PDA

View Full Version : школа "Иванови"



adi_crazy
08-31-2005, 20:12
Значи тъй като видях, че половината форум е ходил там, реших да направя тая темичка.Тенкс на хората, която ми отговориха в една друга!Та в тая тема всеки,който се интресува от тях може да пита.Аз съм първа.Значи сдобих се с джи ес ема на Иванов (тенк ю парти_гъръл), ама ако някой ми каже служебен телефон или адресче ще съм много благодарна!

sweezy_girl
08-31-2005, 20:38
mila sk8-a moje da e gr8, no ivanovi 100% NE SA!

adi_crazy
08-31-2005, 21:32
Ол да...sk8 наистина е грейт!
Точно за това разпитвам за тия прослувути Иванови.
+ тфа майка ми иска да ме записва там и ако и помогна с търсенето може да имам възнаграждение :lol:

sweezy_girl
08-31-2005, 21:38
ee tva e qko vuznagrajdenie NOV SK8 x x x x x qko :wink: mi nz ni6to za Ivanovi (no po dobre se otkaji), aide lqgai che e kusno :P

mil4eto_
09-01-2005, 07:10
ee tva e qko vuznagrajdenie NOV SK8 x x x x x qko :wink: mi nz ni6to za Ivanovi (no po dobre se otkaji), aide lqgai che e kusno :P
еми аз вече писах поне 3 пъти мнинието си-ходи на иванови няма да сгрешеш :wink:

party_girl
09-01-2005, 07:19
mila sk8-a moje da e gr8, no ivanovi 100% NE SA!
da we!kato ne si hodila i ne znae6 kvo e ne govori!be6e super qko i stava golqm kupon!samo v na4aloto i v kraq ivanov vi ma4i, ama ina4e e super!!!6e se zapoznae6 s golemi pi4ove i osven tva poznavam edin golqm pi4, koito sq hodi na ivanovi!mn e sladak :wink:
ivanovi sa da best

Eleonora
09-01-2005, 10:44
Az hodih 1 pat i posle se varnah razplakana... :?

E verno 4e se zapoznah s edin sladur... :D :D

sadadasdasda
09-01-2005, 11:33
NQkoi znai li dali ima i v rouse takava 6kola i da mi dade nomer ili adres pls

Eleonora
09-01-2005, 11:57
NQkoi znai li dali ima i v rouse takava 6kola i da mi dade nomer ili adres pls не вярвам,мисля че до там не ходат :wink: :roll: :wink:

09-01-2005, 18:06
q nqkoi ot tezi,koito ste hodili da kaje dali poznava edin Zlatomir,Tomi mu vikame! Toi hodi tam tazi godina 2004/2005!

kurabiika
09-01-2005, 19:34
Някой ще ми обясни ли какво е това????? :roll:

party_girl
09-01-2005, 20:01
q nqkoi ot tezi,koito ste hodili da kaje dali poznava edin Zlatomir,Tomi mu vikame! Toi hodi tam tazi godina 2004/2005!
da, poznavam go!ZLATZETO mu vikahme nie

party_girl
09-01-2005, 20:01
Някой ще ми обясни ли какво е това????? :roll:
koe?

CMA3KA
09-03-2005, 12:04
az ne sam hodil na ivanovi no znam ot priateli 4e tam e ujasno skusvat se ot u4ene davat nekvi zverski doma6ni, koito ne si napi6e doma6noto mu iskat nekvi pari ama prosto ujas :evil: razkazvat igrata na u4enicite i sa nekvi absolutni tapaci zimat qko kinti i o6te iskat za nai-malkoto ne6to. Tva 4e hodi6 tam ne ti garantira 4e 6te nau4i6 ne6to i 4e 6te vleze6 kadeto iska6

09-03-2005, 12:37
И аз мисля като СМАЗКА
Имам много познати, които са ходили там и никой не е останал доволен. Пък ако ви се харчат пари и ви се губи времето - при Иванови ще направите и двете неща успешно.

