov na 4ershafi ot koprina i shampansko v djakuzito :wink:
Много добре казано :wink:

ErinEverly
07-04-2006, 14:27
Гласувах за дълга коса. Няма по-секси нещо от момче с дълга руса коса...
:-&
That's so fuckin' gay...

GET YA HAIR CUT!

А, вече полът се определя от косата и дрехите. Добре, де, не полът. Но да изредим няколко известни гейиве - Джон Бон Джови (с 3 деца и съпругА), Стивън Тейлър (Елизабет Тейлър мисля че не се е родила от хомосексуална връзка), Аксел Роуз (ходил с един от най-известните модели по онова време - Стефани Сиймор, и бивш съпруг на Ерин Евърли, която ми прилича на жена), Соул Хъдсън, познат като Слаш (с 1 дете, една бивша съпруга и една настояща), Дъф МакКагън с реално има Майкъл МакКаган (с настояща съпруга, 1 или 2 бивши, и 2 деца), Дани Филт (с приятелкА и 1 дете) и т.н. Хем с дълги коси, хем със съпруги, хем хомосексуални, малко странно ми звучи...

И едни хетеросексуални мъже да изброим - Джордж Майкъл (с къса коса), Елтън Джон (с къса коса), Фреди Меркюри (по-късно с къса коса) и т.н. Сексуалната ориентация мисля че не зависи от косата, незнам ти как мислиш.
Уау ти си приела на сериозно скормната ми заядка. Страхотно. И господи какво ми изреждаш тия нещастници, като Ози, Куупър и Дий Снайдер са най-великите в жанра. Точка.

Е са... Аз не ти ги изреждам по стилове, а по коса. За Ози не се сетих, Алис Куупър не съм сигурна че някоя го е зела, а последния не съм го и чувала. А твоята догадка беше толкова тъпа, че просто трябва да се скрииеш някъде от срам.

07-04-2006, 14:45
spored men koprinata

07-04-2006, 14:47
Гласувах за дълга коса. Няма по-секси нещо от момче с дълга руса коса...
:-&
That's so fuckin' gay...

GET YA HAIR CUT!

А, вече полът се определя от косата и дрехите. Добре, де, не полът. Но да изредим няколко известни гейиве - Джон Бон Джови (с 3 деца и съпругА), Стивън Тейлър (Елизабет Тейлър мисля че не се е родила от хомосексуална връзка), Аксел Роуз (ходил с един от най-известните модели по онова време - Стефани Сиймор, и бивш съпруг на Ерин Евърли, която ми прилича на жена), Соул Хъдсън, познат като Слаш (с 1 дете, една бивша съпруга и една настояща), Дъф МакКагън с реално има Майкъл МакКаган (с настояща съпруга, 1 или 2 бивши, и 2 деца), Дани Филт (с приятелкА и 1 дете) и т.н. Хем с дълги коси, хем със съпруги, хем хомосексуални, малко странно ми звучи...

И едни хетеросексуални мъже да изброим - Джордж Майкъл (с къса коса), Елтън Джон (с къса коса), Фреди Меркюри (по-късно с къса коса) и т.н. Сексуалната ориентация мисля че не зависи от косата, незнам ти как мислиш.
Уау ти си приела на сериозно скормната ми заядка. Страхотно. И господи какво ми изреждаш тия нещастници, като Ози, Куупър и Дий Снайдер са най-великите в жанра. Точка.

Е са... Аз не ти ги изреждам по стилове, а по коса. За Ози не се сетих, Алис Куупър не съм сигурна че някоя го е зела, а последния не съм го и чувала. А твоята догадка беше толкова тъпа, че просто трябва да се скрииеш някъде от срам.
Хаха мен ли трябва да ме е срам? Не аз се водя за големия рокаджия и да не знам кой е фронтменът на Twisted Sister.

ErinEverly
07-04-2006, 15:00
Гласувах за дълга коса. Няма по-секси нещо от момче с дълга руса коса...
:-&
That's so fuckin' gay...

GET YA HAIR CUT!

А, вече полът се определя от косата и дрехите. Добре, де, не полът. Но да изредим няколко известни гейиве - Джон Бон Джови (с 3 деца и съпругА), Стивън Тейлър (Елизабет Тейлър мисля че не се е родила от хомосексуална връзка), Аксел Роуз (ходил с един от най-известните модели по онова време - Стефани Сиймор, и бивш съпруг на Ерин Евърли, която ми прилича на жена), Соул Хъдсън, познат като Слаш (с 1 дете, една бивша съпруга и една настояща), Дъф МакКагън с реално има Майкъл МакКаган (с настояща съпруга, 1 или 2 бивши, и 2 деца), Дани Филт (с приятелкА и 1 дете) и т.н. Хем с дълги коси, хем със съпруги, хем хомосексуални, малко странно ми звучи...

И едни хетеросексуални мъже да изброим - Джордж Майкъл (с къса коса), Елтън Джон (с къса коса), Фреди Меркюри (по-късно с къса коса) и т.н. Сексуалната ориентация мисля че не зависи от косата, незнам ти как мислиш.
Уау ти си приела на сериозно скормната ми заядка. Страхотно. И господи какво ми изреждаш тия нещастници, като Ози, Куупър и Дий Снайдер са най-великите в жанра. Точка.

Е са... Аз не ти ги изреждам по стилове, а по коса. За Ози не се сетих, Алис Куупър не съм сигурна че някоя го е зела, а последния не съм го и чувала. А твоята догадка беше толкова тъпа, че просто трябва да се скрииеш някъде от срам.
Хаха мен ли трябва да ме е срам? Не аз се водя за големия рокаджия и да не знам кой е фронтменът на Twisted Sister.

Добре, в глем метъла не съм много навътре, а и малко слушам Туистед, но знам за кого става въпрос. Знаеш неговия, да, ама на колко други групи знаеш, а??? Аз може да се водя за рокаджийка, но в рока има много стилове и някои от тях не слушам. Натисни тук, за да видиш. (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_rock_genres). Мислиш ли че слушам всички видове??? Аз слушам определени видове. Не мога да ги знам сички видове, всички групи, всички изпълнители, всички песни и т.н. Много си се объркал, ако мислиш така.

mai4ka_91
07-04-2006, 15:11
opredelono edna sportna kola mi izglejda mn seksi MmMmMmM

07-04-2006, 17:24
ErinEverly, не съм казал, че е задължително да ги слушаш, ама Туистед са си емблематична група не само за ГЛЕМ рока ами за рока като цяло, тъй, че да не знаеш дори малко за тях е смешно. Не можеш да се биеш в гърдите, че слушаш реге и да не знаеш кой е Judge Dredd, примерно.

ErinEverly
07-04-2006, 19:32
ErinEverly, не съм казал, че е задължително да ги слушаш, ама Туистед са си емблематична група не само за ГЛЕМ рока ами за рока като цяло, тъй, че да не знаеш дори малко за тях е смешно. Не можеш да се биеш в гърдите, че слушаш реге и да не знаеш кой е Judge Dredd, примерно.

Тва че са емблематични трябва ли да ме прави тяхна фенка??? И от какво се определя емблематичността??? Знаем кой е кралят на рока - елвис, знаем кой кога е създал определен стил в рока, но това прави ли ги любими на рокаджиите. Респект има, да, но респекта не стига, за да изучиш биографията на групата. Аз си се интересувам от определени групи и си им знам биографиите. Но трябва ли да парадирам с това и да мисля че другите не са истински любители на тази музика, само защото незнаят това, което аз знам??? Аз мога да кажа че, например, Хелоин са емблематични за рока, но това означава ли че ти трябва да си чувал/а песните им??? Много често ми казват че се ограничавам в рока, който слушам, но постепенно започнах да слушам много повече групи и смятам че на най-важните от тоя жанр съм чувала поне една песен, независимо от нейната известност. А и не съм предирала за определението "рокаджийка", в тоя форум ми го лепнаха (Мисля че беше Др. Казимбут или там каквото беше) и сред средата ми също стана така. Не мога да кажа, че това определение не ми харесва, но не съм предирала че знам толкова, колкото би трябвало да знам, за да го притежавам. Както и да е...

Dr. Kazimbutt
07-04-2006, 19:58
А и не съм предирала за определението "рокаджийка", в тоя форум ми го лепнаха (Мисля че беше Др. Казимбут или там каквото беше)
Не съм ти го лепнал аз! :smt018

ErinEverly
07-04-2006, 20:17
А и не съм предирала за определението "рокаджийка", в тоя форум ми го лепнаха (Мисля че беше Др. Казимбут или там каквото беше)
Не съм ти го лепнал аз! :smt018

Е, па не помня кой точно беше. Нещо защитавах рока и някой ми го лепна. Имай впредвид че тогава не съм била с тоя ник...

Boot
07-04-2006, 21:36
Да, ама преди време ти четох някакво мнение, в което заяви "Аз не съм метълка, аз съм рокаджийка" или нещо в тоя дух. Кво се оправдаваш... ?!

ErinEverly
07-05-2006, 00:27
Да, ама преди време ти четох някакво мнение, в което заяви "Аз не съм метълка, аз съм рокаджийка" или нещо в тоя дух. Кво се оправдаваш... ?!

Да, впоследствие си го приех. А и мразя да ме наричат метълка. Както и да е. Идеята ми беше че повярвах че съмтакава, след като на няколко пъти ме нарекоха такава (не говоря само във форума). И досега си вярвам че съм такава, независимо от това вие какво мислите.

rouge
07-05-2006, 00:41
nikude ne otkrih
GOLQMA I VLAJNA p***a V LICETO
аз пък никаде не намерих по-тъп коментар :smt005

ErinEverly
07-05-2006, 01:14
и що тези неща да са най- секси?? :shock:

Абе и аз си мисля че едно приятно усещане не зависи от предмети, но какво да се прави... Секси (ох... колко го мразя тов определение...) е самото преживяване със самия човек. А не банани, кифли и т.н. НО нашето поколение май намира за по-яко нещо някаква си ламарина (кола)... Както и да е...

Boot
07-05-2006, 11:33
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/LSHIC.gif
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/lol1.gif

niki7o
07-05-2006, 11:35
az sum za djakuzi

just_a_kid
07-05-2006, 11:41
Вече си представям картинката:

Спортна кола (Селско Ферари- т.е. Опел Калибра) се движи бавничко по прашните софийски улици... от вътре се вижда как го кара нежно един, дългокос, изрусен "пич" с копринена ризка. Некъпан но за сметка на това щедро полял се с парфюмче, а на стъклото отпред с малко олтарче с иконка и няколко запалени свещи. Обекта на сексапила и мокрите фантазии слиза от колата и забелязваме, че е и с копринен панталон ( има ли такова?? :shock: ), замята си изрусената на кичури коса, хапва на две бързи хапки един банан (сексапилно) и след това вади някаква китара и започва да дрънка нещо наподобяващо чалга, като текста го чете от някакъв омазан лист хартия, който прилича на любовно писмо (да бе да) и пее нещо, за това как щял да ти прави танго в джакузито, бееее батееее...

мухахахаха :twisted:
Ми аз точно за такъв си мечтая... :smt043 :smt082 :smt081 :smt005

`Death`Whore`
07-05-2006, 12:08
Направо ме възбужда да съм във вана с балончета.

