PDA

View Full Version : След като Алекс си тръгна



morsmordre
09-01-2005, 12:44
Във Важната тема на Алекс, че напуска форума, всички казват как той им е бил любимият админ, всички много го уважават, но, ХОРА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ :!: Алекс е достатъчно зрял човек и достатъчно умен, за да стигне до решението да си тръгне от форума :!: И как му се отблагодарявате за работата, която е свършил??С яко флууд ли?С безмислените си мнения и СПАМ постове, които правите, вие унищожавате всичко, което той е градил :!: Той поиска от вас да НЕ разваляте форума, защото напускането на един админ, който и да е той, не е краят на света, а, с ваша помощ, не е и краят на форума :!: aBeP4eTo каза, че Алекс е форума - да, той го е направил, но какво е форума без потребителите в него???
Напоследък доста потребители си позволиха да флуудят, защото са в такова настроение, но по този начин разрушавате целият труд, който той е положил.

Говоря така, все едно е на смъртно легло с тези минали глаголи но, пак ви казвам, това не е края на света И на форума, затова ние трябва да продължим по старому и да не разваляме прекрасния форум :!:

Не виждам с какво би пречила тази тема на админите, така че ви моля да не я заключвате - единствената причина би могла да бъда бъдещо несериозно отношение на потребителите относно тази тема.Тогава затваряйте или трийте темата, но не и преди това :!: Благодаря!

Eleonora
09-01-2005, 12:50
Да,макар че Алекс ни липсва много.Живота продължава и Без неГо :!: :wink:

aBeP4eTo
09-01-2005, 13:04
А пък аз вместо да флуудя реших прилично да спра да пиша в този форум и знам, че няма да съжелявам за това.
Чао на всички беше ми приятно да влизам тук. :P
Have a Nice Day. :P

Eleonora
09-01-2005, 13:06
А пък аз вместо да флуудя реших прилично да спра да пиша в този форум и знам, че няма да съжелявам за това.
Чао на всички беше ми приятно да влизам тук. :P
Have a Nice Day. :P Da,aide Aleks si tragna i vsi4ki sled nego...taka li :roll: :?

09-01-2005, 13:17
temata be6e po4ti bezmislena :!: Kato za posledno go na"fluudihme" Hubavo :twisted: :idea: Az pa mislq 4e hubo go izpratihme 4oveka i osyzna 4e be6e cenen i jelan ot nas...

Eleonora
09-01-2005, 13:23
Не мисля, че това сега ще е офтопик

http://bestcards.ru/images/sng/sng72.jpg

Алекс дано някой ден видиш този букет,подарен ти от всички тук.И не забравяш колко те обичаме и държим на теб.Дано си мислиш за нас форумците,които ще останат на всяка цена тук,за да съхранат и направят форума по-добър.Макар и без теб!

machoka
09-01-2005, 13:32
Много се вживявате ми се струва :wink:

Живейте си своя собствен живот, градете го, не се вживявайте толкова във виртуалните неща. Сигурен съм че и Алекс би искал това от Вас. Ето, че и самият той го направи.

DeSsi
09-01-2005, 13:39
Naistina mnogo se vjivqvate..POve4eto nito go poznavate li4no nito ni6to samo ste si razmenqli prikazki tuk ili v irc.A pyk trygnali da govorqt 4e go obi4at.Nito sha umrete bez nego nito toi bez vas

Eleonora
09-01-2005, 13:43
Е да но се пак той беше един от нас... :roll: :wink:

ZveRcheTo-f
09-01-2005, 14:00
ei h0ra i az mislq che mn0o se vjivqvate!Kakvo tolkova.Razbiram che e bil edin ot vas ama..kakto kazahte nito vie she umrete bez nego nito toi bez vas...

smokee
09-01-2005, 14:18
haha machoka napravo mi vze dumite ot ustata ot dosta vreme ne se bqh vqsval tuk i tova e purvata tema koqto zasi4am she umra ot tupnq napravo nqmate li si za kakvo da govorite be basi bezsmislenite temi basi glupostta.... :D

BABY_SEXY_GIRL
09-01-2005, 14:38
А пък аз вместо да флуудя реших прилично да спра да пиша в този форум и знам, че няма да съжелявам за това.
Чао на всички беше ми приятно да влизам тук. :P
Have a Nice Day. :P

До сега не съм видяла и един пост, с който да си флуудила :!: :shock: Тъпо е сега всички да се изнизване един по един!!!
А темата на Алекс защо е заключена? Защо я заключи? :cry:
За новите може отстрани да изглежда, че някои от нас много се вживяваме, но това е защото не сте имали възмоност да опознаете по-добре този човек и да видите приноса му за сайта! И аз се вживявам, но поне съм искренна, защо да го крием?! Само ще кажа, че от цялото съществуване на форума до сега не сме имали по-голяма загуба от тази! И тя вече се чувства...

MaD_CaT*
09-01-2005, 15:30
Ами...аз си признавам,
че в оная тема не съм писала(че Алекс ни напуска)...и честно казано,не знаех просто кво да напиша...въпреки,че се запознхаме лично на форумната среща.Приятно момче ми се стори...ама не съм чела мн негови постове,за което малко съжалявам :? ...НО като е решил да напусне форума,съмняваше ме някой да можеше да го спре ?! А...и забелязах и аз ,че доста хора се вживяха,в това (напускането му) ...даже доста преувеличиха..и продължават
НО наиситина флуда и безсмислените теми наистина вече трябва да поспрат :!: :evil: :?

devil4e
09-01-2005, 16:28
Оооо, в тази тема просто ме убихте! :evil:

morsmordre, в този форум съм повече от година. Флуудила съм само първия месец. Сега, след година, аз написах 3 мнения в темата за Алекс - едно по повод първото изказване, едно по повод изказването на aBeP4eTo и едноп не го помня. Добре, може тва да е флууд, но след толкова време в този форум нямам ли право да изкажа няква благодарност на някого?А и кой си ти, че да ми казваш дали да пиша или не? Тази тема си е за чист флууд! Има си тема за Алекс и сички си пишем в нея. Ако не те кефи - не пиши, но не пускай отделна тема за твойто лично мнение!

aBeP4eTo, жалко, че и ти - един от последните ми приятни хора в този форум, ще напуснеш! Може би си права, че няма смисъл да се стои тук повече, сигурно и аз ще последвам примера ти, мила!

Eleonora, ей кранто, айде не се бъркай, където не ти е работата. Тя казала ли е, че иска всички да направят като нея? НЕ! Тогава мълчи там!

Гост, прав си - тази тема е безмислена, но кво й е тъпото на другата, с която показахме на Алекс, че го уважаваме?

Eleonora, не преигравай!

machoka, прав си! Аз, например, си му казах, квото имам и сега смятам, че се преиграва вече. Не познавам лично Алекс, но уважавам работата му!

Eleonora, ама ти 3 мнения пусна и нищо не каза! И после "тва няма да е оффтопик"! :evil:

ZveRcheTo-f а ти пък повтаряш думите на DeSsi! :evil:

smokee, а кво е умно за теб?

BABY_SEXY_GIRL, много точно го каза, браво! И аз не смятам, че някой новак може да си го обясни, но никой не ги е и карал, нали? Иначе, кой е заключил темата? Тва не е честно!

MaD_CaT*, никой не ти говори за лично познанство! Не забеляза ли темата за онова депресирано момиче? Но е в реда на нещата да се вживяваме, въпреки че, на мен верно ми стана гадно. Ще кажете, че преигравам, но ми е се едно.

Eleonora
09-01-2005, 18:38
Оооо, в тази тема просто ме убихте! :evil:

morsmordre, в този форум съм повече от година. Флуудила съм само първия месец. Сега, след година, аз написах 3 мнения в темата за Алекс - едно по повод първото изказване, едно по повод изказването на aBeP4eTo и едноп не го помня. Добре, може тва да е флууд, но след толкова време в този форум нямам ли право да изкажа няква благодарност на някого?А и кой си ти, че да ми казваш дали да пиша или не? Тази тема си е за чист флууд! Има си тема за Алекс и сички си пишем в нея. Ако не те кефи - не пиши, но не пускай отделна тема за твойто лично мнение!

aBeP4eTo, жалко, че и ти - един от последните ми приятни хора в този форум, ще напуснеш! Може би си права, че няма смисъл да се стои тук повече, сигурно и аз ще последвам примера ти, мила!