Eleonora
09-03-2005, 13:19
И аз мисля като СМАЗКА
Имам много познати, които са ходили там и никой не е останал доволен. Пък ако ви се харчат пари и ви се губи времето - при Иванови ще направите и двете неща успешно.НАПЪЛНО СЪГЛАСНА

09-06-2005, 19:39
Dobre de, hora, vse edno - hubava, losha, ama taia shkola ima OGROMNA faida!
Aide niakoi da mi dade koordinati, pls!
eli_slava@mail.bg

borche
09-06-2005, 22:58
Бил съм там за една седмица. Иванов е голям Мошеник. Добре, че баща ми си е малко лудичък ;)

Iako_bebe
09-07-2005, 09:47
Niakoi moje li da mi dade web-site. Ako izob6to imat. A ina4e imam edna priatelka, koiato hodi tam eda godina i vlezna v nemskata gimnazia s PALNO 6 PO VSI4KO! Verno, skasaha ia ot u4ene, no pak ima polza.

borche
09-07-2005, 11:59
Niakoi moje li da mi dade web-site. Ako izob6to imat. A ina4e imam edna priatelka, koiato hodi tam eda godina i vlezna v nemskata gimnazia s PALNO 6 PO VSI4KO! Verno, skasaha ia ot u4ene, no pak ima polza.


Нямат сайт, те са си нелегални ;)

09-07-2005, 16:10
e, da az sashto imam priatelka, koiato beshe tam, skasa si gaza ot zubrene, ama sega si e v anglijskata!...
samo che e zagubila koordinatite im :( , ta ako niakoi bade taka dobar da mi gi dade, shte sam MNOGO blagodarna! :D
kaka_ta@yahoo.com

Eleonora
09-09-2005, 19:48
Те вече имат частно училище,знаете ли...?

mil4eto_
09-10-2005, 14:00
Те вече имат частно училище,знаете ли...?
даам :!: аре някой да даде инфо за него

09-11-2005, 12:02
Те вече имат частно училище,знаете ли...?
даам :!: аре някой да даде инфо за него
te i kursovete 6e se mestqt tam
na4i zona b5 petko mom4ilov nomer 5
kazva se evrostar :)

FOX_IVANOVOV
09-11-2005, 20:13
vob6te ne e taka tam e super kupon tva s u4eneto e vqrno no se svikva a puk tia globi sa Mit :) TAM E NAI QKATA 6KOLA NA SVETA
AKO TI E MNOGO MERAK DA SI PROTIV IVANOVI MI KAJI KUDE JIVEE6 I 6TE TI PROMENIM MNENIETO :twisted:

FlowerinesS
09-12-2005, 06:28
малко съм неориентирана...айде някой да р5азькайе по-подробно за тва чудо...

Eleonora
09-12-2005, 08:21
малко съм неориентирана...айде някой да р5азькайе по-подробно за тва чудо...Ами Школа Иванови-учиш,учиш,...Плаща се супер добре,аз съм била там само 1-път от 9 сутринта до 10 вечерта...Ако нещо те интересува питай :roll: :wink:

FlowerinesS
09-12-2005, 16:47
малко съм неориентирана...айде някой да р5азькайе по-подробно за тва чудо...Ами Школа Иванови-учиш,учиш,...Плаща се супер добре,аз съм била там само 1-път от 9 сутринта до 10 вечерта...Ако нещо те интересува питай :roll: :wink:
ммм..тва като частни уроци , така ли?колко се плаща?уаау толкова мн време..ша ти изпуши мозъка :lol: и тва колко системно ли си ходиш там на уроци или така по 1-2 пъти?

Lilkaгг
09-13-2005, 13:42
Стига бе хора?!Как ще е супер там?Тоя 120 см-ов манияк,е смешен!най добрата ми приятелка сега е там,умно си е момичето,а я правят на луда :( То хубаво да са строги и да има организация,ама не прекалено!
Според мен там трябва да ходят някакви "неспасяеми" случаи,които са адски тъпи,а не умни деца

WILD__BOY
09-13-2005, 21:35
Ол да...sk8 наистина е грейт!
Точно за това разпитвам за тия прослувути Иванови.
+ тфа майка ми иска да ме записва там и ако и помогна с търсенето може да имам възнаграждение :lol:
хаха ... не знае в какво се забъркваш... имам познат там ходи ... вика че е подобие на секта

alegra
09-16-2005, 15:01
Абе Ади къде ще ходиш бе?
Виж кво ти казват хората,ще се побъркаш от учене.
Но както и да е де,твоя си работа :!:

converse
09-16-2005, 15:21
споско при иванови може да не учиш цяла година накрая ви казват темата по литература и ви дават задачите по математика

09-16-2005, 15:38
споско при иванови може да не учиш цяла година накрая ви казват темата по литература и ви дават задачите по математика
taka si e! :wink: :evil:

alegra
09-16-2005, 15:58
Ако верно е така е е*баси нечестното.Така все едно не си изкарал изпита сам и не си заслужил/а оценките си.Пък и не е честно спрямо другите :evil: :evil:

converse
09-16-2005, 16:07
Ако верно е така е е*баси нечестното.Така все едно не си изкарал изпита сам и не си заслужил/а оценките си.Пък и не е честно спрямо другите :evil: :evil:

POWER AND THE MONEY...MONEY AND THE POWER

alegra
09-16-2005, 16:11
Да,да парите железни врати отварят :evil:

Murderdoll
09-16-2005, 16:22
Не е така!не може там да не учиш
"оцеляват" само най-добрите.
изкараш ли някфа слаба оценка, не се ли справиш
-вън си.
а темите не ги казват(няа начин), но
определено според мен дават някфи жокери кое
може да се падне...или ти казват деня
преди изпита преговори си еди кое си.
а задачите просто се решават в школата
и пак същото-деня преди изпита-преговори си тия и
тия задачи.но определено там не можеш да останеш
ако не си разцепваш дупарата от учене.

party_girl
09-16-2005, 16:52
Не е така!не може там да не учиш-
има си тестове и остават само най-добрите.
изкараш ли някфа слаба оценка-вън си.
а темите не ги казват(няа начин), но
определено дават някфи жокери кое
може да се падне...или ти казват деня
преди изпита преговори си еди кое си.
а задачите просто се решават в школата
и пак същото-деня преди изпита-преговори си тия и
тия задачи.но определено там не можеш да останеш
ако не си разцепваш дупарата от учене.
da we!prez vqlata godina-2,2,2,2,2,23,3,3,2,2,2,4,5,2.128.........tva mi bqha ocenkite,ama samo po edno vreme!samo ako si mnooooooooogo zle vikat va6te!

adi_crazy{}
09-16-2005, 21:14
Абе хора, вие луди ли сте или да?!Тия, дето ги мързи да си мръднат задника не харесват Иванови!Там си късаш задника от учене, ама влизаш на хубаво място и научаваш нещо!Майка ми и баба ми ходиха до Иванови!!!Присъстваха в час!!!И си е МНОГО ДОБРЕ!Там е супер купон!!!Който не му изнася, нека да не влезе на хубаво място!Нека!!! :evil: :evil: :evil:
П.П.И кой ви каза тъпите нелепи слухове, че се знаели предварително темите и задачите?!Вие с ку-ку...няма такова нещо, уверявам ви!1000000000%%%%%%%

alegra
09-16-2005, 23:03
Ади не искам да се заяждаме,щото сме приятелки,но щом не ти изнася мнението на хората от форума не трбяваше да пускаш такава тема.Както виждаш повечето не ги харесват тия вече незнам как да ги нарека.
И не можеш да бъдеш сигурна че не ти казват поне нещичко относно изпитите,поне някоя подсказка.
Аз специално много добре помня,че на тазгодишните изпити един татко или майка беше не помня вече се оплакваше,че има родители,които преди да бъде изтеглена темата вече са знаели коя ще е.
А кажи ми това да не би да е магия?
Открай време винаги за изпитите изтича информация.
Плюс това 22 лева не са по джоба на всеки,за тия пари можеш да си вземеш частни учители само за изпитите,а не да учиш като гламава по всички предмети.

Който не му изнася, нека да не влезе на хубаво място!Нека!!!
Сигурно има хиляди деца,които изобщо не знаят кво е тва,ама пак са влезли,където искат.
ПП:Плюс това доколкото разбрах Иванови се водят незаконни?! :evil:
ВСЕ ПАК Е ВЪПРОС НА МНЕНИЕ!
Лека нощ

adi_crazy_1
09-17-2005, 11:21
спокси бе Ради!!!Просто с енервирах, щото нямате никакви основателни пичини да казвате, че примерно всичко е нагласено и тиу дават предварително темата!!!

alegra
09-17-2005, 11:32
Няма доказателства че е така,но няма доказателсвта и че не е така. :D

09-19-2005, 08:53
Citiram roditel, dal mnenieto si za tazi shkola vyv foruma na ABV.bg

http://forum.abv.bg/cgi-bin/showpost.pl?Board=els&Number=1430&page=0&view=collapsed&mode=flat&sb=5



Тема Обикновено, oтговор на това съобщение
Автор ribka_bananka
Дата Mon Sep 19 11:27:28 2005
От IP 213.240.211.224


когато пиша нещо, го правя, защото ИМАМ личен опит. Наизуст и по спомени на очевидци не говоря.

Още веднъж повтарям и то, напълно отговорно, че школа "Иванови" и по-точно собствениците й, още по-точно Иванов, не струва и пет пари!

