PDA

View Full Version : Imali nqkoi synovnik?-cherna kotka



09-04-2005, 12:28
Zdraveite :P ,
nqkoi sluchaino ima li synovnik da mi kaje kakvo znachi ako synuvash cherna kotka i che ti pada kosata? :roll:

Eleonora
09-04-2005, 12:36
Ne,no mislia 4e ima6e takava programa,a se pak potarsi v google :wink:

LP_girl_14
09-04-2005, 12:48
Потърсих в 2 съновника.
1-ви-ако сънуваш черна котка,това значи че се крои опасен заговор срещу теб
2-ри-ако сънуваш черна котка,това значи че предстои провал на твоя голяма мечта :roll:

09-04-2005, 12:50
KOSITE ti ako ukapiat nasyn znachi izoblichenie.

off za kotkata :cry:

Eleonora
09-04-2005, 12:55
KOSITE ti ako ukapiat nasyn znachi izoblichenie.

off za kotkata :cry: Spokoino,moje da ne e istina,ne vsi4ki sani6ta se sbadvat... :roll: :wink:

wetti
09-04-2005, 13:30
Наскоро пуснах тема за съновниците в категория фън :) Там дадох адреса на един ел.съновник.Ето разгледай.Този линк ще ти отвори темата ми и полсе дай пак върху адреса за да отвориш ел.сановника.:)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=15633

FlowerinesS
09-04-2005, 13:38
ами много , много недей да вярваш на съновници!аз преди 2 седмици проверих в един кво означава , ако ти трепти лявото око , щото то не спираше цял ден много се дразнех..и там пишеше за някво нещастие в близките нз колко си дни , а спечелих от тотото... :lol:
тая нощ сънувах , че от сл.бряг гледам как над несебър с вихри торнадо и бягам.като гледам в тоя електронен съновник няма нищо за торнадото , но на ураган ми излиза това:" УРАГАН в съня означава, че ти предстоят тежки загуби и че настъпва изключително злощастен период. Избягвай да вземаш важни решения, не предприемай промени и крупни финансови начинания. "
мн странно на мен само лоши неща ли ще ми се случват?

snooppy_f
09-04-2005, 14:50
http://horoskopa.com/dreamer.php
Probvai!

Kremana
09-04-2005, 20:36
Аз тази нощ сънувах цяла зоологическа градина пред блока ми! :shock:

BTW: Не се шегувам!

gia_bs
09-04-2005, 21:23
КОТКА

означава нелоялно приятелство, лице мерие. Черна котка-провал на твоя голяма мечта. Шарена котка-бърз, но нетраен успех. Видиш ли умряла котка-на добро е, ще се избавиш от неверни приятели.


КОСА
видиш ли хубава и гъста коса - богатство и чест. Лоша, рядка и мръсна коса - неуспех и понижен физически тонус. Дълга коса - много грижи и ядове. Решиш ли коса - очаква те нещо хубаво. Подстригват ли те или ти пада косата - ще се лишиш от сила, пази се от болести. Подстригваш ли се сам - ще се оттърсиш от грижи и неприятности. Побеляла ли ти е косата-очакват те успехи и израстване в работата. Ако косата ти е черна-завоевания в любовта. Руса ли ти е косата-имаш неверен приятел. Ако боядисваш косата си-ще се опиташ да заблудиш, излъжеш някой, но внимавай да не те разобличат. Ако някой друг ти боядисва косите-опитват се близки хора да те излъжат, затова се пази от обещания и сделки. Ако сплиташ косата на някой - ще се струпат много задължения на главата ти. Ако сплиташ косата си - вещае облекчение на проблемите. Мокра коса-ненавист. Ако косата ти стане остра /на клечки/- ще събереш смелост за нещо.