PDA

View Full Version : HORA VSI4KI UMIRAME



Good No More!
08-31-2005, 21:29
HOra priemete go kolkoto i da vi e hubav jivota i vesel , vseki umira !!!T

machoka
08-31-2005, 21:30
За това трябва да направи нещо смислено в живота си. Защото всички сме равни пред смъртта, но се различаваме по това, кой-какво е направил в живота си!

lady_miss
08-31-2005, 21:31
да знам,ама къв е смисала на темата ти :?: :!: :arrow: Ква е причината да пуснеш темата :?: :!: :?:

sweezy_girl
08-31-2005, 21:33
e ne limon mn qsno che sichki 6te se guknem ama tochno sa li trqbvashe da ni go kajesh! pfffff

sladka_blondi
08-31-2005, 21:36
Nqma ve4ni ne6ta.Ne mojem da budem bezsmurtni :) .Sega tepurva jivotut e pred nas.Neka da ne mislim za nai-lo6oto :!:

SeXy^GiRl
08-31-2005, 21:43
Ти какво? Разбра днес, че всички умираме и реши да пуснеш тема за откритието си??

08-31-2005, 21:50
Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

slim_shady_lady
08-31-2005, 22:12
Ми така е сички умират и кво от тва,искаше да ни напомниш че ше пукнеме ли?тцтцтцтц.....Тва е Просто АДСКАТА тема :lol: Евалата за откритието батка,Айнщаин пасти да яде пред тебе :lol: :lol: :lol:

lady_p
08-31-2005, 22:26
Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

Pfuu neznam za6to taka re6i, i ti 6te si umre6 nqkoi den sy6to kato nas , qvno ima6 golqmo mnenie za sebe si vypreki4e neznam na kakvo se dylji!

miloto_girl_4e
08-31-2005, 22:52
i az kvo da naprava po vuprosa?
a btw mnogo cenna tema.. ako ne mi be6e kazal/a,4e si4ki umirame nikoga nqma da go razbera... naistina ti 10x :x

LunaTriCk
08-31-2005, 23:11
http://www.forumspile.com/Care-People_(chairs).jpg
ето ги хората на които им пука...

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 09:11
i az kvo da naprava po vuprosa?
a btw mnogo cenna tema.. ako ne mi be6e kazal/a,4e si4ki umirame nikoga nqma da go razbera... naistina ti 10x :x
Awe 6te6e da razbere6 kugat0 pukne6 :P
Am ... ina4e temata ... nqma kf0 da se 0bsyjda pr0st0 !

Good No More!
09-01-2005, 15:24
Iskam da vi kaja 4e trqbva da napravite ne6to smisleno v jviota .Da precakate nqkoi kakto vaz vi precakavat.Ili vob6te daje da precakvate i da se biete sas vseki , kakto postapva jivota s vas.

Good No More!
09-01-2005, 15:27
hahha spoko be prosto vi napomnqm za hubavia krai na jivota VI(nali jivota e bil hubav ).VSI4KI 6TE UMRETE

morsmordre
09-01-2005, 15:40
http://www.forumspile.com/Care-People_(chairs).jpg
ето ги хората на които им пука...

Прибави още един празен стол и за мен :!:

Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

Не вярвам в Господ :arrow: не вярвам в теб :arrow: не съществуваш за мен :arrow: вече си мъртъв :!:

Iliqn4eto
09-01-2005, 16:32
http://www.forumspile.com/Care-People_(chairs).jpg
ето ги хората на които им пука...

Прибави още един празен стол и за мен :!:

Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

Не вярвам в Господ :arrow: не вярвам в теб :arrow: не съществуваш за мен :arrow: вече си мъртъв :!:


Яя,т`ва ме изкефи как му го каза : )

Иначе темата наистина е безмислена,то това всеки си го знае,но защо сега трябва да мислим за смъртта?

^Sunshine^
09-01-2005, 16:35
е да де кат всяко друго нещо и живота има край .. това е естествения кръговрат на света :) но си помислете .. с нас не свършва всичко .. то тепърва започва , ние си отиваме и идват други след нас ... просто отстъпваме място на себеподобни , а ние отиваме на дълга ваканция :)

THE_GANGSTA_GIRL
09-02-2005, 03:37
HOra priemete go kolkoto i da vi e hubav jivota i vesel , vseki umira !!!T


Iskam da vi kaja 4e trqbva da napravite ne6to smisleno v jviota .Da precakate nqkoi kakto vaz vi precakavat.Ili vob6te daje da precakvate i da se biete sas vseki , kakto postapva jivota s vas.


