PDA

View Full Version : Как ще го обясните?/главно момичета/



borche
08-31-2005, 23:23
забелязвам една тенденция момиченцата/15,16,17...г/ да искат да ходят с пишлегарчета наречени 'батковци'. Интересно ми е какво ви привлича и каква е тази мания? Вярно по-шукаритетно е да ходиш с 'некъф' мърлю с кола, отколкото с "простото момче" -Иван.

а, вие тийнове, какво мислите за тази 'мода'?

Очаквам смислени отговори !

miloto_girl_4e
08-31-2005, 23:26
nqma da se pravq na razli4na,no naistina az ne sam si imala gadje,koeto da e po golqmo ot men s pove4e ot 2 godini .. prosto predpo4itam da hodq s nqkogo,koito e na moq akul,a ne s nqkakav 20 godi6en,deto ot men 6te iska samo sex :? opredeleno ne tursq takav tip vruzka :!:

ycMuBkaTa
08-31-2005, 23:31
Абсолютно си прав, но може би по този начин и ние самите се чувстваме по-големи. Някак си звучи различно и интересно да кажеш аз ходя с еди си колко години по-голям. Но трябва да минеш през няколко, за да осъзнаеш, че по-хубаво от това да ходиш с някой на твоя акъл няма. Никой няма да те разбере така, батковците в повечето случаи искат само и единствено секс. Просто няма допирни точки и теми за разговор. Но пък и в доста случаи момчетата се развиват по-бавно от момичетата и примерно, когато в нас бушуват хормони тях ги вълнува цикленето на кънтър по залите...

borche
08-31-2005, 23:40
ycMuBkaTa, не съм съгласен с теб. Никога не ме е вълнувало цъкането на каквато и да е била игра/както и 1-2 мой приятели./ за другата маса момченца си права, за тях това е нормално.
Не съм съгласен и с това, че е по-хубаво да си с по-голям и да се хвалиш с колко е, защото в повечето случай 'големите батковци,мъжкарите' са просто едни по по раснали дечица/физически/. За мен ТРЯБВА всяко момиче/момче да ходи с такова от противоположният пол и да са еднакви по акъл.
за справка: предното ми гадже ходеше с едно пишлегарче на 24, за нея той бе истинският мъж, но когато го видя какво лайно е/свалих я пред очите му, опита се да ме "вразуми", но не се получи :wink: / го заряза...
незнам според мен и голяма роля играят приятелките на момичето, ако те не те харесват почти нямаш шанс.

Impulse
08-31-2005, 23:43
Hodqt s tqh, za da se gyzarqt. Tezi momi4enca sa deca, a batkovcite, golemi myje, s razli4en umstven bagaj i misleneto e korenno razli4no.
Znae6 li, tiq myrliovci Ivanovcite v mnogo slu4ai se okazvat po-dobriq variant. Ujasno malko sa ostanali stoinostnite mom4eta. Prosto na mom4encata na taq vyzrast(mnozinstvoto)im e ujasno bedna fantaziqta. A batkvcite, kolkoto i gre6en izbor da sa, im se struva, 4e imat da im predlojat ne6to pove4e. Moje bi problema e ne samo v momi4etata, no i v mom4etata.

borche
08-31-2005, 23:46
Hodqt s tqh, za da se gyzarqt. Tezi momi4enca sa deca, a batkovcite, golemi myje, s razli4en umstven bagaj i misleneto e korenno razli4no.
Znae6 li, tiq myrliovci Ivanovcite v mnogo slu4ai se okazvat po-dobriq variant. Ujasno malko sa ostanali stoinostnite mom4eta. Prosto na mom4encata na taq vyzrast(mnozinstvoto)im e ujasno bedna fantaziqta. A batkvcite, kolkoto i gre6en izbor da sa, im se struva, 4e imat da im predlojat ne6to pove4e. Moje bi problema e ne samo v momi4etata, no i v mom4etata.

несъмнено проблемът е и при двата пола. Какво разбираш "под мъж"? За мен това е човек можещ да изкарва пара и го е правил ! А, какво е стойностно момче? какво могат да им предложат? - кола?, и представа, че са големите п***и/ без извинение!/. За мен това е вид показност... айде оставам коментарите на вас :wink:

Petey Pablo
09-01-2005, 00:17
Защото момичетата до 22 години са курви а някои продалжават и нататак!тряя ония да се прави на гъзар и да има пари за да трагнат с него!!И защото на тях им е по хубаво да слезнат от някво BMW пред даскало а не да дойде с приателя си под рачичка,за да може после да разказва на приателките си-аз ходих еди,каде си !той ме закара ,взе ме и тн!С една дума "курви" :twisted: :twisted:

^I don't give a fuck^
09-01-2005, 00:21
Уааааааааа пълни глупости :shock:
Първо аз не мисля,че парите са някакъв критерий за
даден човек.Аз ако обичам/харесвам някой то е искренно а не затва ,
че има някви хартийки в повече
Парите не ме интересуват..никога не са ме
интересували.Имала съм гаджета дето изобщо не са
имали пари .. :wink:
Това,че има повече шибани материалистки не
значи,че всички са такива :?

Аз ходя с този към който имам чувства а не с този
който има пари ,кола или ланец :? :shock:

borche
09-01-2005, 00:26
Защото момичетата до 22 години са курви а някои продалжават и нататак!тряя ония да се прави на гъзар и да има пари за да трагнат с него!!И защото на тях им е по хубаво да слезнат от някво BMW пред даскало а не да дойде с приателя си под рачичка,за да може после да разказва на приателките си-аз ходих еди,каде си !той ме закара ,взе ме и тн!С една дума "курви" :twisted: :twisted:

хм, как определи точната възраст? ВМWто не е критерий за автомобил/ с изключение на седмата серия/. Има нещо вярно за това, че се хвалят кой с коя каква я е закарал и къде, например преди ме караха с Г класата на Мерцедес/кубик и в момента, в който спреш пред у-ще вече си новата звезда, което е тъпото :twisted:

^I don't give a fuck^, нека да поставим така въпроса тогава ! - кое предпочиташ:

-беден мъж без кола или богат лигю с хубав автомобил?

^I don't give a fuck^
09-01-2005, 00:28
borche два пъти съм се изправяла пред този избор
Избрах бедния. :wink:
Казвам ти го съвсем сериозно и честно.
За какво ми е богато лайно към което нямам чувства? :shock:
Пък и сега не съм умряла за автомобил,споко :D :D

borche
09-01-2005, 00:49
borche два пъти съм се изправяла пред този избор
Избрах бедния. :wink:
Казвам ти го съвсем сериозно и честно.
За какво ми е богато лайно към което нямам чувства? :shock:
Пък и сега не съм умряла за автомобил,споко :D :D


в случия "автомобила" е метафора, поне за това го сложих. Явно ти си от малкото... добре, че поне такива като теб ги има! Омръзнало ми е от повлекани.. по дискотеките, по ресторантите, по кафетата, в у-ще... НАВСЯКЪДЕ! Другото, което не мога да разбера е тенденцията за ланците - какво като нося дебел ?/както и мн. други момчета, предполагам/, по-различен ли съм от другите? - НЕ ! Това е просто част от вида, а момиченцата не го разбират така ! :twisted:

09-01-2005, 00:51
borche два пъти съм се изправяла пред този избор
Избрах бедния. :wink:
Казвам ти го съвсем сериозно и честно.
За какво ми е богато лайно към което нямам чувства? :shock:
Пък и сега не съм умряла за автомобил,споко :D :D


в случия "автомобила" е метафора, поне за това го сложих. Явно ти си от малкото... добре, че поне такива като теб ги има! Омръзнало ми е от повлекани.. по дискотеките, по ресторантите, по кафетата, в у-ще... НАВСЯКЪДЕ! Другото, което не мога да разбера е тенденцията за ланците - какво като нося дебел ?/както и мн. други момчета, предполагам/, по-различен ли съм от другите? - НЕ ! Това е просто част от вида, а момиченцата не го разбират така ! :twisted:


Suglasen sum :evil:
Te vsi4kite sa gnusnu materialistki :x :!:
Nai mnogo sa v diskotekite i daskalo :x

borche
09-01-2005, 00:53
Е, 'убаво, бе Гост, ама вземи се обоснови :!: :twisted: Явно не излизаш достатъчно или нямаш нужните контакти. В у-ще е по-различно. Главно са по дискотеките, баровете...

09-01-2005, 01:08
Е, 'убаво, бе Гост, ама вземи се обоснови :!: :twisted: Явно не излизаш достатъчно или нямаш нужните контакти. В у-ще е по-различно. Главно са по дискотеките, баровете...

kakvo da se obosnovq?vsi4kite ;))
Na4elo s i dont give a fuck i miloto girl4e :evil:
V u4ili6teto izob6to ne e razli4no povqrvai :evil:

^I don't give a fuck^
09-01-2005, 01:11
Е, 'убаво, бе Гост, ама вземи се обоснови :!: :twisted: Явно не излизаш достатъчно или нямаш нужните контакти. В у-ще е по-различно. Главно са по дискотеките, баровете...

kakvo da se obosnovq?vsi4kite ;))
Na4elo s i dont give a fuck i miloto girl4e :evil:
V u4ili6teto izob6to ne e razli4no povqrvai :evil:

паххахахахахах тъй като съм твърде куха
ще го приема като комплимент :D
И човек който не познава не може да говори за мен :D :D

09-01-2005, 01:45
Батко, не ходят с големи защото имат коли ами защото имат големи пишкии :wink: ....толкова е близо до ума.

borche
09-01-2005, 01:52
Батко, не ходят с големи защото имат коли ами защото имат големи пишкии :wink: ....толкова е близо до ума.

еее не, по-безмислен и недорасъл човек и пост не съм чел ! Моля, без спамери като това горното! :!: :twisted:

09-01-2005, 02:03
Образно казано, ако беше леко дорасъл щеше да ме резбереш кво имам в предвид, става въпрос че по големите са по зрели от малките, има лека разлика в един човек който работи по цял ден за да си плаща семестриялните такси за да учи Ницше и Умберто Еко, издържа се сам плаща си квартира, храна, ток, вода, сам си плаща бензина и ремонта на колата като му се счупи и пак намира време за малко нежност с любимия човек за отпускане на парата. Другия вариант е некой пъпчив тинейджър дето работата му по цял ден е да слуша хипи хоп , и да зима пари от тати да си купи най новия скейтборд за 1800 лева, ама щото е с некво известно лого риййш ли там на адибас и билабонк и си мисли че жените ще го забележат, ма то не става така и я гледаш утре с некой батко и се чудиш как е възможно тва . Разбираш ли са кво означава да имаш пишка :wink: .

SHTE_Te_HVANA
09-01-2005, 04:48
kak kakvo e tova we mi tova za men e edno sarevnovanie v mahalata edna beshe domaknala edin dqdka da vidqt drugite che e s nai pekaniq a toi nakav takav grohnal napraoo n mi sa lafi.
pak vsashtnos kato e pogolqm ae veche da sam po seriozen naprimer e po silen a nqkoi jenki samo zaradi edno super tqlo biha sa hvarlili na kogo da e e kakvo tolkova az prelicham na 20 ae elata pilencaa pri batkoooo....

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 07:48
забелязвам една тенденция момиченцата/15,16,17...г/ да искат да ходят с пишлегарчета наречени 'батковци'. Интересно ми е какво ви привлича и каква е тази мания? Вярно по-шукаритетно е да ходиш с 'некъф' мърлю с кола, отколкото с "простото момче" -Иван.

а, вие тийнове, какво мислите за тази 'мода'?

Очаквам смислени отговори !
Sam0 ne m0ga da razbera ti kf0 p0-t04n0 pita6 ?? Za6t0 m0mi4etata h0dqt s p0-g0lemi batk0fci ili 6t0 h0dqt s p0-b0gati batk0fci ??

Sladko_f^
09-01-2005, 08:21
Не мога да разбера какво толкова всички нападате нас моми4етата - били сме курви, материалистки..бла бла...Това че има и такива не означава че всички сме така :x
Относно въпроса едно моми4е да ходи с по-голямо от нея мом4е,така наречения "батко",че какво лошо има???!!! Аз например нито на акъл,нито на външен вид изглейдам на възрастта си...и много по-общи интереси и занимания имам с по-големите момчета(а и в компанията в която се движа момчетата са големи) Аз просто нямам какво да си кайа с моите набори,те са някакви супер издухани и загорели.И в интерес на истината момчетата на 15-16 мислят мн повече за секс отколкото по-големите... Тъй че не намирам нищо лошо във връзките с "батковците",щом момичето се чувства по-добре така и щом се разбират и спогаждат, тогава няма нищо лошо :wink:
Но както винаги всяко правило си има изключения - разбира се че ги има и "батковците" които само търсят някои да нае*ат...

pinK_Baby
09-01-2005, 08:42
Уффф айди пак старата песен на нов глас...тооолкова теми се изписаха що ние момичетата(ах кви сме лоши и курви) виждаш ли сме ходили с по-големи от нас....
Различни хора,различни характери и интереси.
Нека всеки си ходи с такъв, какъвто му е по вкуса.
Аз лично съм била свидетелка как "голям батко" се държи като животно с приятелката си,друг е нежен и я обгражда с внимание,познавам не малко мои връстници,които се държат адски мило с гаджетата си и такива,които само им плямпат глупости на главата...еднакви хора няма!
Не може всичко да се слага под един критерий....но все пак съм на мнение,че за по-малките (13-14-15) не е нормално да ходят с някои на (19-20-21 примерно),защото тогава и акъла на тези момичета не е достатъчно узрял и те не биха намерили нищо друго освен секс,секс,секс във връзката с един доооста по голям от тях...Съгласна съм,че по-подходящи за тях са техните връстници,за да си избиват поне взаимно хормоните,а не тя да се лигави на големия батко,а той само да си мисли " мале как ще ти го нахакам"...Но за момичетата на моята възраст(17-18) мисля,че е по-нормално да търсят приятел с няколко години по-голям от тях ,защото нещата някак си се балансират като интереси и интелект и разбирания,въпреки че вече и момчетата на тази възраст са узрели донякъде....Но още веднъж казвам не трябва всичко да се слага под общ знаменател и защо се бъркате в работите на хората :lol: Нека всеки да се мляска,обича и праска,с които му е кеф,защото това си е НЕГОВА РАБОТА,а не на другите хора! :x :wink:

LP_girl_14
09-01-2005, 09:08
Досега абсолютно никога не съм ходила с момче,което да много,много по-голямо от мен.Просто така се е случвало и точно тия гъзарчета съм ги отрязвала още при първия опит.При мен поне са важни чувствата ,а не парите,колите и тва да ми завиждат останалите че ходя с някъв батко!Че то кво му е за завиждане?!Ако не изпитвам чувства към някой,просто няма закво да съм с него.Знам,че вероятно пак ще ме нападнат че говоря глупости,че лъжа,ама ама мен просто тия момчета не ме привличат,даже напротив-отблъскват ме яко.Предпочитам момче около моята възраст с което да имаме общи интереси,да се разбираме,да ни е приятно заедно,да е романтичен,мил,с чувство за хумор.
Пък колкото до момичетата дето харесвали "батковци"-тва си е техен избор.Живеем в свободна държава и всеки има право да ходи с който си пожелае.Има няколко типа от тези момичета кито ходят с доста по-големи:
1-ви тип-ходят с батковци от чиста гъзария,щото се мислят че са повече от другите и едва ли не самочувствието им е до небето
2-ри тип момичета които ходят с батковци,само заради секса,опирайки се на поговорката"Намери си батко да ти е сладко"
3-ти тип-момичета които са с по-големи от тях момчета,защото наистина го харесват,защото има момент в развитието в който момичетата изпреварват момчетата и търсят малко по-големи защото с тях имат общи интереси,ащото са по-сигурни с тях.Въпреки че не са много ,омичетата от 3-ти тип най-ми допадат! :wink:

GeRyTo
09-01-2005, 09:11
Никак не си прав! Момичетата не ходят с по големи, за да се гъзареят или защото имат пари или/и коли...Ходят с тях, защото се чувстват по сигурни и по защитени (незнам от какво). Пък и повечето момчета на тази възраст са наистина недорасли и мислят само за глупости! Аз лично се придържам към тезата, че не един батко е с теб само заради секса, ами един тийн, тъй като разбираш ли нашия или още е девствен и иска да си направи сефтето, или вече го е направил, ама иска да се изфука на приятелчетата си че е чукал еди коя си мацка...И не почвайте да ме убеждавате, че не е така, защото много добре знам как е!
Лично аз имам много приятели на моята възраст, както и една-две години по малки от мен, но това са само приятели, даже бих казала познати, с които не бих имала връзка. Не бих имала връзка и с момче на моите години просто, защото не смятам, че имам какво да му кажа и имаме много сходни интереси. И за да контрирам отговори от рода "изобщо пробвала ли си", да пробвала съм и знам как е! И с двете момчета издържах точно 2 дни!!!!! Докато от друга страна голямата ми любов и най дълга връзка до сега, която продължи 1 година беше с момче 6 години по голямо от мен....И мога да ви уверя, че не беше с мен заради секса....
По принцип винаги съм се движила с по големи от мен и може би и това е донякъде причината да не си допадам много, много с момчетата на моята възраст, но все пак смятам, че повечето (не казвам всички) не са узряли достатъчно за една такава емоционална връзка.
Въпроса с бедните и богатите изобщо не го разисквам, защото смятам, че там се запъват само заблудените момиченца, които са прекалено малки и мислят, че е много готино разбираш ли де пускаш на някакъф 20-25 годишен, пък той да те вози в колата си. Това е абсолютно криворазбрана гъзарийка.

Просто не трябва да обощавате така за всички! Във всяко едно нещо си има изключения, но затова, че някакви хлапетии са ви зарязали заради някакъв си с пари и кола недейте да лепвате на всички момичета етикета "курва".

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 09:14
Mi az pyk predstavi si h0dq s p0-g0lemi m0m4eta 6t0t0 qvn0 sym p0rasnala za vyzrasta si i prili4am uj na 17-18 g0di6na makar 4e sym na 15 ... M0m4etata na m0qta vyzrast ne znaqt kf0 e 6pakla i t.n. Ti me pita6 6t0 h0dq s p0-g0lemi ?? Takafa e m0data brat! A sy6t0 m0m4etata na m0qta vyzrast ak0 ne si zabelqzal si4ki d0 1 sa s pri4eski tip David Beckam i mn me draznqt tia fie6yn izcepki :x

Petey Pablo
09-01-2005, 09:36
Абе курви сте!!!един велик философ е казал "Всички жени са курви,освен майка ми,но да не забравяме,че и тя е жена"!Таъче до определа възраст гледате големите и гъзарите!И той я дет каза че са издаржали сами!Кво се издаржат от каде някаф 20 годишен идиот има пари за апартамент,кара кола последен модел и тн.А?Той кво е видял от живота?Момчетата на 15 незнаели кво е шпакла?Тва как го измисли?Момчетата на 13 са толкоз загоряли че ше лижат и домашния си лубимец!И я сметни на колко години сам бил кат 5 клас вече всички момчета знаехме кво е "шпакла"!Ама ако говориш за едни дет са 9 клас и още не са използвали бръсначка и ти говорят колко са били интересни задачите който решавъл-е друг въпрос!!

