PDA

View Full Version : бг музиката



lp_krasi
09-02-2005, 10:02
искам а ви питам не мислите ли че бългаската музика е доста пренебрегвана от самите балгари. не говоря за прослувутата чалга. има толкова много балгарски изпалнители достойни да бадат на европейската сцена- Gravity Co., остава, каризма, светла иванова... те са толкова много но не са оценявани.

CVETELLINA
09-02-2005, 10:13
споделям мнението ти но какво да се прави :roll: в послeдно врeме се вижда че така наречения "поп фолк"става все по-популярен в бг обаче хората го харесват и той за тва съшествува :) :) :)
[/b]

naty
09-02-2005, 11:14
дам така е
аз слушам супер малко бг музика-само кокоша глава и Kuln

Canar
09-02-2005, 11:35
На мен не ми е никакъв проблем...аз слушам САМО БЪЛГАРСКА МУЗИКА!
Чуждите изпълнители не ги признавам!

Sinister_Doll
09-02-2005, 12:00
дам така е
аз слушам супер малко бг музика-само кокоша глава и Kuln

Dam, i az sum taka, plus o6te nqkolko dr. Ima dobri grupi, kato vi se slu6a BG muzika, po- dobre tqh, ot kolkoto 4alga.

Swinkenhoffer
09-02-2005, 12:11
като цяло не уважам модерната бг музика. старите неща (БТР, Сигнал, Щурците ...) са далеч по-добри. за момента ми хващат ухото Korozy и доста рядко Suffer H.

SummeRLove08
09-02-2005, 14:01
Споделям мнението ти lp_krasi.Аз много харесвам бг поп музиката и особено Светла Иванова и Руши. :) Да обаче щом и по БГ ТОП 100 почнаха да пускат поп-фолк и СВТОВНА МУЗИКА то какво остава за хубавата модерна българска музика?! :roll:

09-02-2005, 14:13
Da dosta ot tqh se prenebregvat,a ima takaiva koito sa ot skoro na balgarskata pop scena i im se obrashta mnogo pove4e vnimanie....SAGLASNA SAM :!: :!: :!:

S8K
09-02-2005, 14:14
Много съм съгласна с тва твърдение,така е...пренебрегнати са и то много

HouseMania
09-02-2005, 23:14
Според мен БГ музиката западна преди 2-3 годинки вървеше много добре както рап-а така и поп-а та чак и техното...а сега за жалост не е добре...вместо да върви в положителна посока :? :?

LP_girl_14
09-03-2005, 11:18
Да,и аз забелязвам че БГ музиката е пренебрегната в днешно време и че преди да слушаме всякакви чужди групи,ние трябва да подкрепяме българското производство,българската музика и изпълнители.Но все пак ние живеем в такава страна,че всеки има право да слуша това което му харесва и не може да се налага на хората да слушат определен стил музика или да харесват определен изпълнител.Макр че ако имах тази възможност бих накарала хората да се осъзнаят и да си отворят ушите за наистина страхотните таланти които има в БГ! :wink:

aHyC
09-07-2005, 22:10
emi v BG ima suPer mnoGo mom4eta/momi4eta po rqdko koito mogat da pravqt naistina rap na6to ne4ove6ko prosto no prosto kfo nqmat pari da zapi6at 1na pesen 6toto razni samohvalci kato mi6o 6amara vanko 1 i tn se mislqt za golemi zvezdi i peqt samo za kolko pari imat kolko macki sa minali i tn a ne peqt za istinkite ne6ta za jivota na ulicata kfo e.ima6e 1na pesen tq malko kam komersa spada no nqma zna4enie "ponqkoga poglejdam kam nebeto i vijdam 4e jiveq v geto" ili ot sa6tata pesen "znam 4e e gadno da se vozi6 na troleq mizeriqta e lo6a ideq DA SE RODI6 V BYLGARIQ SYDBA LI E PITAME NIE MLADITE" eto tezi 4asti ot pesni se doblijavat do deistvitelnostta :evil: