PDA

View Full Version : kafe..



stereophonix
09-05-2005, 20:10
zdraeite. utre 6te hodq da mi gledat na kafe. oba4e trqq si napravq i izpiq kafeto v nas. nqkoi znae li kak da si napravq kafeto da e s utaika. i tam kak da go piq, kato go izpiq kvo trqq da napravq, na kade da go vartq i t.n. .. ? mersi!

Sportexz
09-05-2005, 20:12
zdraeite. utre 6te hodq da mi gledat na kafe. oba4e trqq si napravq i izpiq kafeto v nas. nqkoi znae li kak da si napravq kafeto da e s utaika. i tam kak da go piq, kato go izpiq kvo trqq da napravq, na kade da go vartq i t.n. .. ? mersi!
Е то е ебати гледането си го въртиш както искаш.
Аз ако изпия 3 кафета и ги врътна по-различен начин - ще имам сигурно 3 съдби.

{LiNa}
09-05-2005, 20:24
Ем то тва е на далавера ... мн кафета, много съдби.А пък после ако може и да си избираш коя да е баш баш истинската дай номера и ние да се свържем с гледачката и да си изберем ....

WannaBe
09-05-2005, 20:29
Абе тия гледачки са голяма глупост.Ше земе да си измисли нещо лошо и само ше те сдуха..

FlowerinesS
09-05-2005, 20:35
и все пак момичето искаше инфо за тва кво да напраи , а не кво смятате за гледането на кафе..
аз не мога да ти помогна .. обади се питай някоя гледачка или потърси из нета ..май намерих ето (http://www.segabg.com/27092002/p0080001.asp)
прочети го цялото ...посредата някъде пишеше да го завъртиш 3 пъти ...чети ,чети..

bjifhbloh
09-05-2005, 20:58
Kafe s utaika .. :? ami ne v mashinata ami v nqkakyv malyk syd (джезве primerno) si slagash smlqno kafe i voda i posle v chasahata .. :)nqma nachin da nqma utaika :lol: . Sled tova kato si go izpiesh i ostane na dynoto na chasata utaikata si slagash paleca v centyra na chashata i vyrtish tri pyti po posoka obratna na chasovnikovata strelka .. :D
pone az taka go znam .. baba mi predi taka mi gledashe .. dano da sym ti pomognala :roll:

De_mikke
09-05-2005, 21:57
V djazve...ama kak tui trqq sama si go praish i sama da go zqpash...taq gledachka kvo shte prai?

borche
09-05-2005, 22:19
zdraeite. utre 6te hodq da mi gledat na kafe. oba4e trqq si napravq i izpiq kafeto v nas. nqkoi znae li kak da si napravq kafeto da e s utaika. i tam kak da go piq, kato go izpiq kvo trqq da napravq, na kade da go vartq i t.n. .. ? mersi!

Освен да вземеш да спиш на отворено тая нощ... 'шти дойде акълУ !