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 09:40
Абе курви сте!!!един велик философ е казал "Всички жени са курви,освен майка ми,но да не забравяме,че и тя е жена"!Таъче до определа възраст гледате големите и гъзарите!И той я дет каза че са издаржали сами!Кво се издаржат от каде някаф 20 годишен идиот има пари за апартамент,кара кола последен модел и тн.А?Той кво е видял от живота?Момчетата на 15 незнаели кво е шпакла?Тва как го измисли?Момчетата на 13 са толкоз загоряли че ше лижат и домашния си лубимец!И я сметни на колко години сам бил кат 5 клас вече всички момчета знаехме кво е "шпакла"!Ама ако говориш за едни дет са 9 клас и още не са използвали бръсначка и ти говорят колко са били интересни задачите който решавъл-е друг въпрос!!
Za tiq sys zada4ite g0v0rq :P

Petey Pablo
09-01-2005, 09:44
ЕЕ мноо не са от тях!!!И един дет има мотор в нашия град кво ми каза-"Аз докато не взех мотор има две приатекли,а ся вече кам 30"И що пак всички да са с прическите на Бекам???

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 09:47
0brazn0 kazan0! :)

Sssssexy{P}Baby
09-01-2005, 09:53
az sam na 17 i vinagi hodq s po golemi ot men!prosto me privli4at majestveni mogat da me nau4at na mn ne6ta ot jivota i se 4uvstvanm mn spokoina!a kakvo moje da me privle4e v edin 17 godi6en koito visi po cql den iz komp.zali ili nekvi takiva!?

Bloody_Tear
09-01-2005, 10:01
Образно казано, ако беше леко дорасъл щеше да ме резбереш кво имам в предвид, става въпрос че по големите са по зрели от малките, има лека разлика в един човек който работи по цял ден за да си плаща семестриялните такси за да учи Ницше и Умберто Еко, издържа се сам плаща си квартира, храна, ток, вода, сам си плаща бензина и ремонта на колата като му се счупи и пак намира време за малко нежност с любимия човек за отпускане на парата. Другия вариант е некой пъпчив тинейджър дето работата му по цял ден е да слуша хипи хоп , и да зима пари от тати да си купи най новия скейтборд за 1800 лева, ама щото е с некво известно лого риййш ли там на адибас и билабонк и си мисли че жените ще го забележат, ма то не става така и я гледаш утре с некой батко и се чудиш как е възможно тва . Разбираш ли са кво означава да имаш пишка :wink: .
А защо никой не обърна внимание ей на това тука изказване,което май изяснява всичко!!!ДА има мацки,които ходят с големи батковци за парички.Обаче кой е казал,че само батковците имат пари?По дяволите познавам от училище много,които са фрашкани с пари и са на моите години!
А вие знаете ли колко е противно да ходиш например със 16 годишен???Сигурна съм,че има изключения,но тук просто 13,14,15,16,17 годишни са сякаш 3,4,5,6 годишни.Мъка ми е като се сетя колко изтрадах заради едно 15 годишно пишлеме,което ми направи живота ад.После и едно 16 годишно.И сега едно 17 годишно.Да ви дам ли пример за незрялоста на тия момченца???
Ами седиме си ние на една пейка и гледаме луната ,звездите.Романтично ще кажете.Е беше докато въпросното момче не ми сподели,че по луната имало някакви дупчици,които му приличали на бойна мацка с бюст на Памела Андерсън.
Не ни говорете,че сме курви а ни разберете.С удоволствие бих предпочела да ходя с някой на 20,21 години отколкото отново да страдам от глупостите на някой 16 годишен! :evil:

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 12:21
Образно казано, ако беше леко дорасъл щеше да ме резбереш кво имам в предвид, става въпрос че по големите са по зрели от малките, има лека разлика в един човек който работи по цял ден за да си плаща семестриялните такси за да учи Ницше и Умберто Еко, издържа се сам плаща си квартира, храна, ток, вода, сам си плаща бензина и ремонта на колата като му се счупи и пак намира време за малко нежност с любимия човек за отпускане на парата. Другия вариант е некой пъпчив тинейджър дето работата му по цял ден е да слуша хипи хоп , и да зима пари от тати да си купи най новия скейтборд за 1800 лева, ама щото е с некво известно лого риййш ли там на адибас и билабонк и си мисли че жените ще го забележат, ма то не става така и я гледаш утре с некой батко и се чудиш как е възможно тва . Разбираш ли са кво означава да имаш пишка :wink: .
А защо никой не обърна внимание ей на това тука изказване,което май изяснява всичко!!!ДА има мацки,които ходят с големи батковци за парички.Обаче кой е казал,че само батковците имат пари?По дяволите познавам от училище много,които са фрашкани с пари и са на моите години!
А вие знаете ли колко е противно да ходиш например със 16 годишен???Сигурна съм,че има изключения,но тук просто 13,14,15,16,17 годишни са сякаш 3,4,5,6 годишни.Мъка ми е като се сетя колко изтрадах заради едно 15 годишно пишлеме,което ми направи живота ад.После и едно 16 годишно.И сега едно 17 годишно.Да ви дам ли пример за незрялоста на тия момченца???
Ами седиме си ние на една пейка и гледаме луната ,звездите.Романтично ще кажете.Е беше докато въпросното момче не ми сподели,че по луната имало някакви дупчици,които му приличали на бойна мацка с бюст на Памела Андерсън.
Не ни говорете,че сме курви а ни разберете.С удоволствие бих предпочела да ходя с някой на 20,21 години отколкото отново да страдам от глупостите на някой 16 годишен! :evil:
I az za tfa g0v0rih :P

nenuTy
09-01-2005, 12:30
naistina e m,n gadno.poznavam 12-13 godi6ni momi4nca deto hodqt i se praskat s nqkvi batkovci...a te sa si o6te deca

