PDA

View Full Version : за избухването на дискотеки?



09-02-2005, 09:28
амиии по принцип нали ние момчетата си избухваме на дискотеки, като сваляме мацки там, забиваме, данс на мах и така..по принцип аз това смятам за избухвация :roll: Амиииии как да си избухна като аджаба имам гадже и НЕ искам да свалям други мацки (сериозно гадже)? Нещо не върви само да пия и да денсам..мога са пробвам, ама мисля че няма да потръгне...а пък на диското ще сме само кочове (момчета) и приятелките ми няма да ги има за да денсам с тях...абе имам проблем, ама кажете как да го разреша плс..Благодаря предварително (пак повтарям, аз НЕ искам да свалям други момичета, и не ми казвайте, работи от сорта, еми като не искаш, ти си си виновен плс, аиде..)..Аа заравих да спомена че гаджето ми не я пускат на диско, и няма да е с мене..когато ходя.

zElEnA^mAsLiNkA
09-02-2005, 09:31
Mi vie k040vete ne m0jete li pr0st0 da ne h0dite na disk0teka ??? Ili pyk da sedi6 s priqtelite si i da 0bsyjdate ne6t0 ?

09-02-2005, 09:34
Mi vie k040vete ne m0jete li pr0st0 da ne h0dite na disk0teka ??? Ili pyk da sedi6 s priqtelite si i da 0bsyjdate ne6t0 ?
e baaa, az nestaa tai, az kato otida na disko i trqbva da densam nemoga iny4e....

zElEnA^mAsLiNkA
09-02-2005, 09:37
Mi vie k040vete ne m0jete li pr0st0 da ne h0dite na disk0teka ??? Ili pyk da sedi6 s priqtelite si i da 0bsyjdate ne6t0 ?
e baaa, az nestaa tai, az kato otida na disko i trqbva da densam nemoga iny4e....
Mi t0gava sam0 densai :)

ProstoAz
09-02-2005, 09:37
Еми трябва да направиш някакъв компромис - избираш или едното или другото и това е! Ясното ти е, че друг изход няма!
Или не ходиш на диско, или ходиш и забиваш пичките там, или ходиш, но си танцуваш сам и пиеш. Ти избираш!

09-02-2005, 09:48
Еми трябва да направиш някакъв компромис - избираш или едното или другото и това е! Ясното ти е, че друг изход няма!
Или не ходиш на диско, или ходиш и забиваш пичките там, или ходиш, но си танцуваш сам и пиеш. Ти избираш!

незнам защо ама това беше много гадно изказване :?
Казах ти че съм решил да НЕ зарибявам, но пък искам и да избухна и очаквах от вас да ми кажете някакви начини за избухване ако вие по друг начин избухвате..да ми ги кажете...

ProstoAz
09-02-2005, 09:55
Извинявам се, че е прозвучала гадно. :oops:
Ще ти кажа аз (въпреки че съм момиче) отивам на диско само, за да си изразходвам енергията (т.е. да си потанцувам, да въртя кючеци :lol: ) и както сигурно се сещаш и сама си се справям изключително добре, мразя някви "кучета" да ме налазват, така че това е моя начин да "избухна" (както ти му викаш), дори не обичам много много да пия. :wink: Но както се сещаш ние двамата се различаваме, така че това едва ли ще ти помогне. Единствено ти можеш да си измислиш някакво компромисно решение, защото сам си носиш главата на раменете, не ти я носим ние. :wink:

09-02-2005, 10:31
ако не се бъркам и ти си имаш гадже нали ? :) Все пак начи може да се избухва без гаджето да е на диското, ако има начин аз ще го намеря, но ми трябва и вашата помощ :) 10х за съветите до сега..

miloto_girl_4e
09-02-2005, 10:37
huh,ako ne moje6 da se otkaje6 ot svalkite.. bati slabata volq deto ima6 :?
az su6to si imam seriozno gadje i kato hodq na disko i edinstvenoto,koeto prava e samo da tancuvam ..
svalqt me ne malko mom4eta,no az gi reja i gotovo...
6tom si re6il da ne svalq6 macki,emi ne svalqi ..
sa nqma az da doida na diskotekata,za da te pazq da ne trugne6 da svalq6 nqkoe momi4e :D
za men izbuhvaneto v diskoteka,ne e svurzano sus svalki.. tancuvane na max,dobra kompania i gotina muzika i gotovo :D

09-02-2005, 10:41
huh,ako ne moje6 da se otkaje6 ot svalkite.. bati slabata volq deto ima6 :?
az su6to si imam seriozno gadje i kato hodq na disko i edinstvenoto,koeto prava e samo da tancuvam ..
svalqt me ne malko mom4eta,no az gi reja i gotovo...
6tom si re6il da ne svalq6 macki,emi ne svalqi ..
sa nqma az da doida na diskotekata,za da te pazq da ne trugne6 da svalq6 nqkoe momi4e :D
za men izbuhvaneto v diskoteka,ne e svurzano sus svalki.. tancuvane na max,dobra kompania i gotina muzika i gotovo :D

ела бе :twisted: :!: Не е вярно че нямам силна воля, ходил съм и преди на дискота без нея (ние сме заедно то много време от почти година)...и не съм зарибявал, но пък и ти си момиче, за теб избухването е само да денсаш, пък за момчетата е и да зарибяват, нали така..момчета :) Ти сама казваш секи път като отидеш и те свалят, е начи сички гледад да си правят кефа като забиват мацки :) И все пак тук не опира до воля..аз воля имам :shock: Просто търся начини да си избухвам на Мах и без да съм с гаджето..(за пореден път казано сигурно)

zElEnA^mAsLiNkA
09-02-2005, 11:22
huh,ako ne moje6 da se otkaje6 ot svalkite.. bati slabata volq deto ima6 :?
az su6to si imam seriozno gadje i kato hodq na disko i edinstvenoto,koeto prava e samo da tancuvam ..
svalqt me ne malko mom4eta,no az gi reja i gotovo...
6tom si re6il da ne svalq6 macki,emi ne svalqi ..
sa nqma az da doida na diskotekata,za da te pazq da ne trugne6 da svalq6 nqkoe momi4e :D
za men izbuhvaneto v diskoteka,ne e svurzano sus svalki.. tancuvane na max,dobra kompania i gotina muzika i gotovo :D

ела бе :twisted: :!: Не е вярно че нямам силна воля, ходил съм и преди на дискота без нея (ние сме заедно то много време от почти година)...и не съм зарибявал, но пък и ти си момиче, за теб избухването е само да денсаш, пък за момчетата е и да зарибяват, нали така..момчета :) Ти сама казваш секи път като отидеш и те свалят, е начи сички гледад да си правят кефа като забиват мацки :) И все пак тук не опира до воля..аз воля имам :shock: Просто търся начини да си избухвам на Мах и без да съм с гаджето..(за пореден път казано сигурно)
Ami 6t0m 0t 1 g0dina se spravq6 s pr0blema ... 6t0 ni pita6 brQ?

09-02-2005, 13:37
Избухване на дискотеки? В смисъл избухване с бомба, тъй ли? Еми може някой път да взривя някоя ама едва ли ще е скоро. Те хубавите бомби не се намират лесно...А инак що питате?

lapenceto_f
09-02-2005, 14:26
hehhe be lape otiva6 na disko densa6 mnoo qko kefi6 se tam s friend4etata si kefi6 se ... mai mai e neizbejno bez svalkite... ama 6tom i predi si uspqval ko poi4e iska6 :)
i vse pak malko trudni4ko si predstavqm disko bez svalki... :D
ai uspeh

09-02-2005, 14:29
Напий се като свиня.Обикновено това става на кочовските събирания :wink:

09-02-2005, 18:55
ee az ne sym kazal 4e nemoga da izdyrjammm, prosto ne moga da si izbuhvam na max bez neq ne6to, kvi mi gi govorite tuka, 4e 6tom sym izdyrjal bez neq na diskota tolkova mnogo vreme na4i ne sym imal problem...?

borche
09-02-2005, 22:42
амиии по принцип нали ние момчетата си избухваме на дискотеки, като сваляме мацки там, забиваме, данс на мах и така..по принцип аз това смятам за избухвация :roll: Амиииии как да си избухна като аджаба имам гадже и НЕ искам да свалям други мацки (сериозно гадже)? Нещо не върви само да пия и да денсам..мога са пробвам, ама мисля че няма да потръгне...а пък на диското ще сме само кочове (момчета) и приятелките ми няма да ги има за да денсам с тях...абе имам проблем, ама кажете как да го разреша плс..Благодаря предварително (пак повтарям, аз НЕ искам да свалям други момичета, и не ми казвайте, работи от сорта, еми като не искаш, ти си си виновен плс, аиде..)..Аа заравих да спомена че гаджето ми не я пускат на диско, и няма да е с мене..когато ходя.

като имаш проблеми с избухването ето ти решение на проблемите:ако пиеш: Обаждаш се на баща ти, псуваш го и му казваш, че като го видиш 'ша го смачкаш !...той ще ти загрее ушичките и няма да имаш проблеми.

ако се биеш: Ще ти оставя моят телефон, решиш да се биеш - чукаш един телефон и аз ще дойда да те нашамаря... и така няма да имаш проблеми и с т'ва

останаха мацките: качваш се на някоя маса и почваш да ревеш кат' магаре, казваш, че си обратен/или нещо такова... и няма да имаш проблеми с тях!

айде успех, със здраве и нищо лично :wink:[/b]

09-03-2005, 11:12
аха ясно...тва с мацките го разбрах, с боя също, ма с бащата нещо не разбрах ко общо има с избухването (да и*а и тъпия ти отговор :shock: :evil: :!: )

09-03-2005, 11:13
забравих да кажа - нищо лично :!:

borche
09-03-2005, 14:21
т'ва с таткото може да е общо. Просто, ако не си правят другите стъпки -> му се обади на него. Така няма да имаш проблеми С НИЩО ;)

айде и приятно гаджуване ;)