PDA

View Full Version : Как ще г0 0бясните ? (Главно м0м4етата)



zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 07:31
Kf0 mislite za tiq m0m4eta det0 gledat na m0mi4etata kat0 ne6t0 materialn0 ??? Gledat sam0 telata .. d0ri i da e nqkfa sk04ubra pak stafa za ebane! 6t0 uj "svesnite" m0m4etA ne sa p0ve4k0??? Aku nie sme (m0mi4etata) kurvi t0 vie (m0m4etata) ste sv0dnicite!

machoka
09-01-2005, 08:21
Не се учудвай, има ги и тези индивиди.

Такива мъже ще има до тогава, докато спре да има жени, които да са съгласни с това, само и само мъжа да ги издържа финансово!

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 08:24
Demek pak nii jenite sme "vin0vni" :idea:

machoka
09-01-2005, 08:28
Demek pak nii jenite sme "vin0vni" :idea:

Ами да, така излиза. Вие сте първоизточниците на всяка мъжка реакция и поведение. Ние правим това, което вие ни позволявате. Когато ни позволите да се отнасяме с вас като с материална вещ, стига да ви плащаме скъпите бижута, заведения и бензина, то такива мъже ще никнат като гъби след дъжд.

LunaTriCk
09-01-2005, 08:30
Demek pak nii jenite sme "vin0vni" :idea:
много ясно. вий сте виновни за всичко. и за глада в Сомалия.

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 08:31
haha Imam 4uvstv0t0 kyt mi gi g0v0ri6 tiq rauti 4e me ubejdava6 4e vie m0m4etata ste slabiq p0l a nie silniq! w0w d0 kfi izv0di stignah :P

HouseMania
09-01-2005, 09:02
haha Imam 4uvstv0t0 kyt mi gi g0v0ri6 tiq rauti 4e me ubejdava6 4e vie m0m4etata ste slabiq p0l a nie silniq! w0w d0 kfi izv0di stignah :P

Абе то маи верно така излезе :roll: :roll: :?

09-01-2005, 10:22
haha Imam 4uvstv0t0 kyt mi gi g0v0ri6 tiq rauti 4e me ubejdava6 4e vie m0m4etata ste slabiq p0l a nie silniq! w0w d0 kfi izv0di stignah :P

Абе то маи верно така излезе :roll: :roll: :?

da da , tyi tyi drug pyt...! to...za tui skoro pak se bqha poqvili temi ot sorta "nqkoga udrqli li ste momi4e" (ni6to lo6o ne kazvam kym temata)-v koqto vsi4ko, be6e napisalo ne nikoga, i ne6to ot sorta, to ne se udrqt, nali sa ot nejniq pol, i vsqkakvi takiva..
Haide stiga se izkarvahte "silni" :) Ako bqhte nqma6e da vi "pritejavame" postoqnno SAMO s pari !

DeSsi
09-01-2005, 10:45
Kf0 mislite za tiq m0m4eta det0 gledat na m0mi4etata kat0 ne6t0 materialn0 ??? Gledat sam0 telata .. d0ri i da e nqkfa sk04ubra pak stafa za ebane! 6t0 uj "svesnite" m0m4etA ne sa p0ve4k0??? Aku nie sme (m0mi4etata) kurvi t0 vie (m0m4etata) ste sv0dnicite!

Sno6ti kato si legnah i az re6ih da pusna syshtata tema no ti si me izprevarila :D

I shte te popravq za ne6to .. Ako momi4etata sa kurvi to myjete sa myjki kurvi. Ama lor znaesh 4e ima sqkfi syshtestva..Nqkoi se ebat za pari,drugi zaradi broikata,treti ot liubof..Slu4valo mi se e mn pyti da obsyjdame razni jeni s mom4eta/myje i te kazvat 4e pak mogat da ebat takiva jeni (krokodili) kato im slojat 4uval na glavata..myjete sa izmislili vsqkakvi na4ini za pluishtene i s grozni i s krasivi jeni..

zElEnA^mAsLiNkA
09-01-2005, 10:56
Kf0 mislite za tiq m0m4eta det0 gledat na m0mi4etata kat0 ne6t0 materialn0 ??? Gledat sam0 telata .. d0ri i da e nqkfa sk04ubra pak stafa za ebane! 6t0 uj "svesnite" m0m4etA ne sa p0ve4k0??? Aku nie sme (m0mi4etata) kurvi t0 vie (m0m4etata) ste sv0dnicite!

Sno6ti kato si legnah i az re6ih da pusna syshtata tema no ti si me izprevarila :D

I shte te popravq za ne6to .. Ako momi4etata sa kurvi to myjete sa myjki kurvi. Ama lor znaesh 4e ima sqkfi syshtestva..Nqkoi se ebat za pari,drugi zaradi broikata,treti ot liubof..Slu4valo mi se e mn pyti da obsyjdame razni jeni s mom4eta/myje i te kazvat 4e pak mogat da ebat takiva jeni (krokodili) kato im slojat 4uval na glavata..myjete sa izmislili vsqkakvi na4ini za pluishtene i s grozni i s krasivi jeni..
haha pak se setih za Anastasiq :P

09-01-2005, 11:50
Sno6ti kato si legnah i az re6ih da pusna syshtata tema no ti si me izprevarila :D

I shte te popravq za ne6to .. Ako momi4etata sa kurvi to myjete sa myjki kurvi. Ama lor znaesh 4e ima sqkfi syshtestva..Nqkoi se ebat za pari,drugi zaradi broikata,treti ot liubof..Slu4valo mi se e mn pyti da obsyjdame razni jeni s mom4eta/myje i te kazvat 4e pak mogat da ebat takiva jeni (krokodili) kato im slojat 4uval na glavata..myjete sa izmislili vsqkakvi na4ini za pluishtene i s grozni i s krasivi jeni..

това като го кажем, мислиш ли че сериозно говорим :?:

morsmordre
09-01-2005, 11:55
Дразня им се на такива момичета.Защото дългата форма на банана не означава, че отвътре не е хлебен :!: (т.е не означава, че отвътре е вкусен).Плюс това ненавиждам момчета, които се скапват от фитнес, ЗАЩОТО СА КОМПЛЕКСАРИ :evil:

Sportexz
09-01-2005, 11:57
Дразня им се на такива момичета.Защото дългата форма на банана не означава, че отвътре не е хлебен :!: (т.е не означава, че отвътре е вкусен).Плюс това ненавиждам момчета, които се скапват от фитнес, ЗАЩОТО СА КОМПЛЕКСАРИ :evil:
Обясни какви по-точно комплекси се избиват, когато ходи човек на фитнес? Наистина ми е много интересно.

machoka
09-01-2005, 12:01
Дразня им се на такива момичета.Защото дългата форма на банана не означава, че отвътре не е хлебен :!: (т.е не означава, че отвътре е вкусен).Плюс това ненавиждам момчета, които се скапват от фитнес, ЗАЩОТО СА КОМПЛЕКСАРИ :evil:
Обясни какви по-точно комплекси се избиват, когато ходи човек на фитнес? Наистина ми е много интересно.

Колко мъже ходят на фитнес само за самото здраве и колко ходят с идеята да станат мутантите - гъзари, 'идеал в очите на мацките' според тях?
:wink:

Sportexz
09-01-2005, 12:05
Дразня им се на такива момичета.Защото дългата форма на банана не означава, че отвътре не е хлебен :!: (т.е не означава, че отвътре е вкусен).Плюс това ненавиждам момчета, които се скапват от фитнес, ЗАЩОТО СА КОМПЛЕКСАРИ :evil:
Обясни какви по-точно комплекси се избиват, когато ходи човек на фитнес? Наистина ми е много интересно.

Колко мъже ходят на фитнес само за самото здраве и колко ходят с идеята да станат мутантите - гъзари, 'идеал в очите на мацките' според тях?
:wink:
Ми сигурно има и от двата вида - но пича отгоре много катерично отсече, че който ходи на фитнес е комплексар.

amy lee
09-01-2005, 16:53
един мъж няма да сваля жена ако тя не му даде повод
това го разбирайте както искате

DeSsi
09-01-2005, 17:37
Sno6ti kato si legnah i az re6ih da pusna syshtata tema no ti si me izprevarila :D

I shte te popravq za ne6to .. Ako momi4etata sa kurvi to myjete sa myjki kurvi. Ama lor znaesh 4e ima sqkfi syshtestva..Nqkoi se ebat za pari,drugi zaradi broikata,treti ot liubof..Slu4valo mi se e mn pyti da obsyjdame razni jeni s mom4eta/myje i te kazvat 4e pak mogat da ebat takiva jeni (krokodili) kato im slojat 4uval na glavata..myjete sa izmislili vsqkakvi na4ini za pluishtene i s grozni i s krasivi jeni..

това като го кажем, мислиш ли че сериозно говорим :?:

може би не всички но някой наистина говорят сериозно..И въобще как може д асе говори така ?

xandria
09-01-2005, 17:40
един мъж няма да сваля жена ако тя не му даде повод
това го разбирайте както искате
Mi zna4i az kato si sloja kusa poli4ka davam povod na mujete??? A na mene prosto mi e toplo...