WwanAdoO
09-01-2005, 13:37
Еми аз по-принцип харесвам малко по-големи от мене...1-2,най-мноо 3години по-големи,щот просто са по-пораснали и много по-добре се разбирам с тях,имаме много пове4е общи неща. Ама не мисла скоро да тръгвам с някой 20годишен с кола,щот съм хоила с един,дет беше на 18,ма имаше кола и просто е супер тъпо и сама видях,4е е супер тъпо и нарао им се 4удя на друите моми4ета как само с такива ходят...хъх

09-01-2005, 14:09
тва дали момчетата са по големи не означава че не са ни на акъла.повечето момчета на 15 16 години(ако съдя от моя клас) изобщо не мислат за гаджета ами дъвчат хартия и после замерват хората с тях.има и такива които искат да имат гадже ама пак са супер децки.то и дядковците кат минат 70 изкуфяват и почват да мислат кат 15 годишни.Секи си има причини защо ходи с някой 20 годишен.Някои за парите и престижа,но мисла че повечето защото наистина го харесват.Не знам закво сички момчета мислат че 20 годишните искат само да се праскат.Има и такива но те са по рядко.Просто завиждате че си нямате гадже.Така е кат се развивате по бавно>ше има да чакатеееееееее :D

П.С. тва не се отнася за всички,има и изключения

Tedka-Medka
09-01-2005, 14:24
за кфо пък тряа да има такава мода уе?!?!?!?!?!?!?
смотан си с извинение!
просто като си е харесала по голям
кво? стига сте пускали тъпи теми!

Tedka-Medka
09-01-2005, 14:28
КАЖЕТЕ МИ АЗ СЕГА КАТО СЪМ НА
13 И ХОДЯ С МОМчЕ НА 17 ТВА
КВО ЗНАчИ чЕ ГО ПРАВЯ
ЗАРАДИ ПАРИ ЛИ?
НИТО СЕ ЕБА С НЕГО НИТО НИщО!
АЗ НЕ ГО ПРАВЯ ЗАРАДИ НЯКОЙ ДРУГ
АМИ ЗАРАДИ СЕБЕ СИ И НЕ МИ ПУКА!
АЗ СИ ГО ОБИчАМ И СИ ГО ХАРЕСВАМ!
ТОЙ НЯМА ПАРИ НЕ Е БЕДЕН НО ЕДВАЛИ
ИМА чЕ ДА МИ ДАВА И НА МЕН..АЗ СИ
ИМАМ ДОСТАТЪчНО!
МАЙНАТА ВИ!

09-01-2005, 20:14
КАЖЕТЕ МИ АЗ СЕГА КАТО СЪМ НА
13 И ХОДЯ С МОМчЕ НА 17 ТВА
КВО ЗНАчИ чЕ ГО ПРАВЯ
ЗАРАДИ ПАРИ ЛИ?
НИТО СЕ ЕБА С НЕГО НИТО НИщО!
АЗ НЕ ГО ПРАВЯ ЗАРАДИ НЯКОЙ ДРУГ
АМИ ЗАРАДИ СЕБЕ СИ И НЕ МИ ПУКА!
АЗ СИ ГО ОБИчАМ И СИ ГО ХАРЕСВАМ!
ТОЙ НЯМА ПАРИ НЕ Е БЕДЕН НО ЕДВАЛИ
ИМА чЕ ДА МИ ДАВА И НА МЕН..АЗ СИ
ИМАМ ДОСТАТЪчНО!
МАЙНАТА ВИ!

Ааа, ти продължавай да не се ебеш с него и ше видиш колко го обичаш :lol: .

DeSsi
09-01-2005, 20:25
Не може всичко да се слага под един критерий....но все пак съм на мнение,че за по-малките (13-14-15) не е нормално да ходят с някои на (19-20-21 примерно),защото тогава и акъла на тези момичета не е достатъчно узрял и те не биха намерили нищо друго освен секс,секс,секс във връзката с един доооста по голям от тях...Съгласна съм,че по-подходящи за тях са техните връстници,за да си избиват поне взаимно хормоните,а не тя да се лигави на големия батко,а той само да си мисли " мале как ще ти го нахакам"...

Начи аз съм на 15 и ходя с 21 годишен.Ся ша си кажете тая кфа е кучка от малка почнала да ходи с големите ала бала..Не изглеждам на 15 и акъла ми не е на 15 годишна и тфа много хора са ми го казвали.Напълно узряла съм и като акъл и като физика.И не ходя с приятеля си заради пари,коли или да се изфръцкам шот е по-голям а защото го харесвам истински и той мен.Не ходим заради секса а защото си допадаме.Тфа не значи че сички 14-15-16 годишни тряя да хукнат подир 20-21-22 годишните.Повечето искат само секс от по-малките..Може би аз съм попаднала на друг човек.И много се радвам ! Ай спасявайте се

09-01-2005, 20:32
Междудругото на мене ако ми е само до секс, да не мислите че съм тъп да тръгна по 15 годишно :? . Тва нали трябва да го чакаш две години докато се "почувства готово" и докато се реши на "тая трудна стъпка"..., ако ми е до секса отивам в студентски град и яреее некоя трети курс слезнала от балкана да ми учи агротехника, малко я повозим, обиколеме баровете и след тва се качваме в квартирата и чиста работа. :wink: ..

Sportexz
09-01-2005, 20:32
Начи аз съм на 15 и ходя с 21 годишен.Ся ша си кажете тая кфа е кучка от малка почнала да ходи с големите ала бала..Не изглеждам на 15 и акъла ми не е на 15 годишна и тфа много хора са ми го казвали.Напълно узряла съм и като акъл и като физика.И не ходя с приятеля си заради пари,коли или да се изфръцкам шот е по-голям а защото го харесвам истински и той мен.Не ходим заради секса а защото си допадаме.Тфа не значи че сички 14-15-16 годишни тряя да хукнат подир 20-21-22 годишните.Повечето искат само секс от по-малките..Може би аз съм попаднала на друг човек.И много се радвам ! Ай спасявайте се
Първо това, че не изглеждаш на 15 не хвалба, а точно обратното.
Второ щом казваш, че акъла ти не е на 15 значи мислиш точно като 15 годишна.
Стига сте се самозалъгвали, че сте страшно узрели и развити!
Ако искаш и с 30 годишен женен излизай - това си е твоя работа.
Това бяха просто констатацийки... :lol:

