PDA

View Full Version : Ku4kite ot mIRC



EyeLeSs
09-02-2005, 21:48
taka!!!zraveite na vsi4ki:)abe hora toq sait e dobur tuka pro4etoh nqkoi mnogo zabavni i sme6ni ne6ta :lol: ima6e nqkakvi prahosmuka4ki 4udo i o6te drugi gluposti ama az da vi pitam vqrno li 4e 6te li da spirat mIRC???basi idiotite!!!to ako ne si nameri6 nqkoq kurva tam nqma kude drugade:)are tova e ot mene za sega!!!!!

JuBaCcA
09-02-2005, 22:03
abe i az chuh che shteli da spirat mIRC daje i data mi kazaha no q zabravih.. :?

sladkoto_mime_
09-02-2005, 22:10
MOLQ???????????!!!!!!!!!
OLE DA IMAT TOQ KASMET .... ujaS mn mi e int ko sha praim bez irc ..

ycMuBkaTa
09-02-2005, 22:14
все пак си има доста други програми за чат, дори къде-къде по-добри:) няма да е болка за умиране :wink:

EyeLeSs
09-02-2005, 22:22
abe neznam dali 6te e bolka ili ne6to drugo ama az izpolzvam samo mIRC i ni6to drugo!!!vsi4kite mi priqteli sa s nego i tam se subirame!!!ako ne sme zaedno nqkude na kru4ma ili na disko sme v 4ata:)))tui 4e na men mi e neobhodim toq mIRC 8) a ako go sprat neznam kakvo 6te pravq :( :( :(

Canar
09-02-2005, 23:05
Нищо няма да спират успокой се... :D

EyeLeSs
09-02-2005, 23:12
:P :P :P o emi 4e tova e super togava:)))basi qkoto 6outo si produljava na mah:)))of are mislq da lqgam da spinkam ve4e!!!bye bye

bulgarche
09-03-2005, 00:33
Емм..тъпо ще е ма поне бая хора ще се сдухат и ще ми е яко да ги гледам

DiEsEl_GiRl4eTo
09-03-2005, 02:07
Не вервам :lol:

naty
09-03-2005, 09:01
Не вервам :lol:
и аз така
тфа са плни глупости
нали и преди 2-3месеца пак имаше такава тема

vra4ka
09-03-2005, 09:04
Не вервам :lol:
и аз така
тфа са плни глупости
нали и преди 2-3месеца пак имаше такава тема
аха
само плашат хората :P

EyeLeSs
09-03-2005, 10:29
Emi po4ti vsi4ki otgovoriha 4e sa pulni gluposti :arrow: az 6te im povqrvam i da se nadqvam 4e nqma da go sprat:)
10x vse pak na vsi4ki ako nqkoi ima da kaje o6te ne6to da dava !!!byezzzzzz

kurabiika
09-03-2005, 11:47
Абе някой пак ва е излъгал :lol:

sherry
09-04-2005, 17:27
:? Dano da e izmislica,4e 6te se pobyrkam ako sprat MIRCA-ta :?

Passion^Desire
09-04-2005, 17:45
Te i da go sprat..pri nas ima tolkova pristrasteni 4atyri,4e siurno i mitingi,i podpiski 6e sa pusnat za da go vyrnat.I ne za6toto nqma drugi 4at-programi,ami za6toto narosyt e ograni4en otvsqkyde

ProstoAz
09-04-2005, 22:51
Хахах да от 1 юни нали щеше...леле какви глупости! Днес е 5 септември - прави си сметка. :lol: :lol: :wink:

Exilia
09-05-2005, 10:44
Честно казано във всяка лъжа има и доза истина. UniBG мрежата е на път да се разпадне защото много оператори се отказаха от поста си, тъй като им се въведоха такси. Много хора не изпълняват задълженията си и дори злоупотребяват с превилегиите си. Никовете се дропят, каналите също. За никой не е тайна че UniBG-то запада. Но какво пък.. има къде-къде по-яки чат програми :roll:

Tedka-Medka
09-05-2005, 10:46
няма да я спират бе тва са глупости!

unnormal-girl
09-05-2005, 23:15
da te che nqma da spr1t irc-to nqma ama... tva che unibg-to sa si bozavi takiva sa si. ne se li seshtate kvo beshe stanalo predi 2-3 sedmici. nqkva greshka i bez da iskali iztrili sichkata iformaciq ot mesec mart do mesec avgust. i sichko si beshe kakto mart mesec daje imashe topici po sluchei 8mi mart ... maini gi tiq.. vqrno i az s1m pristrastena chat1rka ama nali.. daje skoro vidqh nqk1v topic che se s1birali pari za nqkva mashina za unibg li neshto takova..... NO COMMENT!

unnormal-girl
09-05-2005, 23:16
shte kajesh che sme v b1lgariq... :twisted:

Sportexz
09-06-2005, 01:01
Тъй като съм Мега Фен мога да си позволя:
Да Ви пикам на IRC-то!

borche
09-06-2005, 01:39
Тъй като съм Мега Фен мога да си позволя:
Да Ви пикам на IRC-то!

е то като "Мега Фен" може и да спреш чата...

e4o
09-11-2005, 08:13
все пак си има доста други програми за чат, дори къде-къде по-добри:) няма да е болка за умиране :wink:
i az tva vikam, golqm praz :lol:

SMoKe_BoY
09-22-2005, 07:35
Doore az sam novak v forumite ama se pak s IRC sam na TI. Prochetah dosta lamerski postove za zapadane na mirc i tem podobni gluposti! Malko shte poqsnq :
Znachi ako izvednaj unibg "ischezne" parvo ima drugi serveri , a kfo prechi na nqkoi da zamesti Unibg kato sasdade nova mreja ima abv server prez mirc ima sumati serveri koito ne sa kam unibg ne se pritesnqvaite ako neshtu stane vnezapmo max 1 sedmica nqma da ima legalen golqm server za sichki potrebiteli no vinagi moje da vleznete v abv.chat prez mirc... Ako nz kak ...! pishete /server irc.zonebg.com i sled tfa kanali tam kefche gyuvetch i taka...:) Pr chat ...! 8)

P.S. Malko reklama na moq script - http://smoke-script.hit.bg

Marshall
09-22-2005, 17:36
[quote="SMoKe_BoY"]Doore az sam novak v forumite ama se pak s IRC sam na TI. Prochetah dosta lamerski postove za zapadane na mirc i tem podobni gluposti! Malko shte poqsnq :
Znachi ako izvednaj unibg "ischezne" parvo ima drugi serveri , a kfo prechi na nqkoi da zamesti Unibg kato sasdade nova mreja ima abv server prez mirc ima sumati serveri koito ne sa kam unibg ne se pritesnqvaite ako neshtu stane vnezapmo max 1 sedmica nqma da ima legalen golqm server za sichki potrebiteli no vinagi moje da vleznete v abv.chat prez mirc... Ako nz kak ...! pishete /server irc.zonebg.com i sled tfa kanali tam kefche gyuvetch i taka...:) Pr chat ...! 8)
prav si ama unibg nemoje da iz4ezne ei tui :) priaten chat all.....

dAnnyb0y
09-24-2005, 12:21
Нищо няма да спират ...

Master_88
11-06-2005, 10:19
В скоро време няма да спират МирС бъдете спокойни

WILD__BOY
11-10-2005, 15:20
А дано .. да спре тая простотия. а и как ще го спират
кво? ще разбранят IRC потребителите със закон?!

хахахах какви ламери сте. Може да спрат сървър, но не и IRC!!!

иначе голяма пумия е там

а и хора мили програмата е mIRC, но системата не е! Тя е IRC. mIRC e съкращение от my IRC

MaPuXyaHa
11-10-2005, 21:47
Нищо няма да спират бе спокойно! :wink:

int *reason
11-11-2005, 08:44
Doore az sam novak v forumite ama se pak s IRC sam na TI. Prochetah dosta lamerski postove za zapadane na mirc i tem podobni gluposti!

Ti puk si nai-golemiq lamer ot cqlata agitka :) Da poqsnq:

IRC = Internet Relay Chat (Systema za chat, IRC daemons)

mIRC = IRC Client za Windows (most famous)

Pozdravi :)

Just_One_Girl
12-22-2005, 00:40
Малко закъснял отговор, но надявам се полезен. Като четох нагоре, във всичко има доза истина но не е цялата. Не че аз мога да ви кажа абсолютно всичко с точност, но имам някакви претенций за известни познания по mIRC и из IRC.
Та така... щели да спират mIRC. Това е адското изказване. mIRC е програмката с която можеш да ползваш удоволствията на мрежата. Освен нея има и други, обаче това не е проблема сега. Вярно се чуваше по едно време щели да спират, ама това е горе-долу невъзможно. Не виждам начин да се забрани употребата на програмата (пиратски софтуер колкото искате, че и повече :) ), а и не мисля, че някой е имал това предвид.
Това животно "мирката" представлява едно голямо нещо :) в което има множество мрежи, всяка от които има по още по-много сървъри. Доколкото знам в българия има 4 мрежи - UniBG (най-голямата и тази, която повечето от нас или всички ползваме), ShakeIt, demond и четвъртата я забравих коя беше :D МОЖЕ да спрат някой сървър, МОЖЕ да западне някоя мрежа, но такъв срив да има не ми се вярва :) Да няма "мирка" означава всичките тези 4 мрежи да изчезнат. НО дори и тогава има хиляди чуждестранни, през които можем да се натикаме.
Верно UniBG-то бозичка, ама какво да правим най-доброто е в България. И някъде бях гледала, че е на 7мо място в Европа, така че не може да е толкова зле :) Верно операторите ги мързи да гледат и повечето освен за самочувствие и авторитет не ги търси за друго. НО все още има и добри от техния вид, който помагат на нас, обикновените юзери, и се гледат работата съвестно. И срива беше гаден, ама какво да правим случва се. Оттогава доколкото знам се прави backup всеки ден(може и да ви лъжа :) )
Айде стига съм се разливала, мисълта ми беше че ще си имаме IRC още дълго време :) Enjoy!

Master_88
01-01-2006, 19:10
Никой в скоро време няма да спира MiRC. не се поддавайте на подобни инсинуации