Понеже говорим за факти.
Вярно ли е, че децата учат в събота и неделя от 8.30 до 17/17.30/18 часа?
Вярно ли е, че зимната и пролетната ваканция е същото? Е, Иванов твърди, че "тези, които се справят с материала, ще имат ваканция. Другите ще учат!" На практика, обаче, много малко деца почиват през ваканцията.
Вярно ли е, че това му се вижда недостатъчно да им наблъска 20-тина теми в главите, та и лятото организира лагери в Равда, където се учи по 4 часа дневно? Естествено И това удоволствие се заплаща солидно.
Вярно ли е, че през седмицата са в личната му гарсониера в "Хаджи Димитър"? Влизала ли си там? По този повод се сетих и за листовката, която беше раздал с упътване как се стига до въпросната гарсониера. В нея пишеше "мостТа" Чавдар и "втория сФетофар". Може и да е издребняване, ама сина ми от втори клас не допуска такива грешки.

Вярно ли е, че всеки учебен ден в НБУ завършва със сбирка в залата, където се прави разбор?
Нека кажа и нещо за този "разбор".
Децата, уморени и гладни, изслушват една креслива тирада на Иванов, след което привиква учителите и ги кара да изброят поименно кой ученик не се е справил, т.е. има ниска оценка на домашно, контролно и т.н. Учителите с неудоволствие съобщават имената.
Понеже присъствах на две такива сбирки, повтарям дословно каквото чух:
Иванов: "Хайде, кажете кой от вашата група се представи зле днес!"
Учителя: "Иван Петров, но..."
Иванов: "Стани бе, Иване! Стани, хубаво да те видят всички! Ти ли, бе! Защо резилиш майка си и баща си? Как я мислиш ти, бе? Не те ли е срам? Още два пъти имаш и после те изхвърлям, да знаеш!"

След това се назовават отличниците. Всички са длъжни да им ръкопляскат шумно и продължително.
Е, това ако не е сектантско изпълнение, здраве му кажи!
Не очаквам да ми повярваш, но моя син доста често беше от тези, на които им се ръкопляскаше. От това ми се гадеше дори повече, отколкото от порицанието!
Толкова ли е сложно да се разбере, че такива брутални методи могат да изкривят представите на едно дете за успех, неуспех, учене и достойнство? И кое е по-важно - Първа немска или тези нещица?

Иначе, да, има голяма успеваемост при него. Или както самият той ми каза лично: "Ако детето ви не е с тежка форма на олигофрения и вие сте достатъчно амбициозна, ще го подготвя и ще влезе където поискате." Мерси много за такова успяване.

И накрая да сложа черешката на тортата.
Ако някой от възторжените му почитатели ми покаже фискален касов бон за внесена такса, ще скачам на един крак и ще викам три пъти "Иванов е велик!"

Twista
09-19-2005, 12:12
Ако верно е така е е*баси нечестното.Така все едно не си изкарал изпита сам и не си заслужил/а оценките си.Пък и не е честно спрямо другите :evil: :evil:
Ами за съжаление е така... Една от моя клас, която ходеше седми клас при Иванови, знаеше задачите предварително и изкара 5.97!

Sinister_Doll
09-19-2005, 19:14
Imam mn friendove, koito u4iha tam. Nqmaha svobodna sec da se usnihnat. Be6e napravo jalko, no vsi4ki izkaraha nad 5 i 50 na izpitite i vlqzoha v super elitni gimnazii.

ади_крейзи
09-23-2005, 10:40
Imam mn friendove, koito u4iha tam. Nqmaha svobodna sec da se usnihnat. Be6e napravo jalko, no vsi4ki izkaraha nad 5 i 50 na izpitite i vlqzoha v super elitni gimnazii.

Eто това е много вярно!Както казах, майка ми и баба ми ходиха при Иванови!Но тогава беше Иванова.Тя е ролкова човеча жена!Всичко им обясни!Вярно, е че там учиш, учиш и само ичиш!Но после влизаш на хубаво място!!!За да разберът къде да отидат, майка м се обади на телефона на Иванов и той също много чвечно им обясни!!!

alegra
09-23-2005, 17:32
Ами не е задължително да ходиш там,за да изкараш хубави оценки на изпитите :!:

forrzi
09-23-2005, 18:16
една моя френдка се записа при тях в частното им даскало и казва че не толкова зле ама мноо не вярвам :?

Axel_f
09-23-2005, 18:58
Imam mn friendove, koito u4iha tam. Nqmaha svobodna sec da se usnihnat. Be6e napravo jalko, no vsi4ki izkaraha nad 5 i 50 na izpitite i vlqzoha v super elitni gimnazii.