rosskata
09-01-2005, 20:54
Оyama си го каза най- добре. Всички пишлемета от мъжки пол тряа да разберат, че момичетата на техните години са в общия случай малко по- зрели (не казвам че няма изключения), Лошото е , че и моите връстници (19-20) са още с акъл на 10 годишни. Недейте да обвинявате момичетата, естествено е да предпочетат някой с повече от 2 грама мозък, някой, който няма да разкаже подробно на всички от училище как я е ебал, кво било или да си мисли, че е много романтично да я стисне за циците и да избяга после... :evil: Мухаха, голяма забава. :twisted: Не казвам, че всички 16 годишни са такива, не казвам, че по-големите са винаги по- зрели, просто е нормално момичетата да търсят по- големи от тях момчета :arrow: по- вероятно е да попаднат на някои лигльо сред връстниците си, отколкото сред батковците.
естествено има и мацки, които искат да се изфукат- прав им път- едва ли е голяма загуба за човечеството, ако тя тръгне с баткото за пари. По същия начин и пишлемето търси най-яката мацка, за да разправя после, че я е ебал - прав му път и на него :roll: . Има и свястни момичета, и свястни момчета- потърсете ги, вместо само да се оплаквате :idea:

DeSsi
09-02-2005, 10:12
Начи аз съм на 15 и ходя с 21 годишен.Ся ша си кажете тая кфа е кучка от малка почнала да ходи с големите ала бала..Не изглеждам на 15 и акъла ми не е на 15 годишна и тфа много хора са ми го казвали.Напълно узряла съм и като акъл и като физика.И не ходя с приятеля си заради пари,коли или да се изфръцкам шот е по-голям а защото го харесвам истински и той мен.Не ходим заради секса а защото си допадаме.Тфа не значи че сички 14-15-16 годишни тряя да хукнат подир 20-21-22 годишните.Повечето искат само секс от по-малките..Може би аз съм попаднала на друг човек.И много се радвам ! Ай спасявайте се
Първо това, че не изглеждаш на 15 не хвалба, а точно обратното.
Второ щом казваш, че акъла ти не е на 15 значи мислиш точно като 15 годишна.
Стига сте се самозалъгвали, че сте страшно узрели и развити!
Ако искаш и с 30 годишен женен излизай - това си е твоя работа.
Това бяха просто констатацийки... :lol:

Казах че не изглеждам на 15 защото много хора са ми го казвали..Даже и майка ми и баща ми.Бахти на някои от моите връстнички даже не са им пораснали циците пък тръгнали да праят разни неща.Същото е и за акъла повечето хора като ме опознаят казват че съм напреднала с материала за годините си - мисля като 17-18 годишна.И не мисля че тфа е лошо.

zElEnA^mAsLiNkA
09-02-2005, 10:23
Начи аз съм на 15 и ходя с 21 годишен.Ся ша си кажете тая кфа е кучка от малка почнала да ходи с големите ала бала..Не изглеждам на 15 и акъла ми не е на 15 годишна и тфа много хора са ми го казвали.Напълно узряла съм и като акъл и като физика.И не ходя с приятеля си заради пари,коли или да се изфръцкам шот е по-голям а защото го харесвам истински и той мен.Не ходим заради секса а защото си допадаме.Тфа не значи че сички 14-15-16 годишни тряя да хукнат подир 20-21-22 годишните.Повечето искат само секс от по-малките..Може би аз съм попаднала на друг човек.И много се радвам ! Ай спасявайте се
Първо това, че не изглеждаш на 15 не хвалба, а точно обратното.
Второ щом казваш, че акъла ти не е на 15 значи мислиш точно като 15 годишна.
Стига сте се самозалъгвали, че сте страшно узрели и развити!
Ако искаш и с 30 годишен женен излизай - това си е твоя работа.
Това бяха просто констатацийки... :lol:

Казах че не изглеждам на 15 защото много хора са ми го казвали..Даже и майка ми и баща ми.Бахти на някои от моите връстнички даже не са им пораснали циците пък тръгнали да праят разни неща.Същото е и за акъла повечето хора като ме опознаят казват че съм напреднала с материала за годините си - мисля като 17-18 годишна.И не мисля че тфа е лошо.
L060 e deske! Naprednala si i s materiala i s bry4kite i prejdevremenn0 0starqva6 :( A i az nqma da te 4akam mn dylg0 ... tiq cici kyt 0kapqt i qzyk ... ()

DeSsi
09-02-2005, 10:27
Начи аз съм на 15 и ходя с 21 годишен.Ся ша си кажете тая кфа е кучка от малка почнала да ходи с големите ала бала..Не изглеждам на 15 и акъла ми не е на 15 годишна и тфа много хора са ми го казвали.Напълно узряла съм и като акъл и като физика.И не ходя с приятеля си заради пари,коли или да се изфръцкам шот е по-голям а защото го харесвам истински и той мен.Не ходим заради секса а защото си допадаме.Тфа не значи че сички 14-15-16 годишни тряя да хукнат подир 20-21-22 годишните.Повечето искат само секс от по-малките..Може би аз съм попаднала на друг човек.И много се радвам ! Ай спасявайте се
Първо това, че не изглеждаш на 15 не хвалба, а точно обратното.
Второ щом казваш, че акъла ти не е на 15 значи мислиш точно като 15 годишна.
Стига сте се самозалъгвали, че сте страшно узрели и развити!
Ако искаш и с 30 годишен женен излизай - това си е твоя работа.
Това бяха просто констатацийки... :lol:

Казах че не изглеждам на 15 защото много хора са ми го казвали..Даже и майка ми и баща ми.Бахти на някои от моите връстнички даже не са им пораснали циците пък тръгнали да праят разни неща.Същото е и за акъла повечето хора като ме опознаят казват че съм напреднала с материала за годините си - мисля като 17-18 годишна.И не мисля че тфа е лошо.
L060 e deske! Naprednala si i s materiala i s bry4kite i prejdevremenn0 0starqva6 :( A i az nqma da te 4akam mn dylg0 ... tiq cici kyt 0kapqt i qzyk ... ()

Тфа не е най-важното МА :!: И никой не та кара да ме чакаш има кой да бара тея цици..И ти забраних да говориш тъй !

Sportexz
09-02-2005, 11:08
Начи аз съм на 15 и ходя с 21 годишен.Ся ша си кажете тая кфа е кучка от малка почнала да ходи с големите ала бала..Не изглеждам на 15 и акъла ми не е на 15 годишна и тфа много хора са ми го казвали.Напълно узряла съм и като акъл и като физика.И не ходя с приятеля си заради пари,коли или да се изфръцкам шот е по-голям а защото го харесвам истински и той мен.Не ходим заради секса а защото си допадаме.Тфа не значи че сички 14-15-16 годишни тряя да хукнат подир 20-21-22 годишните.Повечето искат само секс от по-малките..Може би аз съм попаднала на друг човек.И много се радвам ! Ай спасявайте се
Първо това, че не изглеждаш на 15 не хвалба, а точно обратното.
Второ щом казваш, че акъла ти не е на 15 значи мислиш точно като 15 годишна.
Стига сте се самозалъгвали, че сте страшно узрели и развити!
Ако искаш и с 30 годишен женен излизай - това си е твоя работа.
Това бяха просто констатацийки... :lol:

Казах че не изглеждам на 15 защото много хора са ми го казвали..Даже и майка ми и баща ми.Бахти на някои от моите връстнички даже не са им пораснали циците пък тръгнали да праят разни неща.Същото е и за акъла повечето хора като ме опознаят казват че съм напреднала с материала за годините си - мисля като 17-18 годишна.И не мисля че тфа е лошо.
Ти май не си много уман да ти кажа...

DeSsi
09-02-2005, 11:10
Начи аз съм на 15 и ходя с 21 годишен.Ся ша си кажете тая кфа е кучка от малка почнала да ходи с големите ала бала..Не изглеждам на 15 и акъла ми не е на 15 годишна и тфа много хора са ми го казвали.Напълно узряла съм и като акъл и като физика.И не ходя с приятеля си заради пари,коли или да се изфръцкам шот е по-голям а защото го харесвам истински и той мен.Не ходим заради секса а защото си допадаме.Тфа не значи че сички 14-15-16 годишни тряя да хукнат подир 20-21-22 годишните.Повечето искат само секс от по-малките..Може би аз съм попаднала на друг човек.И много се радвам ! Ай спасявайте се
Първо това, че не изглеждаш на 15 не хвалба, а точно обратното.
Второ щом казваш, че акъла ти не е на 15 значи мислиш точно като 15 годишна.
Стига сте се самозалъгвали, че сте страшно узрели и развити!
Ако искаш и с 30 годишен женен излизай - това си е твоя работа.
Това бяха просто констатацийки... :lol:

Казах че не изглеждам на 15 защото много хора са ми го казвали..Даже и майка ми и баща ми.Бахти на някои от моите връстнички даже не са им пораснали циците пък тръгнали да праят разни неща.Същото е и за акъла повечето хора като ме опознаят казват че съм напреднала с материала за годините си - мисля като 17-18 годишна.И не мисля че тфа е лошо.
Ти май не си много уман да ти кажа...

Ай най-умния да ми каже що мисли тъй

De_mikke
09-02-2005, 13:42
Az za sega ne sym se zanimavala s nqkoi na poveche ot 19 godini,a az sym na 16.Prosto ne me kefqt tiq po-dyrtite...a kolkoto do kolite,vqrno e 4e ima mn momi4eta det tva gledat,ama men lichno me e strah da se kacha v kola s nqkakaf piklio det izkaral minalata sedmica shofiorska knijka i se prai na gazar.Bih pozvolila na nqkoi nad 25 godini da me vozi i za tiq 7godini ot kakto e pulnoleten da se e nauchil da kara.Nai-lesno e pesha ;]]] A pyk shto momi4etata si hvashtat batkovci...shot edno momi4e na 16 i edno mom4e na 16 mislqt po mnogo razli4en na4in i e vseizvestno 4e mom4etata po-bavno se razvivat.I vse pak ima mnogo izklu4eniq! :wink:

09-02-2005, 14:23
Имам съученички,на които им "пораснаха циците" по-рано,но акъла им така и не дойде.Изостанаха някъде в 7 клас нищо,че ходеха от 13 годишни по нощните дискотеки,с големите "батковци".Почти всяка иска да е мутреса,да я возят в яките коли,да си купува парцалки всеки ден-това е трагедията на момичетата в днешно време.Тотално са изпростяли,загубили всякакви морални принципи и тръгнали с рязка скорост към пълната деградация.И тези момичета един ден ще имат деца...Сетете се как ще ги възпитават.Не знаят,че животът не е това,което представлява по чалга каналите и латиноамериканските сериали.Просто от малки повечето израснаха по площадките,бяха "възпитавани" и гледани от дърти и прости бабички,забравиха книгите.От някои излязоха хора,от други не,няма и да станат такива ако продължават в същия дух.И за всичко най-виновни са родителите и домашното възпитание.Курвалъкът е по рождение и се предава наследствено в повечето случаи...
От друга страна момчетата се възползват от това.Нормалните от тях ги считат за нещастници и сдуханяци,а онези пълни недорасляци,които си търсят 14-15 годишни момиченца понеже не могат да общуват пълноценно с някоя връстничка се имат "за улегнали мъже".Естествено те нямаше да бъдат такива ако нямаха таратайките и ланците си,с които примамват децата точно както педофилите с техните клопки бонбони и шоколади.И тия пикли си въобразяват,че всичко е от любов,а всъщност накрая стават или наистина мутреси(тези които са по-хитри и хубави) или просто едни изхабени парцали,които в много от случаите и деца не могат да имат.
Никой не ви говори да се жените девствени и да ходите в манастир,нито ви чете морал.Просто разберете,че има по-важни неща от парите,а това дали си успял в живота не значи колко опитен си в леглото.Сексът рано или късно идва,от него не можете да избягате-това е нещо съвсем естествено в човешката природа,но се научете първо какво са чувства,какво е любов и взаимност.Не се лишавайте от тази душевна радост толкова рано като я бъркате с чисто първичното животинско привличане и алчността към лъскавото.Научете какво е чест,достойнство,приятелст во,честност и така дори и светът около вас няма да изглежда толкова черен.Просто бъдете достойни и пълноценни хора и не се водете от тази "мода" и модел на поведение,които се опитват всячески да внедрят като нормални.

