PDA

View Full Version : Charlie i Shokoladovata Fabrika



Your_Love
09-02-2005, 17:07
Tova e moje da se kaje detsko film4e i mnogo me izkefi!!!Napravo me razbi,nai-ve4e zashtoto edin fr mnogo prili4a po harakter na Willy Wonka!!!Vse edno de,kajete kvo vi e mnenieto!!!:)aide,slusham vi...

Elberet
09-02-2005, 17:17
В началото филма ме грабна и си помислих,че ще е много як...но после ми отъпя.Многото фантасмагорий ми дойдоха в повече.

Your_Love
09-02-2005, 17:22
В началото филма ме грабна и си помислих,че ще е много як...но после ми отъпя.Многото фантасмагорий ми дойдоха в повече.
zashto?koe to4no ne ti e haresalo

Elberet
09-02-2005, 17:51
В началото филма ме грабна и си помислих,че ще е много як...но после ми отъпя.Многото фантасмагорий ми дойдоха в повече.
zashto?koe to4no ne ti e haresalo
Ми примерно когато на децата им се случваха най-различни неща и родителите почти не полагаха усилия,за да им помогнат...или пък това,че повечето пъти, когато камерата снимаше лицата на героите ги даваше от устата нагоре...това мн ме издразни.Абе имаше си и добрите черти и лошите :)

BSB
09-02-2005, 17:54
готин филм ама се разбих от смях...няма да го забравя :lol: :lol: :lol:

wetti
09-02-2005, 18:26
Първоначално филма много ми хареса и ми изглеждаше мнго интересен,но после ме азочарова.Имаше прекалено голяма фантазия и това ме дразнеше.Абе ако трябва да го оценя с едно до десет бих казала пет :)

09-02-2005, 19:38
Първоначално филма много ми хареса и ми изглеждаше мнго интересен,но после ме азочарова.Имаше прекалено голяма фантазия и това ме дразнеше.Абе ако трябва да го оценя с едно до десет бих казала пет :)
Еми фантазия...Ти кво очакваш от филм на Тим Бъртън, а? Тоя човек е гений. Няма по-яки филми от неговите. Ходете и си гледайте БЪРЗИ И ЯРОСТНИ или ХХХ или както там беше екшъна с Вин Дизел...

CMA3KA
09-02-2005, 19:52
Az go gledah ot na4alo si misleh 4e 6te e mnooo tup oba4e se okaza mnogo hubav film i Joni Depp igrae6e mnogo dobre haresa mi preporu4vam go na horata koito smiatat 4e 6te ima haresa edin 6antav film

Jamalska
09-02-2005, 22:16
филма на моменти и мен ме отегчи...но като цяло ме впечатли много...просто имаше нещо ужасяващо...нещо приказно...много дълбок смисъл...А и съм фен на Джони Деп когато играе такъв...фрийк...Като в "Едуард Ножиците" и "Слийпи Холоу"

LunaTriCk
09-02-2005, 23:15
филма си е баси якия. Просто на светлинни години от Хари Потър и други подобни...
Тим Бъртън и Джони Деп досега на са ме разочаровали. Винаги ме е кефил този извратен поглед върху нещата, който има Тимчо. За Джони няма какво да кажа, просто слаба роля няма...Филма става за всякаква възраст. Всеки може да намери по нещо, което да го грабне и впечатли. Невероятна приказка !