PDA

View Full Version : Наркотици , видове наркомания , превенция , марихуана



^Sunshine^
09-05-2005, 17:48
http://www.yavor.biz/hosted/wish/pshycho/morfos/narkomania.html


Хаиде да почетем малко преди да бързаме с нарицателното "наркоман" към всеки които е различен или странен или пущи марихуана :wink: :wink:

Sportexz
09-05-2005, 18:18
http://www.yavor.biz/hosted/wish/pshycho/morfos/narkomania.html


Хаиде да почетем малко преди да бързаме с нарицателното "наркоман" към всеки които е различен или странен или пущи марихуана :wink: :wink:
Т'ва да пуЩиш трeвица е ебати тъпото.

09-05-2005, 20:02
6t0

Sportexz
09-05-2005, 20:03
6t0
така!

^Sunshine^
09-05-2005, 21:10
http://www.yavor.biz/hosted/wish/pshycho/morfos/narkomania.html


Хаиде да почетем малко преди да бързаме с нарицателното "наркоман" към всеки които е различен или странен или пущи марихуана :wink: :wink:
Т'ва да пуЩиш трeвица е ебати тъпото.


съгласна съм с теб, но си помисли колко негативи трупаш с тва изречение пък и не можеш да защитиш тезата си . Тъпо е понеже е тъпо по цял ден да пушиш. тъпо е понеже е тъпо по цял ден да мислиш само за това как да се напушиш, а най е тъпо когато знаеш колко е безсмислено а го правиш ... Аз пушех и то мноо и не се гордея с тва което съм правила защото сега се чуствам мноо по добре и съм далече от тея шитове ... не мисля за тва от къде да си зема и как точно да го свия - слимара или конус .

CRaZy_IKT
09-14-2005, 16:16
http://www.yavor.biz/hosted/wish/pshycho/morfos/narkomania.html


Хаиде да почетем малко преди да бързаме с нарицателното "наркоман" към всеки които е различен или странен или пущи марихуана :wink: :wink:
Т'ва да пуЩиш трeвица е ебати тъпото.


съгласна съм с теб, но си помисли колко негативи трупаш с тва изречение пък и не можеш да защитиш тезата си . Тъпо е понеже е тъпо по цял ден да пушиш. тъпо е понеже е тъпо по цял ден да мислиш само за това как да се напушиш, а най е тъпо когато знаеш колко е безсмислено а го правиш ... Аз пушех и то мноо и не се гордея с тва което съм правила защото сега се чуствам мноо по добре и съм далече от тея шитове ... не мисля за тва от къде да си зема и как точно да го свия - слимара или конус .
Ti izkara vsichki koit pu6at treva kat tebe...Izvinqvai ama poznavam mnogo hora koito ne mislqt PO CQL DEN kak i v kva forma da go sviqt taka 4e ne slagai neshtata pod obsht znamenatel-mnogo mrazq taka...Plius tva marihuanata e nai bezobidna na fona na cigarite i drugite drogi i narkotici-taka 4e ne izkarvaite marihuanata naI golemiq NEPRIQTEL na choveka...
6toto spored men i cigarite trqbva da sa zabraneni-6toto na praktika i te sa narkotik-ama IOK cigarite ne vredqli tolkova-aide molq te

marusha
09-14-2005, 17:24
abe zashto seki deto pushi traiabva da e narkoman,a :evil: Az naprimer pusha mnoo 4esto-po4ti seki den,smurkam amfeti i iam bonboni kogato sum na party ama ne sum narkomanka.Ae nau4ete purvo zna4enieto na taia duma i togava govorete...tupaci

CRaZy_IKT
09-15-2005, 11:20
abe zashto seki deto pushi traiabva da e narkoman,a :evil: Az naprimer pusha mnoo 4esto-po4ti seki den,smurkam amfeti i iam bonboni kogato sum na party ama ne sum narkomanka.Ae nau4ete purvo zna4enieto na taia duma i togava govorete...tupaci
NIe s teb sme ot edna partiq ;)

Неактивния
09-15-2005, 12:39
abe zashto seki deto pushi traiabva da e narkoman,a :evil: Az naprimer pusha mnoo 4esto-po4ti seki den,smurkam amfeti i iam bonboni kogato sum na party ama ne sum narkomanka.Ae nau4ete purvo zna4enieto na taia duma i togava govorete...tupaci
Явно не го знаем кажи ни го ти!

WwanAdoO
09-15-2005, 19:18
http://www.yavor.biz/hosted/wish/pshycho/morfos/narkomania.html


Хаиде да почетем малко преди да бързаме с нарицателното "наркоман" към всеки които е различен или странен или пущи марихуана :wink: :wink:
Т'ва да пуЩиш трeвица е ебати тъпото.
Е за теб като е тъпо, за някой не е. Кат не ти харесва никой не ти е набутал слимарата в устата,ама кво ти пре4и друите да пушат. Който квот иска шси праи.

marusha
09-15-2005, 19:32
az naprimer sum edno mnoo dobre izglejdashto momi4e i ako ne

abe zashto seki deto pushi traiabva da e narkoman,a :evil: Az naprimer pusha mnoo 4esto-po4ti seki den,smurkam amfeti i iam bonboni kogato sum na party ama ne sum narkomanka.Ae nau4ete purvo zna4enieto na taia duma i togava govorete...tupaci
Явно не го знаем кажи ни го ти!
mi ne znam bratle,ako iskash bukfalen prevod otfori tulkovnia re4nik i sam si proveri.Az samo she ti kaja 4e da si narkoman zna4i da ne mojesh da jiveesh bez droga,da si gotof na si4ko samo i samo da polu4ish edna doza,da ne se interesuvash ot nishto i nikoi,da si zabravil kakvo e da obi4ash,da kradesh,da jiveesh na ruba i nai-vajnoto da ne izglejdash kato normalen 4ovek :arrow: az napr sum edno normalno izglejdashto momi4e i ako ne ti kaja 4e perkam i iam nikoga niama da kajesh 4e go pravia.ne se 4uvstvam zavisima,pravia go riadko,moga i bez tova,no prosto iskam da si jiveia jivota i da pravia kfoto mi se priiska........si4ko triabfa da se probva v toia jivot i 4ak togava mojesh da kajesh 4e znaesh mnogo neshta i si si jivial jivota pulnocenno.........predpo4itam tova,ot kolkoto da jiveia 100 godini i da ne znam za kfo stava vupros....... :roll:

BAD_GIRL_
09-16-2005, 06:35
az ne pusha redovno trevica i vopshte ne sam narkomanka :wink: oba4e e mnogo qka da pushish trevica :!: :!: :!: :P

WannaBe
09-16-2005, 11:39
abe zashto seki deto pushi traiabva da e narkoman,a :evil: Az naprimer pusha mnoo 4esto-po4ti seki den,smurkam amfeti i iam bonboni kogato sum na party ama ne sum narkomanka.Ae nau4ete purvo zna4enieto na taia duma i togava govorete...tupaciПфф тревата хубаво,ама амфетите са наи долния наркотик.Бонбоните и те са синтетика.То така се почва,след някоя друга година ше видим дали пак ше твърдиш че не си наркоманка.

