PDA

View Full Version : започна да ме боли.. странно



MalkataDrusalka
08-31-2005, 23:27
Водя активен полов живот от 1 година и половина и не съм имала проблеми, но в последно време, когато правя секс със приятеля ми ме боли.. все едно съм девствена.. супер ми се прави секс, но като започне да влиза и изпитвам ужасна болка.. много странно защо.. може ли да е от претъркване или някаква инфекция.. или просто не съм достатъчно предразположена ? :roll: :x

Black_Queen
09-01-2005, 02:05
hi abe 4estno da ti kaja i men me boli ama vse edno penisa na priatelia mi opira v matkata mi i e ebati s6ite ama ako tebe te boli otvora na vlagali6teto ili si proturkana i triabva da spre6 sexa za 4-5 dena ili triabva da ti4a6 na lekar

pinK_Baby
09-01-2005, 08:49
Ако правиш по-често секс и е по-грубо,може и да е от това,но мисля че щом преди не те е боляло е някаква инфекция...Някакви други симптоми,примерно парене докато пишкаш,промяна на миризмата или течението или сърбеж...може да е някаква гъбична инфекция(не съм лекар и нищо не мога да кажа),но ако ги има и тези симптоми,които изброих мисля,че трябва да се посъветваш с лекар незабавно!А ако е само като влиза може би не си достатъчно увлажнена?

Desert Rose...
09-01-2005, 09:46
Zdravei.
Az znam,che ako imash gybichki po genitaliite tova syshto e vyzmojno,imam vpredvid da te boli.Nedei da se plashish sega.Moje bi,naistina kakto kaza pinK_Baby,ne si dostatychno navlajnena.Ako samo tova ti e oplakvaneto i vsichko drugo si se chuvstvash dobre fizicheski,izchakai malko i ako prodyljava taka - ginekolog.

bOnBoneTka
09-01-2005, 19:39
Nai-d0bre otidi na lekar tam 6te razbere6 v deistvitelnost kakva e pri4inata.

4ips@
09-03-2005, 13:47
aa pykk sht0m ti sa ebe kat za posledno.....[[+:
Polzvai gelove :o}} i she si aLL RiGHt:PpPP!~@_@~

EyeLeSs
09-03-2005, 15:21
Nai dobre otidi na lekar i tam 6te ti kajat kakvo ti ima!!!a kato ti se ebe primerno nemoje li analen sex da probva6???

уоксабидубан
09-03-2005, 15:21
Може бе. И ти може да го пробваш. На к*ра ми.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!