Eleonora, ей кранто, айде не се бъркай, където не ти е работата. Тя казала ли е, че иска всички да направят като нея? НЕ! Тогава мълчи там!

Гост, прав си - тази тема е безмислена, но кво й е тъпото на другата, с която показахме на Алекс, че го уважаваме?

Eleonora, не преигравай!

machoka, прав си! Аз, например, си му казах, квото имам и сега смятам, че се преиграва вече. Не познавам лично Алекс, но уважавам работата му!

Eleonora, ама ти 3 мнения пусна и нищо не каза! И после "тва няма да е оффтопик"! :evil:

ZveRcheTo-f а ти пък повтаряш думите на DeSsi! :evil:

smokee, а кво е умно за теб?

BABY_SEXY_GIRL, много точно го каза, браво! И аз не смятам, че някой новак може да си го обясни, но никой не ги е и карал, нали? Иначе, кой е заключил темата? Тва не е честно!

MaD_CaT*, никой не ти говори за лично познанство! Не забеляза ли темата за онова депресирано момиче? Но е в реда на нещата да се вживяваме, въпреки че, на мен верно ми стана гадно. Ще кажете, че преигравам, но ми е се едно.Ooo are sa moliate ne obsajdai hoata i mneniata im. :wink:

MaD_CaT*
09-01-2005, 18:43
MaD_CaT*, никой не ти говори за лично познанство! Не забеляза ли темата за онова депресирано момиче? Но е в реда на нещата да се вживяваме, въпреки че, на мен верно ми стана гадно. Ще кажете, че преигравам, но ми е се едно.
Хах...почти похвално е
,че си намерила време да се занимаваш и да обсъдиш мнението на всеки един от писалите в тая тема :lol:
И кво като никой не говори за лично познанство...сметнала съм за добре да го напиша...и съм го написала?! :roll: Къде видя проблем в това ,не можах да разбера....Тази тема за депресираното момиче,нещо не можах да разбера,кво общо има... и честно казано не съм я видяла тая тема(може би,ако я бях видяла,щях да зн за кво говориш :roll: )... :roll:
ХАха и,да нормално е да се вживявате..явно наиситна значи много за вас този човек...но според мене е прекалено..поне от страна на някои съвсем нови юзъри..!

morsmordre
09-01-2005, 19:36
Оооо, в тази тема просто ме убихте! :evil:

morsmordre, в този форум съм повече от година. Флуудила съм само първия месец. Сега, след година, аз написах 3 мнения в темата за Алекс - едно по повод първото изказване, едно по повод изказването на aBeP4eTo и едноп не го помня. Добре, може тва да е флууд, но след толкова време в този форум нямам ли право да изкажа няква благодарност на някого?А и кой си ти, че да ми казваш дали да пиша или не? Тази тема си е за чист флууд! Има си тема за Алекс и сички си пишем в нея. Ако не те кефи - не пиши, но не пускай отделна тема за твойто лично мнение!

Виждам, че си ме разбрала погрешно..Нямах предвид, че ти специално си флуудила или който и да е.Прочел съм всяко едно от мненията в темата на Алекс и именно заради тях пуснах тази моя..как я нарече..:флуудърска тема:
Знам, че има тема за Алекс вече, но моята не е същата - тук се опитвам да ви кажа на всички вас, които четете този пост, че не е краят на света след напускането на Алекс.ДА, съгласен съм, че беше страшно ценен потребител, но вижте какво стана::

Тръгнаха си Cyberdene_101 u aBeP4eTo - за тях знам със сигурност :!: Какъв е смисълът да започнат да се изнизват малко по малко важните потребители :evil:

И ако си се засегнала - извинявай :!:

DeSsi
09-01-2005, 19:41
Като се махнат важните юзери ще се появят нови..Форума няма да остане без полезни хорица