AmFeTcho
09-16-2005, 12:29
a we prostaci purvo kum trevata ne mojeSh da se pristrastiSh vtoro kato pu6i6 treva ne zna4i 4e si narkoman 6oto Drgu e treva amfeti X-ove gubi a drugo e Heroina kum koito se pristrastqvAash pomislete malko tupi ste

Неактивния
09-16-2005, 12:31
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.

marusha
09-16-2005, 12:33
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.
kato ne ti se zanimava shto pishesh v tai tema be...da ne sme go zanimavali ti sam si se zanimavash

Неактивния
09-16-2005, 12:35
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.
kato ne ti se zanimava shto pishesh v tai tema be...da ne sme go zanimavali ti sam si se zanimavash
Ми ако нямаше скапани друсалски теми нямаше да пиша я! Дразните ме бе! :lol: :twisted:

marusha
09-16-2005, 12:36
abe zashto seki deto pushi traiabva da e narkoman,a :evil: Az naprimer pusha mnoo 4esto-po4ti seki den,smurkam amfeti i iam bonboni kogato sum na party ama ne sum narkomanka.Ae nau4ete purvo zna4enieto na taia duma i togava govorete...tupaciПфф тревата хубаво,ама амфетите са наи долния наркотик.Бонбоните и те са синтетика.То така се почва,след някоя друга година ше видим дали пак ше твърдиш че не си наркоманка.
mnoo dobre znam kfo sa amfetite i bonbonite i shtom gi upotrebiavam zna4i sum se pointeresuvala predstavi si...........i da she vidim sled niakoia i druga godina dali ne sum narkomanka...shtom za dve ne stanah....ne mi obiasniavai bez da si probval be

marusha
09-16-2005, 12:38
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.
kato ne ti se zanimava shto pishesh v tai tema be...da ne sme go zanimavali ti sam si se zanimavash
Ми ако нямаше скапани друсалски теми нямаше да пиша я! Дразните ме бе! :lol: :twisted:
abe smotaniako,za tfa e foruma da se obsujdata SIAKFI temi,ne samo koi kfi cigari pushi ili koie e nai-novoto 4alga populnenie....i az ne se kefia na niakoi temi i za tfe prosto ne si davam mnenieto ili vuobshte ne vlizam v tiah..............ae biagai

Неактивния
09-16-2005, 12:41
Аз пък обичам да пиша в такива скапани теми като тази!

CRaZy_IKT
09-16-2005, 15:46
az ne pusha redovno trevica i vopshte ne sam narkomanka :wink: oba4e e mnogo qka da pushish trevica :!: :!: :!: :P
Mnogo qsno.Napi6i go s golemi-kvo da ne te e strah ot kukite

CRaZy_IKT
09-16-2005, 15:48
az naprimer sum edno mnoo dobre izglejdashto momi4e i ako ne

abe zashto seki deto pushi traiabva da e narkoman,a :evil: Az naprimer pusha mnoo 4esto-po4ti seki den,smurkam amfeti i iam bonboni kogato sum na party ama ne sum narkomanka.Ae nau4ete purvo zna4enieto na taia duma i togava govorete...tupaci
Явно не го знаем кажи ни го ти!
mi ne znam bratle,ako iskash bukfalen prevod otfori tulkovnia re4nik i sam si proveri.Az samo she ti kaja 4e da si narkoman zna4i da ne mojesh da jiveesh bez droga,da si gotof na si4ko samo i samo da polu4ish edna doza,da ne se interesuvash ot nishto i nikoi,da si zabravil kakvo e da obi4ash,da kradesh,da jiveesh na ruba i nai-vajnoto da ne izglejdash kato normalen 4ovek :arrow: az napr sum edno normalno izglejdashto momi4e i ako ne ti kaja 4e perkam i iam nikoga niama da kajesh 4e go pravia.ne se 4uvstvam zavisima,pravia go riadko,moga i bez tova,no prosto iskam da si jiveia jivota i da pravia kfoto mi se priiska........si4ko triabfa da se probva v toia jivot i 4ak togava mojesh da kajesh 4e znaesh mnogo neshta i si si jivial jivota pulnocenno.........predpo4itam tova,ot kolkoto da jiveia 100 godini i da ne znam za kfo stava vupros....... :roll:
Tva me izkefi ;)

SkiT
09-16-2005, 16:27
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.
друсаме бодем ковем гвоздей и ей такива грозни кат тебе със пенсионерски разбирания никога няма да си имат и напредстава за кво стаа на въпрос щот във вашия акъл няма думата купон!...ще изживеете грозния си живот в тъпотия!!!Мен мий кеф и ми през уя за ей такива шитаци като тебе :lol: 8)

SkiT
09-16-2005, 16:32
Който му е кеф пуши на който не му е кеф не пуши...който се меси е шут!Щото и той незнае за кво се меси...ей неактивния клоун,ти имаш ли си напредстава какво е тетрахидроканабинол?Когат успееш да прочетеш тая дума тогава ще ми кажеш на мен или на някой от нас тревоманите(наркоманите във вашите късогледи очи).
Недейте да излизате по пътищата щото дима от колите ще ви убий стойте увас.Яжте само добре измите храни къпете се всеки ден недейте да гледате екстремни спортове(камоли да карате нещо си) И СИ ИЗЖИВЕЙТЕ ГРОЗНИЯ ЗАДРЪСТЕН ЖИВОТ
ПРЕДПОЧИТАМ ДА ПУША МАРИХУАНА И ДА УМРА НА 55 С КЕФ ОТКОЛКОТО ЦЯЛ ЖИВОТ ДА СЕ ПАЗЯ И ДА УМРА НА 60 НЕ ОПИТАЛ ОТ ЯКИТЕ НЕЩА НА ЖИВОТА!
:!:

Неактивния
09-16-2005, 17:42
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.
друсаме бодем ковем гвоздей и ей такива грозни кат тебе със пенсионерски разбирания никога няма да си имат и напредстава за кво стаа на въпрос щот във вашия акъл няма думата купон!...ще изживеете грозния си живот в тъпотия!!!Мен мий кеф и ми през уя за ей такива шитаци като тебе :lol: 8)
Не ми обяснявай точно на най-големите сдуханяци им тре'а тревата...

09-16-2005, 17:47
FBI мрази гадните наркози ! Мразим скейтъри ! Мразим метъли ! Мразим чалгари ! Мразим вас :!:

09-16-2005, 18:50
FBI мрази гадните наркози ! Мразим скейтъри ! Мразим метъли ! Мразим чалгари ! Мразим вас :!:
Колега да не забравяме и растите :!:

WwanAdoO
09-16-2005, 18:53
FBI мрази гадните наркози ! Мразим скейтъри ! Мразим метъли ! Мразим чалгари ! Мразим вас :!:
Ахахах е то кво остана...май никой не обичаш :lol: И за кво мразиш хората...който къвто иска да си е и квот си иска да си праи,а ти си живей както ти харесва и стига си говорил за друите. И що на сдуханяците да им тряя тревата...хахаха смешко си бе. То4но сиурно най-пе4ените и готини хора,дет познавам си пушат 4адел.

xchampionx
09-16-2005, 18:55
FBI мрази гадните наркози ! Мразим скейтъри ! Мразим метъли ! Мразим чалгари ! Мразим вас :!:
Ахахах е то кво остана...май никой не обичаш :lol: И за кво мразиш хората...който къвто иска да си е и квот си иска да си праи,а ти си живей както ти харесва и стига си говорил за друите. И що на сдуханяците да им тряя тревата...хахаха смешко си бе. То4но сиурно най-пе4ените и готини хора,дет познавам си пушат 4адел.
Всичките тревомани, които познавам са абсолютни дебили и деградета. Ти имаш изкривена представа за реалността. По-добре слушай агентите!

