PDA

View Full Version : malko mi e kriv



voldaren
09-03-2005, 01:10
huia mi e malko kriv na moe lqvo :oops: .4udq se ot kavo e tova dali e ot tova4e kogatosym bil malyk me e uhapala p4ela tam i sym lejal v bolnica ili za6toto si biq 4ekii s dqsnata ryka po osoben na4in zna4i vmesto s cqlata 6epa da go hva6tamaz sislagam bezimenniq i malkiq pryst ot vytre6nata strana i kajete me kak da premahna problema?pls :)

eXoti4nia
09-03-2005, 01:16
Споко пич като пораснеш ако те дразни може да си го изправиш в някоя клиника ... иначе се изкривява защото не седи прав в гащите :D ... сигурно носиш прекаленно много слипове .. пробай боксерки да натепаш :lol: няма да умреш :D

Ryan
09-03-2005, 09:28
Spokoino toi i moq e taka Geneti4no na nqkoi Momcheta im e taka.No tva e za po hubavo0o da tikaja gledah po Discavari Che Kriviqt Penis Vazbujda POveche momicheto I moji po barzo da poluchi orgazam.Taka che da ne ti puka tva e v + za teb i za momicheto koeto shte bude s teb.I moq e malko0o

Гаргор
09-03-2005, 13:59
и на мен ми е крив, чувече, и на мен ми е налево. ама няа проблем, само дето си държа жиесема в левия джоп и шото е сас вибрация и като звани и винаги се надървям и става неодобно пониакога ако сам на отщесвено място

4ips@
09-04-2005, 19:48
awee.....tui e ot 4ikiite....oba4ee mi sa struvaa 4e..;]]e po dobre zakot she ima po golqmo triene na vlagalihteto i napraoo shi i razbiq putkata ot sex...:))moq e leko na dqsno,a biq s dqsnata;-]]to pri 100% ot mom4etata e taka we,kriv e nqaa nujda ot prtesnenie :}}

09-05-2005, 09:43
нормално е да ти е крив , и на мен ми е наляво , тва си е нормално и наистина при секс и на 2-та ще е по добре така - за тва не се притеснявай :) не е от чекиите :lol: