PDA

View Full Version : Hip hop



WILD__BOY
09-03-2005, 12:43
тук някой слуша ли хип хоп и какъв? изпълнители?

Jamalska
09-04-2005, 10:20
Първо за хииииляден път хип-хоп е култура
Второ аз слушам рап...да изброявам ли?
Immortal Technique,Bone Thigz-N-Harmony,The Streets,Heltah Skeltah,Lordz of Undaground,WWO,NTM,Passi,SAF,DRS,Nokaut,Northsidaz ,MD Beddah,MAD Face,DJ Darkstep :oops: ,Overdoze,Kingsize,NoWallz,Horata na izgrewa,Ragga one,Infinit,LAC,всекви добри домашни записчета,Sensei,Cypress Hill,Eminem,Onyx,Jeru Da Damaja(Group Home),Alex S & Alex P,La Rumeur,Killarmy,Wtath of the math,Swollen Members,187 и тн и тн

09-04-2005, 10:47
Necro, Ill Bill, Mr. Hyde, Uncle Howie, Q-Unique, Sabac, Goretex, Dark Lotus, Twiztid, Insane Clown Posse, Arsonists, Onyx, Public Enemy, House Of Pain, Danny Diablo, Swollen Members, Non Phixion, Ice T, X-Team, Underground Force & Deadly Mindz...По-истински рап от т'ва нема.

WILD__BOY
09-05-2005, 07:12
oo .. predlagate nqkoi neshta koito ne sam chuval .. tnx :)

09-05-2005, 09:10
Eми най-якия рап го правят бели хора. Те негрите за рап 'ич не ги бива. Public Enemy, Ice T, Onyx са изключение. Чуй Некро. Eй туйто е рап. И го прай бел човек!!!

LiNkiN4eTo
09-05-2005, 09:58
Нещо от рода на Еминем , Лил Джон , Лил Флип , 3 6 Мафиа , ДиеМеКС , Снуп Дог , Нели , Трик Деди , 50 цент и Джи-Юнит , Трина .....те си падат по скоро черно де ама...

09-05-2005, 10:06
Нещо от рода на Еминем , Лил Джон , Лил Флип , 3 6 Мафиа , ДиеМеКС , Снуп Дог , Нели , Трик Деди , 50 цент и Джи-Юнит , Трина .....те си падат по скоро черно де ама...
"Bling bling!"

Jamalska
09-05-2005, 17:19
Чуй Некро. Eй туйто е рап. И го прай бел човек!!!
Да бе как си забравя Некро...От тоя човек и съм се отвращавала и съм се въцхищавала ама не мога да му отрека респекта.
гост,тфа е мноо точно определение

BAD_GIRL_
09-06-2005, 10:32
Az li4no si padam po:SNIPER,EMINEM,50CENT,DMX,NELY I T.N. :roll:

09-06-2005, 13:33
Necro е най-спрелият тип на света!!! По-зле от него няма!!! Necro да ми яде бялата рап пишка!!! От него може само да се отвратиш, не виждам как може да мо се възхищаваш на тоя бунак!!!

09-06-2005, 17:12
Хахахахахахаха!

Jamalska
09-06-2005, 20:15
Necro е най-спрелият тип на света!!! По-зле от него няма!!! Necro да ми яде бялата рап пишка!!! От него може само да се отвратиш, не виждам как може да мо се възхищаваш на тоя бунак!!!
песни като White Slavery и How Blow и тн може да се каже че ме отвращават...И некфи такива...Ама има велики песни със супер мноо смисъл

pLaMa4eTo
09-06-2005, 20:47
Emi ve4e nz za koi put se prisaedinqvam kam Jamalska za da kaja 4e hip-hop e kultura.Az slu6am rap....
:arrow: Mobb Deep,DRS,Nokayt,Sensei,Smotan MC,Wosh MC,Sunrise project,Ragga One,X-team,Udarnata grupa,Podnuleviq,Heltah Skeltah,Killarmy,Kingsize,Terror Squad,P.Diddy,Notoripus B.I.G....

09-06-2005, 21:58
Necro е най-спрелият тип на света!!! По-зле от него няма!!! Necro да ми яде бялата рап пишка!!! От него може само да се отвратиш, не виждам как може да мо се възхищаваш на тоя бунак!!!
песни като White Slavery и How Blow и тн може да се каже че ме отвращават...И некфи такива...Ама има велики песни със супер мноо смисъл
White Slavery е велика песен, а клипа й още по-велик!

borche
09-07-2005, 00:07
:twisted: НЕ!

WILD__BOY
09-08-2005, 06:48
Еми ... по-комерс мен ме кефят сигурно не повече от 4/5 песни а гледам тук са писали се Underground маниаци ;)

HouseMania
09-08-2005, 13:52
Three 6 Mafia & Big Tymers рулират!! :) :) :)

JuNkie^
09-09-2005, 13:37
Das Efx..Lordz Of Undergraund..Psycho Realm..Cypress Hill...Jedi mind Tricks....Necro..Ill Bill..Q unique..Insane Clown Posse...Mos Def..Common..Phi Life Cypher...Scareface..Swollen Members..Public Enemy..Onyx...Ice T..Mobb Deep..Ghostface Killah..Boogey down productions...looptroop..някой самостоятелни албуми на Promoe..Gravediggaz..Funkdoobiest..The Roots..Dead Side..Drs...Nokaut..Overdoze...Stick Insect....X Team..Udarnata Grupa...Ragga One...Sensei..Darkstep ...Neizvestniq MC :roll: ..Helath Skeltah...Atmosphere..Fars..Fu-Schnickens..Pharoahe Monch..Talib Kweli..Slick Rick...7L & Esoteric...Cunninlyguists..outerspace..Sfdk..Afu Ra..Roots Manuva..Immortal technique..Deliquent Habits..Control Machete..Sarafa ..Rykata..Andre(be TZR izob6tu)Sunspot Jonz..Grandmaster Flash..Prolyphic..Insane Poetry..и бла бла бла........стиа ви толкоз! :wink: ай ..пък хип хоп-а аз го приемам и за култура и за музика :) а рап-а тва изобщо го отписвам защото както беше казано в един филм.."Разликата между рап-а и хип хопа е все едно да харесваш някой и наистина да бъдеш влюбен в някой..рап..това е просто дума"!!! :arrow: :roll:

stasi_girl
09-09-2005, 20:58
много ясно това е най яката музика