AmFeTcho
09-16-2005, 19:26
marusha
milo momi4ence ti ni6to ne znaesh za amfetite tva e dosta golema himiq i te prebva qko ot li4en opit znam povqrvai mi!

SkiT
09-17-2005, 10:05
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.
друсаме бодем ковем гвоздей и ей такива грозни кат тебе със пенсионерски разбирания никога няма да си имат и напредстава за кво стаа на въпрос щот във вашия акъл няма думата купон!...ще изживеете грозния си живот в тъпотия!!!Мен мий кеф и ми през уя за ей такива шитаци като тебе :lol: 8)
Не ми обяснявай точно на най-големите сдуханяци им тре'а тревата...
дае 100% сдуханяци...интересно мий кат се напийщ кат свиня и лазиш по улиците в повърнята си докат се прибереш до увас а на сутринта немойш да станеш от махмурлук дали тий по хубаво НЕсдухания?хахаах...смешен си!Агентите пък са още по смешни щот даже неуспорват всичкото това което го казват...вий сте някви ботове хаха..само ръсите простотий от някви сериали като някви дечица на 10г. виждали пишката единственно да сочи краката им.Аз си пуша коз и няам проблем със това.Който има проблем да въри да пасе кравите на село за манагуа.Щото марихуаната не се използва само за пушене..Когато научите достатъчно за THC-то,както и медицинските му +ве тогава може да имате основание да спорите във форума.Щото вмомента сте като Безмозъчни шарани на сухо!

^I don't give a fuck^
09-17-2005, 10:10
И к'во излиза,че ние сме безмозъчни щото не се тровим ли ? :roll:
Интересна логика...ако изобщо може да се нарече логика :shock:
Земи се скрий някъде щото май и ти не знеш к'во пишеш :shock:
Сега си на козче след време ще минеш на друго.
То така се почва http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif

09-17-2005, 10:12
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.
друсаме бодем ковем гвоздей и ей такива грозни кат тебе със пенсионерски разбирания никога няма да си имат и напредстава за кво стаа на въпрос щот във вашия акъл няма думата купон!...ще изживеете грозния си живот в тъпотия!!!Мен мий кеф и ми през уя за ей такива шитаци като тебе :lol: 8)
Не ми обяснявай точно на най-големите сдуханяци им тре'а тревата...
дае 100% сдуханяци...интересно мий кат се напийщ кат свиня и лазиш по улиците в повърнята си докат се прибереш до увас а на сутринта немойш да станеш от махмурлук дали тий по хубаво НЕсдухания?хахаах...смешен си!Агентите пък са още по смешни щот даже неуспорват всичкото това което го казват...вий сте някви ботове хаха..само ръсите простотий от някви сериали като някви дечица на 10г. виждали пишката единственно да сочи краката им.Аз си пуша коз и няам проблем със това.Който има проблем да въри да пасе кравите на село за манагуа.Щото марихуаната не се използва само за пушене..Когато научите достатъчно за THC-то,както и медицинските му +ве тогава може да имате основание да спорите във форума.Щото вмомента сте като Безмозъчни шарани на сухо!
Ей дришльо, кур някога смукал ли си 8) ?

marusha
09-17-2005, 10:13
marusha
milo momi4ence ti ni6to ne znaesh za amfetite tva e dosta golema himiq i te prebva qko ot li4en opit znam povqrvai mi!
shto reshi 4e nishto ne znam be pi4...naprotif mnoo neshta znam...moje da ne sun kato tebe da perkam super 4esto,no si perkam po party-ta i nekfi iaki kupon4eta i tfa za sega mi e dostatu4no...znam kolko te preebava i kfo ti pri4iniava na mozuka,i ne samo i za tfa gledam da se ograni4avam s tolkova...mersi 4e si se z\agrijil,niamashe nujda...hahah

marusha
09-17-2005, 10:18
И к'во излиза,че ние сме безмозъчни щото не се тровим ли ? :roll:
Интересна логика...ако изобщо може да се нарече логика :shock:
Земи се скрий някъде щото май и ти не знеш к'во пишеш :shock:
Сега си на козче след време ще минеш на друго.
То така се почва http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
si4ki suxxx be ne razbirate li 4e ne zaduljitelno da minesh na po-tvurdo............oh kolko ste zle si4ki,molia vi probvaite pone vednuj za kfo stava vupros samo i togava elate i she si govorim...si4ki ste iako ZLE!!!!Zashto be macinka mi govorish bez da si probvala???I kfo vie tupite 4algari kato se napiete i vie mnoo iako nali...hahaha trevicata si e mnoo iako neshto i to4no nekfi tupi zadrusteniaci ne mogat da mi obesniavat...da ne se bili trovili hahahaha te sigurno cigarite sa po-vredni ot koza ama karai.............smeshnici

09-17-2005, 10:24
И к'во излиза,че ние сме безмозъчни щото не се тровим ли ? :roll:
Интересна логика...ако изобщо може да се нарече логика :shock:
Земи се скрий някъде щото май и ти не знеш к'во пишеш :shock:
Сега си на козче след време ще минеш на друго.
То така се почва http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
si4ki suxxx be ne razbirate li 4e ne zaduljitelno da minesh na po-tvurdo............oh kolko ste zle si4ki,molia vi probvaite pone vednuj za kfo stava vupros samo i togava elate i she si govorim...si4ki ste iako ZLE!!!!Zashto be macinka mi govorish bez da si probvala???I kfo vie tupite 4algari kato se napiete i vie mnoo iako nali...hahaha trevicata si e mnoo iako neshto i to4no nekfi tupi zadrusteniaci ne mogat da mi obesniavat...da ne se bili trovili hahahaha te sigurno cigarite sa po-vredni ot koza ama karai.............smeshnici
Ти наистина си повод за възхищение. Готино са ти промили мозъчето анфетките :cry: , след няколко години ше те гледам в червило облечена като магистралка да духаш на кокаинаджиите с ламботата 8) еби му майката по добре от тва да си задръстеняк чалгар като мене дето не е опитал нищо от живота.

^I don't give a fuck^
09-17-2005, 10:24
Така..първо по к'во реши,че съм чалгарка ,скъпа ?!
Би ли ми обяснила ? :shock: Е тва е да си кух.
От къде знаеш ,че не съм пробвала ?
Ми да пушила съм коз.И к'во ?
Трябва да се чувствам велика?Нещо повече от останалите..?Глупости.
И ако искаш толкова да знаеш,не пия.
От теб просто струи интелигентност,да знеш :?


Говоря защото знам.
Бившата ми компания и те бяха на козче...до едно време.
После почнаха да се друсат и боцкат.
След това почнаха да крадат и мамят.
Един от тях в момента е със ословна присъда зарди измами.Точно за да спечели пари.
Всичко това почна от 'невинното' козче.И те казваха,че никога няма да минат на друго...но минаха,нали !? :?

09-17-2005, 10:24
Necro - I Need Drugs

When I come home from work
I'm fiendin' for an eight-ball
I got crack on my mind
I'm hearing cocaine call
Telling me to beep the dealer to deliver me stuff
Keep it a secret from my wife, cuz she thinks I don't use
drugs
There I was, bleeding from my nose and damn
I couldn't breathe, but I'm still thinking about the next
gram
It's Friday night and I'm not trying to leave my crib doped
I'll kill myself while the dealer's eating Japanese food
I ain't got no pride, While buying the shit
I'm lying to myself telling the runner I'm trying to quit
It's all make believe, I pretend that I'm true
When you give me credit, I'll dodge you every chance that I
get to
Even if its good, I'll sniff it up in a minute
Beep you back and complain that you put too much cut in it
If you fall for that and bring me a new sack
I'll be making more crazy faces than a JIM CAREY on crack
Cuz yo I'm ripped, I owe you loot
Plus I annoy you
I deserve to be murdered, but the coke is doing it for you
I got nerve, can you put them pills on my bill
Yo I tell you we're friends and yo we don't even chill
I need drugs

I need drugs

Baking soda, cocaine, how sweet
I need to find me a crack pipe and I'm complete
I got these crack dealers chasing me through the cement
jungle
Cuz they gave me shit to sell and yo I smoked the whole
bundle
Yo I can't front - I got dope in my spleen
And I'm telling everyone at this N.A. meeting I'm thirty
days
clean
I won't die even with tuberculosis
I could go on forever mixing dope with my methadone dosage
You could find me at Brighton Beach or Coney Island
Or Rikers Island
My crack pipe's my violin
I play along to the police siren
My eyes squint looking for crack on the floor
picking up breadcrumbs and lint
I don't know who I am, ask me I couldn't say
I took a chance and tried to get clean and it lasted one day
Tried to go to rehab too but couldn't get admitted
And if there's money missing from your pocketbook you know
who did it
I need drugs

I need drugs

As a young teen I started with marijuana
Then graduated to coke cuz I needed something stronger
Mescaline, dust, downers, injections sensation
I love to experience a patient's medication
I smoked the drugs off the back of my hands
All I need is a hit of it and I'll create a new dance
Protect yourself, baby cover yourself up
My body swings all over once my seizure erupts
Into a frenzy, on the phone I got thirty sack
But when we meet face-to-face, I got ten dollars less
Made up my mind, I'm quittin' I'm swearing in tears
I'm not gonna get high, I'll only drink beers
Can't sit and wait for my dealer to come provide it
Gotta party to go to and I'm the only one invited
I'll search the whole house for the damn white mouse
And when I finally find it, I'll sniff the whole ounce
I need drugs

I need drugs

Виждам всички тревомани такива след години.
Oсъзнайте се! FBI е тук за да ви помогне :!:

09-17-2005, 10:30
Ейй ква е тая песен :shock: дайте да си я идтегля от някъде ако обичате господин агент :D ?

09-17-2005, 10:34
Necro - I Need Drugs (http://free.data.bg/ghettoagent/Mp3/----++RAP++----/----++Albums++----/Necro%20-%20I%20Need%20Drugs/Necro%20-%2003%20-%20I%20Need%20Drugs.mp3)

09-17-2005, 10:36
Ейй мерси много господин поуицай, обещавам да спазвам стриктно федералните закони на съединените щати :D .
А фъкиииииии, твойте приятели са аматьори, мойте приятели са много по добри от твойте, двама от мойте ги погребаха още на 16 години а един се води изчезнал вече 2 години :wink: жалко че познавам майките им, много гадно нещо е да ги срещаш и да гледаш и да знаеш какво им е :roll: . Ама по важното е че тревичката е яко готино нещооо меннн, а вие сте яко злеее, мноо сте зле ве меннн. Скейййт и смоооукк руулз :!: .

WannaBe
09-17-2005, 10:40
И к'во излиза,че ние сме безмозъчни щото не се тровим ли ? :roll:
Интересна логика...ако изобщо може да се нарече логика :shock:
Земи се скрий някъде щото май и ти не знеш к'во пишеш :shock:
Сега си на козче след време ще минеш на друго.
То така се почва http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
si4ki suxxx be ne razbirate li 4e ne zaduljitelno da minesh na po-tvurdo............Ако 10 дена козиш по 10 пъти на ден,изведнъж тревата престава да те хваща и ти се приисква да продължиш на хапове.Казвам ти го от личен опит.И недеи се гордеи толкова много че взимаш амфети,щото то вобще не е за гордост...

09-17-2005, 10:46
И к'во излиза,че ние сме безмозъчни щото не се тровим ли ? :roll:
Интересна логика...ако изобщо може да се нарече логика :shock:
Земи се скрий някъде щото май и ти не знеш к'во пишеш :shock:
Сега си на козче след време ще минеш на друго.
То така се почва http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
si4ki suxxx be ne razbirate li 4e ne zaduljitelno da minesh na po-tvurdo............Ако 10 дена козиш по 10 пъти на ден,изведнъж тревата престава да те хваща и ти се приисква да продължиш на хапове.Казвам ти го от личен опит.И недеи се гордеи толкова много че взимаш амфети,щото то вобще не е за гордост...
Как ше не е горост бе, не виждаш ли че госпожата вече се има за голяма и за супер купонджийка, и как да не е вярно като снощи петък вечер некой смешник я е завел на пейката в парка, купил и е едни готини хапченца и после и е спукал путката от ебане на таванчето в на баба му блока а тя е била толкова опиянена че само е викала - още ощеее хубаво ми ееееее. Най готино е да ебеш наркоманка в тва съм с уверил :wink: .

SkiT
09-17-2005, 12:19
Друсайте колкото и с к'вото искате само стига ни занимавaйте с нек'ви наркомански глупости.
друсаме бодем ковем гвоздей и ей такива грозни кат тебе със пенсионерски разбирания никога няма да си имат и напредстава за кво стаа на въпрос щот във вашия акъл няма думата купон!...ще изживеете грозния си живот в тъпотия!!!Мен мий кеф и ми през уя за ей такива шитаци като тебе :lol: 8)
Не ми обяснявай точно на най-големите сдуханяци им тре'а тревата...
дае 100% сдуханяци...интересно мий кат се напийщ кат свиня и лазиш по улиците в повърнята си докат се прибереш до увас а на сутринта немойш да станеш от махмурлук дали тий по хубаво НЕсдухания?хахаах...смешен си!Агентите пък са още по смешни щот даже неуспорват всичкото това което го казват...вий сте някви ботове хаха..само ръсите простотий от някви сериали като някви дечица на 10г. виждали пишката единственно да сочи краката им.Аз си пуша коз и няам проблем със това.Който има проблем да въри да пасе кравите на село за манагуа.Щото марихуаната не се използва само за пушене..Когато научите достатъчно за THC-то,както и медицинските му +ве тогава може да имате основание да спорите във форума.Щото вмомента сте като Безмозъчни шарани на сухо!
Ей дришльо, кур някога смукал ли си 8) ?
Дришлъо баща ти ве гъзар нахакан!Ако толкова искаш да ми прайш свирки ми ела недей да пишеш от там.И за лични обиди си има лични съобщения,недоносен педал!
Интересно ми е кога ли ще мина на по твърдо...откода чакам да ми се прийска...незнам сигурно 5 години вече...ее...БЕЗМОЗЪЧНИ СТЕ ЩОТО НЕ НИЕ ТРЕВОМАНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ТРОВИМ НО ВИЕ НЕ СТЕ ДУШИЦИ БЕ.Цигарите тровят ли ?Алкохола?Аз не пия алкохол(освен бира) не ми казвайте кво е вредно и кво не е.А ти мухлио спарен няма да ме обиждаш такъв щото си късметлия че не те познавам!

SkiT
09-17-2005, 12:21
"The blood circulation in your fuckin' brain is not enought to understand"
няма да споря повече с недоносени малолетни някви овчарчета :!: :evil:

09-17-2005, 12:34
Завишена проява на агресия :!: Явно наркотиците вече ви държат здраво, драги младежо :!:

09-17-2005, 12:35
Ма на въпроса ми не отговори :wink: .

Bling Bling
09-17-2005, 12:55
Ъ, ъ, ъ,
какъв ви е проблема не мога да разберъ.
Пафкам си тревата всеки божи ден,
Пешо Цайса и Митьо Цървула заедно с мен.
Както виждате, всичко ми е наред,
редовно пуша, а мислите ми се изтрелват подред.
Няма хаос, няма пристрастеност,
на вас просто ви липсва компетентност.
Всички виждате, че съм много умен и съм добре,
всичко се дължи на козчето, братле!
Пуши коз всеки ден
и ще станеш точно като мен!
Генгста риъл ОУ ДЖИ,
само за трева трябва да имаш пари!

SkiT
09-17-2005, 15:18
Кой младеж бе малолетен капут?!
Пък твоя въпрос е равносилен на моя въпрос-Баща ти лий голяма путка че да та напрай такъв крив и глупав или майка ти е била наркоманка-курва и сега тий тъпо че аз си пуша тревица а ти бийш чекий на 12-годишната ти пишка?
Проявата на агресия може да стане по силна при случай че ви видя малолетните мутри неразбиращи квой живот и си мислейки че аз съм вкарал филма,а всъщност вие не сте излизали от този филм

SkiT
09-17-2005, 15:29
...В джобжето ми дрънкат семки и козлета....
Чий е този подпис ве дришлъо?
Кво си ми си се разписал против марихуаната?
Долен позъор си ти ве!Мислех си че поне наистина си вярваш във серията измишлъотини пък ти си бил позъор чекиджия...12 години имаш ли?

marusha
09-17-2005, 17:16
И к'во излиза,че ние сме безмозъчни щото не се тровим ли ? :roll:
Интересна логика...ако изобщо може да се нарече логика :shock:
Земи се скрий някъде щото май и ти не знеш к'во пишеш :shock:
Сега си на козче след време ще минеш на друго.
То така се почва http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
si4ki suxxx be ne razbirate li 4e ne zaduljitelno da minesh na po-tvurdo............oh kolko ste zle si4ki,molia vi probvaite pone vednuj za kfo stava vupros samo i togava elate i she si govorim...si4ki ste iako ZLE!!!!Zashto be macinka mi govorish bez da si probvala???I kfo vie tupite 4algari kato se napiete i vie mnoo iako nali...hahaha trevicata si e mnoo iako neshto i to4no nekfi tupi zadrusteniaci ne mogat da mi obesniavat...da ne se bili trovili hahahaha te sigurno cigarite sa po-vredni ot koza ama karai.............smeshnici
Ти наистина си повод за възхищение. Готино са ти промили мозъчето анфетките :cry: , след няколко години ше те гледам в червило облечена като магистралка да духаш на кокаинаджиите с ламботата 8) еби му майката по добре от тва да си задръстеняк чалгар като мене дето не е опитал нищо от живота.
aabe bratle...mozuka mi bili promili...nishto be viarvai si za mene ve4e niama zna4enie razbrah 4e vie prosto ste maloumni i si4kite mi opiti da vi nabia neshto v tupite glavisi sa bezospeshni...taka che keep on belive hahahah
btw ne hodia v 4ervilo :evil:

marusha
09-17-2005, 17:20
Така..първо по к'во реши,че съм чалгарка ,скъпа ?!
Би ли ми обяснила ? :shock: Е тва е да си кух.
От къде знаеш ,че не съм пробвала ?
Ми да пушила съм коз.И к'во ?
Трябва да се чувствам велика?Нещо повече от останалите..?Глупости.
И ако искаш толкова да знаеш,не пия.
От теб просто струи интелигентност,да знеш :?


Говоря защото знам.
Бившата ми компания и те бяха на козче...до едно време.
После почнаха да се друсат и боцкат.
След това почнаха да крадат и мамят.
Един от тях в момента е със ословна присъда зарди измами.Точно за да спечели пари.
Всичко това почна от 'невинното' козче.И те казваха,че никога няма да минат на друго...но минаха,нали !? :?
ne mi vikai skupa be kravo!!!tfa 4e bifshata ti kompania sa bili propadniaci az nishto ne moa da napravia sorka.....ne me boli dali si 4algarka ili ne znam si tam kfa selianka tupa..i da ti kaja li4i si po glupavite postove kolko si probvala,puk i tuk ne govorim samo za koz taka 4e zemi mlukni..hahah

Неактивния
09-17-2005, 17:22
Абе всички друсалки в канавките и да не се подават много-много!

^I don't give a fuck^
09-17-2005, 17:24
Ама смешна пикло ела ме накарай да млъкна.
Тва ,че си тъпа и не знаеш как да се защитиш аз не съм ти виновна.
Щото ако имаше малко акъл нямаше всяка втора дума да ти е псувня.
И,да пак казвам-пробвала съм не веднъж :!:

Селянка ще викаш на майка си.

marusha
09-17-2005, 17:27
Ама смешна пикло ела ме накарай да млъкна.
Тва ,че си тъпа и не знаеш как да се защитиш аз не съм ти виновна.
Щото ако имаше малко акъл нямаше всяка втора дума да ти е псувня.
И,да пак казвам-пробвала съм не веднъж :!:

Селянка ще викаш на майка си.
abe are hoi se kefi na slunceto :D

09-17-2005, 17:28
ОК предавам се :( . Преебахте ме яко с тия обиди, направо ме е яд че не зимам наркотици :roll:.

^I don't give a fuck^
09-17-2005, 17:28
Не се кефя на такива глупости.
Няма ли да ми отговориш !?
Гледам,че за горния пост ти отне цял ден да го измислиш.
Ся пак се измъкваш... :roll:

marusha
09-17-2005, 17:30
И к'во излиза,че ние сме безмозъчни щото не се тровим ли ? :roll:
Интересна логика...ако изобщо може да се нарече логика :shock:
Земи се скрий някъде щото май и ти не знеш к'во пишеш :shock:
Сега си на козче след време ще минеш на друго.
То така се почва http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
si4ki suxxx be ne razbirate li 4e ne zaduljitelno da minesh na po-tvurdo............Ако 10 дена козиш по 10 пъти на ден,изведнъж тревата престава да те хваща и ти се приисква да продължиш на хапове.Казвам ти го от личен опит.И недеи се гордеи толкова много че взимаш амфети,щото то вобще не е за гордост...
Как ше не е горост бе, не виждаш ли че госпожата вече се има за голяма и за супер купонджийка, и как да не е вярно като снощи петък вечер некой смешник я е завел на пейката в парка, купил и е едни готини хапченца и после и е спукал путката от ебане на таванчето в на баба му блока а тя е била толкова опиянена че само е викала - още ощеее хубаво ми ееееее. Най готино е да ебеш наркоманка в тва съм с уверил :wink: .
:arrow: ne sum kazala 4e se gordeia s tfa samo iskah da se razbereme za niakoi neshta
:arrow:bonbonite si gi ziam sama i ne mi gi davat mekfi "smeshnici"
:arrow: ne se eba po peikite
:arrow: i da...naistina e iako da se ebesh na bonbon :wink: ima daje pesen za tfa one night in new yourk city

09-17-2005, 17:30
Кой младеж бе малолетен капут?!
Пък твоя въпрос е равносилен на моя въпрос-Баща ти лий голяма путка че да та напрай такъв крив и глупав или майка ти е била наркоманка-курва и сега тий тъпо че аз си пуша тревица а ти бийш чекий на 12-годишната ти пишка?
Проявата на агресия може да стане по силна при случай че ви видя малолетните мутри неразбиращи квой живот и си мислейки че аз съм вкарал филма,а всъщност вие не сте излизали от този филм
Извинете. Нямах намерение да обидя чувствителната Ви натура. Баща ми не се казва "Лий" и за пореден път казвам - на 34 съм :!: Пълнолетен съм :!: Работя за FBI :!: Проявата на агресия определено ще от наша страна, защото изхода от битка между desert eagle и скейтборд е очевадно ясен, :arrow: desert egale wins. Вие така или иначе ще бъдете под голямо въздействие на наркотици и няма да знаете къде се намирате, както в момента когато сте писали това мнение. Най-лошата употреба на марихуана е тогава, когато сте болен и от Синдром на Дебил, както във Вашия случай. Идете на лекар и на психотерапевт, за да не ви водим ние при федералните доктори с белите престилки :!:

09-17-2005, 17:35
Колега накрая ще стане касапница като в Атланта :!: Пак ни чакат тонове бумаги за писане :!:

09-17-2005, 17:37
Колега накрая ще стане касапница като в Атланта :!: Пак ни чакат тонове бумаги за писане :!:
Kажете на Агент Скинър, че рапортът ми ще бъде готов до Сряда :!:

JohnyB
09-17-2005, 18:26
смех! чакай, ще го повторя с Caps Lock: CMEX!
защо ми е толкова смешно? защото има двама-трима, които са перкали и знаят, че няма нищо страшно (ако не се прекалява), но има и цяла една агитка, която дрънка глупости (^I don't give a fuck^ (http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=8895), sexy, и мен ме боли, но и ти си от тях), а онези двамата не могат да ги оборят! как да не ти стане смешно? явно цялата ми представа за хората, които не се страхуват да пробват нещо по-различно, е била погрешна... защото вие, драги ми душици, още мислите по детски (може би си има и причина, знам ли). бих могъл да се впусна в дълги и широки обяснения за вредата от наркотиците, за пътя към почетна титла Херцог и за ролята на волята, но не ми се занимава. затова ще се изявя като безпристрастен рефер и ще кажа: 1:0 за коалиция антидрога...

09-17-2005, 18:49
Бяте пробвал съм доста неща от пушене на чай и валерианче, през наргиле, през разни адреналинки, до венозен морфин но той имаше смисъл щото беше с медицинско приложение както и да е... дори и разни други работи, изобщо не съм мила душица както ме описвате знам какво е наркотик много добре, обаче това което няма да търпя е некъв насран келеш дето кара дъска за гладене с колелца и неква курва на повикване да ме обиждат както и моята добра приятелка Саня, и на всичкото отгоре да имат смелостта да твърдят и ДА СЕ ОПИТВАТ ДА МЕ УБЕДЯТ че наркотиците (не само тревата ами и екстазито и анфетамините) са безопасни и едва ли не са много готини и който не ги ползва е задръстен и необразован и кух и "мисли по детски" и пр. при положение че както споменах Стефан и Дамян с които бяхме съученици в 123то Соу "Стефан Стамболов" са вече в гроба, а Оги още се води изчезнал след като стана дилър и смъркаше повече отколкото продаваше. Маруша, Скит а имахте късмета да ви срещна някъде лайнарчета долни знайте че няма да ви считам за хора.

JohnyB
09-17-2005, 19:03
Oyama-no problem, спокс, не е нужно да пишеш с толкова голям шрифт, вярно е, че съм късоглед, ама все пак нося лещи :)...
разбирам какво имаш предвид, но не можеш да не признаеш, че Маруша каза нещо вярно: ако я видиш на улицата най-вероятно няма да познаеш, че фука... поне мен ако ме видиш, никога няма да си помислиш през какво съм минал, на какво съм и на какво ще бъда догодина (кола, кафе и бира :) )
съжалявам за приятелите ти (или познатите ти, не знам точно какви са били взаимоотношенията ви) и затова ще ти кажа, че и аз не понасям хора, които по цял ден са напушени или които перкат, регенерират и на следващия ден пак перкат. но определено не намирам някакъв световен проблем в това да изпушиш едно козче след работа или да изфукаш преди някой голям купон... не виждам какво ви пречат и на вас такива хора. все пак всеки сам избира компанията си. неприятното е, че взех да пиша много положително за наркотиците, някои от които, както и сам каза, са доста вреднички (не искам да уточнявам кои), а този форум се посещава от бая мънички хора. хайде, вече съм zipped...

P.P. Маруша, верно е мноого яко да **** на бонбон :twisted:

marusha
09-18-2005, 14:37
Не се кефя на такива глупости.
Няма ли да ми отговориш !?
Гледам,че за горния пост ти отне цял ден да го измислиш.
Ся пак се измъкваш... :roll:
mi az ne sum vidiala da si me popitala neshto 4e triaa da ti otgovariam ama ae pitai hah
ei drislo,az da ne seda po cial den na kompa kato tebe...nali tria da se nadrusam po niakoe vreme hahahahahahahahahha :lol:

SkiT
09-19-2005, 00:01
убитаци!Трийте ми мненията и после аз как да се защитя...'бал съм ви майката ве!!!! :evil:

09-19-2005, 07:17
убитаци!Трийте ми мненията и после аз как да се защитя...'бал съм ви майката ве!!!! :evil:
Спокойно :!: Знаем, че наркотиците Ви карат да говорите така :!: Трябва да идете в някоя комуна :!: Там ще ви помогнат.

SkiT
09-20-2005, 04:35
убитаци!Трийте ми мненията и после аз как да се защитя...'бал съм ви майката ве!!!! :evil:
Спокойно :!: Знаем, че наркотиците Ви карат да говорите така :!: Трябва да идете в някоя комуна :!: Там ще ви помогнат.
ti si za nqkoq klinika za psihi5no GLUPAVi pedali kat tebe i onq drugiq...maloletni keleshi zaribeni po dosietata x i drugi putki maini...q se zastrelqite ve trugnali da mi govorqt za nekvi trevi...vijdal joint sh mi govori!!! :evil:

^I don't give a fuck^
09-24-2005, 18:42
Не се кефя на такива глупости.
Няма ли да ми отговориш !?
Гледам,че за горния пост ти отне цял ден да го измислиш.
Ся пак се измъкваш... :roll:
mi az ne sum vidiala da si me popitala neshto 4e triaa da ti otgovariam ama ae pitai hah
ei drislo,az da ne seda po cial den na kompa kato tebe...nali tria da se nadrusam po niako

e vreme hahahahahahahahahha :lol:


Абе овца наркоманска...ако искаш 5 пъти си поправи мнението,че си тъпа и не можеш да го измислиш.По цял ден ?Ми не.
Айде дано умреш след поредната доза..смърт за гадните наркомани като теб

09-24-2005, 18:53
Не се кефя на такива глупости.
Няма ли да ми отговориш !?
Гледам,че за горния пост ти отне цял ден да го измислиш.
Ся пак се измъкваш... :roll:
mi az ne sum vidiala da si me popitala neshto 4e triaa da ti otgovariam ama ae pitai hah
ei drislo,az da ne seda po cial den na kompa kato tebe...nali tria da se nadrusam po niako

e vreme hahahahahahahahahha :lol:


Абе овца наркоманска...ако искаш 5 пъти си поправи мнението,че си тъпа и не можеш да го измислиш.По цял ден ?Ми не.
Айде дано умреш след поредната доза..смърт за гадните наркомани като теб
Ма дали нямам жена-убиец :lol: 8) .

a-a-ShrooMka^f
09-25-2005, 10:17
abe deca q se opraite:Pkva e tyz tema:Pkak moje nqkoi da kazva 4e da pu6i6 e typo pri polojenie 4e daje ne znai kvo e:Ptrevata e nai bezobidniq narkotik ako moje tai da se nare4e koito sa6testvyva i zaradi typite zakoni e zabranen:Pmdaa az su6to tvarde 4e ot neq ne moje6 da se varji6:Pna men mi haresva i za tova si q pu6a,kot iskate mislete:Pne smqtam 4ovek koito pu6i treva ili drusa amfetki ot vreme na vreme za narkoman:Pnaqsnu sum vko e narkotik 6otot sum cepila super mn ne6ta tai 4e:))za men narkoman e 4ovek koito e varzan i ima abstinenciq i trqa da zema 6otot ne moje da jivei ot bolka:Pi vaprkei tova ne e nqkva dolna i vulgarna duma...prosto 4oveka taka si e re6il

marusha
09-27-2005, 11:21
sled porednata doza,a??hehe kolko si zabavna...az 4e she umra she umra...ama niaa da e ot drugs,seshtash li se?!a mnenieto si go popravih shot me murzi da pisha nov post hahaah ma kfo ti obesniaam to tupoto si e tupo...............

IdontGiveaFuck
09-27-2005, 16:40
sled porednata doza,a??hehe kolko si zabavna...az 4e she umra she umra...ama niaa da e ot drugs,seshtash li se?!a mnenieto si go popravih shot me murzi da pisha nov post hahaah ma kfo ti obesniaam to tupoto si e tupo...............


Да де и аз тва викам :lol: Тъпото си е тъпо.
Браво...много точно се описваш :D

Просто ти отне 2 дни да го измислиш :lol:

krushata_91
09-28-2005, 19:18
abe ob6to zeto narkoticite vodit do ssmart i do nishto hubavo :evil: :twisted:

SkiT
09-29-2005, 04:50
Бяте пробвал съм доста неща от пушене на чай и валерианче, през наргиле, през разни адреналинки, до венозен морфин но той имаше смисъл щото беше с медицинско приложение както и да е... дори и разни други работи, изобщо не съм мила душица както ме описвате знам какво е наркотик много добре, обаче това което няма да търпя е некъв насран келеш дето кара дъска за гладене с колелца и неква курва на повикване да ме обиждат както и моята добра приятелка Саня, и на всичкото отгоре да имат смелостта да твърдят и ДА СЕ ОПИТВАТ ДА МЕ УБЕДЯТ че наркотиците (не само тревата ами и екстазито и анфетамините) са безопасни и едва ли не са много готини и който не ги ползва е задръстен и необразован и кух и "мисли по детски" и пр. при положение че както споменах Стефан и Дамян с които бяхме съученици в 123то Соу "Стефан Стамболов" са вече в гроба, а Оги още се води изчезнал след като стана дилър и смъркаше повече отколкото продаваше. Маруша, Скит а имахте късмета да ви срещна някъде лайнарчета долни знайте че няма да ви считам за хора.
i da me sre6tnesh...vse taq...6tom si probval brao na tebe...a i da kaja o6te ne6to..NE SE OPITVAM DA OBEDQ NIKOI 4e da pushish e polezno no kazvam 4e vredata ne e po golqma ot tazi na nikotina i alkohola...az do sq ne sym vudql 4ovek det da umre ot prepushvane bluskaiki se 4elno v nqkoi stulb ili ne6to podobno...a hora pod vuzdeistvieto na alkohol umirat postoqnno!...nqam namerenie da se karam s nikoi ot vas...no vie anget4etata ste glupavi naistina...prosto nemojete da usporite tezata mi 4rez ni6to drugo osven FBI,desert eagle...i nqkvi si tem podobni pulni prostotii...
Oyama nedei me obijda 4e karam sk8 shoto sum siguren 4e e mnogo po polezno ot tva da sa napivam vsqka ve4er v nqkoq kru4ma-ne mislish li?>...nqmam kvo da kaja pove4e...az ne iskam legalizaciq na jointa shot koit ne pushi-nai dobre,a koit pushi-nqma losho...nqam problem i bez legalizaciq da pusha :lol:
PEACE \/

tedo_davis
09-29-2005, 04:59
sled porednata doza,a??hehe kolko si zabavna...az 4e she umra she umra...ama niaa da e ot drugs,seshtash li se?!a mnenieto si go popravih shot me murzi da pisha nov post hahaah ma kfo ti obesniaam to tupoto si e tupo...............


Да де и аз тва викам :lol: Тъпото си е тъпо.
Браво...много точно се описваш :D

Просто ти отне 2 дни да го измислиш :lol:
ii kak me radvate taka kogato se narejdate vzaimno :twisted:

BAD_GIRL_
09-29-2005, 06:39
Shto be tova e mnogo qko da pushish trevica :lol:

tedo_davis
09-29-2005, 07:12
Shto be tova e mnogo qko da pushish trevica :lol: hmh to e qko da si pushish trevica ami posle kakvo stava? posledniq pat kato si spomnq 1 priqtel kak se napushi hubavo s trevica napravo shteshe da se utrepe .... dobre 4e nqma da trygna po toq pat!

zeleni_o4i
10-03-2005, 09:29
http://www.yavor.biz/hosted/wish/pshycho/morfos/narkomania.html


Хаиде да почетем малко преди да бързаме с нарицателното "наркоман" към всеки които е различен или странен или пущи марихуана :wink: :wink:
Т'ва да пуЩиш трeвица е ебати тъпото.


съгласна съм с теб, но си помисли колко негативи трупаш с тва изречение пък и не можеш да защитиш тезата си . Тъпо е понеже е тъпо по цял ден да пушиш. тъпо е понеже е тъпо по цял ден да мислиш само за това как да се напушиш, а най е тъпо когато знаеш колко е безсмислено а го правиш ... Аз пушех и то мноо и не се гордея с тва което съм правила защото сега се чуствам мноо по добре и съм далече от тея шитове ... не мисля за тва от къде да си зема и как точно да го свия - слимара или конус .


bravo :wink: :lol:

FeNNAAS
10-20-2005, 14:43
ei zeleni_o4i ti sk8 li si???pitam 6tot na avatara si ima6 skeiturka?
Ne smqtai 4ovek koi ne pu6i trevica da e smotan i zadrustenqk,naprotiv.Tezi koit si pu6at da si trovqt jivota sled nqkolko meseca 6a gi vidim po kliniki i po grobove ili legnali na peiki i na zemqta.
P.S. Vii si re6avate kvo da praite s jivota nikoi nqma pravo da vi se mese

^_slaDkaTa_^
10-20-2005, 22:11
E kvo i az pusha treva seki den i qm bonboni kato xodq na partita i piq...i kvo narkomanka li sum mi ne ne sum...!!!! :lol: prosto li pravq kefa...nali taka...tezi koita da kato mene 6e me razberat :wink: :roll:

zeleni_o4i
10-21-2005, 15:05
ei zeleni_o4i ti sk8 li si???pitam 6tot na avatara si ima6 skeiturka?
Ne smqtai 4ovek koi ne pu6i trevica da e smotan i zadrustenqk,naprotiv.Tezi koit si pu6at da si trovqt jivota sled nqkolko meseca 6a gi vidim po kliniki i po grobove ili legnali na peiki i na zemqta.
P.S. Vii si re6avate kvo da praite s jivota nikoi nqma pravo da vi se mese

mi ne sum sk8tur no tova beshe edinstveniq avator koito mi haresa :)

WannaBe
10-21-2005, 17:16
ei zeleni_o4i ti sk8 li si???pitam 6tot na avatara si ima6 skeiturka?
Ne smqtai 4ovek koi ne pu6i trevica da e smotan i zadrustenqk,naprotiv.Tezi koit si pu6at da si trovqt jivota sled nqkolko meseca 6a gi vidim po kliniki i po grobove ili legnali na peiki i na zemqta.
P.S. Vii si re6avate kvo da praite s jivota nikoi nqma pravo da vi se mese

mi ne sum sk8tur no tova beshe edinstveniq avator koito mi haresa :)Позиорка...аз пък съм пимп 8)

zeleni_o4i
10-21-2005, 19:02
ei zeleni_o4i ti sk8 li si???pitam 6tot na avatara si ima6 skeiturka?
Ne smqtai 4ovek koi ne pu6i trevica da e smotan i zadrustenqk,naprotiv.Tezi koit si pu6at da si trovqt jivota sled nqkolko meseca 6a gi vidim po kliniki i po grobove ili legnali na peiki i na zemqta.
P.S. Vii si re6avate kvo da praite s jivota nikoi nqma pravo da vi se mese

mi ne sum sk8tur no tova beshe edinstveniq avator koito mi haresa :)Позиорка...аз пък съм пимп 8)

pozvoli mi da te popravq, pishe se "позьорка" :P

ZiZ0
10-21-2005, 20:37
abe zashto seki deto pushi traiabva da e narkoman,a :evil: Az naprimer pusha mnoo 4esto-po4ti seki den,smurkam amfeti i iam bonboni kogato sum na party ama ne sum narkomanka.Ae nau4ete purvo zna4enieto na taia duma i togava govorete...tupaciСъгласен сам с тебе :twisted:

S8K
11-05-2005, 14:53
Мале тука 90% от хората са супер зле,я тъпите чалгари да си затварят смръдливара уста,да си слушат пумията наречена "чалга" ха-хааа....мноооо сте зле хора...А НА MARUSHA МОГА ДА И КАЖА САМО:БРАВО,И НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ТЕЯ СЕЛЯНИ НЯМА СМИСЪЛ :wink:

Noolgold
11-05-2005, 19:52
Оф,слава богу,аз съм много над тези неща.Не употребявам нищичко!Не пия,не пуша,не смъркам...абе харесвам си живота,без да летя в облаците от трева или марихуана :wink:

WwanAdoO
11-05-2005, 20:05
летя в облаците от трева или марихуана :wink:
Да,явно наистина си много над тези неща...тез двете думи означават едно и също



Не се кефя на такива глупости.
Няма ли да ми отговориш !?
Гледам,че за горния пост ти отне цял ден да го измислиш.
Ся пак се измъкваш... :roll:
mi az ne sum vidiala da si me popitala neshto 4e triaa da ti otgovariam ama ae pitai hah
ei drislo,az da ne seda po cial den na kompa kato tebe...nali tria da se nadrusam po niako

e vreme hahahahahahahahahha :lol:


Абе овца наркоманска...ако искаш 5 пъти си поправи мнението,че си тъпа и не можеш да го измислиш.По цял ден ?Ми не.
Айде дано умреш след поредната доза..смърт за гадните наркомани като теб
Що не си мълчиш,тряя си много зле, за да пожелаваш на някой да умре в некъф смешен форум,в който верно стоиш по цял ден. Нито разбираш нещо от живота,нито нищо. И коя си ти-некфа малка пикла и ше говориш ти за смърт,ама нали знаеш-вси4ко се връща.

LiNkiN4eTo
11-06-2005, 07:02
има много такива теми
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=21027
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=19475
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=20271
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=18456
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=20454
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=14010

S8K
11-06-2005, 11:27
Не се кефя на такива глупости.
Няма ли да ми отговориш !?
Гледам,че за горния пост ти отне цял ден да го измислиш.
Ся пак се измъкваш... :roll:
mi az ne sum vidiala da si me popitala neshto 4e triaa da ti otgovariam ama ae pitai hah
ei drislo,az da ne seda po cial den na kompa kato tebe...nali tria da se nadrusam po niako

e vreme hahahahahahahahahha :lol:


Абе овца наркоманска...ако искаш 5 пъти си поправи мнението,че си тъпа и не можеш да го измислиш.По цял ден ?Ми не.
Айде дано умреш след поредната доза..смърт за гадните наркомани като теб
ama kurvo skapana vnimavi kvo govori6...6tot ako te namera 6e ti razbiq praznata glava... :evil:

IdontGiveaFuck
11-06-2005, 21:34
И кво от тва 'курва' трябваше да се засегна ли ?
Аре ела ме набий...надявам се се сещаш през къде ми е ?? :lol:

пп:тва дали смъртта се връща и бла бла-ми също ми е 'през долната част на тялото!'

Стеснителната
11-06-2005, 21:41
Олее усещам боя на века :lol: . Аре и аз да ви сбия (ама не забравяйте - все пак съм МЪЖ :shock: :lol: :lol: :lol: )

machoka
11-06-2005, 21:58
Прекалихте.

Как пък не се научихте да разговаряте като хората. Когато придобиете това умение, елате да го упражните. До тогава:

Lock

:evil: