PDA

View Full Version : Малко въпроси и лека критика



devil4e
08-31-2005, 22:56
Искам в тази тема да се обърна към модовете и, най-вече, админите. Забелязах някаква мода да се трият и заключват теми, целящи критика в този раздел. Забелязах още, че той се казва "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни". Странно, нали? В тази тема целя да покажа на "екипа ни" по най-учтивия начин, че не са прави в това отношение.
Странно, че в момента, в който бъде забелязана тема от този тип и някой от "кръвожадните" ни админи, веднага й виждат сметката. Не смятам това за правилно! Ето и доводите ми:

1. Потребителите ИМАТ право да изказват мнениота си за "екипа ни", особенно в раздел, в който пише "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни". Не може да сме възпрепятствани от това наше право. И се заключват обикновено с отговор от типа на "Мисля, че темата е приключена". Е, това оправдание ли е? Не! Пише се, защото не може да бъдено измислено правило, което да доказва, че е забранено такова нещо. Ако не ви отърва, мили админи, просто променете заглавието на раздела от "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни" на "Предложения, похвали и въпроси към сайта и екипа ни". Така ще е разбираемо. Иначе се получава глупаво.
2. Когато се покаже мнение, което уличава даден админ или мод, то същщо бива заключвано/изтрито със същото абсурдно обяснение. Това е ЛИЧНО мнение, нали? Или аз нещо съм се объркала, но го пише, че е позволено в заглавието на раздела, нали?
3. Тема, критикуваща отношението на шефовете към нас, бива изтрита, понеже "нарушава правилата". Добре, нарушава ги, но по кое правило? Ако обичате, драги ми админи, обосновявайте се, когато кажете нещо.
4. Искам да попитам, защо драгите ни админи използват своята власт само в този раздел? Да, може да няма модове тук, но много рядко се среща тема, заключена от админ в който и да е друг раздел. Да не би критиката тук да ви пречи? Тогава, дадох едно свое предложение за това, как проблема ще се оправи - смяна на името на раздела.

В тази тема искам ясен отговор от отговорните "власти", а не глупави подмятания от юзърите.
Благодаря, предварително! Вече може и глупави подмятания! :wink:

Sportexz
08-31-2005, 22:59
А пък мен ме мъчи що нарушаваш правилника ти!?

devil4e
08-31-2005, 23:03
А пък мен ме мъчи що нарушаваш правилника ти!?
1во къде?
2ро какво общо има тва с темата.
3то да, може да ги нарушавам, но това е, защото виждам, че хората, които са ги писали не ги спазват и смятам, че не съм по-малко от тях и и аз мога да не ги спазвам.
4то Първо ми прочети мнението плс :wink:
5то Ето един прекрасен пример за "глупаво форумско мнение" :D

Sportexz
08-31-2005, 23:06
А пък мен ме мъчи що нарушаваш правилника ти!?

5то Ето един прекрасен пример за "глупаво форумско мнение" :D
Ами определено мнението ми не е глупаво. Не може ти да изискваш като самата нарушаваш правилника на форума.

И за да не те държа в напрежение аватара ти е 167Х250.

devil4e
08-31-2005, 23:13
А пък мен ме мъчи що нарушаваш правилника ти!?

5то Ето един прекрасен пример за "глупаво форумско мнение" :D
Ами определено мнението ми не е глупаво. Не може ти да изискваш като самата нарушаваш правилника на форума.

И за да не те държа в напрежение аватара ти е 167Х250.
ХХАХАХХАХАХ, ако се спазва и аз ще го спазвам. Но незнам къде точно съм го нарушила. Тема не ми е заключвана, имам си подпис и аватар, давам си съвети, малко не уважавам форума като цяло, но не знам къде се пише, че трябва да го :wink: Айде :wink: А за аватара, мерси, че ми го каза, сигурно много си се потрудил, за да го разбереш :lol:
П.П. Може ли някой да изтрие отговорите на мненията, тъй като не са по темата, т.е. последните мои две мнения (с това) и двете на Sportexz. Мерси :wink:

Sportexz
08-31-2005, 23:20
А за аватара, мерси, че ми го каза, сигурно много си се потрудил, за да го разбереш
Незнам какво трябва да съм се потрудил - отй седи до всяко твое мнение - не е трудно да го забележиш?!
И защо да се трият мненията - те са по-темата.
Тезата ми е, че не може човек, който не спазва правилата на форума да критикува!

devil4e
08-31-2005, 23:41
А за аватара, мерси, че ми го каза, сигурно много си се потрудил, за да го разбереш
Незнам какво трябва да съм се потрудил - отй седи до всяко твое мнение - не е трудно да го забележиш?!
И защо да се трият мненията - те са по-темата.
Тезата ми е, че не може човек, който не спазва правилата на форума да критикува!
Ще се трият, защото тва е тема ЛИЧНО към админите, а НЕ към форумците. Прочети пак и ще видиш, че го пише. А и, съм писала, че не искам юзърско мнение, което автоматично означава, че тва ТИ кво мислиш въобще не ме интересува :wink:
Но, както и да е, мерси за мнението.
П.П. Айде пак ще помоля да изтриете последните мнения, които не са по темата ми. Мерси :wink:

machoka
09-01-2005, 06:12
Добър ден,

Първо, като цяло леко ироничния ти тон някак си не е подходящ за запитване от този род. Ти задаваш въпроси, на които мислиш, че сама знаеш отговор. Тогава защо въобще ги задаваш?
Друг е въпроса, че явно бъркаш. :wink:

:arrow: 1. Разбира се, че ИМАШ право да изказваш мнение, похвала, критика. Но само градивна. Безмислени заяжданици и подстрекаване към спор не се толерират, а ти правиш това постоянно с всяко свое мнение!
:arrow: 2. Виж т. 1.
:arrow: 3. Прочети т. 13, явно не си я спомнаш. Прочети също и какви са мерките, които се взимат спрямо системното нарушение на това изискване.
:arrow: 4. Явно не си запозната, че работата на администратора изключва да модерира. Нали правиш разлика м/у двете? Едното е да администрираш /да поддържаш технически форума/, другото е да модерираш /да съблюдаваш да се спазват правилата, които са писани от администратор/.

Мисля, че ти отговорих на въпросите, въпреки че не съм 'кръвожадният шеф'. Твоята критика не е градивна, ти се заяждаш. Когато се научиш да правиш разлика между тези две понятия, тогава твоя /или на когото и да било/ тема няма да бъде заключена.
А до тогава те съветвам отново да прочетеш т. 13. Да, това е намек.

Желая ти приятно и безпрепятствено постване.

DarthRevan
09-01-2005, 07:37
machoka bravo! mnogo to4no izkazvane...syjalqvam samo 4e go napisa na 4ovek koito prosto ne vyzpriema...obqsnqval sym i go pone 1000 pyti tva...no pone naistina napravi edno dobro izkazvane ;)

devil4e
09-01-2005, 14:57
Добър ден,

Първо, като цяло леко ироничния ти тон някак си не е подходящ за запитване от този род. Ти задаваш въпроси, на които мислиш, че сама знаеш отговор. Тогава защо въобще ги задаваш?
Друг е въпроса, че явно бъркаш. :wink:

:arrow: 1. Разбира се, че ИМАШ право да изказваш мнение, похвала, критика. Но само градивна. Безмислени заяжданици и подстрекаване към спор не се толерират, а ти правиш това постоянно с всяко свое мнение!
:arrow: 2. Виж т. 1.
:arrow: 3. Прочети т. 13, явно не си я спомнаш. Прочети също и какви са мерките, които се взимат спрямо системното нарушение на това изискване.
:arrow: 4. Явно не си запозната, че работата на администратора изключва да модерира. Нали правиш разлика м/у двете? Едното е да администрираш /да поддържаш технически форума/, другото е да модерираш /да съблюдаваш да се спазват правилата, които са писани от администратор/.

Мисля, че ти отговорих на въпросите, въпреки че не съм 'кръвожадният шеф'. Твоята критика не е градивна, ти се заяждаш. Когато се научиш да правиш разлика между тези две понятия, тогава твоя /или на когото и да било/ тема няма да бъде заключена.
А до тогава те съветвам отново да прочетеш т. 13. Да, това е намек.

Желая ти приятно и безпрепятствено постване.
Мерси за мнението! Като цяло браво, че разбираш така нещата, но аз все пак дължа да отбележа, че очаквам, не мод, а админ да ми отговори. Модовете не са по тази част, тъй като тук моделират само админи. И все пак забелязвам до каква глупост може да докара едно неуважение към чуждото мнение. Затова ще те помоля да си гледаш категорията, а не да пишеш в тема, която е отправена пряко към други хора :wink:
DarthRevan, колко глупаво изказване напртави само! Де да можеше да разбереш :wink:

П.П. Дигам ръце от тази тема, тъй като няколко хора очебийно не са се научили да четат, а и да спазват правилника (това са отговори, неотнасящи се към темата, тъй като в нея се пише, че очаквам САМО админи да пишат). ОТТУК НАТАТЪК ВСЕКИ, КОЙТО ИСКА МОЖЕ ДА ПИШЕ МНЕНИЕ, А НЕ САМО ТЕЗИ, КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА СЕ ЗАЯЖДАТ :wink:

techCandy
09-01-2005, 17:48
Как да започна....да видим....Като за начало не
разбрах защо мачока намира темата леко саркастична, аз такова нещо не видях. Второ, естествено, че ще кажеш, че това е заяждане. И изобщо всяка критика е заяждане явно. Има преклено много теми, които бяха изтрити специално от този форум, повечето от които можеха да се приемат и за заяждане, но сред тях по мое мнение имаше и истина. Не съм аз човека, който определя какво е заяждане и какво не, само че някак си не нормално всяка критика да бъде изтривана или заключвана, с плоски оправдания при това. Наясно съм, че подобни теми не е хубаво да има, защото ще стане поредния бунт във форума, който не приключва с нищо друго освен с много банове разбира се. А и не е полезно за форума. Само че това, че всяка критика се трие и заключва също не говори особено добре за форума. Освен това отношението на Цоки към нас нисшите, е просто отвратително. Защо не се научеите да търпите критика, и да правите разлика между злобеенето и истинските неща. А за Спортекс....хм как да се изразя по-културно, за да не ми делнат поста....Ц не....трябва да е грубо, но ще го направя в друга тема...