PDA

View Full Version : Кой ще ходи на концерта на Korn?



09-03-2005, 14:31
Здравейте форумци.
Има ли такива дето ще ходят на концерта?И колко струва билета? :roll:

sladkata_radi_90
09-03-2005, 14:41
:P Zdravei!Dam imam brat,koito mnogo im se kefi i 6te hodi na koncerta na korn...Bileta e 25 lv,no 6te si stryva parite!

Sinister_Doll
09-03-2005, 16:25
Az razbira se!

JuBaCcA
09-03-2005, 16:31
Bez men nakyde !!!!! :D 25 lea e bileta,no v tyrnovo veche svyrshiha..:/ az si kupih de..na 8mi sa po 30..taka,che po-dobre sega si vzemi..shte e neshto izvergsko !!!! :D:D:D:D:D:D:D

Swinkenhoffer
09-03-2005, 18:31
бе и аз ще ходя ... да видя някоя и друга МТВ Стар :lol:
но с клизма успях да намеря някой, който да дойде с мен, и ако този някой в последния момент се откаже, ще го обеся на собствените му черва, както обясних вече :evil:

09-04-2005, 10:40
Истинските метъли не ходят по нео-метъл концерти. Кояп са супер зле.

Swinkenhoffer
09-04-2005, 13:49
Истинските метъли не ходят по нео-метъл концерти. Кояп са супер зле.

ти пък ми посочи един истински метъл в тоя форум и ще те черпя бира :lol:

09-04-2005, 13:51
Xaxa. Maй бирата ше ми се размине.

09-04-2005, 13:51
Не, казвам просто щото Sinister Doll твърдеше в една от темите, че е метълка...Смех.

^I don't give a fuck^
09-04-2005, 17:04
Миии аз ще ходя :roll:

09-04-2005, 17:22
Tия Кояп само покваряват хората.

Exilia
09-04-2005, 18:17
Tия Кояп само покваряват хората.
То май няма нещо или някой които ти да харесваш :roll:
Относно концерта - аз ще го пропусна, макар че ми се искаше да ида :cry:

Sinister_Doll
09-04-2005, 18:48
Не, казвам просто щото Sinister Doll твърдеше в една от темите, че е метълка...Смех.

Hora razli4ni, mneniq razli4ni... KoRn e edno ot nay- lekite ne6ta, koito slu6am, no ne smqtam, 4e sum dlujna da ti obqsnqvam... KAji, pi4, poznavame li se? Znae6 li me koq sum, 4e da mi kazva6 dali sum metulka ili ne?!?Slu6am mn mn mn mn dr ne6ta! Mamka mu, slu6am su6to Black i Death Metal! Iska6 grupi? Na ti! Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Vader, In Flames, Naglfar, Mayhem, Hipocrisy, Gorgoroth, Emperor, Dark Tranquility, Averse Sefira, Celtic Frost, Aborted, Cannibal Corpse, Destroyed By Anger, Lamb of God, Six Feet Under, Therion... Slu6am i gothic metul... Within Temptation, Tristania, The Old Dead tree, Anathema, Autmn, Lacuna Coil, Crematory, For My Pain, Moonspell, Sirenia... Da! Slu6ala sum gi teq grupi! Ne sum gi 4uvala samo kato imena! Kaji mi sa, 4e sum poziorka! Kaji mi, 4e tva e Neo Metul! Mamka mu, 6ti povqrvam togava!

CMA3KA
09-04-2005, 19:55
Az 6te hodia to tam 6te se sabere cialata izmet ot 4algari i kopelenca vajnoto e 4e 6te se ubiem prosto vajno e nastroenieto korn sa si super ni6to 4e sa neo-metal :twisted: 6te ima ludnica

amy lee
09-04-2005, 19:59
там съм ;)

09-04-2005, 23:16
Не, казвам просто щото Sinister Doll твърдеше в една от темите, че е метълка...Смех.

Hora razli4ni, mneniq razli4ni... KoRn e edno ot nay- lekite ne6ta, koito slu6am, no ne smqtam, 4e sum dlujna da ti obqsnqvam... KAji, pi4, poznavame li se? Znae6 li me koq sum, 4e da mi kazva6 dali sum metulka ili ne?!?Slu6am mn mn mn mn dr ne6ta! Mamka mu, slu6am su6to Black i Death Metal! Iska6 grupi? Na ti! Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Vader, In Flames, Naglfar, Mayhem, Hipocrisy, Gorgoroth, Emperor, Dark Tranquility, Averse Sefira, Celtic Frost, Aborted, Cannibal Corpse, Destroyed By Anger, Lamb of God, Six Feet Under, Therion... Slu6am i gothic metul... Within Temptation, Tristania, The Old Dead tree, Anathema, Autmn, Lacuna Coil, Crematory, For My Pain, Moonspell, Sirenia... Da! Slu6ala sum gi teq grupi! Ne sum gi 4uvala samo kato imena! Kaji mi sa, 4e sum poziorka! Kaji mi, 4e tva e Neo Metul! Mamka mu, 6ti povqrvam togava!




Tи добре ги слушаш, ама слушаш и Кояп, това автоматично те прави позьорка. Ако щеш имай им дискографиите на тия групи в оригнални дискове, ама щом слушаш Кояп си позьорка!


Girl]
Tия Кояп само покваряват хората.
То май няма нещо или някой които ти да харесваш :roll:
Относно концерта - аз ще го пропусна, макар че ми се искаше да ида :cry:

Има доста неща на които се кефя, ама не мисля, че е нужно да ви казвам.

monka
09-05-2005, 07:07
az 6te hodq na koncerta:) mnogo se radvam, 6te byde golqma razbivacia.
i ne mislq, 4e koityo slu6a KOЯN e pozior...moe mnenie

WILD__BOY
09-05-2005, 07:22
Girl]
Tия Кояп само покваряват хората.
То май няма нещо или някой които ти да харесваш :roll:
choveka prosto ne go kefi kata muzika. i men ne me kefi. dori me draznqt ... no pak se radvam che shte doidat v balgaria zashtoto imat mnoo zapaleni fenove ;)
priqtno izkarvane na vsichki

p.s. nqkoi shushukashe za merlin ? shte idva li

Death_F
09-05-2005, 07:46
На KoRn не ама ако бяха Slipknot щях

Your_Love
09-05-2005, 08:09
Не, казвам просто щото Sinister Doll твърдеше в една от темите, че е метълка...Смех.

Hora razli4ni, mneniq razli4ni... KoRn e edno ot nay- lekite ne6ta, koito slu6am, no ne smqtam, 4e sum dlujna da ti obqsnqvam... KAji, pi4, poznavame li se? Znae6 li me koq sum, 4e da mi kazva6 dali sum metulka ili ne?!?Slu6am mn mn mn mn dr ne6ta! Mamka mu, slu6am su6to Black i Death Metal! Iska6 grupi? Na ti! Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Vader, In Flames, Naglfar, Mayhem, Hipocrisy, Gorgoroth, Emperor, Dark Tranquility, Averse Sefira, Celtic Frost, Aborted, Cannibal Corpse, Destroyed By Anger, Lamb of God, Six Feet Under, Therion... Slu6am i gothic metul... Within Temptation, Tristania, The Old Dead tree, Anathema, Autmn, Lacuna Coil, Crematory, For My Pain, Moonspell, Sirenia... Da! Slu6ala sum gi teq grupi! Ne sum gi 4uvala samo kato imena! Kaji mi sa, 4e sum poziorka! Kaji mi, 4e tva e Neo Metul! Mamka mu, 6ti povqrvam togava!




Tи добре ги слушаш, ама слушаш и Кояп, това автоматично те прави позьорка. Ако щеш имай им дискографиите на тия групи в оригнални дискове, ама щом слушаш Кояп си позьорка!


Girl]
Tия Кояп само покваряват хората.
То май няма нещо или някой които ти да харесваш :roll:
Относно концерта - аз ще го пропусна, макар че ми се искаше да ида :cry:

Има доста неща на които се кефя, ама не мисля, че е нужно да ви казвам.
1.Po temata-Estestveno 4e shte hodq...kak moga da propusna takova sabitie,no ako i Slipknot se dignat sushto nqma da e zle....
2.Po vashiqt spor-mislq 4e se karate za gluposti...momi4eto vaobshte ne e poziorka!!!A ti kato ne razbirash ot metal i kato haresvash samo nqkvi.......(pone taka predpolagam)...prosto ne se namesvai i ne govori kato ne znaesh koga i kakvo trqbva! 8) ae i dano se opravish malko pone :)

09-05-2005, 09:08
Моето момиче, МОЛЯ ТЕ НЕ ОБИЖДАЙ ДУМАТА МЕТЪЛ КАТО НАМЕСВАШ ДУМАТА KORN В НЕЯ.

Ся що мразя Корн? Щото се кефя на Morbid Angel! Ето това е отговора!


На KoRn не ама ако бяха Slipknot щях
Слипнот са нечовешки скъпи...В близките 20 години едва ли ще може някой да ги докара, ама кво от тва. Те са си комерсиален боклук.

09-05-2005, 09:35
Моето момиче, МОЛЯ ТЕ НЕ ОБИЖДАЙ ДУМАТА МЕТЪЛ КАТО НАМЕСВАШ ДУМАТА KORN В НЕЯ.

Ся що мразя Корн? Щото се кефя на Morbid Angel! Ето това е отговора!


На KoRn не ама ако бяха Slipknot щях
Слипнот са нечовешки скъпи...В близките 20 години едва ли ще може някой да ги докара, ама кво от тва. Те са си комерсиален боклук.

XIXI! Funny guy!

09-05-2005, 10:11
Яж лайна бе, гост!

Exilia
09-05-2005, 10:16
Яж лайна бе, гост!
Уф.. модераторите ше има да трият мнения но ме дразниш. Яж ти лайна бе! Защо само се чудиш с кой да се заядеш?! Като не слушаш Корн по дяволите майка си ли търсиш в тази тема??? Хората които ги слушат НЕ са позьори, все едно аз да кажа че ти като си фен на Morbid Angel си позьор! Не разсъждаващ правилно, МОЕТО МОМЧЕНЦЕ и мисля че е КРАЙНО време да се спреш защото изкарваш не само мен извън релси вече с безкрайните си упреци и нападки към хора и групи които определено НЕ го заслужават!!!

Sinister_Doll
09-05-2005, 10:23
Girl]изкарваш не само мен извън релси вече с безкрайните си упреци и нападки към хора и групи които определено НЕ го заслужават!!![/b]

Opredeleno ne samo teb! May 6te tup4a s kubinkite na "Gospod" mutrata... Obrazno kazano!

P.P.: Onq gost deto trqbva6e da qde layna, razbira se bqh azzz!

09-05-2005, 10:27
Girl]изкарваш не само мен извън релси вече с безкрайните си упреци и нападки към хора и групи които определено НЕ го заслужават!!![/b]

Opredeleno ne samo teb! May 6te tup4a s kubinkite na "Gospod" mutrata... Obrazno kazano!

P.P.: Onq gost deto trqbva6e da qde layna, razbira se bqh azzz!
Зависи с какви си. Ако си с Вермахт забрави. Просто нямаш шанс срещу мойте Steel...Или по-добре да си взема Мартенсите...Кажи къде и кога само.

Sinister_Doll
09-05-2005, 10:36
Pi4, ne mi vqrvay, be! Nali uj sum poziorka... Sa nosq rozovi sandalki s pandelki i paetki!
http://smilies.sofrayt.com/1/w/super.gif

09-05-2005, 10:38
Честно казано не бих се учудил, ако е така.

lina15
09-05-2005, 10:55
kefa im se ama nqma da otida :cry:

Sinister_Doll
09-05-2005, 11:23
Честно казано не бих се учудил, ако е така.

4estno kazano, ne mi puka...
Hey, ti si momi4e, nali?
Razkrih te!!! Pi6e6 v stil razglezena ligla!
Eh, ne moe6 da me zabludi6 ve4e!

09-05-2005, 11:26
АааааА!!!!
Разкри мааа! Ша кажа на татиии! Той татии е кмет! И ша та намери и ша та накажииии!!!!!

Swinkenhoffer
09-05-2005, 15:38
много сте зле :lol:

Forbidden1
09-05-2005, 17:47
Аз ще ходя само за да утрепя/шашна/погавра/смачкам чалгари и оня нео метълкса зган! ПОГОООООООО!
Btw дано тея забият нещо подходящо... :twisted: :twisted: :twisted:

Slipaway
09-05-2005, 18:39
Tия Кояп само покваряват хората.
Хахахаха ти да не си некой мормон или архиепископ :lol: :lol: :lol:

09-05-2005, 20:48
Aз съм лидер, ръководител и главен духовен водач на "Ултра универсалната ляво-дясно, фашистко-комунистическа безработна работническа адвентна, прохристиянска, пост-паганична хейтърска църковна партия.", чиято цел е да боготвори МЕН!"
Даже ето и символа на движението ми:

http://www.mcdonalds.de/shared/logo.gif

HouseMania
09-05-2005, 20:57
Aз съм лидер, ръководител и главен духовен водач на "Ултра универсалната ляво-дясно, фашистко-комунистическа безработна работническа адвентна, прохристиянска, пост-паганична хейтърска църковна партия.", чиято цел е да боготвори МЕН!"
Даже ето и символа на движението ми:

http://www.mcdonalds.de/shared/logo.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

09-05-2005, 21:06
Aз съм лидер, ръководител и главен духовен водач на "Ултра универсалната ляво-дясно, фашистко-комунистическа безработна работническа адвентна, прохристиянска, пост-паганична хейтърска църковна партия.", чиято цел е да боготвори МЕН!"
Даже ето и символа на движението ми:

http://www.mcdonalds.de/shared/logo.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mного смешно ли ти се струва, а младеж?
Искаш ли моите лични щурмоваци от дивизия ОG Bahur 14 да дойдат и да се разправят с тебе, а?!?!?!?
Я ги виж какви са!
http://www.collegefootballtalk.com/fat.jpg

HouseMania
09-05-2005, 21:25
Значи да разбирам, че са ти лични приятел и да не се занимавам с теб а? :roll: :roll:

09-05-2005, 22:21
В никакъв случай не са ми лични приятели. Те са верни членове на "УУЛФКБРАПППХЦП." т.е мои подчинени.

zara_i_mel
09-05-2005, 22:25
az moje bi 6te doida i bileta struva 25 kinta, a v denq na koncerta 30 :D

Sportexz
09-05-2005, 22:28
az moje bi 6te doida i bileta struva 25 kinta, a v denq na koncerta 30 :D
Аз за тия прошляци и 1 лев не бих дал!

borche
09-06-2005, 01:32
Незнам кой, но аз на таз пасмина няма да стъпа!

JohnyB
09-06-2005, 02:54
много интересни мнения прочетох... имаше един, който щял да мачка неометълски боклуци. ми нека заповяда, но нали се сеща в каква възрастова група попадат по-голямата част от феновете на Korn...
Агент, я кажи какво точно против Korn имаш, за да заформим някаква дискусийка... бих искал да получа добре структурирано мнение, ако е възможно, разбира се...

Sinister_Doll
09-06-2005, 08:57
бих искал да получа добре структурирано мнение, ако е възможно, разбира се...

Heh! Ne se i nadqvay! Toy ne e sposoben na tova...

09-06-2005, 10:12
Korn са една безлична, комерсиална мтв бой банда. В текстовете на песните им липсва послание, просто слушам как Джонатан Дейвис ми мяка на главата с някакви несвързани думи. Музиката им е даже по-проста и от олд скуул хардкора. Постоянно блъскащи се рифове, които са абсолютно едни и същи във всичките им песни. Но най-вече ги мразя, защото се наричат метъл. Метъла се слави като един от най-виртуозните съвременни стилове, главно заради гении като Чък Шулдинер, Джон Тарди, Дан Лилкър, Стив Харис, Варг Викернес, Ози Озбърн, Роб Халфорд и т.н. Хора които със пот и интелектуален труд са направили метъла това което е. Музика, която да е за определени хора. Тя не се харесва на всеки. Просто човек, който е закърмен с трудовете на Bolt Thrower, Morbid Angel, Death, Obituary, Disgorge, Burzum, Mayhem, Iron Maiden, Metallica няма да открие никаква стойност в Корн, защото те не са и наполовина добри колкото гореспоменатите групи в музикално отношение.

Swinkenhoffer
09-08-2005, 21:34
ввввввъъъъъъйййййййй ... баси! като изключим фкта, че се редихме 9474039636473 часа преди да влезнем, като изключим факта, че в погото щяха да ме смажат 8567467306 пъти, като изключим факта, че 654785 индивида ме обараха за гъза и като изключим факта, че корн можеше да изпеят поне още 7-8 песни и като изключим факта, че не знам македонски, за да обясня след колко време ще свири групата (слава на английския :lol: ), като изключим факта, че бях съвсем близо то колоните и щяха да ми се пръснат белите дробове (но за сметка на това близо до групата ... хихи) ... а, да и като изключим факта, че лявата ми обувка ми УБИВАШЕ зверски - всичко беше на 6! много добре, много добре :)
за жалост не можах да надникна по поличката на Дейвис, както си говорехме с amy lee :lol: за сметка на това успях да разгледам обстойно едно перце ..

worldclass
09-08-2005, 22:19
tia urudlivite nqma kvo da im gledam

CROWFISH ^_^
09-09-2005, 07:19
koncerta-mnogo dobro :D

amy lee
09-09-2005, 15:49
за жалост не можах да надникна по поличката на Дейвис, както си говорехме с amy lee :lol: за сметка на това успях да разгледам обстойно едно перце ..и аз не можах, тц тц, безобразие, не ни е срам :lol:
концерта беше ВЪРХЪТ. скачането по трибуните е малко рисковано... имах чувството, че всеки момент ще взема да падна, днеска яко ме боли врата и изобщо всичко, но тоя концерт... беше велик. ИСКАМ ПАААК.

BAD_GIRL_
09-09-2005, 15:57
neznam moje i da xodq zavisi dali shta imam planove :wink:

09-09-2005, 16:00
neznam moje i da xodq zavisi dali shta imam planove :wink:
:!: Спешен случай! Имаме пробив във времето! Настъпва часови дисбаланс!

Sportexz
09-09-2005, 16:01
neznam moje i da xodq zavisi dali shta imam planove :wink:
Пробвай ако отидеш ще се изумя. А сега съм изумен от умственото развитие на някои форумци!

amy lee
09-09-2005, 16:47
neznam moje i da xodq zavisi dali shta imam planove :wink: пробвай, може и да отидеш :lol:

missing_
09-09-2005, 18:59
neznam moje i da xodq zavisi dali shta imam planove :wink: пробвай, може и да отидеш :lol:
хаха ей тва е позьорство от класа-няма си представа на кой е концерта,няма си представа кога е концерта и можело да отиде :lol: :lol:

иначе аз много исках да отида :cry: ама много :cry: ама не можах...нашите не ме пуснаха :evil: пък и поради факта че живея в Габрово,за тоя концерт щяха да ми заминат към 100 лева и въобще...кофти работа и ся ме е яд че не можах да ида :cry:

JohnyB
09-09-2005, 19:03
не си прав агент, шъ знайш... не си прав. не може да заявиш, че някоя група е безлична, при положение, че надали има някой който да не ги знае. най-малкото всички хора, които сега са на по 17-18 години помнят клипът на Freak on a Leash (или поне 100% ще се сетят за какво става дума, ако им го пуснеш).
втората причина, която посочи, беше хубава - че песните на Korn не носят послание. тук си прав - наистина в текстовете им няма послание. целта тук не е да поучава, както сигурно си свикнал, а да те поставя в различни ситуации. и това е много добре казано в едно стаааро интервю на J. Davis. там той казва, че мрази да бъде поучаван и затова не иска да поучава. ситуацията е малко различна с групата в последните години, но, живот и здраве, това ще се оправи.
третата причина, която посочваш, е безумно смешна и ще я оставя без сериозен коментар. как може да ми сравняваш Корн с метъл банди от миналото. та те нямат нищо общо. ти може и да се дразниш, че хората поставят под един кюп всичко, но това не е причина да мразиш и групата, замисли се...
и сега един въпрос: занимаваш ли се с музика...? защото ако свиреше нямаше да кажеш, че рифовете са едни и същи...
а и това за комерсиалната МТВ банда беше леко казано недомислено. запознай се с Корн през годините и ще видиш..

П.П. ха, пор, ти ли беше това, бе...?

Swinkenhoffer
09-09-2005, 19:07
П.П. ха, пор, ти ли беше това, бе...?

?!

09-09-2005, 20:19
не си прав агент, шъ знайш... не си прав. не може да заявиш, че някоя група е безлична, при положение, че надали има някой който да не ги знае. най-малкото всички хора, които сега са на по 17-18 години помнят клипът на Freak on a Leash (или поне 100% ще се сетят за какво става дума, ако им го пуснеш).
втората причина, която посочи, беше хубава - че песните на Korn не носят послание. тук си прав - наистина в текстовете им няма послание. целта тук не е да поучава, както сигурно си свикнал, а да те поставя в различни ситуации. и това е много добре казано в едно стаааро интервю на J. Davis. там той казва, че мрази да бъде поучаван и затова не иска да поучава. ситуацията е малко различна с групата в последните години, но, живот и здраве, това ще се оправи.
третата причина, която посочваш, е безумно смешна и ще я оставя без сериозен коментар. как може да ми сравняваш Корн с метъл банди от миналото. та те нямат нищо общо. ти може и да се дразниш, че хората поставят под един кюп всичко, но това не е причина да мразиш и групата, замисли се...
и сега един въпрос: занимаваш ли се с музика...? защото ако свиреше нямаше да кажеш, че рифовете са едни и същи...
а и това за комерсиалната МТВ банда беше леко казано недомислено. запознай се с Корн през годините и ще видиш..

П.П. ха, пор, ти ли беше това, бе...?
Като истински агент на FBI Ви казвам, че посланието не е задължително да е поучаване. Групи като Stretch Arm Strong и Shai Hulud имат послание в музиката си, но то не поучават никого. Който умее да слуша между думите ще го схване. А корн както казах нямат такова послание, защото са агенти на CIA.

Jenq
09-10-2005, 00:28
Айде сега,който е отишъл да каже как беше :wink:

Felinus Catus
09-10-2005, 02:31
не си прав агент, шъ знайш... не си прав. не може да заявиш, че някоя група е безлична, при положение, че надали има някой който да не ги знае. най-малкото всички хора, които сега са на по 17-18 години помнят клипът на Freak on a Leash (или поне 100% ще се сетят за какво става дума, ако им го пуснеш).
втората причина, която посочи, беше хубава - че песните на Korn не носят послание. тук си прав - наистина в текстовете им няма послание. целта тук не е да поучава, както сигурно си свикнал, а да те поставя в различни ситуации. и това е много добре казано в едно стаааро интервю на J. Davis. там той казва, че мрази да бъде поучаван и затова не иска да поучава. ситуацията е малко различна с групата в последните години, но, живот и здраве, това ще се оправи.
третата причина, която посочваш, е безумно смешна и ще я оставя без сериозен коментар. как може да ми сравняваш Корн с метъл банди от миналото. та те нямат нищо общо. ти може и да се дразниш, че хората поставят под един кюп всичко, но това не е причина да мразиш и групата, замисли се...
и сега един въпрос: занимаваш ли се с музика...? защото ако свиреше нямаше да кажеш, че рифовете са едни и същи...
а и това за комерсиалната МТВ банда беше леко казано недомислено. запознай се с Корн през годините и ще видиш..

П.П. ха, пор, ти ли беше това, бе...?
Като истински агент на FBI Ви казвам, че посланието не е задължително да е поучаване. Групи като Stretch Arm Strong и Shai Hulud имат послание в музиката си, но то не поучават никого. Който умее да слуша между думите ще го схване. А корн както казах нямат такова послание, защото са агенти на CIA.
Това за CIA... просто ми се струва, че твойта ситуация е крадецът вика дръжте крадеца - и ти си един позьор. Колкото до концерта - не отидох и нямах желание да съм там - просто и аз мисля, че не бих дала толкоз пари баш за Корн. Виж, ако бях на 16 тука за Инкогнито... оххх мамооо, щях да отида. Ама на - няма да съм - затова, ако сте фенове на някой, като дойде в БГто, правете всичко възможно, за да отидете и да си направите кефа.

korn___
09-10-2005, 06:39
беше нечовешко :twisted: са едвам ходя :twisted: егати погото.... тая сутрин едвам се довлачих до банята а за вчера да не говориме :lol: беше ненормално ... ама ме хвана малко яд че не свириха Trash най малкото