PDA

View Full Version : DaNcE



lapenceto_f
09-01-2005, 14:17
holla na si4ki :P na4i 6a q karame napravo :) tancite sa ne6toto koeto obojavam ... ne moga bez tqh :) super mnogo iskam da imam svoi sobstven balet za moderni tanci (pop, rap, r&b... )nqmam osobeno mnogo informaciq za tova kak stava organizaciqta na podoben balet i vaob6te vsi4ko svarzano s nego.Znam samo 4e iskam da tancuvam :) ta ako nqkoi ima pove4e info za tova plllsss neka mi pomogne ... porazrovih se iz neta ama ne otkrih ni6to sa6testveno. Zatova se nadqvam na va6ata pomo6t :P
10x za vnimanieto

09-01-2005, 15:47
ako suzdade6 takuv klub i ako si ot sf pls pi6i mi na dance_floor@abv.bg :) iskam i az :D

lapenceto_f
09-01-2005, 16:04
heheh oki doki :PPP nqma6 problemi samo da uspeq :)

Iliqn4eto
09-01-2005, 16:17
О,това е много отговорно нещо,трябва да имаш силна воля,то желанието както виждам си го имаш,но то не помага в случая,само с него не може...
Първо трябва да имаш хора на които да разчиташ,партниори,също така и пари са необходими,да се въоражиш с огромно търпение и нерви,докато стигнеш до финала,до това всичко да стане..


Но точно към кого трябва да се обърнеш незнам,а и поне трябва да имаш 18,доколкото знам,за да станеш основател на такова нещо,но все пак ти желая успех:)

SneJna_
09-01-2005, 18:14
mili4ka neznam na kolko si godini ama az sam v takav balet i kato iska6 da go naprai6 nai-malkoto trqbva da si artisti4na natura a na6ta koqto go e sazdala predi tva e bila v skola..osven tva ima mnogo pove4e nervi otkolkoto si misli6..ne e samo densene a i za da nakara6 da te slu6at i nqkoi da densi kakto ti iska6 6te trqbva da se zaredi6 s mnoooooooooooooooogo nervi! i ti trqbvat i kinti..i trqq da go registrira6 i da pla6ta6 danaci i dokato si izgradi6 ime ti trqbvat nai malko edno 5-6 godini hi4 ne e lesno..a dokato nqkoi tragni da ti se zapisva v baleta..6te ima6 da 4akaaaaa66 :))

lapenceto_f
09-02-2005, 04:20
:) hmm imam nqkva begla predstava kolko e trudno ama vse pak moga da se spravia nqkak si ... mersi mnogo za komentarite vi :) 6te vidim dokade 6te q dokarame