Black_Cat
07-05-2006, 12:12
abe edin vibrator i gotovo :smt081

`Death`Whore`
07-05-2006, 12:12
Вие не знаете кой е най-ефикасният афродизиак...даже с него няма нужда да има джакузи, сами ще си го направим - бобец!

ErinEverly
07-05-2006, 12:38
Вече си представям картинката:

Спортна кола (Селско Ферари- т.е. Опел Калибра) се движи бавничко по прашните софийски улици... от вътре се вижда как го кара нежно един, дългокос, изрусен "пич" с копринена ризка. Некъпан но за сметка на това щедро полял се с парфюмче, а на стъклото отпред с малко олтарче с иконка и няколко запалени свещи. Обекта на сексапила и мокрите фантазии слиза от колата и забелязваме, че е и с копринен панталон ( има ли такова?? :shock: ), замята си изрусената на кичури коса, хапва на две бързи хапки един банан (сексапилно) и след това вади някаква китара и започва да дрънка нещо наподобяващо чалга, като текста го чете от някакъв омазан лист хартия, който прилича на любовно писмо (да бе да) и пее нещо, за това как щял да ти прави танго в джакузито, бееее батееее...

мухахахаха :twisted:

Забрави да кажеш че китарата е кухарка, българско производство, бабата на китарите. И е просветена в светото писание от бащата на нашия народ - Азис.

ErinEverly
07-05-2006, 12:41
моятае китара е кухарка Орфей... била е на баща ми и си я обичам... :evil:

Ама не е просветена от Азис, нали? :lol: А и някои хора и такава си нямат (моя милост)

07-05-2006, 12:46
az sam za kitarata

Dr. Kazimbutt
07-05-2006, 12:58
моятае китара е кухарка Орфей... била е на баща ми и си я обичам... :evil:
Антика!

ErinEverly, като нямаш китара - отиваш и си купуваш. Няма да ти падне от небето. :wink:

По темата: за мене най-секси са китарата, дългата коса и хубавият парфюм.

ErinEverly
07-05-2006, 13:00
моятае китара е кухарка Орфей... била е на баща ми и си я обичам... :evil:
Антика!

ErinEverly, като нямаш китара - отиваш и си купуваш. Няма да ти падне от небето. :wink:

По темата: за мене най-секси са китарата, дългата коса и хубавият парфюм.

Хаххах, всичко е възможно. Аз винаги се разхождам с разперени ръце, за да не ми се надраска Маршал-а, като падне :lol: Само се надявам да не падне с усилвателя :lol:

sweet_DENI_f
07-05-2006, 13:21
може би парфюм

648541
07-05-2006, 13:21
parfum :wink:

little_pink
07-07-2006, 12:30
за мен е парфюма.има аромати които горят от страс

IKisseDAGirL
07-07-2006, 16:46
аз съм за парфюма... да не говорим, че като бях на екскурзия в Египет, ни предлагаха да си купим някакъв аромат, който правел жените по-желани и изкусителни за мъжете, обаче само ако го използваш след залез слънце де :P 8) самата Клеопатра го била измислила
малее ся супер ме е яд, че не си взех :D щях да ги побъркам тия момченца ;-) а и наистина действа, щото предлагаха да се пробва, апък и фирмата за тия парфюми я държи някъв роднина на принцеса Даяна

hristina^
07-07-2006, 18:02
lubovno pismo

DarkSanctuary
07-07-2006, 19:24
lubovno pismo
Единствения ефект, който са имали нек'ви 'любовни писма' върху мен е бил да се превивам от смях, препрочитайки ги сама или с френдовете...хуу де, малко е гадно, ама к'во да правя кат' си е смешно! :mrgreen: Бахти, в пети клас примерно минава номера донякъде, но по-натам вече си е идиотско, а и не виждам нищо секси в нек'во писмо с един куп изписани банали и тривиални простотии.... :-s

От изброените неща определено най-секси е дългата коса! Ей, начи като видя някой дългокос младеж и ченето ми провисва до земята. Просто няма нещо, което да ми прави по-голямо впечатление във външния вид на някой човек от дългата коса, разтапям се, подкосявам се, умирам! :smt005 Остава само и да е симпатичен, забавен, интересен, умен, чаровен.....бла бла.....и може да се женим! :smt005
Та, ако тука има някой такъв да се обажда!!! Ако се обадите до 10 мин. получавате напълно безплатно кирка, лопата или тесла по ваш избор, плюс безплатна доставка! :lol:

Пъ.Съ. Ако дрънкате и на китара цена нема да имате :!:

terry
07-07-2006, 19:55
Az sum za koprinata

Dr. Kazimbutt
07-07-2006, 20:10
От изброените неща определено най-секси е дългата коса! Ей, начи като видя някой дългокос младеж и ченето ми провисва до земята. Просто няма нещо, което да ми прави по-голямо впечатление във външния вид на някой човек от дългата коса, разтапям се, подкосявам се, умирам! :smt005 Остава само и да е симпатичен, забавен, интересен, умен, чаровен.....бла бла.....и може да се женим! :smt005
Та, ако тука има някой такъв да се обажда!!! Ако се обадите до 10 мин. получавате напълно безплатно кирка, лопата или тесла по ваш избор, плюс безплатна доставка! :lol:

Пъ.Съ. Ако дрънкате и на китара цена нема да имате :!:
Аз, аз! :lol: :wink:

The Interceptor
07-07-2006, 20:19
да речем дълга коста и любовно писмо :)

honey_reflection
07-07-2006, 21:31
Od tazi lista, izbrah - parfium ;) !

ErinEverly
07-07-2006, 21:38
да речем дълга коста и любовно писмо :)

И като някое момиче ти прави любовен СМС и се надървяш и цял ден си ходиш така, така ли :lol:

RudeBunny
07-07-2006, 22:27
ам от тук избрах коприната .. но спортните коли също са много яки .. ама да слезе от тях някой сладур ..мм ..

DarkSanctuary
07-08-2006, 00:36
ам от тук избрах коприната .. но спортните коли също са много яки .. ама да слезе от тях някой сладур ..мм ..
Пахахаххахахах спортна кола...коооолко секси, направо човек да се подмокри като види някой 'пичага' със спортна кола и възможно най-безвкусния и ДЕБЕЛ селски ланец, но да не ме разбирате погрешно, имах предвид да се подмокри от смях, не от....ааа, сещате се де!!! Уф, че сте ми смотани начи! Спортна кола......мамка му, аз ли съм тъпа, ограничена и смотана или в това няма нищо секси и привлекателно....кола....аааа а, баси извергите дет' сте, честно!!! Убихте всичко детско в мен!!!

Пъ.Съ. Иди на някое автомобилно гробище....много секси обекти ще срещнеш, току виж сте се взели щастливо с някоя ламарина! Амин!

Пъ. Съ. 2 Dr. Kazimbutt, ще се взимаме ли с теб или само така ми мирише?! :lol:

Dr. Kazimbutt
07-08-2006, 00:42
Пъ. Съ. Dr. Kazimbutt, ще се взимаме ли или на мен само така ми мирише?! :lol: [/b]
Може, може. :wink: Само да ми порасне още малко гривата... :lol:

DarkSanctuary
07-08-2006, 00:49
^Оkey, оkey! Задомих се вече, те това е!!! :lol: Отивам сега да се къпа (лъжа естествено, слушам метъл все пак :smt005 ) и 'пея' щастливо под душа! :mrgreen:

Тъм тъм та тъм, тъм тъм та тъм, тъм тъм та тъм, тъм та тъъъъм! - Мда, не се лъжете сватбения марш ще да си припявам! :lol:

`Death`Whore`
07-08-2006, 10:08
А мислех, че аз съм извратена.

_MorTIshA_
07-08-2006, 16:46
определено съм за китарата... ::: \:D/