дЪрти_санчес
09-01-2005, 17:42
abe kuhi kurveta, kvi sa tiq prostotiq 4e mom4etata vi gledali kato instrument za ebane, e ta mnoooogo qsno, kato si slagate nekvi potni4eta i kusi poli4ki, ta da vi se vijdat pi4kite, nie kvo sme vinovni? obli4ai se kato monahinq i nikoi nema da te gleda po toq na4in, moje da te pozamerqt s domati, pa4a! q da igrae buhalkata!

a otnosno tva 4e hode6tite na fitnes sa kompleksari mislq 4e e napolovina vqrno, no drugata polovina si hodi da si izvae tqloto ot koeto vtorostepenno e tva 4e privli4at jenite, a ne da e cel nomer edno, zagrq li, zavistlivo mom4ence!

DeSsi
09-01-2005, 18:15
abe kuhi kurveta, kvi sa tiq prostotiq 4e mom4etata vi gledali kato instrument za ebane, e ta mnoooogo qsno, kato si slagate nekvi potni4eta i kusi poli4ki, ta da vi se vijdat pi4kite, nie kvo sme vinovni? obli4ai se kato monahinq i nikoi nema da te gleda po toq na4in, moje da te pozamerqt s domati, pa4a!

Всеки може да се облича както си иска тфа е лично право на всеки човек :evil: И все пак признавам си че понякога нарочно се обличам предизвикателно когато отивам на ЛОФ за МЪЖЕ но го правя само защото знам че така ще бъда забелязана.Ако се обличам като монахиня мислиш ли че някой ще ме забележи?Да,ама мноо рядко се случва това.Естествено че като облека мини жупа сички мъже ша плезят езици след мен а ако съм с 5 ката дрехи никой няя да ме види..Правим всичко това заради вас БЕ мъже

SneJna_
09-01-2005, 18:17
6te ima takiva maje..dokato ima jeni koito pozvolqvat da ima se govori taka i da se darjat taka s tqh..6toto sqkvi si gi ima i vinagi 6te si gi ima

Swinkenhoffer
09-01-2005, 18:22
как да го обясня!?
за мен е непонятно и главата ми не можа да го побере.

borche
09-01-2005, 18:32
Kf0 mislite za tiq m0m4eta det0 gledat na m0mi4etata kat0 ne6t0 materialn0 ??? Gledat sam0 telata .. d0ri i da e nqkfa sk04ubra pak stafa za ebane! 6t0 uj "svesnite" m0m4etA ne sa p0ve4k0??? Aku nie sme (m0mi4etata) kurvi t0 vie (m0m4etata) ste sv0dnicite!

не съм казал, че сте курви. Има ги и тези индивиди, но не може да открека, че почти винаги един мъж харесва жената, заради външният вид/първоначално/, а после я опознава. Както вие искате секс, така и ние/нормално е!/.

rosskata
09-01-2005, 19:36
Вижте сега, 8) има кухи мъже както има и кухи мацки. Има и момчета, които днеска приказват, че ще ебат някоя с чувал на главата, а утре се влюбени безнадежно и романтично в същото момиче(без да си признаят, естествено) :P . Има момчета, които приказват простотй, но не са прости, просто се правят на интересни, и момичета, които носят къси поли без да са " курви"... Абе с две думи- секви ги има :roll: . Така че не е добре да се правят обобщения. Нито да се съди за някой по това, което приказва. Много често момчетата, несигурни в себе си,приказват подобни глупости, за да се правят на "готини" - това нищо не значи :arrow: повечето поумняват. А другте си хващат жени, отговарящи на IQ-то им.

09-01-2005, 19:49
Ми много ясно че ще харесвам повече красиви жини отколкото грозни такива :wink: комплекси пари и подобни глупости хич не ме интересуват. Важното е да е готина и умна. Изобщо не мога да ви разбера вече, а тва за фитнеса беше просто гениална мисъл, вече да обиждаш на комплексар е най модерното нещо а света - и най често тия дето са кльощави и умрели наричат мускулестите комплексари, и тия дето нямат пукната пара в джоба наричат тия с готините коли комлексари :D я помислете малко и кажете кой е комплексара в случая?

rosskata
09-01-2005, 20:05
я помислете малко и кажете кой е комплексара в случая?

Абе всите сме комплексари 8)

zElEnA^mAsLiNkA
09-02-2005, 08:43
я помислете малко и кажете кой е комплексара в случая?

Абе всите сме комплексари 8)
haha Tfa be6e priznanie ... Yeeee! Predad0hte se :P

DeSsi
09-02-2005, 09:05
Важното е да е готина и умна.