BABY_SEXY_GIRL
09-01-2005, 21:55
Точно! Няма смисъл да се изнизваме заради някой си! Все пак ние не сме тях (някои си които са напуснали в случея)!!! Когато някой напусне ще е тъпо да е заради някой друг разочаровал се от форума, щом напускаш трябва да знаеш какво точно искаш, защо го искаш и да не действаш импулсивно :roll: Просто да го правите заради самите себе си, а не да тръгвате със стадото овце! Алекс пожела да опазим създадения от него форум, да не се вживяваме в напускането му...ала беше ли чут? Та това беше последното му желание, изписано във форума! Жалко наистина, че действате без да се замислите реално какво правите...aBeR4eTo - помисли пак!
Аз също много пъти съм казвала, че съм все още в екипа главно заради Алекс (по ред причини, които не желая особено да изброявам). Но както виждате още се крепя, защото съм в този сайт над 3 години и колкото да не ви се вярва го обичам адски много! Искам да има мир тук, да няма флууд, и точно затова съм в екипа и за да не разочаровам както Алекс така и вас се държа...Моля ви поне когато някой напусне да се стараете да изпълните последните му желания тук, жалка е обратната картинка просто...толкова ли е трудно??? :?

09-01-2005, 21:58
Три дни плаках от мъка по изгубеното шефче :cry: .

zElEnA^mAsLiNkA
09-02-2005, 08:26
Ami da vi kaja 4estn0 az d0ri ne sym 4ela neg0vi 0tg0v0ri ... Ne g0 p0znavam ne znam k0i e i kak izglejda ... I tfa 4e g0 nqma ne se use6ta p0ne pri mene! ...

LiNkiN4eTo
09-02-2005, 10:47
ако реша да напускам форума няма да е заради някой а просто защото този форум вече тотално затъпя , няма тема която да си заслужава поста ми :lol: така де , сичку се повтаря и потретва , просто няма смисъл ....
ако реша да напускам всички ще разберете 100% :D хахаха :lol: но още съм си тука , макар че от доста време се чуде , кво прая изобщо тука :shock:

bulgarche
09-03-2005, 01:31
Ми то и в таз тема пак яко се флууди...

Иначе на мен ми е ...де да знам...харесвах Алекс, защото само с него се разбирах перфектно и винаги ми отговаряше на ЛС

morsmordre
09-03-2005, 17:59
Ми то и в таз тема пак яко се флууди...

99% от мненията тук НЕ СА флууд, това ти го гарантирам!Точно това очаквах от потребителите, така че аз не го смятам за флууд.

devil4e
09-07-2005, 10:45
Грррррррр... от 4 дена не съм сядала, а са я няма темата за Алекс!!!!!! КЪде е???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

09-07-2005, 11:37
В момента с колегите разследваме ! Почти сме сигурни кой е виновен!

morsmordre
09-07-2005, 18:24
Грррррррр... от 4 дена не съм сядала, а са я няма темата за Алекс!!!!!! КЪде е???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Изтрита е, но по-рано, отколкото каза Алекс :evil: :!: Аз лично го считам за неуважение :!:

MaD_CaT*
09-07-2005, 19:12
ако реша да напускам форума няма да е заради някой а просто защото този форум вече тотално затъпя , няма тема която да си заслужава поста ми :lol: така де , сичку се повтаря и потретва , просто няма смисъл ....
ако реша да напускам всички ще разберете 100% :D хахаха :lol: но още съм си тука , макар че от доста време се чуде , кво прая изобщо тука :shock:
:roll: :!: аха...
и аз тва викам :lol:

Murderdoll
09-07-2005, 21:49
ъ???алекс си е отишъл???
буахахах еми ся с двамата лайняни
админа дето останаха вече със сигурност
тфа място ще стане по-зле отколкото е
и сега;)
ае чау ви, мисля,че бях и аз дотук:)

borche
09-08-2005, 02:14
кой е тоя/тая Алекс? Някой национален герой, борил се за освобождение на България от ТУРСКО робство? Кой е тоя?!

THE_GANGSTA_GIRL
09-08-2005, 02:42
кой е тоя/тая Алекс? Някой национален герой, борил се за освобождение на България от ТУРСКО робство? Кой е тоя?!

Беше администратор!

borche
09-08-2005, 02:43
порицай ме хубаво! и к'во от т'ва кат' е била администратор? На улицата успяват само най-добрите, пред РСто всеки е администратор, всеки е шеф !

zElEnA^mAsLiNkA
09-08-2005, 10:06
Ami Aleks e myjk0!

zwercence
09-08-2005, 12:34
ae ko sa vjivqqte e she kajete koi znai ko stanalo ...

09-09-2005, 09:07
Ние от FBI стигнахме до извода, че борче е тъп извънземен плужек изпратен с мисията да са прай гъзар !

S_L_A_D_U_R_K_A
09-09-2005, 17:45
Виж к`во Special Agent Fox Mulder ти постоянно флудваш ако става за въпрос, колко 2-3 поста си пуснал и нито един по темата, само се праиш на интересен. Новичък от няколко дена, ама натрупал постовете и то един до един излишни. Пфф кво става тука тези новаците четете правилата бе хора! Алекс ще липсва на всички, които знаем какво преставляваш той и трудът му, но нека да не говорим за човека така все едно го няма на белия свят. Ще се опитаме поне ние по старите форумци да оправим нещата и няма да позволим на разни новаците, които го развалят.

09-09-2005, 21:12
Ще използвам вашия просташки жаргон :arrow: Виж кво Сладурка, я не ми давай акъл А ? Някой да е искал сладурското ти мнение ?
Не се бъркай в офишъл бизнес на FBI :!:

09-09-2005, 21:27
Виж к`во Special Agent Fox Mulder ти постоянно флудваш ако става за въпрос, колко 2-3 поста си пуснал и нито един по темата, само се праиш на интересен. Новичък от няколко дена, ама натрупал постовете и то един до един излишни. Пфф кво става тука тези новаците четете правилата бе хора! Алекс ще липсва на всички, които знаем какво преставляваш той и трудът му, но нека да не говорим за човека така все едно го няма на белия свят. Ще се опитаме поне ние по старите форумци да оправим нещата и няма да позволим на разни новаците, които го развалят.
Възпрепятстване на работата на федералните служби? Не мисля, че Агент Мълъдр е новичък. Заедно с него разкриваме престъпления вече от около 10 години. Разбирам, че вие местните си имате собствени разбирания, но ще ви помоля да ни оставите да си свършим работата. Благодаря.

Eleonora
09-09-2005, 21:32
Ей тия агенти са големи сладури...само"Не ми се бъркай в работата "И Това е... :wink: Ама си я вършат...хиххиих

09-09-2005, 22:38
Инспектори, можете ли да ми инспектирате главата на пениса :roll: много ми е спешно?

S_L_A_D_U_R_K_A
09-10-2005, 09:33
Оле ще умра к`ви са тея детски глупости във форума пфф агенти ауу не мога да повярвам. Какво стана с форума затъвамее :cry: :cry: :cry: Special Agent Fox Mulder не ти давам акъл както виждаш, защото като гледам нямаш. Посочи ми една тема дето си отговорил компетентно и не си флуудвал.Затъваа форума затъва, надявам се да имам подкрепа поне от някои форумци.

Special Agent Dale Cooper и ако работата ви е да помагате за развалянето на форума, правите я, но няма да ви позволим!
П.С И престанете да се е.авате с Алекс "мъжко/женско" :evil:

stasi_girl
09-10-2005, 10:56
drun drun hora osuznaite se ??!!!!!!!!!!!

SimpleGirl
09-10-2005, 19:40
Parvonachalno misleh posta mi da sadarja slova ot roda na "kolko sarcerazdiratelno", no prochetoh posta na Baby Sexy Girl, v koito tq kazva "Moje otstrani da izglejda, che se vjivqvame, no vie ne ste obshtuvali tolkova s tozi chovek za da znaete kakvo shte bade bez nego" (ili neshto ot tozi rod, no s tozi smisal). Nqma kak da ne proqvq razbirane, zashtoto i az si imam edno mestence, koeto poseshtavam dosta po-chesto otkolkoto tuk i prosto se zamislih kak bih se pochuvstvala az, ako nqkoi potrebiteli ot tam se otkajat da vlizat za v badeshte. Nqkoi moje da kaje i che e glupavo, no kato poseshtavash edno mqsto tolkova chesto, namerish mnogo priqteli sas shodni vijdaniq i interesi - che to moje i da ti stane kato vtori dom !!! :)
Naistina jalko za vaprosniq Aleks.. i po tochno za poznatite mu tuk, na koito shte lipsva, no vse pak ostavat i drugi vazmojnosti za komunikaciq, nali? :)
I neka tozi krai da bade nachaloto na neshto po-dobro ... :)