Eто това е много вярно!Както казах, майка ми и баба ми ходиха при Иванови!Но тогава беше Иванова.Тя е ролкова човеча жена!Всичко им обясни!Вярно, е че там учиш, учиш и само ичиш!Но после влизаш на хубаво място!!!За да разберът къде да отидат, майка м се обади на телефона на Иванов и той също много чвечно им обясни!!!

Миличко Ади Креизи,ти си си уверена,че Иванови са ДЪ Бест и не търпиш никаква критика...Тъй че няма да правя опити да те убеждавам в противното,просто ще ти разкажа за една моя приятелка,посещаваща въпросната школа.И така за поясннение ще напиша,че момичето се казваше Мануела и беше (в 7 клас) една от най-близките ми съученички...Тя започна да ходи в Иванови в края на 6 клас (някъде средата на май)....В началото на септември (преди 15) се видяхме и аз бях шокирана от това,което Ману ми разказа.Значи тя е посещавала Иванови почти цяло лято (ходили са и на 2 лагера) и са взели 3/4 от материала по география,физика и химия за 7 клас,да не говорим за математика и литература.И така започнахме 7 клас,а Мануела буквално нищо не правеше в часовете по химия,физика и география-просто вече знаеше всичко...хубаво,ама това 2 месеца-после почна да изкарва ниски оценки,защото си мислеше,че знае уроците (ама то се забравя),пък и главно защото нямаше абсолютно НИКАКВО свободно време....А защо нямаше ли?Ами защото ходеше на Иванови 3 пъти седмично (от понеделник до петък) и събота и неделя от 7,30 до 17,00 или нещо такова!!!!Да не говорим за уроците-имат да пишат 3 съчинения за следващия ден+ 30-40 задачи по математика (от най-трудните с 1000 под точки)...Аз лично съм и помагала да си реши задачите и то не веднъж...например сядаме след даскалото на някоя пейка,или в някой час на последния чин и аз рещавам половината задачи,тя останалите.И недей да си мислиш,че момичето не можеше да си ги реши сама напротив можеше,но просто часовете в денонощието не и стигаха,за да спи,да яде,да ходи на у-ще,на Иванови и да пише всички домашни!!!!И така след известно време Ману съвсем откачи!Ама в буквалния смисъл на думата-беше станала ужасно нервна-само да я пипнеш с пръст и започваше да ти крещи,ревеше почти непрекъснато,просто наистина беше пред нервен срив!И майка и,горката жена я записа на психоаналитик!На 14 години и вече има нужда от психятри....Това,че стана невъзможно избухлива,се отрази не само на психиката и,а и на оценките и в училище. По литература например 2рия срок имаше 4,4,5,5,добре,че на класното изкара 5,50 и даскалката се смили над нея и и писа 6 за годината....и т.н. А най-лошото е,че благодарение на целия този стрес тя се събра с много неподходяща компания (която както се досещате намери пак в Иванови)Като казвам неподходяща,не си мислете,че вече прекалявам,ама нормално ли е да се напиват като прасета,да пушат по 1 кутия цигари на ден и да се фукат непрекъснато с маратонките си на О'Siris?....Е хайде аз спирам до тука,че стана прекаленооо дълго,но само за край ще ви кажа,че М. изкара около 5,200 по математика и около 4,600 по литератува,по малко от мене,при все,че аз учех колкото да минава номера (а сега съм в 1ва немска)

ПП Иванови бяха разпространили инфо,че ще е По Жицата,а се падна Ангелинка,тъй че вие си правете изводите

party_girl
09-23-2005, 19:23
axel_f,az poznavam edna manu i sq e vav feg daje
no iskam da ti kaja 4e na vseki se otrazqva razli4no-zavisi koi moje da izdarji na tva naprejenie,zavsi ot 4oveka.to4no za tva pove4eto se otpisvat po sredata na godinata.az pak samo v na4aloto si davah zor,posle prez zimata izob6to ne u4ih i ne si pisah doma6nite-daje ivanov 6te6e da me izgoni,ako ne poznava6e na6te.ama posle po4nah gore-dolu da vnimavam v 4asovete i vka6ti ne uvih i izkarvah "prili4ni" ocenki.

Axel_f
09-23-2005, 19:35
Значи става въпрос за един и същ човек :) Аз Мануелка много си я обичкам,ама тя стана наистина невъзможна в 7 клас....А ти познаваш ли я добре?Можеш ли да ми кажеш нещо повече за нея,защото не съм я виждала от юни,само знам,че е влезнала във френската от 2ро класиране :roll:

vra4ka
09-23-2005, 19:47
Повечето мои познати,които са ходели ж Иванови са били големи нехранимайковци,плащали са си че нямат домашни и после ги набутаха кой къдет види :roll:

Lindsay
09-25-2005, 07:16
q nqkoi ot tezi,koito ste hodili da kaje dali poznava edin Zlatomir,Tomi mu vikame! Toi hodi tam tazi godina 2004/2005!


аз го познавам този хипер идиот.Беше от моя клас.Мноо беше готин в началото ама после почна да газарее.А ние му викахме Томазата :lol:

party_girl
09-25-2005, 12:18
q nqkoi ot tezi,koito ste hodili da kaje dali poznava edin Zlatomir,Tomi mu vikame! Toi hodi tam tazi godina 2004/2005!


аз го познавам този хипер идиот.Беше от моя клас.Мноо беше готин в началото ама после почна да газарее.А ние му викахме Томазата :lol:
xaxa
toi sq e v moq klas

Lindsay
09-25-2005, 14:49
Във Френската е да абе говедо е ама ко да се праи накрая се свиква и с него както и с всички други

party_girl
09-26-2005, 17:02
Във Френската е да абе говедо е ама ко да се праи накрая се свиква и с него както и с всички другиaz go poznavam ot ivanovi :roll: ne bqhme blizki,daji izob6to

Lindsay
09-27-2005, 19:55
мноо нафукано хлапенце е сега ако мен ме питаш ама е бъкан с зелено,така че само заради това го харесват момичетата(ако изобщо някой го харесва ама карай са да не задълбаваме в темата Златомир-Златито) :lol: абе казано на кратко ако си по-дълго с него ще му свикнеш на обидите и няма да ти прай впечатление спокс.Ама глееай да не ти се качва на главата и да не му давайте да се превъзглася(много обича да го прави)и всичко ще е ОК :wink:

party_girl
09-28-2005, 14:34
emi za sq ne e se obajdal mn mn
v smisal 4e ne me e obijdal o6te :roll:

Lindsay
09-28-2005, 18:52
ок аз не казвам ,че ще ти го прай казвам ти какво правеше на нас момичетата в бившето ни даскало

не знаете какво говорите
11-23-2006, 18:54
Аве вие наред ли сте говорите таи като сте били там по 1-2 дена.Аз сам там от по4ти година и сам жив и здрав!4е се у4и-у4и ама 6то говорите без да сте наясно!Ако оби4ате парво постоите там и тогава ми говорете глупости!тва 4е Иванов е кинта и дваисе си е негов проблем таи 4е оставете хората да си вар6ат работата и ако не ви харесва можете и да си я гледате!!!В иванови оцеляват наи добрите и явно посерковци като вас не са оцеляли далго!!!!!!! 8) Да кажем 4е аз и си4ките хора в Евростар и Иванови мислим така!!!!А за другите имам само това :smt018

02-05-2007, 14:36
само ЕВРОСТАР :) :) :D :D :-D

02-05-2007, 17:22
hahahaha az hodeh tam predi 3g sea nz kak e ama ne spykvaha ot y4ene be6e mn tejko ama si zaslujava6e,tam se zapoznah s mn qki hora i si pravehme golqmo shou vapreki y4eneto dobri dni bqha :D :D :D

punisher
02-06-2007, 09:18
пфф тия са некви маняци там бе... прекаляват.
има и по-добри места

priti_kiti
02-06-2007, 18:23
хахахахах...
един мой съученик ходи там.. но той е с тежка форма на олигофрения :D и направо го съсипват, горкия...

Абе, незнам.. аз не бих издържала - само зубрене и зубрене.. не става така. Пък и познавам хора, които пак са си влезнали там където искат и със хубави и оценки, без да са ходили при Иванови !
На някои им трябва малко за да успеят, на други повече - явно за това са се хванали Иванови..

ice_cream_f
02-09-2007, 07:10
Edna fr hodi tam i kaza 4e za sqko govorene po vreme na 4as imalo globa ](*,)

Loshotia
02-09-2007, 08:08
Бе не знам, ама аз без Иванови, само с една учителка по български, без уроци по математика си влезох в 1АЕГ с доста високи оценки...

bdaa
02-09-2007, 11:27
neee nikoi da ne hodi tam hora savzemete se az bqh na psiholog sled negovite uroci nari4a se NANASQNE NA PSIHI4ESKA TRAVMA

happyto
06-04-2007, 19:56
[quote="bdaa"]neee nikoi da ne hodi tam hora savzemete se az bqh na psiholog sled negovite uroci nari4a se NANASQNE NA PSIHI4ESKA TRAVMA[/quote


a we ti kuku li si!!!!!! hora elate v ivanovi !syper qk kupon e !!!!tova za glabota e nqkuv mit1!!!!!!!elate mnogo e qko tuka!!!!u4i6 no ima6 6 v daskalo !!!!

Carole
08-02-2008, 16:14
Няма да обяснявам за престоя си там. Ще кажа само едно- при Иванови няма място за лигльовци.Ако наистина искаш да успееш , учиш здраво и накрая с тяхна помощ успяваш.Всичко останало са само глупости.

V1k1tYyY
08-02-2008, 19:09
Няма да обяснявам за престоя си там. Ще кажа само едно- при Иванови няма място за лигльовци.Ако наистина искаш да успееш , учиш здраво и накрая с тяхна помощ успяваш.Всичко останало са само глупости.

Е тва е =D> който не е бил си няа ни най-малка представа какво е..писна ми сички да говорят някакви абсолютни глупости за тях...Иванов наистина е отжратителен човек,не ог интересува какво научаваме,паричките го интересуват само..но Иванова и особено учителите наистинаси разбират от работата!Каквото съм научила от тях тази година,никъде другаде нямаше да го науча..ако си пълен тъпак нямаш шанс да оцелееш там и времето,прекарано там е най-кошмарното..но ако си мръднеш четирибуквието малко и опознаеш хората ще тие страшно готино там!И ае ако обичате стига с тия глупости ,че Иванов ни давал тестовете,само тези,които не са успелимогат да кажат такова нещо,при положение че не са ходили там [/i]

lenito_sf
08-03-2008, 16:02
ako misli6 4e ivanovi sa pravilnoto mqsto se laje6 jestoko ma mnou jestoko :razz: az pak kazvam VEDI RLZzZ ako im iska6 telefonite eno LS i 6ti gi kaa :)

lenito_sf
08-03-2008, 16:12
sq taq godina xoix na vedi i sam xiper dovolna ocenkata mi po matematika stana ot ne palna 5 na kragla 6 bez maitap a i globi nqma a daje na nas ni se padnaxa mnou ama mnou qki u4itelii po bel i po mat i be6e xiper kupon a daje za pravilno re6ena zada4a po matematika gospojata ni dava6e po 1 bonbon kef a ako ne si si poxapnal v mejdu4asieto ima6 vreme. tam se zapoznax s super pe4eni xora i staa6e kupon do bezkrai a kolkoto do doma6nite koito ni davaxa gre6ka zalivaxa gleite da si gi pi6ete 6ot ako po matematika vi se padne gospoja goranova .... bog da vi e na pomo6t ne ni6to stra6no no kato zavika nqma krai kato 4eli i ako vi se padnat maq nikolova ili goranova mnou pozndavi ot mene (kazvam se leni ot sabotnite grupi) :-) ta tfa e ne izbirai ivanovi da ne zeme6 da se oligofreni6 ne6to 4e i kandidatstvane nema da vidi6 :lol: 8-) 8-) 8-) 8-)

Miss_Pitt
08-03-2008, 20:18
Хора, НЕ ХОДЕТЕ ТАМ.. казвам Ви, някакъв ад е , бях преди няколко години и на бързо се отписах
Иванов е някъв сбърканяк, заедно с цялата му рода,която преподава там..горките деца

Ако си търсите школа препоръчвам АРХИМЕД- много добра подготовка, особено по литература

Forest_girl
08-03-2008, 20:50
neee nikoi da ne hodi tam hora savzemete se az bqh na psiholog sled negovite uroci nari4a se NANASQNE NA PSIHI4ESKA TRAVMA
Абе мн ми стана интересно кво ви правят там бе хора... ?

V1k1tYyY
08-04-2008, 08:21
neee nikoi da ne hodi tam hora savzemete se az bqh na psiholog sled negovite uroci nari4a se NANASQNE NA PSIHI4ESKA TRAVMA
Абе мн ми стана интересно кво ви правят там бе хора... ?