Бииип бииип - детектора на лъжата те хвана :D
Мъжете се страхуват от умни жени за тфа повечето прибягват до леките жени дето имат пилешки мозък

zElEnA^mAsLiNkA
09-02-2005, 09:10
Важното е да е готина и умна.

Бииип бииип - детектора на лъжата те хвана :D
Мъжете се страхуват от умни жени за тфа повечето прибягват до леките жени дето имат пилешки мозък
hahaha mn smqh!

machoka
09-02-2005, 09:10
Важното е да е готина и умна.

Бииип бииип - детектора на лъжата те хвана :D
Мъжете се страхуват от умни жени за тфа повечето прибягват до леките жени дето имат пилешки мозък

Еее, извинявай :lol:

мечтател
09-02-2005, 13:01
Важното е да е готина и умна.

Бииип бииип - детектора на лъжата те хвана :D
Мъжете се страхуват от умни жени за тфа повечето прибягват до леките жени дето имат пилешки мозък
аз не се страхувам от умни жени. даже ги предпочитам. много е по-добре да има за кво да си говориш с момичето - идеите на Платон, на Сенека, на Бай Пешо - Сладкаря... :lol: :lol: :lol:

09-02-2005, 13:27
Донякъде момичетата са си виновни за това отношение,защото от малки не могат да предложат нищо друго на мъжа освен секс.А нормалните мъже никога не гледат само това в една партньорка.Всеки иска човек до себе си,а не някаква секс кукла или вибратор.

borche
09-02-2005, 21:34
Важното е да е готина и умна.

Бииип бииип - детектора на лъжата те хвана :D
Мъжете се страхуват от умни жени за тфа повечето прибягват до леките жени дето имат пилешки мозък

ще ме прощаваш, но не можеш да ми говориш за мъже и жени при положение, че си още дете. Какво подгони другите деца? Аз пуснах една тема ГЛАВНО за повлеканите, даже съм описал КОИ СА, а вие тука си изляхме дишите КАКВИ СА МОМЧЕТАТА и колко са добри ваш'те мили п**к* ! айде, моля ти се ! :twisted: Като не разбираш не пиши и не говори. Когато пораснеш ще разбереш ЗАЩО НЕ СЕ ПИШЕ ТАКА и ще разбереш, че за да има пълноценнен живот ТРЯБВА и мЪЖ И ЖЕНА ! айде със здраве ! :wink:

bulgarche
09-03-2005, 00:22
Бе..тъпа работа..тез дет не осъзнават че жените са живи същества и нестават само за ебане са глупаци !!!

pinK_Baby
09-03-2005, 07:36
Има си хора за всичко,аз лично изобщо ама изобщо не зачитам тия момчета(мъже),които гледат само физическата красота и нищо друго,но съм на мнение,че някой ден и те ще си намерят някоя и ще се влюбят до припадък,толкова много че да не могат да спят от мисълта за НЕЯ,а тя ще им обърне гръб...За какво е животът,ако не да изпиташ най-хубавите емоции на този свят,една от които е любовта (и секса разбира се,но не всичко е секс :lol: 8) ) :?:

П.П. Аз съм БЪЛГАРЧЕ ...Алекс нали знаеш : "Вървели хората и след тях жените" ахахахаха... Ако наистина мислиш така(както в мнението ти по темата) много те уважавам за това.... :wink:

09-03-2005, 09:27
Важното е да е готина и умна.

Бииип бииип - детектора на лъжата те хвана :D
Мъжете се страхуват от умни жени за тфа повечето прибягват до леките жени дето имат пилешки мозък
И кво по тая логика трабва до тебе ли да прибягна :roll: ? Сори ама не мога да понасям тъпи жени.

liebeskummer
09-03-2005, 11:47
Дразня им се на такива момичета.Защото дългата форма на банана не означава, че отвътре не е хлебен :!: (т.е не означава, че отвътре е вкусен).Плюс това ненавиждам момчета, които се скапват от фитнес, ЗАЩОТО СА КОМПЛЕКСАРИ :evil:
по тая логика всички дет не ходите на фитнес или не спортувате сте разплути дебелаци или рахитчета,не виждам какъв е проблема всеки да си има собствено мнение,дори и само заради момичетата да поддържаш фигурата си какво,все едно има някое момче което не е правило нещо само заради момиче и обратното.
По темата ми какво да мисля ако хората са щастливи така да го прават,в крайна сметка важно е човек да задоволява потребностите си

ScooTeR
09-03-2005, 12:10
vseki si ima vkus e...nqkoi obi4at umnite drugite ... za vseki si ima polovinka 8)