Абе човек честно казано не знам от къде ти хрумна да пуснеш тая тема и к'ъв всъщност е смисъла й....споко на всички тук ни е ясно, че ще умрем ама не мисля, че е нужно от сега да мислим за т'ва и едва ли не да очакваме всеки един момент с нас да се случи най-лошото! Пишеш, че си искал да ни кажеш как трябвало да направим нещо смислено в живота си като това да прецакаме някой, ако той го е направил с нас или въобще да прецакваме наред и да се бием с всеки, е извинявай ама това ли са наистина смислените неща, които всеки от нас трябва да направи...не мисля! Най-малкото звучи глупаво и едва ли някой здраво мислещ човек би разсъждавал като теб, така че съм на мнение, че когато човек няма какво да каже или е способен най-много да изтърси някоя глупост е по-добре да замълчи:!:
Нищо лично, но това което написа на мен ми се струва повече от нелепо и абсурдно:!:

мечтател
09-02-2005, 10:01
Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

Не вярвам в Господ :arrow: не вярвам в теб :arrow: не съществуваш за мен :arrow: вече си мъртъв :!:
и аз не вярвам в Господ. а това е много на място казано. за Господи като ей тоя - в лудницата в съседство с Наполеоните.

а сега по темата: човекът просто е искал да пусне по-философска тема. реакцията ви показва доколко сте навътре в "науката на науките". в този форум никой няма да може да пише по тема, подобна на дадената. размишленията за смъртта обикновено идват по-късно, не в тийн годините. има една "мъдрост": ако тийнейджър ти каже, че не маструбира и не е мислил за самоубийство - не му вярвай. да, но едва ли някой от всички нас тук е в състояние да говори сериозно по тази тема. интересна е, но не и е мястото в тийн форум.
а на автора: сега гледай живота. има достатъчно време до смъртта. трябва да опознаеш живота, за да можеш да разсъждаваш за смъртта.

Sinister_Doll
09-02-2005, 18:29
Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

God was my pilot, but than we crashed into a mountain... AND I ATE HIM! Sledovatelno, 6to ne se skrie6 i ne se moli6 da ne popadne6 na dqvola ili o6te po- zle na men, O Gospodi!?

nenuTy
09-02-2005, 20:09
tva e super tupa tema.samo nqkakuv super kompleksar deto ne vijda nikakuv smisul v su6testvuvaneto si moje da q pusne.naistina rano ili kusno 6te si otidem ot toq svqt i tova nqma da e nai-priqtniq den v jivota ni.no nqma smisul da jiveem s misulta 4e nqkoga vsi4ko 6te svur6i.za6toto takuv jivot ne si zaslujava.po-dobre se radvai za miga i kogato mu doide vremeto znai 4e ne si jivql naprazno,4e ne sujalqva6.po-dobre e da posre6te6 smurtta s usmivka i udovletvorenie ot tova,koeto si vidql i opital vmesto v posledniq moment da sujali6,4e cql jivot si prekaral v o4akvane na kraq

Fallen_angel
09-02-2005, 20:21
Че какво да размишлявам върху смъртта?!Напълно безсмислено според мен е да разсъждаваш върху нещо, което така или иначе ще се случи и което не зависи от теб.Да мисля какво ли ще е след като си отида?!Едва ли някой може да знае този отговор...Какво ли е чувството да си умрял?!Все въпроси без отговори.И защо да размишлявам?Само да трупам негативни мисли в главата си?!Не мисля!Това беше относно мнението на мечтател-я :D

09-02-2005, 20:33
Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

God was my pilot, but than we crashed into a mountain... AND I ATE HIM! Sledovatelno, 6to ne se skrie6 i ne se moli6 da ne popadne6 na dqvola ili o6te po- zle na men, O Gospodi!?
Леле, колко сме оригинални. И какво ако попадна на теб? Ще ме отегчиш до смърт с тъпотиите ти ли? Или не, аз като те видя каква си TRUE металка ще се насера от страх. Мойто момиче, такива като тебе ги ям за закуска, тъй, че не ми разправяй кой кого изял, а? Аййде беей от тука ма "металистка" такава...

BABY_SEXY_GIRL
09-02-2005, 22:09
За това трябва да направи нещо смислено в живота си. Защото всички сме равни пред смъртта, но се различаваме по това, кой-какво е направил в живота си!

Много правилно и точно го каза, блика оптимизъм от поста ти да знаеш :) ♥
И все пак тази тема с цял да ме натъжи ли беше? Еми няма пък, точно сега съм в супер настроение :lol: 8)

bulgarche
09-03-2005, 01:23
Ми ще мрем...то това е ясно..всички сме се запутили към пръстта....поне да оставим нещо добро зад себе се 14/88

korn___
09-03-2005, 07:12
кво да кажа .... кат умра умра са тва е положението ....които вярва независимо в злото или в доброто ... ще има вечен живот .... съответно или в ада или в рая кои как се ореди :twisted:

09-03-2005, 10:04
Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

God was my pilot, but than we crashed into a mountain... AND I ATE HIM! Sledovatelno, 6to ne se skrie6 i ne se moli6 da ne popadne6 na dqvola ili o6te po- zle na men, O Gospodi!?
Леле, колко сме оригинални. И какво ако попадна на теб? Ще ме отегчиш до смърт с тъпотиите ти ли? Или не, аз като те видя каква си TRUE металка ще се насера от страх. Мойто момиче, такива като тебе ги ям за закуска, тъй, че не ми разправяй кой кого изял, а? Аййде беей от тука ма "металистка" такава... Taka li, ela mu izqj da te vidim! Ti eventualno da si me vijdal, 4e da znaej dali sum "metUlistka" ili ne?! Slu4aymo da znae6 s kvo se zanimavam... Ne ti i trqbva... Povqrvay mi. A edinstvenite tupotii v toq forum gi rusi6 TI. Naposleduk dori ne ti 4eta bezkrayno tupite i jalki postove i se sumnqvam, 4e izob6to nqkoy go pravi. I ako si vuobrazqva6, 4e si originalen s ne6to, burka6 se, 6tot si poredniqt drislivec, deto se prai na interesen. Are sa mi ela da vidim koy kogo 6te qde![/b]

Sinister_Doll
09-03-2005, 10:06
Tova gore, razbira se bqh az...

Fallen_angel
09-03-2005, 11:05
Tova gore, razbira se bqh az...

Извинявам се много, ама има ЛС-та за тази работа!Спрете да усирате темите със безкрайните спорове м/у метълисти и останалите, които не зачитат тази музика!Не е нужно да занимавате целия форум с вашите глупости!Само се чудя къде са модовете ..

09-03-2005, 11:22
Да. Вие простосмъртните умирате, но не и аз. Господ не умира, а господ съм аз!

God was my pilot, but than we crashed into a mountain... AND I ATE HIM! Sledovatelno, 6to ne se skrie6 i ne se moli6 da ne popadne6 na dqvola ili o6te po- zle na men, O Gospodi!?
Леле, колко сме оригинални. И какво ако попадна на теб? Ще ме отегчиш до смърт с тъпотиите ти ли? Или не, аз като те видя каква си TRUE металка ще се насера от страх. Мойто момиче, такива като тебе ги ям за закуска, тъй, че не ми разправяй кой кого изял, а? Аййде беей от тука ма "металистка" такава... Taka li, ela mu izqj da te vidim! Ti eventualno da si me vijdal, 4e da znaej dali sum "metUlistka" ili ne?! Slu4aymo da znae6 s kvo se zanimavam... Ne ti i trqbva... Povqrvay mi. A edinstvenite tupotii v toq forum gi rusi6 TI. Naposleduk dori ne ti 4eta bezkrayno tupite i jalki postove i se sumnqvam, 4e izob6to nqkoy go pravi. I ako si vuobrazqva6, 4e si originalen s ne6to, burka6 se, 6tot si poredniqt drislivec, deto se prai na interesen. Are sa mi ela da vidim koy kogo 6te qde![/b]
Как каеш така ще е. Аз съм прав ти не си.

Passion^Desire
09-03-2005, 11:37
Kolkoto po-malko si misli6 za kraq na jivota si,tolkova po-dobre 6te si jivee6.A pyk tova,4e trqbva da bie6 vsi4ko jivo pred sebe si e dosta glupavo.To4no obratnoto trqbva da te rykovodi.Ima6 samo edin jivot,za da pokaje6 naj-dobroto ot sebe si.Bonaci,kolkoto iska6,svestnite hora sa na iz4ezvane