Преди да се запиша и аз си мислех,че ще е ад,но явно вече не държат толкова здраво,зашото тази година беше всичко друго,но не и кошмарна,ужасна и темподобни :) Преди не знам как е било,обаче тази година спец за школата ,Иванов почти не идваше,тои се занимава повече с училището,При нас беше Иванова..Нито са нит ормозели,нито са викали,нищо подобно..приличам ли ви на изтормозена и сплашена :D изкарах супер оценки,и освен това срещнах неверочтни хора,които са ми може би по-близки и от приятелите ми от училище..не се плашете Иванов няа да ви изяде все пак :)

V1k1tYyY
08-04-2008, 08:24
А тва за психическата травма-ае съвземете се бе хора,тва го казват само тия,дето не са направили нищо на изпитите..ква психическа травма кво чудо :-D :-D нормални учители,нормални хора,само дето децата са по-нормални от повечето индивиди :)

shadow_
08-05-2008, 13:17
Година и половина бях на Иванови.Доста добре знам за кво става въпрос и ще ви кажа.Година и половина аз нямах събота и неделя,ходих и във вторник и четвъртък преди или след даскало.Плащала съм глоби за закъснение, зубрила съм теми, задачи до пръсване съм решавала,стояла съм до 10 вечерта. НО не само,че си изкарах изпита супер,че имах само шестици в даскало, а и ме научиха как да уча!!! А и плюс тва единствените гадни хора там са Иванов и като се ядоса Иванова.Учителите са супер пичаги, учениците също.Ебати хилежа е падал понякога.
А вие нещастници дето сте стояли за ден,два там,не говорете! Тва,че сте тъпи и не сте достатъчно амбициозни не значи, че Иванов е виновен.
Отишъл бил на психиатър.....точно пък Иванови са виновни за тъпотията ти!

windstopper
08-05-2008, 13:49
единствената полза от тоя кошник е да ти даде отговорите на задачите накрая иначе аз като бях 7мокласник изкарах там 1 месец дойдох 1 път без домашно вика там некфи простотии не му обърнах внимание 2рия път заплаши с некфи глоби и почна да псува наред е на мен не ми хареса и му казах да си ебе майката :D :D :D обажда се там на наще баща ми дойде изръмжа му 1-2 пъти и оня ни върна парите дееби дребното човече 8-) (иначе си беше яко с изключение на тоя пущиняк)

Forest_girl
08-05-2008, 14:02
Е тва е адски тъпо да ви искат глоби като сте без домашно...
Егати! Не съм била там, ама така като слушам не ми харесва много!

V1k1tYyY
08-06-2008, 06:00
Година и половина бях на Иванови.Доста добре знам за кво става въпрос и ще ви кажа.Година и половина аз нямах събота и неделя,ходих и във вторник и четвъртък преди или след даскало.Плащала съм глоби за закъснение, зубрила съм теми, задачи до пръсване съм решавала,стояла съм до 10 вечерта. НО не само,че си изкарах изпита супер,че имах само шестици в даскало, а и ме научиха как да уча!!! А и плюс тва единствените гадни хора там са Иванов и като се ядоса Иванова.Учителите са супер пичаги, учениците също.Ебати хилежа е падал понякога.
А вие нещастници дето сте стояли за ден,два там,не говорете! Тва,че сте тъпи и не сте достатъчно амбициозни не значи, че Иванов е виновен.
Отишъл бил на психиатър.....точно пък Иванови са виновни за тъпотията ти!

точно!аз лично не познавам никого,който да е ходил на психиатър,но айде тва е др въпрос..Иванов може да вика,ама като се задържиш там известно време спираш да му се връзваш,защото не прави нищо,освен да звъни на родителите..пък и те с времето спират да обръщат внимание,така че от ходенето там само полза може да се извлече :)

Arista
08-06-2008, 23:15
Ехх напомнихте ми за доброто старо време при това малко злобно джудженце Иванов :)
Такам аз вече съм 10ти клас и наистина отдавна бях там целия 6ти клас бях на школата тоест само събота и 7ми клас се оказа че той решава да направи училище...никой нищо не знаеше но в крайна сметка аз завърших първия випуск на ЧСОУ "Евростар"
И сега по същество.....там е за пълни идиоти които не могат да си вържат обувките или ги мързи да дишат и ако някой ви каже че не може да се налива акъл не му вярвайте,но има едно "но" което искам да подчертая : Цялата му система е изградена на основата на изпитите а не на тестовете.аз последния випуск с изпити и всички се справихме много добре и е факт на следвашата година първите тестове масово децата на Иванови се бяха провалили......сега незнам как е но едва ли патриархатът Иванови ше се променил много :)


И все пак ако някой твърдо е рещил да отиде препоръчвам училището-парите са същите обаче разполагаш с времето си и съботите и неделите ти са свободни и през седмицата учиш до 3 макс аа и най важното ГАРАНТИРАНА ДИПЛОМА пълно 6 (поне при мен цяла година ни лъга че ше ми остави истиснките оценки и накрая нови бележници сас шестици и петици и диплома пълно 6)


Съжелявам че така се разпростях но се надявам да бях полезна :)

kokk
09-09-2008, 13:02
O aз ходих,но тоя иванов е изперкал и се махнах!