sarang
09-04-2005, 15:51
Имам съученички,на които им "пораснаха циците" по-рано,но акъла им така и не дойде.Изостанаха някъде в 7 клас нищо,че ходеха от 13 годишни по нощните дискотеки,с големите "батковци".Почти всяка иска да е мутреса,да я возят в яките коли,да си купува парцалки всеки ден-това е трагедията на момичетата в днешно време.Тотално са изпростяли,загубили всякакви морални принципи и тръгнали с рязка скорост към пълната деградация.И тези момичета един ден ще имат деца...Сетете се как ще ги възпитават.Не знаят,че животът не е това,което представлява по чалга каналите и латиноамериканските сериали.Просто от малки повечето израснаха по площадките,бяха "възпитавани" и гледани от дърти и прости бабички,забравиха книгите.От някои излязоха хора,от други не,няма и да станат такива ако продължават в същия дух.И за всичко най-виновни са родителите и домашното възпитание.Курвалъкът е по рождение и се предава наследствено в повечето случаи...
От друга страна момчетата се възползват от това.Нормалните от тях ги считат за нещастници и сдуханяци,а онези пълни недорасляци,които си търсят 14-15 годишни момиченца понеже не могат да общуват пълноценно с някоя връстничка се имат "за улегнали мъже".Естествено те нямаше да бъдат такива ако нямаха таратайките и ланците си,с които примамват децата точно както педофилите с техните клопки бонбони и шоколади.И тия пикли си въобразяват,че всичко е от любов,а всъщност накрая стават или наистина мутреси(тези които са по-хитри и хубави) или просто едни изхабени парцали,които в много от случаите и деца не могат да имат.
Никой не ви говори да се жените девствени и да ходите в манастир,нито ви чете морал.Просто разберете,че има по-важни неща от парите,а това дали си успял в живота не значи колко опитен си в леглото.Сексът рано или късно идва,от него не можете да избягате-това е нещо съвсем естествено в човешката природа,но се научете първо какво са чувства,какво е любов и взаимност.Не се лишавайте от тази душевна радост толкова рано като я бъркате с чисто първичното животинско привличане и алчността към лъскавото.Научете какво е чест,достойнство,приятелст во,честност и така дори и светът около вас няма да изглежда толкова черен.Просто бъдете достойни и пълноценни хора и не се водете от тази "мода" и модел на поведение,които се опитват всячески да внедрят като нормални.
Браво! Това е много хубаво мнение, точно е. И аз се дразня на малки курвенца, които от 13-годишни са хукнали по дискотеките. Просто ужас! А това, дето ходят с по-големи, не е много добре. В смисъл че разлика от повече от 3 години е твърде голяма, но все пак всеки си е различен и си решава какво да прави.Може този на 23, който ходи с 15-годишна, просто да е малък на акъл и така ще се допълват двамата. Ама е глупаво едно момиче да ходи с батковци, за да се фука колко е голяма. Това е детинско.

^Sunshine^
09-04-2005, 18:22
Имала съм гадже по голямо от мен с 5 години но не се чуствах особено добре ... Тва за колата ... тя никога не е имала значение поне за мен , но понякога един човек който е по голям може да те накара да се чустваш по добре ... но съществува и другото ... някъв си нещастник на 21 години който незнае как да си върже връските на обувките постоянно да ти натяква как си малка и такиа неща а в същото време да хоиш с него .. Определено мноо по добре е 13-14 годи6ните момичета да излизат с техни връсници има достатъчно време пред тях за абсолютно сичко и не мисля че толерирам това разин пикли да се мъкнат с некви " турбо газари"

Kremana
09-04-2005, 20:50
Много зависи от хората..аз например харесвам и набори и по големи "батковци",не ги деля на кой има кола,пари..,а акъл..защото ми е много куцо да общувам с празноглавци (независимо на каква възраст)!

eNigMaTic^
09-04-2005, 22:06
Такам..Аз съм на 14 и никога не съм ходела с "батковци"...Сега ще изложа собствена си теза по този въпрос..В бившия ми клас имаше 1-2 момичета от този да го наречем тип и ходеха с доста по-големи.Та тези "батковци" явно са били лишени от мозък,защото ако го притежаваха момичетата на тяхната възраст щяха да им обръщат внимание...Много от "газетата", които се занимават с такива на моята възраст притежават умствен интелект на едно 15-16 годишно/дори и по-малко/ момче,защото не са постигнали нищо сами в живота, а не спират да се газарят.Това, че мама и татко са ти купили кола, не ти дава да унижаваш по-нисшите от теб...Та момичетата ходят с тях заради парцалките, дискотеките,колите и т.н. Въпросните момичета не могат да си позволят цялата тази газария и един лигльо на мама и тате може да им "осигури" тези "удобсва"
Но си има и друга страна...Много от момчетата на 15-16 притежават мозък точно колкото на "батковците" :arrow: с тях също не може /и да искаш/ да обшуваш...Така че горко им на свястните момичета.Трудно ще си намрят половинката /аз също мисля, че спадам към свястние момичеттюа, но Бог знае :roll: /
Изводите са: Има и свясти мъже, но те рядко се занимават с малко момичета, момичета не жени.
Има и свястни момчета, тиийнеджъри, но те се смятат за смотани, по-затворени в себе си са и могат да се открият в интернет пространството...

borche
09-05-2005, 00:12
ех, деца...деца... ай сега ми се накарайте за темата, явно съм объркал мястото. Пак почнаха комплексите " ...аз съм много развита за възрастта си.." - айде, бе ! Запомни нещо от мен - когато си малка си стой такава, защото инече няма да пораснеш никога! Като го осмилиш/като пораснеш ще ме разбереш !

Death_F
09-05-2005, 09:14
Ми моя приятел е 4 години по голям от мен (аз съм на 16 той на 20) според мен това не е "модерно" или нещо такова.Дори предното ми гадже беше на 21 и никога дори не е искал секс или нещо такова просто се обичахме и това беше най важното ,е ходила съм с момче което е мой набор да ви кажа ли само за това ми говореше и следователно го зарязах защото не търпя магаринщини момчетата на тая възраст 15-16 години са наистинка напаст (не всички де има и изкючения) ,но в по голяма та си част са точно като се казва "ги бие хормона" според мен няма възраст за любовта и просто трябва да се обичате!Пък момчетата които се оплакват че наборките им си земат само батковци ,да си фанат някоя на 11-12 години нали и без тфа се оправдават че не мислят само за секс еми и тези момиченца не мислят :wink: