PDA

View Full Version : как да се отърва от комплексите



09-04-2005, 17:18
как да се отърва от комплексите
:roll: ,провалят ми живота,то е един по точно

Точка 1 от правилника.
Благодаря.
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

Passion^Desire
09-04-2005, 17:22
Komplexite ne mogat da dojdat sami.nqkoj ti gi e nasadil-tova moje da sa roditeli,priqteli(ako takyv 4ovek moje da se nare4e takyv).S kompexite trqbva da se bori6 absolutno sama,kato ne misli6 za tqh i se zadylbo4i6 v hubavite si strani.Znam,4e edva li ti zvu4i realnoizpylnimo,no tova e edinstveniqt na4in.Uspeh

Блейз Самър
09-04-2005, 17:42
Няма няква формула сам/а трябва да се справиш. Аз мога да ти дам само съвети как да го направиш :
1во - виж дали наистина има за какво да се комплексираш или това са просто думи на някой който ти завижда.
2ро - ако това, за което си се комплексирал/а е незначително, помни че другите не обръщат и на половина внимание колкото ти.
3то - бъди с високо самочуствие за себе си, не казвам да се надуваш. Имам предвид изгради си такова самочуствие, което ще те пази от думите на тези които просто ти завиждат и за това те обиждат.
4то - ако наистина има няква причина за която да си комплексирана - ми работи върху нея. Ако е нещо от тялото ти - тичай, танцувай и т.н., ако е нещо от характера ти говори с приятелите си,проявявай повече воля. Има една поговорка - те могат защото си мислят, че могат. Успех

gamercheto_
09-04-2005, 19:54
ti sam si si vnushil 4e imash kompleksi i sam mojesh da se otyrvesh ot tqh!ako ti si mislish 4e si debel ili glupav nikoi ne moje da te obedi v obratnoto!prosto ti si tva koeto si i ne trqq da se pritesnqvash ot tova!

09-04-2005, 19:59
Комплексите се получават като омагьосън кръг, почва като нещо леко, после се усилва и ти почваш да се притесняваш от себе си, това те кара да изглеждаш нерешителен и слаб и хората го забелязват това и почват да бягат от тебе, това тебе още повече те комплексира и ставаш още по странен, е тогава вече никой не иска да те погледне щото се държиш като олигофрен и направо е безнадждно вече. Лекарства няма, и няма кой да ти помогне, в тоя живот трябва със всеки проблем да се оправяш сам иначе си загубен бате.

FlowerinesS
09-05-2005, 19:47
еми..нека комплексиите ти с епревърнат в амбиция..не знам дали ме разбра ...примерно не си харесваш корема :arrow: праиш коремни преси :arrow: имаш хубаво коремче , тъп пример ама поне дава образ на тва , дерто искам да кажа

Sportexz
09-05-2005, 19:49
примерно не си харесваш корема :arrow: праиш коремни преси :arrow: имаш хубаво коремче
и почти нищо няма да се промени ...
КОфти пример

gamercheto_
09-05-2005, 19:55
abe postavqsh si go za cel i go pravish i taka!nqma perfektni hora ima takiva koito se stremqt da sa perfektni :P

FlowerinesS
09-05-2005, 19:59
abe postavqsh si go za cel i go pravish i taka!
точно това исках да кажа и аз..и така като си постигнеш целта , даденият комплекс изчезва..

DeSiTo0o
09-06-2005, 00:14
С комплексите си трябва да се бориш сама.Например ако си много чувствителна,трябва да се научиш да си сдържаш сълзите,да бъдеш силна(много е трудно-от личен опит-но ако имаш воля няма да имаш проблеми).Или пък ако си срамежлива трябва да се научиш да правиш това,което ти е на сърцето,това,което ти се иска да направиш.И така нататък...просто ти трябва воля и всичко ще си е ОК. :wink: Ако искаш да нямаш комплекси,трябва доста да се постараеш да стане така! :roll:

borche
09-06-2005, 02:27
Преодолей ги, няма друг начин!

n0mak
09-06-2005, 08:50
Всеки ден когато минаваш пред огледалото си мислиш, "Кой е тоя страшен сладур отсреща.. уау за него резбата обръщам", а после се поглеждаш и казваш "Хей, секси..". Заглеждаш се в себе си и си мислиш "Хмм, мале колко приличам на Джъстин Тимбърлейк, носът ми е същия... секси".


P.S. Хей сладък! (това си беше за мен)

09-06-2005, 09:17
Всеки ден когато минаваш пред огледалото си мислиш, "Кой е тоя страшен сладур отсреща.. уау за него резбата обръщам", а после се поглеждаш и казваш "Хей, секси..". Заглеждаш се в себе си и си мислиш "Хмм, мале колко приличам на Джъстин Тимбърлейк, носът ми е същия... секси".


P.S. Хей сладък! (това си беше за мен)
Ахааххахахаахахх, абе шефче ше зема да развия комплекси от тебе, толко си бил сладък бате вече ме е срам от себе си :oops: .

Radoslava_16
09-07-2005, 18:03
i az imah priqtelka koqto imashte kompleksi no tq skoro osuzna che koito q haresva shte q haresva takava kakvato e s vsi4kite i nedostataci taka che mila nedei se pritesnqva ne vun6niq vid e nai vajnoto v 4oveka :)

Eleonora
09-07-2005, 18:39
izbavi se ot tiah,da ne ti puka,taka ni6to ne pe4eli6,kato samo se kompleksira6.prosto se starai da ne obra6ta6 vnimanie i da se promeni6... :wink:

09-07-2005, 18:42
Комплексите са ти насадени от извънземните :!: Те искат да се самоубиеш :!: